31 geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių (1 dalis)

Kodėl geriausi socialinės žiniasklaidos papildiniai? Na, o turėti „WordPress“ tinklaraštį paprastai reikia ne tik rašymo, bet ir daugiau darbo. Reklama taip pat turėtų būti esminis elementas. Tačiau niekada nepakanka, jei jūs esate vienintelis asmuo, kuris dalijasi savo turiniu. Tai svarbu tik tada, kai tai daro ir kiti žmonės.


Taigi, kaip jūs galite priversti visus paskleisti žodį apie jūsų turinį? Pirmiausia paskelbdami tik aukštos kokybės įrašus, o tada kviesdami lankytojus reaguoti ir pasidalyti jais savo kanalais. Čia yra 30 ir daugiau geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių tai padės jums tai padaryti:

Geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai:

1. Atgaivinti seną paštą

Geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai: atgaivinkite seną įrašą

„Revive Old Post“ jau kurį laiką buvo pagrindinė priemonė socialinės žiniasklaidos papildinių rinkoje. Tai puikus būdas reguliariai bendrinti savo ankstesnį turinį socialinėje žiniasklaidoje ir naudojant autopilotą.

Trumpai tariant, viskas, ką jūs darote, yra suaktyvinti papildinį, nustatyti laiko intervalus, tinklus, kuriuos jis turėtų paskelbti, ir jūs jau esate baigę. Nuo to laiko įskiepis veikia automatiškai.

(Kai kuriuos dalykus, kuriuos galite pakoreguoti: tai, dėl ko straipsnis gali būti naudojamas bendrinti, intervalai tarp įrašų, įrašai, kurių negalima bendrinti, kiek kartų straipsnis turėtų būti paskelbtas, formatai, pasirinktinis planavimas, žurnalai ir t. T.)

2. Monarchas

Geriausi socialinės žiniasklaidos įskiepiai: Monarchas

Bendrinimo mygtukai … bendrinimo mygtukai visur! Naudodami „Monarch“ – antrąjį įrašą mūsų „WordPress“ geriausios socialinės medijos papildinių sąraše – galite pridėti socialinių piktogramų bet kurioje savo svetainės vietoje ir bet kokia forma: plūduriuojančiomis šoninėmis juostomis, virš ir (arba) žemiau esančio turinio, prie vaizdų ir vaizdo įrašų, automatiniais iššokančiaisiais langais. , automatiniai skrydžiai ir dar daugiau.

Galite parodyti kiekvieną iš jų įvairiais įspūdingais būdais ir nustatyti tikslų momentą, kada norite, kad jie pasirodytų. Panašiai kaip prenumeruojami iššokantieji langai, bet su socialinės medijos mygtukais.

3. Super socializatorius


„WordPress“ socialinis tinklas, prisijungimas prie socialinių tinklų ir socialinių komentarų papildinys - „Super Socializer“ „WordPress“ socialinis tinklas, prisijungimas prie socialinių tinklų ir socialinių komentarų papildinys – „Super Socializer“

Autorius (-ai): Komanda „Heateor“

Dabartinė versija: 7.12.42

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 28 d

super-socializer.zip


96% reitingai


Daugiau nei 60 000 įdiegimų


2.5.0Reikalaujama

Naudodami šį papildinį galite integruoti savo svetainę į socialinę mediją keliais unikaliais būdais. Pavadinkite keletą: galite pridėti socialinį prisijungimą, socialinius komentarus, pasirinktinius socialinius meniu ir panašius mygtukus.

Beje, šis įskiepis taip pat pateikia visas pasaulio socialinės žiniasklaidos piktogramas (kiekvienam įsivaizduojamam tinklui).

4. Socialiniai gerbėjai

socialiniai gerbėjai

Papildinys, rodantis jūsų gerbėjus, prenumeratorius ir stebėtojus. Jis veikia su 30 socialinių tinklų, svarbiausia: „Facebook“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „Twitter“ ir dar 26 kanalais.

5. Kiviai


Socialinio pasidalijimo įskiepis - kivi Socialinio pasidalijimo įskiepis – kivi

Autorius (-ai): „WPKube“

Dabartinė versija: 2.0.16

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Liepos 19 d

kiwi-social-share.2.0.16.zip


82% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


WP 4.0 + reikalinga

Nemokamas „WordPress“ papildinys, padedantis dalintis savo straipsniais ir puslapiais socialinėje žiniasklaidoje: „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Reddit“, „Pinterest“, „Google+“ ir el. Tai lengva valdyti visų tipų vartotojams.

Kiwi prideda socialines piktogramas po ir prieš jūsų turinį (arba abu kartu) ir yra keturių skirtingų rūšių. Papildinys yra labai lengvas ir labai greitai įkeliamas. Stebėkite valdiklio versiją!

6. „AccessPress“ socialinės piktogramos

„accesspress“

„AccessPress“ socialinės piktogramos suteikia daugybę skirtingų socialinių tinklų piktogramų kiekviename tinkle, kartu su puikiomis pritaikymo galimybėmis, todėl viskas gali puikiai atitikti jūsų svetainės stilių.

Pavyzdžiui, galite pasirinkti iš kelių „Facebook“ piktogramų, turinčių skirtingą dizainą, kai kurios atrodo paprastos ir elegantiškos, kai kurios juokingos ir spalvingos, o kitos – vintage stiliaus.

7. Socialinių akcijų mygtukai & „Analytics“, sukurta „GetSocial“


„WordPress“ socialinių akcijų mygtukai ir „Analytics“ papildinys - „GetSocial.io“ „WordPress“ socialinių tinklų mygtukai & „Analytics“ papildinys – „GetSocial.io“

Autorius (-ai): Getsocial, S.A.

Dabartinė versija: 4.3.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 1 d

wp-share-buttons-analytics-by-getsocial.4.3.3.zip


90% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 3.0 + reikalinga

Šis socialinės žiniasklaidos įskiepis pateiktas kartu su aštuoniolika įrankių, kurie daro skirtingus veiksmus jūsų svetainės socialiniame sraute. Kai kurie iš jų yra nemokami, kiti mokami.

Čia yra tikrai daug, todėl leiskite man sutelkti dėmesį tik į įdomiausius dalykus. Yra: kintamos dalijimosi juostos, bendrinimo ir stebėjimo juostos mobiliesiems, išmanieji iššokantys langai, pasveikinimo juostos, akcijų stebėjimas, „Google Analytics“ integracija ir dar daugiau.

8. Mashshare


„Social Media Share Buttons“ „MashShare“ „Social Media Share Buttons“ „MashShare“

Autorius (-ai): René Hermenau

Dabartinė versija: 3.7.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 25 d

mashsharer.3.7.5.zip


96% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.6 + reikalinga

Puikus papildinys, siūlantis keletą naudingų jūsų svetainei dalykų, tokių kaip socialinės žiniasklaidos piktogramos, bendrinimo mygtukai, "bendra dalis" skaitiklius ir prenumeratos mygtukus.

Papildinyje taip pat yra nemokamų ir mokamų priedų, skirtų: papildomiems mygtukams, „YouTube“ vaizdo įrašų bendrinimo iššokančiajam elementui, lipnioms bendrinimo juostoms, „Google Analytics“, socialinių tinklų optimizavimui ir dar daugiau. Kodėl vardas? Na, tai atrodo panašiai kaip socialinės žiniasklaidos modulis, kurį galite rasti „Mashable“.

9. Socialinis „Buzz“

socialinis šurmulys

Įdomus papildinys, pateikiantis socialinę schemą, panašią į tai, ką naudoja „Mashable“. Tai rodo, kiek žmonių dalijasi tam tikru turiniu jūsų tinklaraštyje. Be to, jūs taip pat gaunate standartinį socialinės žiniasklaidos mygtukų rinkinį.

Idėja yra padėti pritraukti daugiau srauto pristatant, kaip šiuo metu veikia jūsų straipsniai (kas yra karšta).

Taip baigiama šio sąrašo 1 DALIS.

Gerai, aš žinau, kad 9 turbūt jau yra per daug socialinės žiniasklaidos papildinių, kad jų būtų vienoje svetainėje. Tinkamas būdas būtų tai nelaikyti 9 patiekalų vakariene. Bet vietoje to – švediškas stalas. Taigi, rinkitės tik tuos įskiepius, kurie jums labiausiai patinka. Palik kitus.

Bet palaukite, yra dar daugiau! Mes iš tikrųjų turime Šio įrašo 2 DALIS, paskelbta mūsų naujame tinklaraštyje: „Revive.Social“ (čia galite rasti įrašus 10–31). Svetainę sukūrėme tam, kad mūsų socialinės žiniasklaidos įskiepiai galėtų dar šiek tiek kvėpuoti internete ir sukurti jiems visiškai naują prekės ženklą. Pasižiūrėk:

32 geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai (2 DALIS)

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map