4 geriausi 2020 m. „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildiniai

4 geriausi 2020 m. „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildiniai

4 geriausi 2020 m. „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildiniai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

"Kodėl jūs net žiūrėtumėte į geriausius „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildinius?! Aš maniau, kad RSS mirė!" – tu galvoji.


Na, taip ir ne.

Taip – tai nebėra toks populiarus mechanizmas, kurį žmonės naudoja norėdami nuolat atnaujinti savo mėgstamas svetaines … dauguma jų pasitraukė išnykus „Google Reader“.

Geriausi „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildiniai

Ir ne, nes tai vis dar yra aktyvi technologija, o tai reiškia, kad galime ją naudoti daugybei įdomių dalykų, vykstančių užkulisiuose mūsų „WordPress“ svetainėse.

Taigi šiandien mes žiūrime į 4 geriausi RSS srauto papildiniai, skirti „WordPress“:

Geriausi „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildymai 2020 m .: SANTRAUKA

PRIJUNKITE
ĮVERTINIMAS
AKTYVIEJI ĮRENGINIAI
Pašėlęs94 proc.40 000+
RSSIportas94 proc.10000+
Specialios kategorijos RSS98 proc.8000+
WP RSS kaupiklis88 proc.60 000+

Geriausi „RSSPrip“ papildymai, skirti „WordPress“

1. FEEDZY RSS tiekimas


„RSS ​​Aggregator“ pateikė „Feedzy“ - galingas „WP Autoblogging“ ir „News Agregator“ „RSS ​​Aggregator“ pateikė „Feedzy“ – galingas „WP Autoblogging“ ir „News Agregator“

Autorius (-ai): Teminis

Dabartinė versija: 3.4.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 28 d

feedzy-rss-feeds.zip


94% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.7 + reikalinga

Pašėlęs yra pats išsamiausias iš geriausių RSS tiekėjų įskiepių. Ir mes ne tik sakome, nes tai yra šeimos dalis. Galite išsiaiškinti patys, įvertinę jo ypatybes ir pranašumus.

Pašėlęs veikia per trumpus kodus, o tai reiškia, kad galite pridėti įvairius teikinius kur norite (įrašus, puslapius, pasirinktinio turinio tipus) tiesiai „WordPress“ redaktoriaus ekrane. Aukščiausios kokybės versijoje papildinys atlieka visą darbą, kurį atliktumėte rankiniu būdu: taip gali būti suplanuota automatiškai importuoti kelis sklaidos kanalus iš įvairių šaltinių tame pačiame puslapyje / įraše per „Import Setup Wizard“.

Be to, galite sugrupuoti šaltinius į kategorijas (bet kuriuo metu juos pakartotinai naudoti savo svetainėje) ir ištraukite elementus iš tinkintos sklaidos kanalo žymos (galimi tik vienkartiniai kanalai).

„WordPress“ RSS įskiepiai: „Feedzy“

Suaktyvinus sklaidos kanalą ar kategoriją, papildinys pradeda importuoti įrašus tiesiogiai skelbdamas juos arba išsaugodamas laukiančius.

Tai, kaip importuotos prekės pateikiamos priekinėje dalyje, priklauso nuo jūsų pačių: galite nuspręsti dėl matomų vaizdų, ištraukų, skelbimo būsenos ir tipo, kiekio, teksto ilgio, išdėstymo – „Feedzy“ pateikia tris šablonus pasirinkti iš.

Jei „Feedzy“ importuodamas sklaidos kanalus nustato HTTP vaizdus, ​​tai leis jums nuspręsti, kaip juos tvarkyti: rodyti su HTTP nuoroda, priversti HTTPS arba tiesiog importuoti vaizdą tokį, koks yra.

vedlio nustatymai

Kitas gražus dalykas, susijęs su vienu iš geriausių „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildinių, yra tas, kad galite filtruoti straipsnius pagal raktinius žodžius, todėl galite pasirinkti rodyti tik tuos, kurie tiksliai atitinka jūsų kriterijus. Arba netgi galite sujungti kelis kanalus kartu. Be to, „Feedzy“ automatiškai prideda savo partnerių / nukreipimo ID į sklaidos kanalo nuorodas, kad galėtumėte užsidirbti pinigų, jei žmonės spustelėja įrašus.

Kalbant apie nuorodas, papildinys suteikia jums galimybę pašalinkite žymą „dofollow“ iš visų pašte esančių įrašų.

Jei norite vengti pasikartojančio turinio paskelbimo savo svetainėje, ateina „Feedzy Pro“ integruota su WordAI ir „SpinnerChief“ kurie gali perrašyti originalius straipsnius žmogišku, ne robotų stiliumi. Priemonės jums padės importuoti viso ilgio straipsnį iš išorinių šaltinių, o tai taip pat įmanoma naudojant „Feedzy“. Jūs ne tik ištraukos, bet ir iš tikrųjų galite gauti visą tekstą iš bet kokio sklaidos kanalo, įskaitant produktų kainas, jei turite el. Prekybos verslą.

Tačiau funkcijos nesibaigia čia. Papildinys neatsilieka nuo naujausių „WordPress“ tendencijų: taip yra integruota su „Elementor“ ir „Gutenberg“, o tai reiškia, kad galite pridėti kanalų per jų kūrimo sąsajas be problemų.

feedzy per elementor

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – importuoti daug išorinių įrašų nebus našta, nes papildinys turi pašarų talpyklos, o tai reiškia, kad jūsų svetainės pakrovimo greitis visai nepaveiks.

Tu taip pat gali paskelbkite savo RSS teikinius kaip valdiklius – eikite į Išvaizda / valdikliai ir vilkite „RSS“ valdiklį į bet kurią valdiklio sritį.

Tai yra pavyzdys, kaip jūsų importuoti sklaidos kanalai atrodys priekinėje dalyje (aš naudoju dvidešimt septyniolika temų):

pašėlusio priekio

�� Gaukite šio RSS tiekinio papildinio jei jums reikia RSS importuotojo su galingomis funkcijomis, tačiau lengva sąsaja. Nors „Feedzy“ gali būti tinkama asmeniniams reikalams, mes dažniausiai rekomenduojame tai verslo savininkams, kurių tikslas yra užsidirbti / užsidirbti pinigų iš savo svetainių ir automatizuoti jų darbą. Šis derinys greičiausiai „Feedzy“ padaro geriausiu RSS kanalų papildiniu pasirinkimu.

2. RSSImportas


RSSIportas

Autorius (-ai): Frank Bültge, take77

Dabartinė versija: 4.6.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Gruodžio 25 d

rss-import.4.6.1.zip


94% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 1.5 + reikalinga

„RSSImport“ yra lengvas ir paprastas sprendimas tarp geriausių RSS tiekimo priedų. Jums tereikia jį įdiegti ir naudoti trumpąjį kodą, valdiklį arba PHP funkciją, kad jis veiktų. Jokių papildomų paspaudimų ar vargo. Tai pavyzdys, kaip tuo pat metu būti paprastam ir efektyviam.

Norėdami naudoti jį kaip valdiklį, eikite į Išvaizda / valdikliai, vilkite ir numeskite mygtuką RSSImport į bet kurią valdiklio sritį ir užpildykite tuščius laukus. Spustelėkite "Sutaupyti" ir tau gera eiti:

„rssimport“ valdiklio demonstracinė versija

Norėdami pridėti informacijos santrauką prie įrašo ar puslapio, nukopijuokite ir įklijuokite trumpąjį kodą ten, kur norite jį rodyti. Trumpojo kodo pavyzdys:

[RSSImport ekranas ="5" feedurl ="http://www.codeinwp.com/blog/feed" naudoti_simplepie ="tiesa"]

„rssimport“ trumpųjų kodų demonstracinė versija

�� Gaukite šį „WordPress“ RSS sklaidos kanalo papildinį, jei norite greitai importuoti RSS tiekimą ir pritaikyti viską naudodamiesi trumpųjų kodų redagavimu, o ne per kažkokią GUI. Papildinys naudoja daug parametrų trumpųjų kodų struktūros viduje, todėl jis yra labai lankstus.

3. Specialių kategorijų RSS informacijos santraukų prenumerata


Specialios kategorijos RSS tiekimas Specialios kategorijos RSS tiekimas

Autorius (-ai): Patarimai ir gudrybės, būstinė, Ruhulas Aminas

Dabartinė versija: v2.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Gegužės 31 d

kategorija-specifiniai-skelbimai-meniu.zip


98% reitingai


8 000 ir daugiau diegimų


WP 3.0 + reikalinga

Šis papildinys yra visiškai kitoks ir nepanašus į nieką kitą čia. Kiti dalykai yra susiję su daiktų importavimu, o šis skirtas suteikti jūsų skaitytojams galimybę užsiprenumeruoti tam tikros kategorijos RSS teikinius jūsų tinklaraštyje..

(Pastaba. Yra triukas, kurį galite panaudoti gaudami šį „RSS WordPress“ papildinį, kad būtų rodomi ir išoriniai kanalai. Plačiau apie tai per minutę.)

Tarkime, kad jūs skelbiate daug skirtingo turinio, o jūsų auditorijai gali būti neįdomu visa tai. Pavyzdžiui, jūs turite "maistas" kategorija ir a "kelionė" Kategorija. Na, naudodami šį papildinį galite leisti žmonėms prenumeruoti kiekvieną iš šių kategorijų atskirai.

Įdiegę papildinį eikite į „wp-admin“ skyrių „Nustatymai“, tada į kategorijai skirtą RSS. Pamatysite kategorijų, kurioms galite sukurti sklaidos kanalą, sąrašą.

kategorijų kategorijos

Kaip matote, aš taip pat naudojau skyrių pasirinktinėms kategorijoms ir atkreipiau juos į išorinius šaltinius, o tai yra triukas, kurį minėjau aukščiau. Nepaisant to, tų išorinių RSS tiekimų neimportuoja ir nieko, jie yra tik nuorodos, nukreipiančios į kitą svetainę.

Dabar galite pasirinkti tris pasirinktinių sklaidos kanalų rodymo parinktis: valdiklis, trumpasis kodas arba PHP kodo eilutė:

kategorijos vartojimas

Aš naudojau trumpąjį kodą. Štai kaip mano sklaidos kanalų sąrašas atrodo, kai pateikiamas pavyzdžio puslapyje:

kategorijos poage demo

�� Gaukite šį „WordPress“ RSS sklaidos kanalo papildinį, jei skelbiate daug įvairaus tipo turinio ir norite suteikti auditorijai galimybę užsiprenumeruoti tik tai, kas juos domina. Taip pat naudinga, kai šalia jūsų pateikiamos nuorodos į išorinius tiekimus.

4. WP RSS kaupiklis


WP RSS kaupiklis - automatinis ir galingas turinio kaupimas ir kaupimas WP RSS kaupiklis – automatinis ir galingas turinio kaupimas ir kaupimas

Autorius (-ai): „RebelCode“

Dabartinė versija: 4.17.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 23 d

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


88% reitingai


Daugiau nei 60 000 įdiegimų


WP 4.0 + reikalinga

Aš turiu duoti tai šiam iš geriausių RSS tiekėjų įskiepių; jis yra gana draugiškas ir intuityvus. Įdiekite jį, eikite į jo skyrių „wp-admin“ ir jis padės jums per nustatymus.

Norėdami pridėti kanalą, tiesiog spustelėkite "Pridėti naują," nustatykite savo nuostatas ir paskelbkite jas.

pridėti naują langą

Gerai, kad aš sukūriau mūsų tinklaraščio „CodeinWP“ kanalą, kad galėčiau išbandyti dalykus. Aš nustatiau, kad jis liktų aktyvus, todėl gali būti automatiškai atnaujinamas, kai tik atsiranda naujo turinio.

wp RSS šaltiniai

Pridėję RSS sklaidos kanalą, galite spustelėti "Peržiūrėti elementus" norėdami pamatyti šiuo metu tame sklaidos kanale esančius straipsnius.

WP RSS kaupiklis taip pat pateikiamas su "Juodasis sąrašas" skiltį, taigi galite sustabdyti konkretaus turinio pasirodymą. Be to, yra keletas puikių priedų (mokama).

Gerai, kad kitas žingsnis sukūrus RSS tiekimą – pridėti jį prie savo žinučių ar puslapių. Galite eiti į konkretaus įrašo teksto rengyklę ir pamatysite piktogramą su etikete "WPRSS kaupiklis trumpasis kodas" ten. Spustelėję jį, galite pasirinkti pateiktą sklaidos kanalą ir pridėti jį kaip trumpąjį kodą:

wp rss agg pridėti trumpąjį kodą

Štai kaip atrodo išsaugojus puslapį:

wp rss informacijos demonstracija

�� Gaukite šį „WordPress“ RSS sklaidos kanalo papildinį, jei tuo pačiu metu dirbsite su keliais informacijos santraukomis. Papildinys yra intuityvus ir užtikrina puikų kiekvieno atskiro sklaidos kanalo valdymą.

�� Papildoma literatūra:

  • Peržiūrėkite šiuos svarbiausius papildinius, kurie gali būti naudingi visoms „WordPress“ svetainėms.
  • Norite importuoti turinį tiesiai iš RSS į „WordPress“ įrašą? Peržiūrėkite bet kurią iš šių "RSS skelbti" įskiepiai.

Koks yra jūsų populiariausias „WordPress“ RSS įskiepis?

Ar naudojate bet kurį iš šių geriausių „WordPress“ RSS sklaidos kanalų papildinių? Praneškite mums, jei kažko praleidome.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector