Kaip optimizuoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“

„Google Analytics“ yra nepaprastai galingas įrankis, leidžiantis jo vartotojams įgyti neįkainojamos informacijos apie savo svetainės lankytojų elgesį. Išmokę optimizuoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“, galėsite sužinoti, kaip vartotojai sąveikauja su jūsų svetaine ir kokių tikslų jums nepavyksta pasiekti, ir galiausiai sudarysite galimybę suformuoti unikalią viso jūsų internetinio verslo rinkodaros strategiją..


Nepaisant to, kad nėra vienos oficialios priemonės integruoti „Google Analytics“ su „WordPress“, yra daugybė neoficialių papildinių, kurie darbą atlieka fantastiškai gerai.

Šį kartą apžvelgsime kelis iš šių papildinių ir ypač atidarę žvilgsnį po gaubtu. Tada mes jums padėsime nustatyti jūsų svetainės tikslus. Ar esate pasirengęs išnaudoti visas „Google Analytics“ galimybes, skirtas „WordPress“? Išsiaiškinkime!

Čia yra TOC, jei skubate:

 • 1 veiksmas: GA optimizavimas naudojant „MonsterInsights“ papildinį
 • 2 veiksmas: Papildomų papildinių diegimas
 • 3 žingsnis: nustatykite tikslus GA
 • Išvada

1 veiksmas: „Google Analytics“ optimizavimas naudojant „MonsterInsights“ papildinį


„Google Analytics“ informacijos suvestinės papildinys, skirtas „WordPress“, pateikė „MonsterInsights“ „Google Analytics“ informacijos suvestinės papildinys, skirtas „WordPress“, pateikė „MonsterInsights“

Autorius (-ai): „MonsterInsights“

Dabartinė versija: 7.10.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 1 d

google-analytics-for-wordpress.7.10.4.zip


90% reitingai


2 000 000 + diegimų


3.8.0Reikalauja

Anksčiau žinomas kaip „Google Analytics“, skirta „WordPress“, šis įskiepis buvo pervadintas į „Google Analytics“ prekės ženklą „MonsterInsights“ po to, kai 2016 m. jį įsigijo komanda, palaikanti ryšius su „OptinMonster“..

Šis papildinys leidžia lengvai sekti statistiką naudojant metrikos informacijos suvestinę, suaktyvinti demografinius rodiklius ir pomėgių ataskaitas, sekti paieškos rezultatų puslapius ir beveik viską, ko tikėjotės iš „Google Analytics“ – tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

Mes su jumis nenuobodžiausime diegimo duomenys arba nurodydami jus per procesą sinchronizuoti jį su „Google Analytics“ – vietoj to, pereikime tiesiai į optimizavimo procesą.

Demografinių ir pomėgių ataskaitų įgalinimas

Demografinės ataskaitos suteiks jums įžvalgos apie tai, kas yra jūsų vartotojai, suskirstant juos į konkrečias kategorijas pagal jų amžių, lytį ir tėvystės būseną.

„Google Analytics“ demografinės ataskaitos ekrano kopija.

Pomėgių ataskaitos, kita vertus, leiskite jums suskirstyti auditoriją į kategorijas pagal jų ryšį su konkrečiais produktais, paslaugomis arba, mūsų atveju, raktiniais žodžiais..

„Google Analytics“ pomėgių ataskaitos ekrano kopija.

Norėdami pradėti rinkti šiuos duomenis, eikite į „Google Analytics“ paskyrą, raskite skirtuką Ataskaitos, tada eikite į auditoriją >> Demografija >> Apžvalga. Ten pamatysite šį ekraną:

Ekrano kopija, rodanti parinktį įgalinti demografines ir pomėgių ataskaitas „Google Analytics“.

Paspauskite mygtuką Įgalinti, ir mes jau pasiruošę šiam tikslui – atėjo laikas įjungti šią funkciją ir papildinyje..

Atidarykite „WordPress“ prietaisų skydelį ir suraskite skirtuką Įžvalgos, tada eikite į jo nustatymų ekraną. Patikrinkite parinktį Įgalinti pakartotinės rinkodaros ir reklamavimo demografijos ir pomėgių ataskaitas, kaip parodyta toliau:

Ekrano kopija, rodanti parinktį įgalinti „MonsterInsights“ ataskaitas.

Tai padarę, mes jau pasiruošę! Atminkite, kad gali prireikti iki 24 valandų, kol bus kokių nors duomenų, kuriuos galėsite peržiūrėti šiose ataskaitose.

2 veiksmas: Papildomų papildinių diegimas

„Google Analytics“, skirta „MonsterInsights“ papildiniui, nėra viskas, kas susiję su trečiųjų šalių platformos patobulinimais – iš tikrųjų, kai reikia išmokti optimizuoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“, mes turime keletą jums tinkamų pasiūlymų. čia:

Sumažinkite atmetimo greitį


Sumažinkite atmetimo greitį Sumažinkite atmetimo greitį

Autorius (-ai): Okoth1

Dabartinė versija: 4.3.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Spalio 22 d

sumažinti- atšokti- greitį.4.3.1.zip


96% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 2.6 + reikalinga

Tinkamai pavadintame papildinyje „Sumažinti atmetimo rodiklį“ pateikiamas paprastas pakeitimas, kuris keičia metodą, kurį „Google Analytics“ naudoja jūsų atmetimo rodikliui stebėti. Pagal numatytuosius nustatymus, „Google Analytics“ bus įskaičiuota lankytojai, kurie nesinaudoja jūsų svetaine kaip „atšokę“ ir nustato savo laiką praleistą kaip nulį, net jei jie pusvalandį praleidžia skaitydami pardavimo puslapį ir tada nusprendžia atsiųsti jums el. laišką.

„Sumažinti atmetimo greitį“ yra tai, kad „Google Analytics“ kas kelias sekundes siunčia duomenis šiek tiek duomenų, leidžiančių tuos lėto skaitymo asmenis laikyti tikrais lankytojais.

Peržiūrėkite, kas yra oficialiame papildinių kataloge

Oficialus papildinių katalogas visada yra įdomūs sprendimai skirtas „Google Analytics“. Reikėtų kiekvieną kartą patikrinti, kas yra prieinama, ir atitinkamai atnaujinti savo svetainės „GA“ papildinių rinkinį.

„Ga“ įskiepiai

3 veiksmas: tikslų nustatymas „Google Analytics“

Kiekviena svetainė turi tikslą – parduoti produktus, sujaudinti vartotojus ar reklamuoti kitas paslaugas (be daugelio kitų). „Google Analytics“ suteikia galimybę sekti tikslus tikslingai pavadinus Tikslų sistema, kuris nustato, ar įvykdytos kiekvieno tikslo sąlygos, naudojant jūsų nustatytus parametrus.

Norėdami rasti „Tikslų“ ekraną, turite eiti į „Google Analytics“ skirtuką „Administratorius“, tada spustelėkite elementą „Tikslai“, esantį stulpelyje „Žiūrėti“:

Stulpelio „Rodiniai“ parinkties Tikslai ekrano kopija.

Pabuvę ten, galite sukurti naujus tikslus pasirinkdami iš anksto nustatytų šablonų arba sukurdami pasirinktinį. Nepaisant daugybės galimų šablonų, yra tik keturių tipų tikslai:

 1. Konkretaus URL pasiekimas.
 2. Puslapis praleidžia mažiausiai X laiko.
 3. Apsilankymas bent X puslapiuose.
 4. Tam tikro veiksmo / įvykio atlikimas (pvz., Vaizdo įrašo žiūrėjimas).

Kiekvienam naujam tikslui iš visų aukščiau nurodytų keturių turite nustatyti konkretų reikalavimų rinkinį. Tai leidžia jums sukurti labai konkrečius tikslus naudojant „Google Analytics“, skirtą „WordPress“, pavyzdžiui, stebėti „WooCommerce“ konversijas naudojant tikslo tikslą (t. Y. Pasiekti konkretų URL).

Pirmiausia, norėdami tai padaryti, turime spustelėti + Naujas tikslas, tada nustatyti tikslą kaip Pasirinktinis, nurodyti informacinį pavadinimą ir pasirinkti tikslą kaip jo tipą:

Ekrano kopija, rodanti tinkinto tikslo nustatymo procesą.

Dabar liko tik pasirinkti tikslą, o padėkos puslapis, kurį „WooCommerce“ rodo po patikros, yra tobulas nustatymas mūsų.

Ekrano kopija, rodanti tinkinto URL kaip tikslo nustatymo procesą.

Įdėkite URL po pirkimo, spustelėkite Įrašyti, ir tai yra jūsų pirmasis tikslas! Galite padaryti kažką labai panašaus sakydami savo el. Pašto prisiregistravimo patvirtinimo ekraną (registravimų stebėjimui), stebėti kvietimų į veiksmus ir nukreipimo puslapių efektyvumą ir pan..

Optimizuokite „Google Analytics“, skirtą „WordPress“: Išvada

Kaip akivaizdu, jei norite optimizuoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“, tai gali būti sunkiai pasiekiamas tikslas. Norint, kad „Google Analytics“ išnaudotų visas savo galimybes kartu su „WordPress“, reikia daug užuominų ir retkarčiais naudojamų trečiųjų šalių įrankių, tačiau pastangos yra vertos atlygio. Jei laikėtės mūsų patarimų, esate pasiruošęs išnaudoti visas šio galingo derinio galimybes.

Prieš pradėdami atsisakyti kelių būdų, trumpai apžvelkime veiksmus, kuriuos šiandien aprašėme, kaip optimizuoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“:

Turite problemų integruoti „Google Analytics“, skirtą „WordPress“, ir priversti ją veikti tiksliai taip, kaip jums reikia? Nesivaržykite pateikti bet kokių klausimų žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Originalus Tomo Ewerio ir Karolio K tekstas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map