3 absoliutus geriausias RSS skelbti „WordPress“ papildinius ir tai, ką galite padaryti su kiekvienu

3 absoliutus geriausias RSS skelbti „WordPress“ papildinius ir tai, ką galite padaryti su kiekvienu

3 absoliutus geriausias RSS skelbti „WordPress“ papildinius ir tai, ką galite padaryti su kiekvienu
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

RSS yra miręs, tegyvuoja RSS!


Natūralu, kad žmonės ilgą laiką nesijaudino dėl RSS. Visuomenės akivaizdu, kad ši technologija pranašesnė, tačiau ji vis dar naudojama už užuolaidų. Be to, naudodamiesi savo „WordPress“ svetaine, vis tiek galite pasiekti gana puikių dalykų.

Laimikį? Kad tai įvyktų, jums reikia gero papildinio. Priklausomai nuo to, ką būtent norite padaryti, kai kurie papildiniai bus geresni nei kiti, ir kai mes įtraukiame kainų etiketę į mišinį … na, tai vėl tampa visai kita istorija.

Taigi šiandien mes svarstome RSS temą, kaip paskelbti „WordPress“ papildinius, ir išbandome keletą kūrybinių dalykų, kuriuos galite padaryti su jais..

Pastaba; čia kalbama apie RSS, kad būtų galima paskelbti „WordPress“ papildinius – tai reiškia, kad mes žiūrime į papildinius, kurie gali importuoti turinį iš RSS ir pridėti jį kaip tinklaraščio įrašą kartu su kitu jūsų turiniu. Jei to jums reikia, skaitykite toliau!
Geriausias RSS skelbti „WordPress“ papildinius

Jei skubate ir norite, kad kas nors nukreiptų jus tinkama linkme, galite pasižiūrėti mūsų išvadų santrauką žemiau esančioje lentelėje:

Geriausias RSS skelbti, palyginti su „WordPress“ papildiniais

WP RSS kaupiklis
„Feedzy“ RSS sklaidos kanalai
„CyberSyn“

RSS skelbtiYYY
Raktinių žodžių filtravimasYYY
Žiniasklaidos priedaiYYY
Visas tekstas RSSYYY
„WordPress.org“ įvertinimas4,4 / 54,7 / 54,1 / 5
KAINA80 USD – 150 USD per metus vienai svetainei3 svetainėms – 149 USD per metusnemokama („Lite“) arba 99,95 USD („Pro“)
Gaukite čia Gaukite čia Gaukite čia

Geriausias RSS skelbti „WordPress“ papildinius:

1. „Feedzy“ RSS sklaidos kanalai

„Feedzy“ RSS sklaidos kanalai
„Feedzy“ yra visiškai baigtas "RSS skelbti" „WordPress“ papildinys. Reiškia, jums nereikia jokių priedų, kad gautumėte visą funkcijų rinkinį, kaip kartais būna kituose papildiniuose. Antra, jūs esate įmontuoti raktinių žodžių filtravimas taip pat ir galimybė valdyti, kaip atrodo jūsų importuotas turinys (atliekama naudojant specialias žymas pridedant informacijos santrauką ir per trys maketų šablonai). Naujausioje versijoje galite ir dabar importuoti visą tekstą RSS, automatiškai gauti produktų kainas, ir ištraukite įvairius elementus iš tinkintų sklaidos žymų.

Be to, papildinys leidžia turėti neribotą sklaidos kanalą, pasitikrinkite, ar jame nėra pasikartojančio turinio „WordAI“ integracija (įrankis taip pat perrašo tekstus ne robotizuotu stiliumi) ir prideda stebėjimo žymas.

Įdomus papildomas „Feedzy“ bruožas yra tas, kad jis palaiko dukterinius ryšius. Galite nustatyti, kad jis automatiškai pridėtų savo persiuntimo / partnerio ID prie sklaidos kanalų. Pašalinama žyma „dofollow“ iš importuotų nuorodų taip pat yra galimybė.

Be to, norint sekti „WordPress“ tendencijas, yra šis papildinys visiškai suderinamas su „Elementor“ ir naujuoju „WordPress“ bloko redaktoriumi (tai reiškia, kad galite pridėti ir tinkinti informacijos santraukas tiesiai priekinėje dalyje).

„Feedzy Elementor“ pritaikymas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad per daug išorinių įrašų importavimas į svetainę nepaveiks jūsų svetainės įkėlimo laiko, nes „Feedzy“ siūlo pašarų talpyklos.

Konfigūruodami RSS skelbti per „Feedzy“, reikia atlikti tik tris paprastus veiksmus:

  1. Pridėkite tinkamą sklaidos kanalą.
  2. Nustatykite filtravimą pagal raktinius žodžius (įtraukite arba neįtraukite turinio, kuriame yra nurodytas raktinis žodis)..
  3. Priskirkite turinį a konkretus pašto tipas, kategorija, ir pakeiskite turinio išvaizdą naudodami žymas. Be to, jūs taip pat galite pridėti pasirinktinius laukus tuo atveju, jei norite padaryti ką nors sudėtingesnio su pašaru.

„Feedzy“ raktinių žodžių filtravimas

„Feedzy“ importavimo nustatymai

Dabar apie kainodarą. Įskiepio, suteikiančio RSS skelbimo galimybes, versija yra 149 USD per metus. Tačiau iš tikrųjų jį galite naudoti ne vienoje, bet trijose svetainėse. Tai daro prieinamą alternatyvą tiems, kuriems reikia RSS, norint paskelbti „WordPress“ papildinius, veikiančius keliuose projektuose. Jei jums reikia įrankio daugiau nei trims tinklalapiams, galite pereiti prie Agentūros licencijos, kuri kainuoja 299 USD per metus.

Šaunus naudojimo pavyzdys

Kas turėtų atsikvėpti

Jei norite pradėti naudoti RSS, norėdami greitai paskelbti funkcionalumą, naudodami kelis sklaidos kanalus ir turėdami galimybę filtruoti importuojamą turinį (plius valdiklius, kuriuos galite naudoti, ir pagrindinį trumpąjį kodą), turėtumėte mėgautis „Feedzy“ labai daug. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kai 149 USD kainuoja 3 svetainės, ji tampa daug prieinamesnė, jei vykdote kelis projektus.

2. WP RSS kaupiklis + priedai

WP RSS kaupiklis
Man patinka šis įskiepis, turiu pripažinti. Iš esmės jis visas įsivaizduojamas su RSS susijusias funkcijas, tuo pačiu metu yra lengvai suprantamas ir lengvai pritaikomas..

WP RSS agregatorius iš tikrųjų yra kelių įskiepių įrankis. Pirmiausia jums reikia pagrindinio WP RSS kaupimo elemento papildinio – šis yra nemokamas. Tada galite gauti bet kokį priedų skaičių, kad išplėstumėte viso daikto funkcionalumą ar išplėstų jo galimybes kitais būdais (daugiau nustatymų ir pan.).

Tačiau vienintelis šio papildinio neigiamas aspektas yra tas, kad dauguma jo geriausių savybių iš tiesų yra per tuos mokamus priedus.

Trumpai tariant, jei norite, kad pagrindiniame RSS būtų skelbiamos funkcijos, tai vienai svetainei kainuos 80 USD per metus. Jei norite šiek tiek tobulesnio nustatymo – su RSS skelbimu, viso teksto RSS tiekimais ir raktinių žodžių filtravimu (importuokite konkretų turinį pagal jame esančius raktinius žodžius), kaina padidėja iki 150 USD per metus.

Pats pagrindinis papildinys iš esmės suteikia tik galimybę sekti bet kokį RSS tiekimą ir per trumpą kodą rodyti nuorodas į atskirus sklaidos elementus – straipsnius..

Nepaisant to, aš turiu atiduoti juos „WP RSS Agregator“, jie labai atidžiai dėstė labai geras administratoriaus funkcijas. Pvz., Galite importuoti ir eksportuoti savo nustatymus ir teikinius, juodojo sąrašo sklaidos kanalų elementus, nustatyti sklaidos kanalų apdorojimo intervalus ir net įeiti į derinimo režimą, jei dėl jūsų sklaidos kanalų kiltų problemų..

Grįžkite į papildinio RSS, kad galėtumėte paskelbti sugebėjimus … Taigi, geriausias būdas gauti šią funkciją yra nusipirkti WP RSS agregatoriaus "Išplėstinių kanalų rinkinys." Kaip dalį jo gausite tris priedus: sklaidos kanalą skelbti, viso teksto RSS tiekimą, raktinių žodžių filtravimą.

Kartu šie trys ir pagrindinis įskiepis leidžia jums: pridėti RSS tiekimą, patikrinti, kaip jis turėtų būti importuotas ir kas turėtų atsitikti su įvestu turiniu, apdorokite vaizdus, ​​priskirkite autoriaus abonementą importuotam turiniui, pridėkite pasirinktinį tekstą prieš ir po turinio ir dar daugiau.

Apskritai, ten yra daugybė dalykų, tačiau tuo pat metu jūs galite tiesiog naudoti numatytuosius nustatymus, o jūsų įrašai nebus importuojami..

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, kai gausite priedų rinkinį, būtinai eikite į papildinio nustatymus → skirtuką „Pateikti į paštą“ → pasirinkite "Aukščiausio lygio viso teksto paslauga" šalia "Visas tekstas RSS paslauga" etiketė. Tai leis atnaujintą turinį importuoti.
WP RSS kaupiklio nustatymai

Šaunus naudojimo pavyzdys

Spustelėkite išplėsti „RSS“ skelbimo funkciją „WP RSS agregatoriuje“ galima naudoti daugeliui dalykų. Bet man ypač patinka tai naudoti norint importuoti turinį iš kitos CMS į savo naująją „WordPress“ svetainę.

Jei perkėlimas iš vienos „WordPress“ svetainės į kitą nebuvo pakankamai įtemptas, įsivaizduokite, kad taip pat reikia pakeisti CMS skrydžio metu – pavyzdžiui, pereinant iš „Joomla“ į „WordPress“ arba iš „Drupal“. Ir nors aš žinau, kad yra būdų, kaip tinkamai atlikti šį dalyką, tiesioginis RSS, skirtas importuoti, yra tiesiog greitesnis.

Tai, ką jūs darote čia, įsitikinkite, kad jūsų RSS sklaidos kanalas kitoje CMS apima visus paskelbtus įrašus, tada pridėkite tą sklaidos kanalą į WP RSS agregatorių. Primename, tai gali užtrukti.

Ir aš žinau, ką jūs galvojate … nuoširdžiai kalbant, šis metodas iš tikrųjų gali žlugti, ir kas žino kodėl, turbūt dėl ​​daugelio priežasčių. Tačiau vien dėl to, kad tai paprasta, vartotojo požiūriu, verta išbandyti. Net jei nepavyks, ko neturėtų, jūs vis tiek prarasite laiką.

Kas turėtų gauti WP RSS kaupiklį

Peržiūrėjęs visas papildinio funkcijas ir priedus, sakyčiau, kad tai puikus sprendimas svetainėms, kurios labai priklauso nuo išorinių RSS tiekimų ir galimybės juos be vargo importuoti. Turinio kaupikliai ateina į galvą, vidinės svetainės (įmonės viduje) ar kuruojamos publikacijos ir kt. Ir, be abejo, jūs turite būti pasirengę išleisti 150 USD per metus.

3. „CyberSyn“


„CyberSEO Lite“ („CyberSyn“) „CyberSEO Lite“ („CyberSyn“)

Autorius (-ai): „CyberSEO.net“

Dabartinė versija: 6.18

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 30 d

cybersyn.zip


84% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 4.0 + reikalinga

„CyberSyn“ yra vienas iš nedaugelio protingų RSS, skelbiančių „WordPress“ įskiepius rinkoje, kurie nemokamai teikia pagrindines jo funkcijas. Beje, yra tam tikrų apribojimų.

Pirmiausia atrodo, kad „CyberSyn“ daro viską, ko tikėjotės. Galite pridėti RSS tiekimą, kad galėtumėte importuoti, ir galite tinkinti to importavimo tvarką.

Galite priskirti importuotus įrašus tam tikroms kategorijoms, nustatyti, kaip dažnai reikia importuoti, ką daryti su priedais / laikmenomis ir net kaip apdoroti visus vaizdo įrašus, kurie galėjo būti įtraukti į įrašą ir pan..

kibernetinis

Tačiau, kalbant apie atvirkščią pusę, aš patiriau tam tikrų problemų, bandančių importuoti visus pašarus kartu su jame esančia laikmena (kartu kuriant ir vaizduojamus vaizdus). Be to, kūrėjas rekomenduoja sumažinti sindikuotų įrašų skaičių iš kiekvieno sklaidos kanalo iš karto iki mažų verčių, kad būtų sutrumpintas vykdymo laikas..

Nepaisant to, jūs gaunate RSS, kad galėtumėte nemokamai paskelbti funkcionalumą ir viso teksto teikinius, todėl sunku skųstis.

Atsižvelgiant į tai, taip pat yra aukščiausios kokybės papildinio versija, vadinama „CyberSEO“. Tai praplečia galimų kanalų tipą ir suteikia dar daugiau konfigūravimo parinkčių. Be to, galite įdėti bet kokį turinį, kurį importuojate teksto verpimas tarnyba.

„Premium“ versija kainuoja 99,95 USD.

Šaunus naudojimo pavyzdys

Spustelėkite, kad išskleistumėte. Pats „CyberSyn“ yra geras įrankis panardinti pirštus į RSS importavimą ir pamatyti, kaip visa tai veikia. Pvz., Kai kalbama apie kai kuriuos paprastesnius naudojimo būdus, naudodamiesi šiuo įskiepiu galite pradėti kurti turinį. Galite tiesiog importuoti iš daugelio šaltinių, išsaugoti viską kaip Juodraštį, tada rankiniu būdu peržiūrėti ir nuspręsti, ką norite paskelbti.

Tačiau jei gausite papildomos versijos papildinį, galite pradėti atlikti gana įdomius SEO ar rinkodaros eksperimentus su jūsų importuojamu turiniu.

Pvz., Papildinys veikia su daugybe teksto verpimo paslaugų. Tai reiškia, kad galite importuoti turinį, jį susukti ir tik po to paskelbti iš naujo.

Pastaba; žinoma, to nereikėtų daryti su kitų žmonių turiniu – kur jūs jį pasiimate neprašydami -, tačiau tai vis dar yra įdomi galimybė tyrinėti pagal savo turinį.

Kas turėtų gauti „CyberSyn“

Šis papildinys yra skirtas žmonėms, importuojantiems RSS turinį SEO tikslais – kaip ir tinklalapyje, kuriame yra turinio iš kitų šaltinių. Taip pat turėtų gerai veikti, jei norite išbandyti visą RSS, norėdami paskelbti idėją, neinvestuodami į aukščiausios kokybės sprendimą.

Tavo pasirinkimas?

Ką tu manai? Ar išbandėte kurį nors iš populiarių RSS norėdami paskelbti „WordPress“ papildinius? O gal turite tikrai šaunų RSS naudojimo atvejį, kurį norėtumėte bendrinti? Kalbėkite toliau pateiktuose komentaruose.

Vėl pateikiama palyginimo lentelė:

WP RSS kaupiklis
„Feedzy“ RSS sklaidos kanalai
„CyberSyn“

RSS skelbtiYYY
Raktinių žodžių filtravimasYYY
Žiniasklaidos priedaiYYY
Visas tekstas RSSYYY
„WordPress.org“ įvertinimas4,4 / 54,7 / 54,1 / 5
KAINA80 USD – 150 USD per metus vienai svetainei3 svetainėms – 149 USD per metusnemokama („Lite“) arba 99,95 USD („Pro“)
Gaukite čia Gaukite čia Gaukite čia

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector