Kaip pirmiausia sudėti mobilųjį telefoną, orientuotą į efektyvumą „WordPress“ tema [2 dalis]

Jei slinkote žemyn norėdami pamatyti, kas čia sandėlyje, jums gali būti įdomu, kas nutiko 1-5 punktams.


Aha, teisingai, norėdami sužinoti, koks yra atsakymas, turėtumėte peržvelgti pirmąją šios mini serijos dalį.

Trumpai tariant, tai, ką mes čia darome, yra jūsų vadovas kaip sukurti aukštos kokybės mobiliųjų telefonų temą. Iš pradžių gali neatrodyti, bet iššūkis iš tikrųjų yra didesnis, nei dauguma galvoja.

Galų gale, bendras įsitikinimas, kad jūs turite padaryti temą tik reaguojančią ir, voilà, ji yra mobiliesiems optimizuota, tiesa? Na, ne visai. Taigi, toliau nesigilindami, grįžkime prie šios temos.

1 dalį skaitykite čia: Kaip pirmiausia susikurti mobilųjį telefoną, į našumą orientuota „WordPress“ tema [1 dalis]

6. Visų mobiliųjų naršyklių dizainas

Tai išties stebina, kaip skirtingai gali elgtis HTML kodas, priklausomai nuo naudojamos interneto naršyklės. Tai taikoma ir mobiliesiems, ir staliniams kompiuteriams. Tikriausiai labiau dėl mobiliųjų telefonų, nes turime spręsti šimtus skirtingų įrenginių ir ekrano specifikacijų.

Todėl dirbdami prie savo temos nepamirškite apie tai:

 • išbandykite savo darbą su visomis pagrindinėmis naršyklėmis eidami kartu – tai atlikę anksti, trikčių šalinimas bus daug lengvesnis, o ne naršyklės bandymų paleidimas, kai jau bus atlikta visa tema.,
 • užmeskite rankas į kiek įmanoma daugiau įrenginių ir pažiūrėkite, kaip tema elgiasi su jais (jei įmanoma, išbandykite įvairius ekrano dydžius, skiriamąją gebą ir santykį).

7. UX reikalai

Mobiliajame telefone žmonės bendrauja su svetainėmis labai skirtingai nei jie veikia staliniuose kompiuteriuose.

Tai skamba paprastai, bet leiskite man pateikti jums paprastą pavyzdį. Kai kas nors ieško picerijos savo darbalaukyje, jį tikriausiai domina daugybė informacijos apie restoraną, kurį jie apžiūri. Pavyzdžiui, tokie dalykai kaip meniu, galerija, kontaktinė informacija ir pan.

Tačiau jei jie apsilanko toje pačioje svetainėje mobiliuoju telefonu, jiems tikriausiai rūpi tik vienas dalykas – kaip nuvykti į vietą ir kokiu numeriu paskambinti norint rezervuoti.

Visa, kas suprantama, yra tai, kad kurdami temą mobiliesiems, dizainas turėtų leisti svetainės savininkui skirti daugiau dėmesio konkretiems elementams, kurie gali būti labai svarbūs lankytojams mobiliesiems.

Paprasčiausias būdas tai padaryti yra per gerai suprojektuotas valdiklių sritis, kurios rodomos pagrindiniame puslapyje ir lieka viršutinėje matomos ekrano srities dalyje (dar žinomos kaip laikant jas virš sulankstymo)..

Būdami mobiliaisiais, žmonės turi labai mažai laiko ieškoti reikalingos informacijos. Štai kodėl geras mobilusis dizainas turėtų būti veiksmingas, kad ši informacija būtų prieinama.

8. Mažiau yra daugiau

Koncepcija „kuo mažiau“ yra lengvai pritaikoma daugeliui temų kūrimo scenarijų, o kalbant apie mobiliąsias temas, tai reiškia skirtumą tarp puikios ir taip vadinamos temos..

Štai ką galite padaryti, kad daugiau pasiektumėte mažiau:

 • Palikite mažiau vietos prekės ženklo elementams. Akivaizdu, kad yra šiek tiek vietos svetainės logotipui. Tačiau jis vis tiek nėra toks svarbus kaip tikrasis turinys, todėl nepamirškite, kad logotipas užimtų didžiąją dalį vietos virš raukšlės..
 • Supažindinkite su prieinamais meniu. Meniu visada buvo problema mobiliajame telefone. Viena vertus, svetainėms reikia meniu. Kita vertus, net ir trumpuoju meniu (turinčiu vos keturis elementus) daugumoje mobiliųjų įrenginių galima lengvai panaudoti dvi teksto eilutes, o tai turinį nustumia žemiau puslapio. Štai ką galite padaryti, kad išspręstumėte šią problemą: (1) rodykite meniu paprastai, jei jis telpa vienoje teksto eilutėje, (2) padarykite jį išskleidžiamuoju meniu, jei jo nėra.
 • Atsikratykite nesvarbių meniu. Aš rizikuoju pasakyti, kad dažniausiai poraštės meniu mobiliajam lankytojui neturi jokios vertės. Staliniame kompiuteryje jis naudojamas kaip savotiškas „visa apimančio“ meniu, kuriame lankytojai gali rasti nuorodų į visus kitus puslapius, tačiau mobiliajame telefone vargu ar yra priežastis, kodėl kas nors juo naudotųsi. Apsvarstykite galimybę to visiškai atsisakyti, kai jūsų tema žiūrima mobiliajame telefone.
 • Būkite atsargūs naudodami papildomas svetainės funkcijas. Yra daugybė galimybių, kai reikia pristatyti pasirinktines funkcijas naujoje „WordPress“ temoje. Galite įgyvendinti tokius dalykus kaip vaizdų skaidrės, socialinės medijos integracija, pasirinktinės galerijos ir daugelis kitų. Bet ar turėtum? Nors visos šių funkcijų idėjos yra puikios, jos gali sukelti tam tikrų problemų mobiliųjų įrenginių vartotojams. Jei norite įsitikinti, kad jūsų tema tinkamai veikia daugelyje platformų, pasinaudokite gimtoji wp_is_mobile () funkcija. Tai leis jums atskirti mobiliųjų įrenginių ir stalinių kompiuterių lankytojus, todėl galėsite supaprastinti buvusiųjų sąsają, kad išvengtumėte bet kokių problemų.

9. Įkelkite tik reikalingus failus

Šiomis dienomis žmonės gali pasiekti internetą iš daugybės mobiliųjų prietaisų, todėl neišvengiamai kai kurie iš šių įrenginių bus labai pasenę ir negalės palaikyti šiuolaikinių žiniatinklio funkcijų. Dėl to jūs visada turėtumėte patikrinti, kuri biblioteka ar modulis reikalingas tam tikrai funkcijai vykdyti.

Vienas geriausių būdų tai padaryti yra rasti tokį sprendimą kaip Modernizr. Trumpai tariant, tai „JavaScript“ biblioteka, aptinkanti HTML5 ir CSS3 funkcijas vartotojo naršyklėje. Tai leidžia jums parašyti sąlyginį kodą atsižvelgiant į tai, ar tam tikra funkcija yra įtraukta į naršyklę pagal numatytuosius nustatymus, ar ne. Tada, jei to reikia, reikiamas bibliotekas galima importuoti.

modernizr

Tačiau „Modernizr“ nebus visko sprendimas. Čia yra keletas kitų patarimų, kuriuos verta atsiminti:

 • Paprastai nepamirškite neimportuoti bibliotekų, jei jos nėra būtinos temos funkcionalumui. Kuo daugiau bibliotekų ir išorinių scenarijų, tuo daugiau laiko reikės galutinei svetainei įkelti (ypač mobiliesiems).
 • Visada stenkitės įkelti „JavaScript“ failus HTML struktūros pabaigoje, o ne pradžioje.
 • Pabandyk sumažinti DOM elementų skaičių jūsų HTML struktūra naudojama.
 • Kiekvienam puslapiui įkelkite CSS failus ir „JavaScript“ atskirai. Pvz., Jei turite CSS failą, kurio reikia tik viename konkrečiame puslapyje, sąlyginio sakinio viduje naudokite funkciją is_page () ir įveskite stilių tik tame puslapyje.

10. Atlikite greičio testus bandymų serveryje

Turėti vietinį bandymų serverį bus pakankamai gerai pradiniuose kūrimo etapuose, tačiau greitai turėsite įdiegti sudėtingesnę testavimo sąranką.

Faktas yra tas, kad niekada tiksliai nesužinosite, kokia yra jūsų tema optimizuota, kol neįdiegsite jos keliose bandomosiose aplinkose ir nepamatysite, kaip ji veikia realiame gyvenime..

Nepaisant mažų išlaidų, galite tai padaryti įdėję savo temą į keletą pigių bendro hostingo paskyrų (nes tikriausiai dauguma galutinių vartotojų vis tiek jas naudos). Tada galite atlikti įvairius testus naudodami šiuos įrankius:

 • „PageSpeed“ įžvalgos. „Google“ sukurtas įrankis. Tai suteiks jums gerų duomenų apie jūsų mobiliojo telefono ir darbalaukio našumą, taip pat pateiks keletą patarimų, kaip viską padaryti geriau.
 • „Pingdom“ svetainės greičio testas. Šis įrankis suteiks jums išsamią informaciją apie tai, kiek laiko reikia įkelti kiekvieną jūsų svetainėje reikalingą scenarijų / failą.
 • „Ghostlab“. Labai patogus įrankis sinchronizuotam naršyklės tikrinimui žiniatinklyje ir mobiliajame įrenginyje vienu metu.
 • „Mobitest“ atliekamas mobiliųjų įrenginių veikimo testavimas. Leidžia išbandyti savo svetainę realiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, o ne vien tik bendroje, emuliuotoje mobiliojoje aplinkoje.
 • „BrowserStack“. Suteikia jums tiesioginę prieigą prie visų populiarių mobiliųjų ir stalinių kompiuterių naršyklių versijų. Naudodamiesi šiuo įrankiu, jums nereikės domėtis, kaip jūsų tema atrodys pasenusioje naršyklėje, vos keliais paspaudimais galite sukurti ekrano kopiją..

puslapių greitis

Tai apibendrina mūsų 10 žingsnių vadovą, kaip sukurti pirmą mobilią „WordPress“ temą. Tikiuosi, kad išsinešite keletą šaunių idėjų ir tai padės jums kitą temą paversti tikru spektaklio monstru.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map