Kaip sukurti savo svetainę: 2 būdai, kaip tai padaryti, net jei esate pradedantysis ��

Kaip sukurti savo svetainę: 2 būdai, kaip tai padaryti, net jei esate pradedantysis ��

Kaip sukurti savo svetainę: 2 būdai, kaip tai padaryti, net jei esate pradedantysis ��
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Klausimas, kaip susikurti savo svetainę, yra kažkas, su kuriuo kovoja daugelis žmonių. Ir ypač jei jie yra pradedantieji, kuriems anksčiau nebuvo nuosavybės teisių į svetainę.


Tinklalapiai yra (manoma) brangūs ��, sudėtingi ⚙️ ir valdyti juos patiria daug streso.

Ar jie yra?

Na, kaip kai kurie iš jūsų žino, tai visai neturi būti tokie. Priklausomai nuo to, kaip jūs kuriate savo svetainę, ji gali būti nebrangi, paprasta ir lengvai valdoma tuo pačiu metu..

Šis vadovas tiksliai parodys, kaip to pasiekti – kaip susikurti savo svetainę ir neprarasti marškinėlių ar proto. Mes stengiamės nepalikti neatsakytų klausimų ir parodysime jums, kaip atlikti visus veiksmus į gražiai atrodančią ir funkcionalią svetainę..

Kaip susikurti savo svetainę

�� Nesate pradedantysis? Jau žinote, kaip sukurti svetainę? Tokiu atveju traukite šį vadovą kaip dalyką, kurį galite nusiųsti kitiems žmonėms ir parodykite jiems, koks sudėtingas gali būti svetainės kūrimo procesas. Taip pat gali būti naudinga, kai nenorite pakartoti savęs tūkstantąjį kartą, kai kas nors jūsų klausia, kaip sukurti svetainę.

Štai ką mes apimsime:

�� Funkcijos, kurių reikia kiekvienai šiuolaikinei svetainei
�� Kaip pasirinkti tinklalapio kūrėją
�� Kaip sukurti savo svetainę „Wix“
�� Kaip susikurti savo svetainę „WordPress“
�� Kiti veiksmai?

DUK, kaip sukurti savo svetainę

"Ar galiu sukurti svetainę nemokamai??"

Taip. Jūs tikrai galite.

Tačiau pakeliui turėsite padaryti keletą kompromisų. Yra keletas nemokamų svetainių apribojimų, apie kuriuos kalbėsime vėliau.

"Jei ne nemokamai, tai kiek aš turiu išleisti, kad sukurtų kokybišką svetainę?"

Dabar mes kalbame! Geros žinios yra tai, kad yra mažiau, nei jūs manote.

Vėliau įsigilinsime į specifiką, tačiau dabar galiu pasakyti, kad užteks 40–150 USD biudžeto per metus. (Taip, svetainės turėjimas yra metinės išlaidos, o ne vienkartinės išlaidos.)

"Ar galiu pats sukurti savo svetainę?"

Taip. Mes parodysime, kaip tiksliai tai padaryti.

"Ar galiu parduoti produktus tiesiai iš savo svetainės?"

Tai yra šiek tiek sudėtingiau. Čia nekalbėsime apie internetines parduotuves, tik apie įprastas svetaines.

Jei norite sužinoti, kaip pradėti kurti internetinę parduotuvę, perskaitykite šis vadovas. Be to, čia pateikiamos geriausios el. Prekybos platformos, kuriomis galite naudotis, palyginimas.

"Aš nemoku kurti. Ar mano svetainė bus negraži?"

Nėra jokios priežasties, kodėl jūsų svetainė turi būti negraži. Mes parodysime jums, kaip padaryti jūsų svetainę gana gražią, net jei jūsų kūnas neturi dizaino raumenų.

"Ar galėsiu vėliau redaguoti savo svetainės tekstus ir kitą turinį?"

Taip, sprendimų, kuriuos jums parodysime, grožis yra tas, kad jie suteikia visas turinio redagavimo funkcijas net sukūrus savo svetainę ir ją paskelbus viešai.

"Ar man reikia ankstesnės patirties? Ar turėsiu koduoti?"

Ne.

Funkcijos, kurių reikia kiekvienai šiuolaikinei svetainei

Kiekviena svetainė yra skirtinga, savotiška.

Aš turiu omenyje, kad kiekviena svetainė yra sukurta turint omenyje skirtingą tikslą, naudojant skirtingus įrankius ir skirta skirtingam tikslui / verslui / asmeniui.

Tačiau, kita vertus, visoms svetainėms reikia tų pačių elementų, kad jos būtų vertos 21-ojo amžiaus.

Jie yra:

Stabilus variklis:

Svetainės variklis, dar žinomas kaip. jūsų svetainės operacinę sistemą, kuri užtikrins, kad svetainė nebus užstrigusi.

Geras ir patikimas priegloba:

Žiniatinklio priegloba yra vieta, kur gyvena jūsų svetainė ir iš kur lankytojai gali ją pasiekti. Geras kompiuteris pasirūpins, kad jūsų svetainė būtų visada pasiekiama ir joje nebūtų prastovų.

Visiškai tinkinamas pagrindinis puslapis:

Šiomis dienomis jūsų pagrindinis puslapis nėra kažkas, kurį tiesiog nustatėte ir pamiršote. Norite sugebėti vėliau redaguoti tą pagrindinį puslapį, kai pasikeis jūsų poreikiai.

Visas tinkinamas tinklapis:

Neužtenka vien galimybės tinkinti pagrindinį puslapį. Norite pritaikyti kiekvieną smulkmeną savo dizaine ir (arba) turinyje.

Dienoraščio modulis:

Net jei neketinate rašyti internetinių dienoraščių, norite, kad galėtumėte skelbti naujienas apie savo verslą, pramonę, priežastis ar bet ką kitą, kuriate svetainę.

Draugiškumas mobiliesiems:

Šiomis dienomis daugiau žmonių naudojasi žiniatinkliu per savo mobiliuosius telefonus, nei per stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius (duomenys rašoma). Dėl šios priežasties turite įsitikinti, kad jūsų svetainė gerai atrodo mobiliesiems.

SEO tinkama struktūra:

SEO (paieškos sistemų optimizavimas) vaidina didžiulį vaidmenį nustatant, kaip žmonės suras jūsų svetainę. Paprastai tariant, SEO apima visas pastangas, kurių galite imtis, kad jūsų svetainė būtų matoma, kai žmonės ieško susijusių terminų „Google“.

Geras saugumas:

Šiomis dienomis piratų priepuoliai yra per dažni. Dėl tinkamo svetainės saugumo žmonėms bus sunku įsilaužti ir perimti jūsų svetainę.

Patikimos atsarginės kopijos:

Visada norite turėti atsarginę savo svetainės duomenų atsarginę kopiją.

Socialinės žiniasklaidos integracija:

Šiomis dienomis siautėja socialinė žiniasklaida. Jūs nenorite likti nuošalyje, todėl norite integruoti savo svetainę su populiariomis socialinės žiniasklaidos platformomis ir leisti žmonėms lengvai dalytis jūsų turiniu.

Aukščiau išdėstyta informacija gali atrodyti šiek tiek bauginanti, tačiau gera žinia ta, kad mes viską susitvarkysime su autopilotu. Aš turiu galvoje, kad mums nereikės kurti šių elementų rankomis, o mes naudosime įrankius, kurie jau yra integruoti į dėžę..

Pasirinkite svetainės kūrėją

Nustebink, nustebink, mes nesukursime svetainės rankomis – kaip koduojant ją HTML ir CSS.

Vietoje to mes ketiname naudoti svetainių kūrėją, kuris turi paprastą sąsają ir pašalina mus nuo poreikio žinoti, kas vyksta po gaubtu..

Šiandien internetinių svetainių kūrėjai yra daugiau nei visi kiti užpildymo ir užpildymo mygtukai. Tai yra didžiulis pranašumas, palyginti su senosios mokyklos būdais, kaip rašyti kodą ranka ir pamatyti, kaip visa tai groja. Laimei, tos dienos jau seniai praėjo!

Nepaisant to, nėra taip, kad mūsų pasirinkimas yra lengvas. Tiesą sakant, yra daugiau nei keliolika praktinių priemonių, kurias galima pavadinti svetainių kūrėjais, ir kai kurios iš jų bus pritaikytos labiau nei kitos, remiantis keletu veiksnių.

Norėdami susiaurinti dalykus, sutelksime dėmesį į du populiariausius statybininkus: „WordPress“ ir „Wix“.

Iš esmės tai yra du visiškai skirtingi sprendimai, tačiau mes padėsime išsirinkti, kuris bus jums geresnis.

(Jei norite sužinoti daugiau apie skirtingus svetainių kūrėjus ir susipažinti su 6 populiariausiais statybininkais rinkoje, perskaitykite tai.)

„WordPress“

 • atvirojo kodo svetainės programinė įranga
 • prieš pradėdami naudotis, turite ją įdiegti į žiniatinklio serverį
 • be pačios „WordPress“, norint sukurti savo svetainę, jums taip pat reikia atskiros prieglobos paskyros ir domeno vardo
 • suteikia galimybę visiškai valdyti savo svetainę, joje esantį turinį, jūsų naudojamą dizainą
 • gausite tūkstančius svetainių dizainų
 • „WordPress“ komanda neteikia klientų palaikymo, tačiau jūs gaunate palaikymą iš savo žiniatinklio prieglobos

Wix

 • internetinis internetinių svetainių kūrimo įrankis
 • tiesiog prisiregistruokite prie paskyros ir pradėkite kurti savo svetainę iškart
 • „viskas viename“ sprendimas – jums nereikia nieko daugiau, išskyrus patį „Wix“, kad sukurtumėte savo svetainę
 • jums leidžiama daryti tik tai, kas numatyta „Wix“ paslaugų teikimo sąlygose
 • gausite šimtus svetainių dizainų
 • jūs gaunate klientų palaikymą iš „Wix“ komandos

„WordPress vs Wix“ kaina

„Wix“ kainodara yra tokia:

Wix kainodara

Be šių parinkčių, yra ir nemokamas planas. Tam taikomi apribojimai:

 • Galite paleisti savo svetainę tik padomenyje; kaip USERNAME.wixsite.com/SITENAME
 • „Wix“ skelbimai bus rodomi kiekviename jūsų svetainės puslapyje
 • Jūs galite apriboti iki 500 MB disko saugyklos ir 500 MB pralaidumo

Iš viso, jei norite sukurti svetainę asmeniniam naudojimui, naudodami pasirinktinį domeno vardą ir atsikratyti „Wix“ skelbimų, tai jums kainuos 13 USD per mėnesį = 156 USD per metus.

Su „WordPress“ viskas yra šiek tiek sudėtingiau. Pati „WordPress“ programinė įranga yra nemokama. Vis dėlto už tai, ką jūs turite sumokėti, yra priegloba ir domeno vardas.

Norėdami išlaikyti biudžetą, galite gauti prieglobą ir domeną iš „Bluehost“. Planai prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį. Pirmus metus gausite nemokamą domeno vardą. Čia yra visa kaina:

„Bluehost“ kainodara

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad „Bluehost“ įdiegs „WordPress“ jūsų prieglobos sąrankoje, todėl nereikia nešvarių rankų.

Apskritai tai leidžia jums sukurti svetainę už 35,40 USD per pirmus metus, o tada sumokėti papildomus ~ 15 USD kiekvienais metais iš eilės už domeno vardą (domeno vardas nemokamas tik pirmus metus). Be to, atminkite, kad norėdami gauti tokią mažą kainą (2,95 USD per mėnesį), turėsite sumokėti iš anksto už trejus metus (taigi iš viso tai yra 106,20 USD).

Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad apie tai, apie ką mes čia kalbame, yra tik pagrindinės svetainės atidarymas naudojant „WordPress“. Jei jums reikės tokių dalykų kaip mokėjimai internetu, papildomi įskiepiai, aukščiausios kokybės temos, tada jūsų išlaidos padidės.

Štai kaip pasirinkti tarp „WordPress“ ir „Wix“

Apsispręsti tarp „Wix“ ir „WordPress“ nėra labai lengva. Turėtumėte atsižvelgti bent į keletą veiksnių. Štai kaip viskas vyksta paprastai:

„WordPress vs Wix“

„WordPress“
Wix

funkcijos⭐⭐⭐⭐⭐
Dizainai⭐⭐⭐⭐⭐
Lengva naudoti⭐⭐⭐
Svetainės valdymas⭐⭐⭐⭐⭐
Kaina⭐⭐⭐⭐⭐

Ar turi savo mėgstamiausią? Puiku! Štai kaip sukurti savo svetainę naudojant bet kurią platformą:

Wix

Kaip susikurti savo svetainę „Wix“

Puikus dalykas „Wix“ yra tai, kad galite susikurti savo svetainę vienu metu, niekada neišeidami iš „Wix.com“. Sąsaja nukelia jus už rankos visą darbo vietą.

Štai kaip viską atlikti:

1. Sukurkite „Wix“ abonementą

Eik į „Wix“ pagrindinis puslapis ir spustelėkite Pradėti. Norėdami sukurti sąskaitą, įveskite savo el. Pašto adresą.

kaip susikurti savo svetainę su Wix

„Wix“ užduos jums daugybę klausimų apie savo naują svetainę.

kaip susikurti savo svetainę su wix adi

2. Tegul „Wix ADI“ daro savo stebuklą

Šiame kitame žingsnyje „Wix“ naudoja jūsų atsakymus naudodama savo puikų „Wix“ ADI įrankį („Wix“ dirbtinio intelekto modulį), kad paruoštų jums pritaikytą svetainę.

paleisti wix adi

Puiku yra tai, kad „Wix“ imsis tavęs už rankos per visą procesą, nereikalaudamas, kad suprastum, kas vyksta po gaubtu..

3. Pasirinkite dizainą

Remdamasis jūsų atsakymais, „Wix ADI“ pasiūlys keletą dizaino variantų, kurie jums gali patikti:

Wix dizainai

Vėliau galėsite pritaikyti tą dizainą, tačiau negalėsite jo visiškai pakeisti į ką nors kitą.

3. Tinkinkite svetainę

Kai ADI baigs darbą, galėsite patobulinti savo dizainą ir pritaikyti jį tikrai jūsų poreikiams.

Svetainių kūrėjo sąsaja yra labai aiški ir pabrėžia visas pagrindines sritis, į kurias pirmiausia turėtumėte nukreipti savo dėmesį.

ADI redaktorius

Jame galite:

 • Redaguokite puslapio elementus. Spustelėkite bet kurį puslapio elementą, kad galėtumėte pritaikyti. Elemento nustatymus matysite šoninėje juostoje kairėje. Parinktys leidžia pakeisti tekstus, vaizdus, ​​spalvas ir kitą informaciją apie elementą.
 • Spustelėkite rodykles viršutiniame dešiniajame kampe, kad elementai būtų iš naujo suderinti.
 • Spustelėkite mygtukus, pažymėtus Dizainas, viršutiniame kairiajame kampe, kad pakeistumėte elemento dizaino stilių.
 • Pridėkite naujų elementų ir skyrių prie puslapio spustelėdami Papildyti nuoroda viršutinėje juostoje.
 • Pridėkite naujų puslapių spustelėdami Puslapis+ Pridėti puslapį mygtuką viršutinėje juostoje.

Pakalbėkime apie naujų puslapių pridėjimą vienai sekundei. Galų gale, kai norite pridėti naują puslapį, pamatysite tikslią dizaino sąsają, kaip ir tinkindami pagrindinį puslapį. Naudojimas yra tas pats, o turimų elementų diapazonas taip pat yra tas pats.

„Wix“ taip pat siūlo iš anksto paruoštų puslapių šablonų rinkinius, tokius kaip puslapiai, kontaktiniai puslapiai, pardavimo puslapiai ir dar daugiau.

„Wix“ siūlomi puslapiai

4. Pridėkite funkcijų naudodami „Wix“ programas

„Wix“ tiekiama su daugybe integruotų funkcijų, tačiau jei norite daugiau, galite jas pridėti naudodami „Wix App Market“. Rasite el. Pašto įrankių integravimo, analizės ir dar daugiau programų.

„Wix“ programos

Tiesiog įdiekite bet kurią programą keliais paspaudimais ir sukonfigūruokite ją naudodamiesi programos nustatymais.

5. Nustatykite vardą, domeną, pasirinkite planą

Kai esate patenkinti savo svetainės išvaizda, galite ją pagaliau paskelbti, kad pamatytų pasaulį.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite Paskelbti mygtuką viršutiniame dešiniajame „Wix“ vartotojo sąsajos kampe.

paskelbti svetainę

Tada pasirinkite, ar norite užregistruoti naują domeno vardą, ar pasilikti nemokamą „Wix“ padomenį.

padomenis

Pastaba; jei pasirinksite tinkintą domeno pavadinimą, taip pat turėsite naujovinti į vieną iš mokamų „Wix“ planų, apie kuriuos kalbėjome anksčiau.

Kai atliksite šiuos veiksmus, jūsų svetainė bus prisijungusi ir viešai matoma! ��

„WordPress“

Kaip susikurti savo svetainę „WordPress“

Savo svetainės sukūrimas „WordPress“ šiek tiek skiriasi nuo to, kaip tai padaryti „Wix“.

Pirmiausia neikite į pagrindinę „WordPress.org“ svetainę, kad pradėtumėte. Geriausia vieta pradėti nuo prieglobos įmonės.

Anksčiau daug kalbėjome apie įvairius prieglobos tipus, todėl, jei norite, kad būtų visiškai palygintas turimas turinys, perskaitykite tai. Jei negalite atsibosti tai padaryti dabar, pateikiame trumpą santrauką – mūsų rekomendacijas, susijusias su „WordPress“ priegloba:

 • „Bluehost“: šį kompiuterį oficialiai rekomenduoja „WordPress“ ir tai yra viena iš labiausiai prieinamų parinkčių. Kaip minėjau anksčiau šiame įraše, galite pradėti nuo 2,95 USD per mėnesį ir domeno vardą pirmus metus gausite nemokamai..
 • „SiteGround“: Tai yra dar vienas „WordPress“ patvirtintas pagrindinis kompiuteris. Jis turi puikių klientų atsiliepimų, siūlo puikų našumą ir aukščiausio lygio palaikymą. Šiek tiek brangesnis, pradedant nuo 3,95 USD per mėnesį.

�� Čia yra išsamesnis palyginimas „SiteGround“ vs „Bluehost“.

Mes naudosime „Bluehost“ šio vadovo tikslams:

1. Eikite į „Bluehost“ ir užsiregistruokite

Eikite į „Bluehost“ svetainę ir spustelėkite Pradėti mygtuką. Pasirinkite vieną iš planų – tikriausiai tokį, kurio etiketė „Basic“ yra 2,95 USD per mėnesį (pakankamai, jei jūs tik pradedate nuo mažos svetainės)..

„Bluehost“ kainodara 2

Kitame žingsnyje pasirinkite savo svetainės domeno vardą. Atminkite, kad pirmus metus šį domeno vardą gaunate nemokamai.

Padarykite tai kažkuo originaliu, atitinkančiu jūsų prekės ženklą, nišą ir dalyką, kurį norite, kad jūsų svetainė reprezentuotų. Čia yra keletas patarimų apie kaip pasirinkti gerą domeno vardą.

Užbaikite registracijos procesą ir įsigykite. Kaip minėta anksčiau, norėdami gauti šią mažą 2,95 USD per mėnesį kainą, turėsite sumokėti iš anksto už trejus metus.

2. Įdiekite „WordPress“

„Bluehost“ labai palengvina šios dalies atlikimą ir nereikalauja iš jūsų jokių serverio valdymo įgūdžių.

Tiesiog prisijunkite prie savo paskyros ir eikite į Mano svetainės spustelėkite skirtuką Sukurti svetainę mygtuką.

registracija į „bluehost“

„Bluehost“ paprašys tam tikros informacijos, pvz., Svetainės pavadinimo ir žymos.

Svetainės pavadinimas

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti, kuriuos domenų vardus norite sujungti su svetaine. Greičiausiai ten turite tik vieną domeną, todėl pasirinkite jį iš sąrašo.

Tai atlikęs, „Bluehost“ dabar įdiegs jums „WordPress“. Kai procesas baigsis, galėsite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus skydelio.

kaip sukurti savo svetainę įdiegiant WordPress į

3. Pasirinkite dizainą

„WordPress“ leidžia pasirinkti iš tūkstančių dizainų (vadinamų temomis) ir įdiegti juos keliais paspaudimais!

Norėdami pradėti, prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus skydelio ir eikite į IšvaizdaTemos. Iš ten spustelėkite Pridėti naują.

temos prideda naujų

Norėdami įsitikinti, kad naršote tik geriausiomis temomis, perjunkite į Populiarios skirtukas.

skirtukas populiarus

Iš patinkančio sąrašo išsirinkite temą ir įdiekite ją. Mes eisime su Neve (jį rasite kažkur aplink antrą / trečią eilę).

Tai iš tikrųjų yra mūsų pačių tema, kuri, atrodo, „WordPress“ bendruomenei labai patinka. Rašymo metu tema aktyvi daugiau nei 50 000 svetainių.

neve blokas

�� Taip pat skaitykite: daugiau nei 50 geriausių „WordPress“ temų

Tiesiog spustelėkite Diegti mygtuką po tema (žr. paveikslėlį aukščiau), tada spustelėkite Suaktyvinti kai diegimas baigsis.

„Neve“ nekvies tavęs į vieną iš jo startuolių.

kaip sukurti savo svetainę su „Neve starter“ svetainėmis

Šie svetainių šablonai padeda pradėti kurti savo dizainą, kad nereikėtų visko daryti rankomis. Labai rekomenduojama!

Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite didelį mėlyną mygtuką. Pamatysite galimų šablonų sąrašą. Galite pasirinkti, atsižvelgdami į jūsų svetainės nišą, arba tiesiog pasirinkti jums patinkančią išvaizdą.

neve šablonai

Viršuje taip pat galite pasirinkti savo pasirinktą puslapio kūrėją. Mums labiausiai patinka „Elementor“, bet jūs galite laisvai eiti su bet kuriuo iš jų.

Tiesiog spustelėkite Importuoti mygtuką šalia patinkančio šablono. Niekada nesuteiks jums pasirinkimo, kuriuos konkrečius elementus norite importuoti. Geriausia palikti juos visus pasirinktus, kad atlikę importavimą gautumėte visą veikiančią svetainę. „Neve“ taip pat neįdiegs puslapio kūrimo priemonės, reikalingos projektavimo darbui atlikti.

neve importas

Spustelėkite Importuoti pradėti. Tai gali užtrukti minutę ar dvi.

neve importuoti

Kai importavimas baigsis, galėsite peržiūrėti savo svetainę.

neve svetainė

4. Tinkinkite savo svetainę

Šiame etape galite tinkinti savo svetainę keliais būdais.

Pirmiausia galite naudoti „WordPress“ tinkinimo priemonė rūpintis pagrindiniais nustatymais.

„WordPress“ tinkinti

„WordPress“ tinkinimo priemonė leidžia koreguoti tokius dalykus kaip pagrindinis išdėstymas, antraštės ir poraštės, spalvos ir fonas, spausdinimas, mygtukai, meniu ir dar daugiau. Visi prieinami per šoninės juostos meniu:

kaip sukurti savo svetainę naudojant „WordPress“ tinkinimo įrankį

Be tinkinimo priemonės, taip pat galite redaguoti savo puslapį naudodami „Elementor“.

„WordPress“ tinkinkite naudodami „Elementor“

Paprasčiau tariant, „Elementor“ suteikia jums galimybę beveik redaguoti ir pritaikyti viską, ką matote puslapyje. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite elementą puslapyje arba pridėkite naują elementą iš šoninės juostos:

kaip sukurti savo svetainę naudojant „Elementor“ vartotojo sąsają

Norėdami sužinoti daugiau apie „Elementor“, skaitykite ši apžvalga arba šis palyginimas tarp „Elementor“ ir „Divi Builder“ prieš „Beaver Builder“.

5. Sukurkite naujus puslapius

Norėdami sukurti papildomų puslapių „WordPress“, spustelėkite + Nauja mygtuką ir tada įjunkite Puslapis:

Naujas „WordPress“ puslapis

Pamatysite pagrindinę „WordPress“ turinio redagavimo sąsają. Tai gana lengva naudoti … beveik viskas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti rašyti.

„WordPress“ kūrimo puslapis

�� Jei norite sužinoti daugiau apie „WordPress“ turinio redagavimą, perskaitykite tai.

6. Pridėkite daugiau funkcijų naudodami papildinius

Nors „WordPress“ komplekte yra daugybė funkcijų, vis tiek galite pridėti naujų. Norėdami tai padaryti, eikite į PapildiniaiPridėti naują iš pagrindinės šoninės juostos.

pridėti naujus „WordPress“ papildinius

„WordPress“ ekosistemoje yra daugiau nei 50 000 papildinių! Natūralu, kad jums nereikia jų visų. Geriausias būdas naršyti šioje didžiulėje erdvėje yra naršyti po Populiarios ir Rekomenduojamas papildinių sąrašai:

populiarūs įskiepiai

Peržiūrėkite šiuos du skirtukus ir pasirinkite įskiepius, kurie jums atrodo įdomūs / vertingi. Taip pat pateikiame mūsų pačių rekomenduojamų papildinių, kuriuos turėtų turėti dauguma svetainių, sąrašą.

Kai būsite pasirengę įdiegti papildinį, spustelėkite Įdiegti dabar mygtuką šalia jo pavadinimo.

įdiegti papildinį

Kai diegimas baigsis, spustelėkite Suaktyvinti.

7. Padarykite savo svetainę viešai prieinamą

Gerai, kad šis žingsnis iš tikrųjų yra sudėtingas. Ir apgaulė ta, kad jūsų svetainė jau yra atvira visuomenei!

Visi jau gali atidaryti jūsų svetainės domeną naudodamiesi savo interneto naršyklėmis ir pamatyti jūsų kūrinį. Sveikinimai! ��

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Geriausi nemokamų svetainių kūrėjai
 • Geriausias svetainių kūrėjas smulkiajam verslui

Kas bus po to, kai sugalvosite, kaip sukurti savo svetainę?

Bijau, kad internetinė svetainė yra tik jūsų kelionės pradžia, bijau…

Kitas žingsnis – priversti žmones tai skaityti. Ir ne tik vieną kartą, bet ir vėl ir vėl. Tai yra tikroji sunki dalis!

Čia pateikiami keli vadovai, padėsiantys jums žengti teisingu keliu:

 • Kaip reklamuoti savo svetainę
 • Kaip įsisavinti socialinę mediją
 • Geriausi pinigai iš tinklaraščio

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector