Raginimo veikti mygtukai: kaip juos optimizuoti „WordPress“ siekiant maksimalių konversijų

Pritraukti lankytojus į savo svetainę yra gyvybiškai svarbu, tačiau pagrindinis tikslas yra paversti juos klientais ir abonentais. Raginimo veikti mygtukai yra pirmas žingsnis toje konversijos kelionėje. Jei jie nebus tinkamai optimizuoti, lankytojai žymeklį perkels į kitą skirtuką.


Norėdami privilioti lankytojus daugiau sužinoti apie jūsų produktus ir paslaugas, pirmiausia turėtumėte paskambinti į raginimo mygtukus, kad padidintumėte konversijų skaičių. Tai darydami, jūs turėsite padaryti didžiulę įtaką savo konversijos koeficientui palyginti nedidelėmis pastangomis.

Šiame įraše išnagrinėsime įvairius būdus, kaip patobulinti jūsų raginimo veikti mygtukus, kad lankytojai galėtų spustelėti visas reikiamas vietas.

Bet pirmiausia paaiškinkime, kas yra raginimo veikti mygtukas:

Kas yra raginimo veikti mygtukas?

Raginimo veikti mygtukai yra įprastas svetainės elementas, kurį jūs jau tikrai turite savo svetainėje.

Bet kuris jūsų svetainės mygtukas ragina lankytoją nedelsiant veikti laikomas raginimo veikti mygtuku. Pavyzdžiui, mygtukas, kuriuo lankytojas prašo sužinoti daugiau, sąskaitai puikiai tinka.

„Amazon“ mygtukai „Pridėti į krepšelį“ ir „Nupirkti dabar naudojant 1 paspaudimo mygtukus“ yra du gerai žinomi pavyzdžiai:

„Amazon“ raginimo veikti mygtukų peržiūra

Kaip matote, raginimo veikti mygtukas yra idealus, jei norite nukreipti lankytoją iš tokios vietos kaip jūsų nukreipimo puslapis į tokią vietą kaip jūsų patikros puslapis..

Dabar, kai nustatėme, kas yra raginimo veikti mygtukas, apsvarstykime, kaip juos optimizuoti, kad padidintumėte paspaudimų rodiklį.

Kaip sukurti raginimo veikti mygtukus programoje WordPress

Jei naudojate „WordPress“, rekomenduojame patogų „MaxButtons“ papildinį, kuris padės sukurti, optimizuoti ir išbandyti įvairius raginimo veikti mygtukų tipus..


„WordPress“ mygtuko papildinio „MaxButtons“ „WordPress“ mygtuko papildinio „MaxButtons“

Autorius (-ai): Maksas liejykla

Dabartinė versija: 7.13.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Vasario 10 d

maks. mygtukai.7.13.4.zip


98% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.8 + reikalinga

Norėdami sužinoti, kaip maksimaliai išnaudoti šį papildinį, „ThemeIsle“ yra paprastas vadovas.

Kaip alternatyva, „ButtonOptimizer.com“ yra naršyklės raginimo veikti mygtuko kūrėjas, kuris gali tvarkyti visus jūsų raginimo veikti mygtuko poreikius. Tai yra neįtikėtinai paprastas įrankis, leidžiantis atsisiųsti mygtukus kaip CSS kodą įterpti tiesiai į savo svetainę arba PNG vaizdų pavidalu:

ButtonOptimizer.com padeda optimizuoti raginimo veikti mygtukus

Galiausiai, jei jūs ieškote el. Pašto pasirinkimo, galėtumėte pasirinkti iš mėgstamiausių „OptinMonster“, „LeadPages“, SumoMe, arba Klestėti veda, kurie čia palyginami ir kontrastuojami.

Kaip optimizuoti raginimo veikti mygtukus

Norėdami, kad jūsų kvietimas veiksmams būtų kuo geresnis, atsižvelgiant į konversijas, tai yra keturi elementai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį:

1. Dydis

Didesni ne visada yra geriau, bet kai reikia raginimo veikti mygtukus, didesni paspaudžia dažniausiai – hipotezė, kad internetinio dizaino specialistai žurnale „Smashing“ pasilenk.

Be to, jie paaiškina, kad kuo svarbesnis raginimo veikti mygtukas, tuo jis turėtų būti didesnis, palyginti su kitais tokiais mygtukais. Tai pirmiausia nukreipia lankytojų dėmesį į gyvybiškai svarbiausius mygtukus. Štai aiškus mygtuko „Parduotuvė dabar“ matomumo pavyzdys, palyginti su mažiau svarbiu raginimu veikti:

Peržiūrimi du „Nike“ CTA mygtukai

Žinoma, vis tiek norite išvengti, kad jūsų raginimo veikti mygtukai nebūtų pernelyg dideli, arba rizikuojate sudirginti auditoriją.

2. Spalvos

Tyrimai parodė kad pasirinkdami raginimo veikti mygtukus spalva gali atlikti didelę reikšmę jų sėkmei.

Atsižvelgiant į jūsų svetainės spalvų schemą, turėtumėte pasirinkti gyvybingumą, o ne paprastumą. Visų pirma, buvo parodyti raudoni spalvos mygtukai, kad būtų gauti geriausi rezultatai.

Raudono CTA mygtuko peržiūra

Tačiau paslaptis nebūtinai turi būti pati spalva. Vietoj to, jūsų mygtukas išsiskiria iš likusios svetainės, todėl jis tampa patrauklesnis. Kaip Derekas Halpernas („Social Triggers“ įkūrėjas) linksmai demonstruoja, kas išsiskiria, paspaudžiamas:

3. Formuluotė

Pagal „Hubspot“, veiksmažodžiai yra padidėjusio raginimo veikti mygtuko paspaudimų raktai. Jie net teigia, kad turinys, prasidedantis veiksmažodžiais, generuoja daugiausiai „Twitter“ akcijų.

Tokie veiksmažodžiai gali būti:

 • Pirkite
 • Parduotuvė
 • Mokytis
 • Apsilankymas

Kiekvienas iš aukščiau išvardytų žodžių sukelia tam tikrą veiksmą, todėl išsirinkite sau tinkantį žodį ir sukite jį. Pvz., „Apple“ čia pateikia paprastą, tačiau veiksmingą raginimą veikti:

„Apple CTA“ mygtuko peržiūra

Tame pačiame straipsnyje „Hubspot“ savo raginimo veikti mygtukuose taip pat rekomenduoja atsiriboti nuo sudėtingų žodžių ir techninio žargono. Vietoj to turėtumėte laikytis trumpos, saldžios ir lengvai įgyvendinamos mygtuko kopijos. Jei lengva skaityti, lengviau suprasti ir lengviau spustelėti.

4. Talpinimas

Jūsų raginimo veikti mygtukai turi didelę reikšmę, kaip pabrėžia Unbounce rinkodaros ekspertai. Jie tyrinėjo psichologiją, kur geriausia raginti veikti mygtukus; ginčydamas mintį, kad "virš raukšlės" yra vienintelis kelias.

Vietoj to turėtumėte daryti tris dalykus:

 • Naudokite kelis raginimo veikti mygtukus, kad galėtumėte suskaidyti puslapius ir priminti lankytojui apie kitą jų įplaukimo uostą, kai jie slenka.
 • Paspauskite raginimo veikti mygtukus tiesiai šalia arba po informacinėmis savo tinklalapio dalimis. Tai sukuria mintį lankytojo galvoje, kad paspaudimas ant raginimo veikti mygtuko yra kitas natūraliausias žingsnis.
 • Eksperimentuokite su padėtimi net žemiau savo svetainės lango. Pavyzdys:

„Yahoo“ šoninės juostos CTA mygtuko peržiūra

Kalbant apie eksperimentus, dabar pažvelkime, kaip išbandyti raginimo veikti mygtuko variantus, kad būtų gauti geriausi rezultatai.

Kaip patikrinti raginimo veikti mygtukus

Norėdami iš tikrųjų maksimaliai išnaudoti raginimo veikti mygtukus, turite juos išbandyti kartodami. Kodėl? Nes to, kas neišmatuota, negalima pagerinti! Mūsų griežta rekomendacija yra A / B išbandykite savo kelią į idealiai optimizuotus mygtukus.

Norėdami padėti pradėti A / B bandymo kampaniją, WPMU DEV suapvalino skaičių geriausi „WordPress A / B“ padalijimo testavimo įrankiai.

Išvada

Raginimo veikti mygtukai yra jūsų svetainės gyvybės pagrindas. Be jų lankytojai nežinos, kur eiti toliau – tai reiškia, kad jie iš viso paliks jūsų svetainę.

Norėdami įsitikinti, kad raginimo veikti mygtukai vilioja lankytojus, o ne nukreipia juos, būtinai optimizuokite raginimo veikti mygtukus:

 • Dideli mygtukų dydžiai, kurie neatrodo bjaurūs
 • Gyvos ir kontrastingos spalvos, kurios išsiskiria iš likusios jūsų svetainės
 • Trumpa, saldi ir veiksmažodžių formuluotė
 • Pažangus ir periodiškas mygtukų išdėstymas

Ar eksperimentavote su kokiais nors būdais, kaip optimizuoti raginimo veikti mygtukus? Papasakokite apie rezultatus, kuriuos matėte – ar nematėte – žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map