Kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines (lengvai atlikite šiuos 5 įrankius)

Kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines (lengvai atlikite šiuos 5 įrankius)

Kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines (lengvai atlikite šiuos 5 įrankius)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vienos svetainės tvarkymas yra sunkus pasirodymas; Paleisti kelis iš karto gali būti chaotiška. �� Be tinkamų įrankių, skirtų valdyti kelias „WordPress“ svetaines, svarbios užduotys, tokios kaip atsarginės kopijos ir atnaujinimai, gali praslysti.


Šiame straipsnyje palyginsime penkis mėgstamiausius įrankius, skirtus valdyti kelias „WordPress“ svetaines, kad niekas jūsų neslėptų.

Taip pat parodysime, kaip juos naudoti, kad padėtumėte nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Įšokime!

Kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines

Penki geriausi sprendimai, skirti tvarkyti kelias „WordPress“ svetaines (IN GALVA)

Priemonė (-ės), kurią (-ias) nusprendėte naudoti, priklausys nuo funkcijų, kurių jums reikia norint supaprastinti darbo eigą. Čia yra trumpas paslaugų pasiūlos ir jų kainos suskirstymas:

Įrankis
Nemokamas pasirinkimas?
Savarankiška arba trečiųjų šalių platforma
Papildomų planų kaina **
* Abi galimybės siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį, o „BlogVault“ nereikia kreditinės kortelės
** Pigiausi planai, palaikantys kelias svetaines
*** Šiuos sprendimus galite nemokamai naudoti neribotose svetainėse, turinčiose ribotas funkcijas
„ManageWP“Trečiųjų šalių platforma„Premium“ plėtiniai prasideda nuo 1 USD už svetainę
„MainWP“Savarankiškas239,88 USD per metus neribotoms svetainėms ir galimybei naudotis kiekvienu plėtiniu ***
„InfiniteWP“Savarankiškas147 USD per metus iki 10 svetainių ir prieiga prie kiekvieno plėtinio ***
CMS vadas❌ *Trečiųjų šalių platforma96 USD per metus iki 5 svetainių
„BlogVault“❌ *Trečiųjų šalių platformaKaina nuo 16 USD iki 5 svetainių, turinčių prieigą prie ribotų funkcijų

Jei norite, kad būtų visiškai suskirstytos šių paslaugų funkcijos, skaitykite toliau!

Penki geriausi sprendimai valdyti kelias „WordPress“ svetaines (VISAME)

Kiekvienam sprendimui parodysime tiksliai, kaip jis veikia ir ką siūlo, todėl galite pasirinkti sau geriausią variantą. Įšokime!

1. „ManageWP“

valdyti kelias

„ManageWP“ siūlo platų įrankių asortimentą, palengvinantį kelių „WordPress“ svetainių valdymą.

Naudodamiesi šia paslauga galite susieti beveik neribotą skaičių „WordPress“ svetainių, taip pat stebėti esamus atnaujinimus, veiklos optimizavimą, saugą, komentarus ir dar daugiau.

Naudodami „ManageWP“, jūs gausite prieigą prie daugybės nemokamų įrankių visoms jūsų susietoms svetainėms.

Tačiau kai kurios funkcijos, tokios kaip atsarginės kopijos, paieškos variklių optimizavimas (SEO), veikimo laiko stebėjimas ir automatinės saugos ir našumo patikros, yra prieinamos tik „moka už svetainę“ pagrindu..

Vis dėlto „ManageWP“ gali drastiškai sumažinti laiką, kurį praleidžiate atnaujindama visus savo svetainės komponentus tiesiai iš dėžutės. Tai taip pat siūlo jums vieną nemokamą atsarginę kopiją kiekvienoje svetainėje per mėnesį ir vienu spustelėjimu galite prisijungti prie bet kurio informacijos suvestinės. Idėja yra padaryti „ManageWP“ kiekvienos jūsų valdomos „WordPress“ svetainės centriniu centru.

⚙️ Kaip naudotis „ManageWP“

Pirmiausia prisiregistruokite prie nemokamos „ManageWP“ paskyros. Kai turėsite prieigą prie prietaisų skydelio, gausite greitą visų laukiančių atnaujinimų, komentarų ir galimų našumo optimizacijų apžvalgą:

„ManageWP“ informacijos suvestinė.

Bet kuriuo metu galite pridėti daugiau svetainių spustelėdami „Plus“ (+) piktogramą, esančią prietaisų skydelio viršutiniame kairiajame kampe. Jei norite prijungti svetainę, turėsite ją nustatyti ir suaktyvinti „ManageWP“ darbuotojo papildinys.

Įjungę papildinį, grįžkite į „ManageWP“ prietaisų skydelį ir spustelėkite „Plus“ piktogramą viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Tada tarnyba paprašys įvesti savo svetainės URL ir „WordPress“ kredencialus:

Naujos svetainės pridėjimas prie „ManageWP“, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

Jei įjungtas „Darbuotojo“ papildinys, likusia dalimi pasirūpins „ManageWP“. Tada jūsų svetainė pasirodys po savybių sąrašu. Galite patikrinti atskiras svetaines, užveskite pelę ant ekrano viršuje esančio skirtuko Rasti svetainę:

Kelių „WordPress“ svetainių valdymas naudojant „ManageWP“.

Nors pagrindiniame „ManageWP“ ekrane galite atlikti daugybę užduočių, taip pat norėsite skirti laiko kiekvienos svetainės skirtuke. Čia galite mikrotvarkyti svetainės priežiūros aspektus:

Individualių svetainių tikrinimas „ManageWP“.

Pradėti naudotis „ManageWP“ yra visiškai paprasta, todėl tai yra lengva rekomendacija, jei vertinate naudojimo paprastumą.

�� Kaina ir informacija

„ManageWP“ gali laisvai naudoti beveik neribotam skaičiui svetainių. Tačiau daugelis funkcijų galimi tik kaip mokami priedai kiekvienoje svetainėje. Galite rasti visą priedų sąrašą skirtame kainų puslapyje, bet pvz .:

 • Atsarginės kopijos pagal pareikalavimą (2 USD už svetainę)
 • SEO stebėjimas (1 USD už svetainę)
 • Uptime stebėjimas (1 USD už svetainę)
 • Automatizuotas našumo patikrinimas (1 USD už svetainę)

Ši paslauga taip pat siūlo rinkinius, skirtus vartotojams, valdantiems daugiau nei 25 svetaines.

2. „MainWP“

valdyti kelias „WordPress“ svetaines: mainwp

„MainWP“ yra atvirojo kodo įrankis, leidžiantis valdyti kelias „WordPress“ svetaines. Norėdami ja naudotis, jūs paskiriate svetainę, kuri veiks kaip jūsų pagrindinis centras. Naudodamiesi šia paslauga galite sujungti savo svetaines, tvarkyti laukiančius atnaujinimus, stebėti veikimo laiką, kurti atsargines kopijas, vykdyti saugos nuskaitymus ir dar daugiau.

Be šių funkcijų, „MainWP“ taip pat leidžia stebėti klaidų žurnalus, pataisykite savo svetainės .htaccess failus, valdyti vartotojus, stebėti SSL sertifikatus ir daugybę kitų užduočių.

Tačiau „MainWP“ naudojasi papildiniais, kad sujungtų jūsų svetaines. Nors pagrindinis papildinys yra nemokamas, yra keletas plėtinių, už kuriuos turėsite mokėti. Vėliau atsižvelgsime į šį aspektą.

⚙️ Kaip naudotis „MainWP“

Kaip mes pažymėjome, „MainWP“ reikalauja naudoti vieną „WordPress“ sąranką kaip centrinį mazgą. Mes rekomenduojame naudoti visiškai naują „WordPress“ diegimą, nenaudotą tiesioginiam tinklalapiui priglobti.

Norėdami nurodyti „WordPress“ svetainę kaip centrą, pirmiausia turite įdiegti „MainWP“ prietaisų skydelis Prijunkite:

„MainWP“ papildiniai.

Kai papildinys suaktyvins, jis paleis konfigūravimo vedlį – dabar jį praleidžiame – ir rankiniu būdu sujungia naują svetainę. Štai kaip atrodo „MainWP“ informacijos suvestinė:

„MainWP“ prietaisų skydelis.

Prieš prisijungdami prie naujos svetainės, turėsite įdiegti „MainWP Child“ įskiepiai. Įjungę papildinį, grįžkite į „MainWP“ prietaisų skydelį ir ekrano viršuje spustelėkite mygtuką Nauja svetainė:

Naujos svetainės įtraukimas į „MainWP“, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

„MainWP“ paprašys jūsų svetainės URL ir kredencialų, kad galėtumėte spustelėti mygtuką Pridėti svetainę. Jei pasiseks, jūsų svetainė pasirodys „MainWP“ centre:

Svetainės tikrinimas naudojant „MainWP“.

„MainWP“ suteikia jums daug daugiau informacijos apie prijungtas svetaines nei kiti „WordPress“ valdymo įrankiai. Tačiau jei norite naudotis visomis jo funkcijomis, turėsite nustatyti kelis plėtinius. Keli pagrindiniai „MainWP“ plėtiniai yra nemokami, įskaitant stebėjimo, atsarginę kopiją ir saugos nuskaitymo įrankius, kurie padeda sumažinti išlaidas..

�� Kaina ir informacija

Nors pats „MainWP“ yra nemokamas, keli naudingi plėtiniai galimi tik tuo atveju, jei jūs įsigyti „Pro“ licenciją:

 1. Mėnesio paketas: Praktiškai neribotos svetainės už 19,99 USD per mėnesį.
 2. Gyvenimo paketas: Vienkartinis 399 USD mokestis vėl suteikia jums neribotą skaičių svetainių.

Apskritai nemokami „MainWP“ papildiniai ir plėtiniai suteikia pakankamai funkcijų, kad galėtų konkuruoti su atskiromis paslaugomis, tokiomis kaip „ManageWP“. Jei jums neprireiks prieigos prie konkrečių plėtinių, gali reikėti ne įsigyti papildomos licencijos.

3. „InfiniteWP“

valdyti kelias „WordPress“ svetaines: begalybės

„InfiniteWP“ yra panašus į „MainWP“ tuo, kad turėsite paskirti vieną svetainę kaip centrinę mazgą. Tada galite kaip įprasta sujungti savo „WordPress“ svetaines ir tvarkyti pagrindinius kasdienių operacijų aspektus.

Naudodami nemokamą „InfiniteWP“ versiją, vienu metu galite atnaujinti visus savo svetainės komponentus, sugeneruoti ir atkurti atsargines kopijas ir kiekvienu prietaisų skydeliu pasiekti.

Be to, „InfiniteWP“ siūlo platų papildomų funkcijų spektrą, prieinamą tik „premium“ planams. Tai apima svetainių perkėlimą, kenkėjiškų programų nuskaitymą, veikimo laiko stebėjimą ir dar daugiau.

⚙️ Kaip naudotis „InfiniteWP“

Norėdami naudoti „InfiniteWP“, turite: atsisiųskite jų diegimo programos papildinį. Kai turėsite ZIP failą, įkelkite ir įdiekite jį svetainėje, kurią norite naudoti kaip centrą. Kai suaktyvinsite papildinį, jūsų paklaus, kur norite įdiegti „InfiniteWP“ administratoriaus skydą:

InfiniteWP skydelio diegimo vietos pasirinkimas.

Atminkite, kad skirtingai nei „MainWP“, „InfiniteWP“ skydas „neperima“ visos svetainės. Jūs vis tiek galėsite naudoti savo centrinį centrą kaip tiesioginę svetainę, kuri yra maloni.

Diegimo proceso metu papildinys paprašys sukurti naują duomenų bazę:

Naujos „InfiniteWP“ duomenų bazės kūrimas.

Taip pat turėsite nustatyti naujus prisijungimo duomenis prieš prisijungdami prie valdymo skydelio. Jis neturėtų būti tuščias, todėl jūsų pirmoji užduotis yra prijungti vieną iš savo svetainių. Kai pridėsite naują svetainę per „InfiniteWP“ skydelį, ji paprašys jos URL, prisijungimo informacijos ir aktyvavimo rakto:

Naujos svetainės pridėjimas prie „InfiniteWP“, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

Norėdami prijungti svetainę, turite įdiegti ir nustatyti „InfiniteWP“ klientas įskiepiai. Aktyvinę papildinį gausite unikalų aktyvavimo raktą:

Jūsų „InfiniteWP“ aktyvinimo raktas.

Pridėję svetainę galėsite pamatyti, ar pirminiame „InfiniteWP“ prietaisų skydelyje yra galimų atnaujinimų. Taip pat galite perkelti pelę virš kiekvienos prijungtos svetainės, kad pamatytumėte jos informaciją, pridėtumėte naujų įrašų ar sukurtumėte naują atsarginę kopiją:

Svetainės tikrinimas naudojant „InfiniteWP“.

Nors „InfiniteWP“ siūlo daug galimybių valdyti kelias „WordPress“ svetaines, jos sąsaja palieka daug norimų rezultatų. Jei vis dėlto sutelksite dėmesį tik į funkcionalumą, tai nėra blogas pasirinkimas.

�� Kaina ir informacija

Pats „InfiniteWP“ papildinys yra nemokamas, ir jūs galite jį naudoti norėdami sujungti visas jūsų valdomas svetaines. Tačiau neturėdami licencijos galite naudotis tik atnaujinimų tvarkymo, atsarginių kopijų kūrimo ir prisijungimo vienu spustelėjimu funkcijomis. Čia yra greitas priemokų licencijos:

 1. Starteris: Iki 10 svetainių už 147 USD per metus
 2. Programuotojas: Iki 20 svetainių už 247 USD per metus
 3. Laisvai samdomas vertėjas: Iki 50 svetainių už 347 USD per metus
 4. Agentūra: Neribota svetainių kaina už 447 USD per metus

Nors aukščiausios kokybės „InfiniteWP“ versija siūlo panašias funkcijas kaip „MainWP“, pastarasis yra žymiai pigesnis pasirinkimas su geresne sąsaja.

4. CMS vadas

valdyti kelias „WordPress“ svetaines: cms

CMS Commander yra labai unikalus tarp kelių „WordPress“ svetainių valdymo įrankių. Paviršiuje tai panaši premium paslauga, leidžianti sujungti savo svetaines ir joms valdyti naudoti centrinį prietaisų skydelį.

Tačiau „CMS Commander“ siūlo daugybę funkcijų, kurių nematote naudodami kitus sprendimus. Pvz., Jis palaiko kelias partnerių programas, esančias laukelyje, leidžiančias į savo įrašus įtraukti filialų nuorodas, kai jas redaguojate. Tai taip pat suteikia galimybę valdyti skelbimus, sekti nuorodas ir dar daugiau.

Be to, „CMS Commander“ yra pagrindai, kurių tikėjotės rasti, pavyzdžiui, atsarginių kopijų tvarkymas, masiniai atnaujinimai, vartotojo valdymas, prisijungimas vienu spustelėjimu ir kiti..

To️ Kaip naudotis CMS Commander

„CMS Commander“ yra trečiosios šalies paslauga, leidžianti susikurti sąskaitą „WordPress“ svetainei tvarkyti. Pirma užduotis yra pasirinkti planą ir įvesti savo mokėjimo informaciją.

Kainos skiriasi priklausomai nuo to, kiek svetainių norite palaikyti, tačiau visos jos siūlo nemokamą bandomąją versiją. Kai gausite prieigą prie savo CMS Commander prietaisų skydelio, galėsite nedelsdami pridėti naują svetainę:

Naujos svetainės pridėjimas prie CMS vado, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

Kaip įprasta, norėdami sukurti ryšį, „CMS Commander“ turėsite nustatyti papildinį tikslinėje svetainėje:

„CMS Commander“ papildinys.

Kai prijungsite svetainę, galėsite stebėti kritinę metriką iš savo „CMS Commander“ prietaisų skydelio. Tai apima nuorodas, jūsų „Google PageSpeed“ įžvalgos rezultatas, galimi atnaujinimai ir dar daugiau:

Svetainės stebėjimas naudojant CMS Commander.

Apskritai, „CMS Commander“ siūlo vieną iš lengviausiai naudojamų sąsajų, kurias iki šiol bandėme. Panašu, kad naudodamiesi savo gimtąja informacijos suvestine, galėsite valdyti kelias „WordPress“ svetaines iš vieno skydelio.

�� Kaina ir informacija

CMS vadas siūlo platus planų asortimentas atsižvelgiant į tai, kiek svetainių norite valdyti, ir administratoriaus abonementus, kuriuos norite nustatyti. Štai šie startuolio planai, kad būtų galima susidaryti nuomonę apie biudžetą:

 1. Iki penkių svetainių už 8 USD per mėnesį
 2. Iki dešimt svetainių už 12 USD per mėnesį
 3. Du papildomi vartotojai ir iki 20 svetainių už 16 USD per mėnesį

Kiekviename plane yra 14 dienų bandomoji versija, suteikianti prieigą prie visų CMS Commander funkcijų.

5. „BlogVault“

valdyti kelias „WordPress“ svetaines: „blogvault“

Iš pirmo žvilgsnio „BlogVault“ atrodo kaip papildomas atsarginis sprendimas. Tačiau pradėjus gilintis į jo savybes, jis pradeda atrodyti kaip visavertis įrankis, skirtas valdyti kelias „WordPress“ svetaines..

Naudodamiesi „BlogVault“, jūs gaunate atsargines savo svetainės atsargines kopijas, kurios grįš visus metus. Tačiau jūs taip pat gausite prieigą prie įmontuoto pastatymo funkcijos, kasdienio kenkėjiškų programų nuskaitymo, veikimo laiko ir našumo stebėjimo, dviejų faktorių autentifikavimo (2FA) savo svetainėms ir dar daugiau.

Saugumo funkcija yra moderniausia ir joje pateikiami svetainių grūdinimo įrankiai, realaus laiko ugniasienė ir daugybė kitų su saugumu susijusių elementų. Kalbant apie bendresnį svetainės administravimą, norėsite išnagrinėti galingas ataskaitų teikimo parinktis – kiekviena iš jų taip pat gali būti automatizuota ir suplanuota..

Be to, „BlogVault“ taip pat siūlo atnaujinimus vienu spragtelėjimu jūsų papildiniams ir temoms. Atsižvelgiant į bendrą funkcijų rinkinį, akivaizdu, kad „BlogVault“ neturi ko bijoti iš kitų „WordPress“ valdymo platformų.

⚙️ Kaip naudotis „BlogVault“

Norėdami pradėti, prisiregistruokite į nemokamą septynių dienų „BlogVault“ bandomąją versiją, kuriai nereikia jūsų mokėjimo informacijos. Kai gausite prieigą prie savo valdymo skydelio, įveskite norimos prisijungti svetainės URL, o „BlogVault“ paprašys jūsų nustatyti ryšio papildinį. Ši tarnyba gali pasirūpinti net įskiepio sąranka, jei pateiksite jam prisijungimo duomenis.

Naujos svetainės pridėjimas prie „BlogVault“, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

Dabar „BlogVault“ sinchronizuos jūsų svetainę su jos platforma ir atliks pirmąją atsarginę kopiją:

Sinchronizuokite savo svetainę su „BlogVault“.

Bet kuriuo metu galite stebėti galimas atsargines kopijas, pasirinkdami svetainę iš savo sąrašo. Iš šio puslapio taip pat galite perkelti arba atkurti bet kurią savo atsarginę kopiją:

Svetainės atsarginių kopijų tvarkymas naudojant „BlogVault“.

Iš to paties ekrano taip pat galite pasiekti visas kitas „BlogVault“ funkcijas. Pvz., Įgalinus aukščiau pateiktą parinktį Sauga, įjungiate kasdienį jūsų svetainės kenkėjiškų programų nuskaitymą. Kaip mes pažymėjome, „BlogVault“ turi daugybę funkcijų, kurios gali padėti jums valdyti ir prižiūrėti visą jūsų svetainę, todėl rekomenduojame atlikti savo darbą ir sužinoti, ką galite padaryti.

�� Kaina ir informacija

„BlogVault“ siūlo platus planų asortimentas atsižvelgiant į tai, kiek svetainių norite valdyti. Čia yra keletas planų, todėl jūs žinote, ko tikėtis:

 1. Asmeniniai planai: Vienos svetainės palaikymas, kainos svyruoja nuo 7,40 iki 20 USD per mėnesį (atsižvelgiant į norimas funkcijas).
 2. Smulkaus verslo planai: Palaikymas iki penkių svetainių, kurių kainos svyruoja nuo 16 USD iki 45 USD.

Nors smulkaus verslo planai leidžia valdyti kelias svetaines, didelė dalis paslaugų teikiamų paslaugų apsiriboja brangesnėmis galimybėmis.

Kuris yra geriausias įrankis valdyti kelias „WordPress“ svetaines?

Jei norite paaiškinti, pateikiame penkis svarbiausius mūsų patarimus, kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines:

„ManageWP“ ir „BlogVault“ yra mūsų geriausi pasirinkimai, jei vertinate patogią sąsają. Tačiau pastarieji nesiūlo nemokamo varianto, o jų kainos yra vertos tik tada, jei norite tvarkyti daugybę svetainių.

„MainWP“ ir „InfiniteWP“ teikia daug daugiau funkcijų nei kiti šiame sąraše esantys įrankiai. Nepaisant to, „MainWP“ yra mylių geresnis, kai yra patogiau naudotis, ir siūlo daugiau funkcijų nemokamai.

Pagaliau, CMS vadas yra įdomus pasirinkimas, jei turite kelias dukterines ar turinio turinčias svetaines ir norite visus savo įrašus valdyti naudodamiesi centriniu centru.

Ar turite klausimų, kaip valdyti kelias „WordPress“ svetaines? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector