5 iš geriausių „WordPress“ apžvalgos papildinių… Peržiūrėta

Apžvalgos svetainės (veikiančios su peržiūros papildiniais) tapo labai svarbiu šių dienų elektroninės komercijos elementu. Viename iš savo tyrimų „MarketingLand“ pranešė, kad iš 1046 apklausos dalyvių, 90 procentų pripažįsta, kad jų apsisprendimą pirkti iš tikrųjų daro internetinės apžvalgos.[1]


Be to, kitos apklausos duomenimis, 79 procentai vartotojų pasitikėkite internetinėmis apžvalgomis ir asmeninėmis rekomendacijomis.[2]

Tai tik dvi priežastys, kodėl peržiūros svetainės atidarymas gali būti jums įdomus projektas. Statistika nemeluoja. Taigi, kad tai būtų šiek tiek lengviau …

5 geriausi „WordPress“ apžvalgos papildiniai

Čia yra 5 geriausi „WordPress“ apžvalgos papildiniai … peržiūrėti:

1. „WP Product Review Lite“

Geriausi „WordPress“ apžvalgos papildiniai Nr. 1: WP produkto apžvalga

Šis pirmasis „WordPress“ apžvalgos papildinys siūlo daug puikių nemokamo įrankio funkcijų. Galite peržiūrėti atskirus produktus ir įvertinti skirtingą informaciją apie juos.

Kiekvienas produktas turi privalumų ir trūkumų sąrašą, taip pat bendrą aprašymo langelį.

Taip pat yra galimybė įgalinti vartotojų apžvalgas ir tada nuspręsti, ar į jas turėtų būti atsižvelgiama pateikiant galutinį produkto įvertinimą.

Pirmiausia pažvelkime į šio „WordPress“ peržiūros papildinio Bendrųjų nustatymų skydą:

WP produkto apžvalgos nustatymai

Tai yra pagrindiniai nustatymai, kuriuos galite atlikti prieš rašydami apžvalgas. Kaip matote, jūs turite nuspręsti, ar jūsų produkto apžvalga bus rodoma prieš, ar po pagrindinio skelbimo turinio. Be to, jūs turite pasirinkti, ar jūsų vartotojai gali dalyvauti balsavime, o jei taip, kiek jų reitingai turės reikšmės. Galite nustatyti, kiek privalumų ir trūkumų norite parodyti, taip pat galite pakeisti mygtuko „spalva“, tipografiją ir parametrus..

Tada viskas, ką jums reikia padaryti, yra pridėti naują įrašą, kaip įprasta. Tada galite pridėti išsamią produkto apžvalgą bloko rengyklės šoninėje juostoje:

WP produkto apžvalgos paskelbimo parinktys

Būtent tai jūsų produktas atrodys priekinėje dalyje atlikus visus pakeitimus.

WP produkto apžvalgos pavyzdys

Tai yra autoriaus vertinimai. Bet šis „WordPress“ apžvalgos papildinys lankytojams taip pat suteikia galimybę pateikti savo. Taigi, prieš komentarų lauką, kiekvienas vartotojas turės galimybę įvertinti kiekvieną iš anksto autoriaus nustatytą funkciją. Tiesiog reikia suaktyvinti naudotojų apžvalgas naudojant papildinio nustatymus, apie kuriuos kalbėjau anksčiau.

Pavyzdžiui, atrodo taip:

WP produkto apžvalgos komentaras

„WP Product Review“ dalykas yra tas, kad ji yra labai patogi vartotojui ir suteikia tiek autoriui, tiek lankytojui galimybę pasakyti savo mintis apie bet kurį produktą.

Eikite į „WP Product Review Lite“

2. WP apžvalga

WP peržiūra

Kitas panašus „WordPress“ apžvalgos papildinys, padėsiantis labai greitai sukurti savo svetainę.

Tai lankytojui suteikia visišką laisvę. Kiekvienas gali ateiti į svetainę ir palikti balsą.

Be to, „WP Review“ apskaičiuoja vidutinį balsavimą pagal reitingus.

Šis peržiūros papildinys yra labai paprastas naudoti.

Įdiegę „WordPress“ prietaisų skydelį eikite į „Nustatymai“ ir spustelėkite „WP Review“. Čia galite nustatyti numatytąsias parinktis. Turėtumėte tai padaryti tik tuo atveju, jei visiems produktams naudosite tą pačią informaciją. Taigi, jei manote, kad dauguma jūsų produktų turės bendrų savybių, galėsite juos ten nustatyti. Tokiu būdu nereikės kartoti kiekvieno jūsų išvardyto produkto proceso.

WP peržiūros nustatymai

Kai nustatysite numatytąsias parinktis, kas bus dar lengviau. Eikite į įrašą, kuriame norite pridėti savo apžvalgą. Tiksliai tą patį, ką ir su ankstesniu „WordPress“ apžvalgos papildiniu, įrašymo redagavimo ekrane rasite konkrečias parinktis. Jei pranešimui nepakanka numatytųjų parinkčių, galite ten pridėti daugiau dalykų. Be to, galite pasirinkti iš trijų tipų įvertinimų: žvaigždės, taškai ir procentai.

WP peržiūros meta laukelis

Greitai išbandžiau taškus su numatytuoju papildinio spalvų schema. Štai kaip tai atrodo:

WP peržiūros pavyzdys

Kaip matote, santraukoje (galite pavadinti taip, kaip jums patinka) pateikiamas vidutinis įvertinimas ir aprašymas, jei norite pasakyti daugiau apie produktą. Pagal numatytuosius nustatymus nėra vartotojo įvertinimų (juos galima įgalinti).

Eikite į WP apžvalgą

3. Aukščiausios apžvalgos


Aukščiausios apžvalgos Aukščiausios apžvalgos

Autorius (-ai): „Etoile“ internetinis dizainas

Dabartinė versija: 2.1.28

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 1 d

galutinis atsiliepimai.zip


84% reitingai


Daugiau nei 3 000 įdiegimų


4.0.0Reikalaujama

„Ultimate Reviews“ suteikia du trumpinius kodus arba blokus – vieną įterpti apžvalgas, o kitą – pridėti formą, kad vartotojai galėtų pateikti savo apžvalgas. Galite naudoti vieną arba abu pagal savo poreikius.

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, galite pereiti prie naujo Atsiliepimai srityje „WordPress“ prietaisų skydelyje, kad ją sukonfigūruotumėte:

„Ultimate Reviews“ nustatymai

Tada, jei norite pridėti apžvalgas prie atskiro turinio, pirmiausia turėsite apsilankyti Atsiliepimai → Pridėti naują sukurti naują apžvalgą:

Pridėti naują apžvalgą

Tada galėsite įterpti apžvalgas naudodami papildinio trumpąjį kodą arba jam skirtą bloką. Štai kaip tai atrodo su bloku:

Apžvalgos blokas

Paskelbę įrašą pamatysite apžvalgą savo svetainės priekyje. Štai kaip tai atrodo:

„Ultimate Reviews“ pavyzdys

Nemokama versija yra gana paprasta, tačiau „premium“ versija leidžia sukurti išsamesnius apžvalgos langelius su daugiau funkcijų ir laukų.

Taip pat galite naudoti atskirą trumpąjį kodą arba bloką, kad įdėtumėte formą, leidžiančią vartotojams pateikti savo produktų apžvalgas. Tada galėsite peržiūrėti tas apžvalgas naudodami tą patį metodą, kurį matėte aukščiau.

Eikite į „Ultimate Reviews“

4. „WP Ultimate Review“


„Wp Ultimate“ apžvalga „Wp Ultimate“ apžvalga

Autorius (-ai): Wpmet

Dabartinė versija: 1.2.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 29 d

wp-ultimate-review.1.2.2.zip


90% reitingai


Daugiau nei 5 000 įdiegimų


WP 4.6 + reikalinga

„WP Ultimate Review“ yra naujesnis „WordPress“ peržiūros papildinys, galintis pasigirti šiuolaikiškais projektais tiesiai iš dėžutės.

Suaktyvinę papildinį, galite pereiti prie naujo Wp atsiliepimai „WordPress“ prietaisų skydelyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus.

Čia galite pasirinkti, kuriuos apžvalgos laukus naudoti, ir įgalinti vartotojo komentarų apžvalgas:

„WP Ultimate Review“ nustatymai

Atlikę koregavimą, galite pereiti prie individualaus įrašo, kur norite, kad būtų rodomas įvertinimo laukelis. Yra keletas papildomų parinkčių, pateikiančių daugiau informacijos, kurią lankytojai gali norėti pamatyti apžvalgoje.

„WP Ultimate Review“ meta langelis

Štai kaip atrodo galutinė įvertinimo dėžutė – galite pamatyti, kaip ji turi gana šiuolaikišką dizainą:

„WP Ultimate Review“ pavyzdys

Jei norite įterpti vartotojo įvertinimo formą, galite naudoti ir trumpąjį kodą, jei norite leisti naudotojų įvertinimus peržiūros puslapiuose.

Eikite į „WP Ultimate Review“

5. Komentuoja įvertinimus


Komentuoja įvertinimus Komentuoja įvertinimus

Autorius (-ai): „PixelGrade“

Dabartinė versija: 1.1.6

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Gegužės 31 d

komentarai – vertinimai.1.1.6.zip


80% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


4.9.0Reikalaujama

Skirtingai nuo kai kurių kitų papildinių, šis įskiepis skirtas tik lankytojams. Savo komentarus jie gali palikti komentaruose. Naudojant šį papildinį yra pyrago gabalas.

Štai, pavyzdžiui, nustatymų puslapis:

Komentarų įvertinimų nustatymai

Ir tai būtų viskas. Jūs tiesiog nusprendžiate, kur norite įgalinti vartotojų komentarus ir kokį tekstą naudoti.

Pažiūrėkime, kaip tai atrodo veikiant:

Komentaras Reitingai pavyzdys

Galų gale, jei jums reikia gražaus ir mažo papildinio, kuris lankytojams leidžia balsuoti per komentarus, tai yra labai efektyvu.

Eikite į komentarų komentarus

Ką manote apie šiuos „WordPress“ peržiūros papildinius? Ar išbandėte bet kurį iš jų? Nedvejodami praneškite mums, ar yra koks nors kitas papildinys, kuris turėtų pasirodyti šiame sąraše.

�� Premija: pateikiame sąrašą svarbiausių „WordPress“ papildinių, kurie gali būti naudingi visoms svetainėms.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

-Nuorodos: 1, 2.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map