Mašinų mokymasis naudojant „WordPress“: Kaip išanalizuoti turinio emocinį poveikį naudojant AI

Sunku kiekybiškai įvertinti tai, kaip žmonės jaučiasi naršydami jūsų svetainėje ir skaitydami jūsų turinį. Tačiau tai kažkas, ką turite suprasti, jei norite iš tikrųjų sudominti savo auditoriją. Tai reiškia, kad galbūt norėsite išmokti naudoti mašininį mokymąsi „WordPress“ norėdami išanalizuoti savo turinio poveikį.


Naudodami tinkamas priemones iš tikrųjų galite kiekybiškai įvertinti savo turinio emocinį poveikį ir pritaikyti jį įvairiems jausmams. Teisingai tariant, tai nėra tikslus mokslas ir mes negalime pasakyti, kurios emocijos geriausiai atspindės jūsų auditoriją. Vis dėlto iš proceso galite daug ko išmokti.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kaip mašininis mokymasis naudojant „WordPress“ gali pakeisti požiūrį į turinio kūrimą. Tada pateiksime jums įrankį, kuris padės analizuoti jūsų straipsnių emocinį poveikį. Leiskite susisiekti su mūsų jausmais!
kaip naudotis mašininiu mokymu

Kaip dirbtinis intelektas gali pakeisti „WordPress“ naudojimo būdą

Pirmiausia svarbu suprasti, kad mes vis dar niekur nesame realūs Dirbtinis intelektas (AI). Tačiau viena sritis, kurioje mes padarėme didžiulius žingsnius, yra mašinų mokymasis, kuris yra (savotiškas) panašus laukas.


„WordLift“ – AI valdomas SEO

Autorius (-ai): „WordLift“, „Insideout10“


92% reitingai


Daugiau nei 500 įdiegimų


WP 4.4 + reikalinga

Daugiau informacijos

„wordlift.3.25.5.zip“

Dabartinė versija: 3.25.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 28 d


92% reitingai


Daugiau nei 500 įdiegimų


WP 4.4 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„WordLift“ – AI valdomas SEO

Mašinų mokymasis reiškia, kad kompiuteriai naudojasi algoritmais, kad galėtų geriau atlikti tam tikras užduotis. Kuo daugiau duomenų pateikite šioms sistemoms, tuo geriau jos gali tapti analizuojant ir prognozuojant rezultatus.

Jau yra keletas visuomenei prieinamų „WordPress“ programų, pagrįstų mašininiu mokymu. Pvz., Yra „WordLift“, leidžianti kurti geresnes taksonomijas ir rasti turinio šaltinius.

Tačiau dauguma mašininio mokymosi programų vis dar yra labai nukentėjusios ir praleistos.

Tai reiškia, kad sunku numatyti, kaip ši technologija progresuos per trumpą laiką ir kaip ji paveiks turinio kūrimą.

Norėdami geriau suprasti, kur ji yra, kalbėjomės su Tomu Eweriu, kuris yra „WordCandy“ – kuris turi didelę patirtį kuriant „WordPress“ svetainių turinį. Štai ką jis turėjo pasakyti:

tom ewer
Pirmiausia svarbu atsiminti, kad mes vis dar esame dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi pirmosiomis dienomis. Manau, pamatysime keletą įdomių įrankių, kurie padės sukurti geresnę jūsų turinio taksonomiją, pažangą ir rasite susijusių straipsnių, kuriuos jūsų skaitytojai galbūt norės patikrinti. Jau yra keletas įskiepių, kurie tai daro, o tobulėjant technologijai, bus ir rezultatų. Nemanau, kad esame kur nors šalia taško, kuriame mašininė žvalgyba gali perimti patrauklaus (ir tikslaus) turinio kūrimo procesą, todėl kol kas nepradėčiau mažinti rašytojų ir redaktorių! Tom Ewer, „WordCandy“

Tai yra tvirtas dabartinės kompiuterinės „WordPress“ mokymosi būklės įvertinimas. Šiuo metu tai yra unikali technologija, turinti tik keletą programų. Tačiau mes radome vieną įrankį, kuris WordPress naudoja mašininį mokymąsi, kad būtų puikus efektas. Pažiūrėkime:

Mašinų mokymasis naudojant „WordPress“: „Watsonfinds“ įvadas


Watsonfinds Watsonfinds

Autorius (-ai): Watsonfinds

Dabartinė versija: 2.0.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Gegužės 8 d

watsonfinds.zip


100% reitingai


100 ir daugiau diegimų


WP 4.0 + reikalinga

„Watsonfinds“ yra paslauga, pastatyta ant „IBM Watson“ sistema. „Watson“ pateikia sąskaitą kaip tam tikrą AI, tačiau, tiksliau tariant, tai sudėtinga mašininio mokymosi sistema, turinti prieigą prie kelių terabaitų duomenų, turinti galimybę analizuoti tuos duomenis konkretiems tikslams..

Šiuo konkrečiu atveju „Watsonfinds“ gali panaudoti savo „žinias“ norėdamas išanalizuoti bet kokį „WordPress“ redaktoriaus tekstą ir suskirstyti jį į penkias emocijas: džiaugsmą, liūdesį, pyktį, pasibjaurėjimą ir baimę. Apsiginklavę šia informacija, galite patikslinti savo turinį, kol taikysite pagal tikslius jausmus, kurių norite (tol, kol tai yra vienas ar daugiau iš tų penkių).

Norėdami naudoti šį įrankį, viską turite padaryti įdiekite ir suaktyvinkite papildinį. Tada eikite į bet kurį savo puslapį ar įrašą ir atidarykite juos naudodami parinktį Redaguoti. Viduje rasite naują mygtuką, esantį redaktoriaus viršuje. Spustelėkite jį, kai būsite pasirengę analizuoti turinio emocinį poveikį:
Mygtukas „Watsonfinds“.

Dabar „Watsonfinds“ parodys langą su paprasta jūsų turinio analize. Tai apima procentinį kiekvienos emocijos „stiprumo“ suskirstymą ir trumpą nurodymą, kaip jūsų tonas gali paveikti įsitraukimą:

Watsonfinds analizės pavyzdys.

Šiame etape galite grįžti prie savo turinio kūrimo ir pritaikyti savo naują įrankį, skirtą mašinų mokymuisi „WordPress“!

„Watsonfinds“ yra nemokamas papildinys, tačiau čia yra aukščiausios kokybės paslauga darbuose, kurie apims išsamesnę analizę.

Kaip analizuoti „WordPress“ turinio emocinį poveikį naudojant „Watsonfinds“

Kaip jau minėjome anksčiau, „Watsonfinds“ savo analizėje sutelkia dėmesį į penkias pagrindines emocijas. Šiame skyriuje kalbėsime apie kiekvieną iš jų ir paaiškinsime, kaip galite naudoti kompiuterinį mokymąsi „WordPress“, kad geriau susisiektumėte su savo vartotojais.

1. Liūdesys ☹️

Niekas nenori liūdėti, tačiau teisinga sakyti, kad kai kuriais atvejais galbūt norėsite iš savo auditorijos iššaukti stiprias neigiamas emocijas. Tikslas yra ne žaisti su savo jausmais, o užmegzti su jais emocinį ryšį. Norėdami tai iliustruoti, pateikiame trumpą pastraipą iš vieno iš mūsų naujausių straipsnių, kuriuos Watsonfindas laikė „liūdnais“:

Mums kyla visų mūsų pirminių idėjų, ir atsitinka vienas iš dviejų dalykų: suprantame, kad mūsų straipsniai neatspindi mūsų auditorijos arba mums visiškai pritrūksta minčių. Kartais būna ir taip, kad augimo stoka kartu su mūsų originalių idėjų pabaiga išstumia mūsų motyvaciją.
Mūsų liūdesio testo rezultatai.

Nesunku pastebėti, kodėl Watsonfindsas padarė tokią išvadą. Tiesą sakant, mes eikime tiek, kiek pasakysime, kad pastraipa yra visiškai slegianti. Šiuo atveju autorius panaudojo tekstą ryšiui su skaitytoju užmegzti, aptardamas problemą, kurią mes visi išgyvenome. Tokiu būdu, kai galiausiai paaiškėsime, kad yra sprendimas, emocinis poveikis bus dar stipresnis.

Kita vertus, jei jūs rašote straipsnį ir tiesiog einate tiesiai į leidinį, jis dažnai nėra toks patrauklus. Atkreipkite dėmesį, kaip mes naudojame tokias frazes kaip "nusausina mūsų motyvaciją" ir "augimo stoka". Jei juos išimsite, liūdesio balas smarkiai sumažės:

Mūsų atnaujinti liūdesio balų rezultatai.

Tačiau „Watsonfinds“ vis dar suvokia, kad pirmoji pastraipos dalis nėra teigiama. Tai įspūdinga, kai kalbama apie mašinų mokymąsi „WordPress“.

2. Džiaugsmas ��

Jums bus sunku rasti žmogų, kuriam nepatinka jaustis laimingu, todėl šią emociją lengva parduoti jūsų turinyje. Pažiūrėkime, kaip veikia „Watsonfinds“ kainos, su maža ištrauka iš mūsų naujausio straipsnio tema, kuri puikiai tinka svetainių kūrėjams:

Jie visi yra pakankamai lankstūs, kad tarnautų keliems tikslams ir palengvintų jūsų svetainės konfigūravimą, nesvarbu, ar naudojate „Beaver Builder“, „Elementor“ ar „Visual Composer“.

Netrukdydami pažiūrėkite į šiuos gražius dizainus, išsirinkite savo mėgstamiausią ir iškart pradėkite tinkinti savo svetainę su pasirinktu statybininku..
Mūsų džiaugsmo testo rezultatai.

Šių dviejų pastraipų teigiamą sukimąsi nesunku pastebėti. Norėdami suteikti jums daugiau konteksto, tą ištrauką vadiname atskleidimu. Tai paprasta technika, kurią kartais naudojame įžangoje, kur išskaidome problemą ir pateikiame skaitytojui jos sprendimą. Natūralu, kad atskleidimas turėtų būti džiaugsminga proga, ir Watsonfindsas to nepastebėjo.

Žaisdami mašinų mokymąsi „WordPress“, mes nustatėme, kad daugiau nei 60% balas yra gana stiprus dėl bet kurios emocijos. Tai reiškia, kad neabejotinai vyrauja jausmas, bet ne tiek daug, kad su juo muštumėte skaitytojams per galvą. Apskritai, Watsonfindsas yra ypač tinkamas atpažinti „laimingas“ pastraipas, o tai puiku, jei norite įsitikinti, kad jūsų turinys pasiekia žymę.

3. Pasibjaurėjimas ��

Iki šiol mes kalbėjome apie dvi gana tiesmukas emocijas. Dabar laikas pažvelgti į sudėtingesnį variantą – pasibjaurėjimą. Pasakodamas pasakojimą, pasibjaurėjimas neturi tiek programų, kiek džiaugsmo ar liūdesio, tačiau vis tiek gali būti naudingas. Štai pavyzdys Salmanas Rushdie citata, kurią Watsonfinds’as laikė daugiausia „šlykščia“:

Viena iš laisvo žodžio gynimo problemų yra ta, kad dažnai turite ginti žmones, kurie, jūsų manymu, yra pasipiktinę, nemalonūs ir šlykštūs..
Mūsų pasibjaurėjimo testo rezultatai.

Watsonfindsas aiškina, kad tokios emocijos gali būti naudinga priemonė keičiant skaitytojų mintis. Tačiau, remiantis mūsų patirtimi, daug geriau pasibjaurėjimą naudoti kaip būdą susitapatinti su nemėgstamais dalykais. Pvz., Jei peržiūrėtume jūsų nekenčiamą „WordPress“ papildinį, galime pasakyti, kad:

Šis papildinys yra vienas blogiausių „WordPress“ įrankių, su kuriais esu susidūręs. Tai sugadino mano svetainę ir paleido mano šunį į ugnį. Niekada daugiau jo nenaudosiu, net jei sumokėjote man, ir rekomenduoju iškart jį pašalinti!
Mūsų pasibjaurėjimas atnaujino testo rezultatus.

Žinoma, mes niekada nebūsime tokie niūrūs, tačiau šis ypač populiarus pavyzdys rodo, kad mašininis mokymasis naudojant „WordPress“ šiek tiek kovoja, kai reikia analizuoti pasibjaurėjimą. Testų metu mes turėjome kreiptis į ekstremalių būdvardžių vartojimą, kad gautume pasibjaurėjimo balą, o tai nėra idealu.

4. Baimė ��

Palaikykime neigiamų emocijų tendenciją, pakalbėkime apie baimę. Tai nėra kažkas, ko norite per daug išnaudoti, tačiau tai gali būti patogus įrankis, kai protingai jį naudojate rašydami ir rinkodaroje (FOMO, bet kas?). Štai ištrauka iš neseno straipsnio apie saugios „WordPress“ temos:

Jums nebereikės jaudintis tiek, kad jis pasens, sukels konfliktus su jūsų papildiniais, taps kenksmingų veikėjų grobiu ar visiškai pažeis jūsų svetainę..
Mūsų baimės testo rezultatai.

Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip galite panaudoti liūdesį, kad įžangoje padarytumėte stipresnį įspūdį, bet baimė taip pat daro triuką. Šiuo atveju autorius paminėjo dalykus, kurie gali suklysti, jei nenaudojote saugios temos. Tada jie prisitraukė ir papasakojo, kaip su ja elgtis..

Svarbiausia, kai reikia sukelti baimę, yra kalbėti apie neigiamus padarinius ir apie tai, kaip jie gali neigiamai paveikti jūsų skaitytojus. Jei galite įsitraukti į dalykus, kurių jie išsigąsta, galėsite lengviau juos surasti.

5. Pyktis ��

Galiausiai, pakalbėkime apie pyktį. Jei nuoširdžiai, pyktis retai būna viena iš emocijų, kurią rašydami straipsnius stengiamės išvilioti iš skaitytojų. Pyktis yra sudėtingas įrankis, galintis padėti užmegzti ryšį su savo auditorija, tačiau taip pat gali jį susvetimėti. Sukurkime trumpą „WordPress“ temos apžvalgos pavyzdį ir sužinokime, ką turi pasakyti Watsonfinds:

Ši tema visiškai sužlugdė mano svetainę ir dėl to praradau visą savo srautą! Aš ketinu kreiptis į teismą su kūrėjais, šia svetaine ir visais dalyvaujančiais asmenimis.
Mūsų pykčio testo rezultatai.

Pasak Watsonfindso, tai pykčio kategorijoje užima tik 55,34%, o tai stebina, nes skaito kaip įniršęs „YouTube“ komentaras. Priemonėje taip pat aptariama, kaip pyktis gali paskatinti skaitytojus imtis veiksmų, o tai gali būti ir gali būti.

Remdamiesi patirtimi, jei pykstate dėl tų pačių dalykų, kuriuos auditorija, galite tuo panaudoti sudaro ryšį, bet tai nėra tvarios emocijos. Kalbant apie jūsų turinį, emocijas, tokias kaip liūdesys, baimė ir džiaugsmas, lengviau įvertinti ir susitvarkyti naudojant „WordPress“ mašininį mokymąsi..

Išvada

Jei galite priversti skaitytojus ką nors pajusti, galite su jais bendrauti ir lengviau sukurti pasitikėjimą. Watsonfinds padeda analizuoti jūsų turinio emocinį poveikį ir, kiek mums rūpi, jis atlieka tinkamą darbą. Tai nenurodo, ką reikia pakeisti, tačiau tai rodo, jei teisingai nukreipiate į vieną iš pagrindinių emocijų.

Pabandykime išskaidyti, kaip kiekviena iš šių penkių emocijų gali paveikti jūsų turinį:

 1. Liūdesys: Liūdni jausmai gali priversti auditoriją jaustis arčiau jūsų.
 2. Džiaugsmas: Laimingi skaitytojai yra geriausia auditorijos rūšis, o „Watsonfinds“ puikiai atpažįsta teigiamą turinį.
 3. Pasibjaurėjimas: Ši emocija yra šiek tiek kebli, tačiau gali padėti susisieti su skaitytojais per bendrus atstumus.
 4. Baimė: Nepaisant neigiamos konotacijos, baimė yra labai veiksminga motyvacija paskatinti virsti.
 5. Pyktis: Kai kuriais atvejais ši emocija gali padėti jums susisieti su skaitytojais (nors mes manome, kad daugeliu atvejų geriausia to vengti)..

Ką manote apie visą idėją įtraukti mašininį mokymąsi į „WordPress“ ir savo turinio kūrimo procesus? Ar esate girdėję apie kitus įdomius idėjos įgyvendinimus?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map