Kaip naudoti „GTmetrix“ greičio bandymo įrankį + patobulinti „GTmetrix“ puslapio greičio balą „WordPress“

Jei norite pagerinti savo „WordPress“ svetainės našumą, turite žinoti, kur šiuo metu esate. Štai kas jums padeda „GTmetrix“ greičio tikrinimo įrankis.


Naudodami „GTmetrix“, jūs įtraukiate savo svetainės URL, o „GTmetrix“ atstato jūsų dabartinę našumo metriką, taip pat balus, rekomendacijas ir analizės įrankius, kurie padės optimizuoti svetainės našumą..

Tačiau tose ataskaitose yra daug informacijos, tad kaip kuo geriau išnaudoti savo svetainę?

Tai mes aptarsime savo „GTmetrix“ greičio bandymo vadove. Šiame įraše mes:

 • ✅ Peržiūrėkite viską, ką siūlo „GTmetrix“ atlikimo įrankis
 • ✅ Papasakok, kaip pagerinti savo „GTmetrix“ balus (ir kiek pirmiausia pabrėžti tuos balus)
 • ✅ Parodykite keletą pažangių analizės įrankių, tokių kaip krioklio analizė

Kaip naudoti „GTmetrix“ greičio tikrinimo įrankį

Pagrindinė informacija ir DUK apie „GTmetrix“

Prieš įsiterpdami į niekingą, apžvelkime pagrindinę informaciją ir klausimus apie tai, ką siūlo „GTmetrix“ ir kaip tai veikia.

Ką siūlo „GTmetrix“ greičio testas?

„GTmetrix“ greičio testas padeda įvertinti savo svetainės našumą keliais skirtingais būdais.

Aukštu lygiu tai leidžia pamatyti, kiek laiko užtrunka jūsų svetainė.

Bet tada jis taip pat padeda analizuoti, kodėl jūsų svetainė įkeliama tokiu būdu ir kaip galite ją patobulinti. Tuo tikslu:

 • Įvertinkite savo svetainę pagal dvi skirtingas metrikas – „Google PageSpeed“ ir „YSlow“.
 • Pateikiama krioklio diagrama ir laiko analizė kad galėtumėte pamatyti, kaip susikuria kiekviena atskira užklausa ir kur yra kliūčių.
 • Daro vaizdo įrašus kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų svetainė įkeliama lankytojams.
 • Įrašomi istoriniai bandymų rezultatai per pastarąsias 30 dienų, kad galėtumėte išanalizuoti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų svetainės našumas.

Iš kur gaunami „GTmetrix“ balai?

„GTmetrix“ neturi savo balų skaičiavimo mechanizmo. Vietoj to, jis kaupia savo balus naudodamas du trečiųjų šalių metodus:

 • „Google PageSpeed“ – tai yra 26 skirtingų taisyklių rinkinys. Kiekviena taisyklė gauna savo balą ir yra skirtingai įvertinta. Bendras balas yra taškas, iš kurio gaunamas jūsų bendras „PageSpeed“ balas.
 • YSlow – „YSlow“ yra „Yahoo“ atvirojo kodo projektas (atsimenate „Yahoo“?), Kuris įvertina jūsų svetainę pagal 19 skirtingų taisyklių. Kaip ir „PageSpeed“, jūsų bendras rezultatas gaunamas iš visų šių individualių taisyklių svertinio rezultato.

Ar „GTmetrix“ balai yra svarbūs??

taip ir ne.

Štai "Taip" dalis:

Turėtumėte atkreipti dėmesį į „GTmetrix“ balus, nes žemi balai tikriausiai reiškia, kad neįgyvendinote svarbios geriausios praktinės veiklos praktikos..

Bet štai "Ne" dalis:

Jūsų lankytojams nerūpi jūsų „GTmetrix“ balai – jiems rūpi, kiek laiko reikia įkelti jūsų svetainę ir tapti interaktyvia..

Turėti „WordPress“ svetainę, kuri įkeliama per mažiau nei dvi sekundes ir kurios „GTmetrix“ balai yra 70-tieji metai, yra daug geriau nei turėti „WordPress“ svetainę, kuriai įkelti prireikia keturių sekundžių, tačiau jos rezultatas yra tobulas 100.

Iš esmės atkreipkite dėmesį į balus, nes jie greitai pateiks jūsų svetainės optimizavimo įvertinimą, tačiau nenusiminkite apie juos, nes dienos pabaigoje svarbiausias dalykas yra tik tai, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė..

Ar svetainė su mažu „GTmetrix“ balu vis dar gali būti įkeliama greitai??

Taip, žinoma.

Štai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl:

Abu „GTmetrix“ balai („PageSpeed“ ir „YSlow“) daugiausia susiję su veiklos rezultatų optimizavimu, pavyzdžiui, kaip optimizuojami jūsų vaizdai ir kaip atrodo jūsų kodas.

Tačiau ne mažiau svarbu, jei ne daugiau, optimizuoti veiklos rezultatus. Tai apima tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, geras jūsų prieglobos paslaugų teikėjas ir serverio architektūra (pvz., Naudojant „Nginx“ ar „Apache“).

Jei jūsų atlikimas foninėje erdvėje yra siaubingas, jūsų svetainė vis tiek gali įkelti lėtai, net jei turite puikius „GTmetrix“ balus. Panašiai, jei pasirinksite puikų „WordPress“ prieglobą, jūsų svetainė vis tiek gali įkelti gana greitai, net jei turite mažą „GTmetrix“ rezultatą.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, turite optimizuoti tiek front-end, tiek back-end veikimą.

Ar galiu atlikti „GTmetrix“ mobiliojo greičio testą?

Taip! Ir labai rekomenduojama išbandyti ir stalinių, ir mobiliųjų įrenginių našumą, nes šiomis dienomis dauguma žmonių naršo internetą mobiliuosiuose įrenginiuose.

Iš esmės suprasti, kaip jūsų svetainė įkeliama stalinių kompiuterių lankytojams, yra tik pusė kovų – jūs taip pat norite išbandyti, kas tai yra mobiliesiems įrenginiams..

Mobiliųjų įrenginių modeliai gali būti skirtingi. Pvz., Norint suaktyvinti „JavaScript“, mažai energijos naudojančiam mobiliajam telefonui prireiks daugiau laiko, nei prireiks net pigaus darbalaukio. Taigi, jei jūsų svetainė yra „JavaScript“ sunki, ji gali turėti didesnį poveikį jūsų mobiliojo telefono puslapio įkėlimo laikams nei jūsų darbalaukio įkėlimo laikas.

To nežinosite, nebent specialiai išbandysite mobiliųjų telefonų našumą.

Norėdami atlikti „GTmetrix“ mobiliojo greičio testus, turite prisiregistruoti gauti nemokamą sąskaitą – daugiau apie tai per sekundę.

Kaip atlikti „GTmetrix“ greičio testą

Paprasčiausias būdas atlikti testą „GTmetrix“ yra teisingas eikite į „GTmetrix“ pagrindinį puslapį, prijunkite savo svetainės URL ir spustelėkite Išbandykite savo svetainę:

„GTmetrix“ anoniminis testas

Tačiau aš rekomenduočiau, užuot tai dariusi, užsiregistruoti Laisvas „GTmetrix“ sąskaita prieš atliekant testą.

Esant viešai testo versijai, greičio bandyme visada bus naudojama ši konfigūracija:

 • Testas iš Vankuverio, Kanada
 • „Chrome“ naršyklė darbalaukyje
 • Neapsaugotas jungimas

Bet jei jūs užsiregistruosite Laisvas sąskaitą, galite pakeisti visas šias sąlygas, kad atitiktų jūsų poreikius.

Pvz., Jei dauguma jūsų lankytojų yra iš pietvakarių JAV, galite pakeisti testavimo vietą į Dalasą, Teksasą, kad geriau suprastumėte savo pasirodymą savo tikslinei auditorijai..

Be to, kad keičiate bandymo vietas, čia galite pasirinkti naudoti mobilųjį bandomąjį įrenginį arba pakeisti ryšio greitį (pavyzdžiui, imituoti lėtesnį 3G ryšį, palyginti su greitu laidiniu ryšiu)..

Kai užsiregistruosite į nemokamą sąskaitą, galėsite išplėsti Analizės parinktys sukonfigūruoti daugiau apie tai, kaip veikia jūsų testas:

Išplėstinės testo konfigūravimo parinktys

Kai „GTmetrix“ atliks testą pagal jūsų sąlygas, jis paslėps rezultatų puslapį su:

 • Greita santrauka viršuje, kurioje yra jūsų našumo balai ir pagrindinė puslapio informacija
 • Išsamūs rezultatai, suskirstyti į šešis skirtukus

Rezultatų suvestinė

Peržiūrėkime šešis skirtukus …

1. Skirtukas „PageSpeed“

„PageSpeed“ skirtukas yra numatytasis aktyvus skirtukas, kai vykdote „GTmetrix“ testą. Tai įvertina jūsų svetainę pagal „Google“ „PageSpeed“ taisykles.

Už kiekvieną iš 26 taisyklių jūsų svetainė gaus 0–100 balų. Tada „GTmetrix“ prideda tuos balus, kad būtų sukurtas bendras „PageSpeed“ balas.

26 taisyklės nėra tolygiai įvertintos, todėl kai kurios turės didesnį poveikį jūsų bendram balui nei kitos.

Jei spustelėsite rodyklę, kad išskleistumėte vieną iš taisyklių, pamatysite daugiau informacijos apie konkrečius svetainės elementus, kurie sukelia problemų:

„GTmetrix“ greičio bandymo skirtukas „PageSpeed“

Čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių „PageSpeed“ problemų ir kaip jas išspręsti, kad pagerintumėte rezultatą …

Optimizuokite vaizdus

Suspaudę atvaizdus, ​​galite susiaurinti jų dydį ir visiškai prarasti kokybę, atsižvelgiant į glaudinimo algoritmą..

Norėdami automatiškai optimizuoti ir suspausti visus „WordPress“ svetainės vaizdus, ​​galite naudoti „Optimole“ papildinys:


Vaizdo optimizavimas ir tingus įkėlimas „Optimole“ Vaizdo optimizavimas & Lazy Load by Optimole

Autorius (-ai): Optimole

Dabartinė versija: 2.3.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 21 d

optimole-wp.zip


96% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

Naudokite naršyklės talpyklą

Naršyklės talpyklos kaupimas pagreitina įkėlimo laiką, kai lankytojų vietinėse naršyklėse saugomi tam tikri statiniai ištekliai. Tai reiškia, kad vėlesnių apsilankymų metu lankytojų naršyklės gali naudoti tą turtą iš lankytojų vietinių kompiuterių, o ne atsisiųsti juos kiekvieno apsilankymo metu..

Daugelis „WordPress“ talpyklos papildinių jau siūlo naršyklės talpyklą, įskaitant „WP Super Cache“, „WP Rocket“ ir „WP ​​Fastest Cache“..

Pateikite mastelio atvaizdus

Mastelio atvaizdas yra vaizdas, kurio dydis yra visiškai tinkamas matmenims, kuriems jūs naudojate, – mes turime visas įrašas „ThemeIsle“ apie pakeistų vaizdų koncepciją.

Vėlgi, vienas paprastas būdas aptarnauti pakeistus vaizdus „WordPress“ yra „Optimole“ papildinys – jis gali automatiškai atlikti darbą už jus, kad jūsų vaizdai visada būtų nepriekaištingai keičiami, nesvarbu, kokį įrenginį lankytojas naudoja.

Nurodykite vaizdo matmenis

Tai apima HTML – jūs norite nurodyti faktinį vaizdo plotį ir aukštį, kai jį įdėsite.

Pavyzdžiui…

Ne optimalus:

Optimalus:

„WordPress“ tai padarys pagal numatytuosius nustatymus, kai įterpsite vaizdus į redaktorių, tačiau norėsite įsitikinti, kad nurodėte vaizdus, ​​kuriuos naudojate kitur (pvz., Papildinyje)..

Sumažinkite HTML, CSS ir „JavaScript“

Techniškai tai yra trys atskiros taisyklės, bet aš jas sujungiu, nes pagrindinė sąvoka yra ta pati.

Minimalizavimas apima nereikalingų simbolių pašalinimą iš jūsų svetainės kodo, nekeičiant jo funkcijos. Pvz., Pašalinant tarpus ir linijų pertraukas.

Kai kurie „WordPress“ našumo papildiniai, pvz WP raketa, apimti minifikaciją. Arba galite naudoti nemokama Autoptimize įskiepiai sutrumpinti savo svetainės kodą.


Autoptimizuoti Autoptimizuoti

Autorius (-ai): Frankas Goossensas (futtta)

Dabartinė versija: 2.7.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 21 d

autoptimizuoti.2.7.2.zip


94% reitingai


1 000 000 + diegimų


WP 4.9 + reikalinga

Venkite nukreipimo puslapio peradresavimų

URL peradresavimai yra naudingi nukreipiant srautą. Tačiau norėtumėte vengti jų naudoti, jei įmanoma, nes jie sulėtins jūsų svetainę.

Norėdami tai išspręsti, įsitikinkite, kad visos vidinės nuorodos nukreipiamos tiesiai į dabartinį URL – nepasikliaukite peradresavimais, kad sutvarkytumėte reikalus. Pvz., Jei automatiškai nukreipiate http://yoursite.com į https://yoursite.com norėdami priversti naudoti SSL, įsitikinkite, kad visada turite nuorodą į savo svetainės HTTPS versiją, kad išvengtumėte nereikalingų peradresavimų.

Atidėkite „JavaScript“ analizę

Kai jūs kalbate apie puslapio įkėlimo laiką, tai, kaip greitai jūsų svetainė tampa matoma, yra lygiai taip pat, jei ne daugiau, nei svarbu, kiek laiko užtrunka visa svetainė..

„JavaScript“ gali tai sulėtinti, versdamas lankytojus naršyklėse pristabdyti puslapio pateikimą ir parsisiųsti „JavaScript“. Štai kodėl jūs dažnai matysite tai vadinamą „JavaScript“ blokuojančią svetainę.

Norėdami tai išspręsti, turėtumėte pabandyti atidėti „JavaScript“ analizę, kad jūsų svetainė pradėtų įkelti / analizuoti „JavaScript“ tik tada, kai matoma jūsų svetainės dalis jau bus įkelta..

„WP Rocket“ turi įmontuotą įrankį, kuris padės tai padaryti. Arba galite naudoti nemokamas „Async JavaScript“ papildinys, kuris yra iš to paties „Autoptimize“ papildinio kūrėjo.


„Async JavaScript“

Autorius (-ai): Frankas Goossensas (futtta)

Dabartinė versija: 2.20.03.01

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 1 d

async-javascript.2.20.03.01.zip


92% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.6 + reikalinga

Sujunkite vaizdus naudodami CSS šriftus

Tai patobulinta technika, leidžianti sujungti kelis vaizdų failus į vieną failą naudojant CSS. Tai leidžia sumažinti HTTP užklausų, reikalingų jūsų puslapiui įkelti, skaičių.

Negalėtumėte naudoti CSS šriftų visiems savo vaizdams, nes tai turi neigiamos įtakos SEO ir prieinamumui (nes daugiau nebegalite pridėti vaizdo). Vietoj to, CSS šriftus turėtumėte naudoti tik dekoratyviniams vaizdams, pavyzdžiui, savo klientų logotipams ar socialinių tinklų piktogramoms.

Deja, nėra papildinio, kuris automatiškai nustatytų CSS skelbimus – tai turite padaryti rankiniu būdu. Štai taip.

Įgalinti glaudinimą

Apie vaizdo glaudinimą jau kalbėjome anksčiau, bet tai "suspaudimas" reiškia visų jūsų svetainės failų glaudinimą serverio lygiu naudojant tai, kas vadinama Gzip glaudinimu.

Vidutiniškai „Gzip“ suspaudimas gali sumažinti jūsų svetainės failų dydį maždaug 70%.

Daugybė „WordPress“ našumo papildinių gali padėti įgalinti „Gzip“ glaudinimą, įskaitant „WP Rocket“, „WP Super Cache“ ir „WP ​​Fastest Cache“. Arba galite naudoti paprastą ir nemokamą Įgalinti „Gzip“ suspaudimo papildinį skirtas tam skirtas sprendimas.


Įgalinti „Gzip“ glaudinimą

Autorius (-ai): Moki-Moki Ios

Dabartinė versija: 1.0.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 8 d

įgalinti, glaudinti, suspausti.1.0.3.zip


86% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


3.0.1Reikalaujama

2. „YSlow“ skirtukas

Jūsų „YSlow“ balas laikomasi panašaus požiūrio kaip ir jūsų „PageSpeed“ balas, jis tiesiog naudoja skirtingą taisyklių rinkinį, kurį reikia palyginti. Sąrašas yra šiek tiek mažesnis – „GTmetrix“ skirtuke „YSlow“ yra tik 19 taisyklių.

Kaip ir jūsų „PageSpeed“ rezultatas, kiekviena taisyklė gauna savo balą, o bendras rezultatas yra pagrįstas tų balų svertiniu vidurkiu.

„GTmetrix“ greičio testas „YSlow“ skirtukas

Čia pateikiamos kelios dažniausiai pasitaikančios rekomendacijos …

Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

CDN pagreitina jūsų svetainės puslapio įkėlimo laiką pateikdamas jūsų svetainės statinį turinį iš serverių tinklo visame pasaulyje.. Sužinokite daugiau šiame įraše.

Norėdami pateikti savo vaizdus per CDN, galite naudoti nemokamą „Optimole“ papildinį. Norėdami naudoti CDN visiems savo svetainės statiniams failams, Debesuota taip pat yra geras pasirinkimas.

Aukščiausių CDN paslaugų palyginimas ��

Sumažinkite „JavaScript“ ir CSS

Apie tai jau kalbėjau „PageSpeed“ skyriuje. Galite sušvelninti CSS ir „JavaScript“ naudodami tam skirtą papildinį, pvz., „Autoptimize“. Arba daugelis „WordPress“ našumo papildinių taip pat turi savo mažinimo funkcijas.

Suspausti komponentus

Tai tas pats, kas "Įgalinti glaudinimą" skirtuko „PageSpeed“ rekomendacija. Galite tai ištaisyti įgalinę „Gzip“ glaudinimą.

Daugelyje „WordPress“ talpyklos papildinių yra „Gzip“ glaudinimo funkcija. Arba galite naudoti tam skirtą Įgalinti „Gzip“ suspaudimo papildinį.

Venkite URL peradresavimų

Tai tas pats, kas "Venkite nukreipimo puslapio peradresavimų" „PageSpeed“.

Stenkitės visada susieti su dabartiniu puslapio URL, o ne pasikliauti peradresavimais, kad perkeltumėte žmones į reikiamą vietą.

Sumažinkite DNS paieškas

Lankytojų naršyklėse reikia atlikti DNS paiešką kiekviename domene, iš kurio jūsų svetainėje yra turinio.

Savo svetainėje visada turėsite bent vieną DNS paiešką. Bet jei jūsų svetainėje naudositės išorinėmis paslaugomis (pvz., „Google“ šriftais ar „Google Analytics“ stebėjimo scenarijumi), tai atliks papildomą DNS paiešką.

Du sprendimai yra šie:

 • Pašalinkite išorinę paslaugą, jei jos nereikia
 • Jei įmanoma, pabandykite savarankiškai priglobti turinį, pvz., Priglobkite „Google“ šriftus savo serveryje, o ne pasikliaukite „Google“ šriftų CDN “.. Šis papildinys gali padėti.

Pateikite mažiau HTTP užklausų

Išsamiau pamatysite HTTP užklausas Krioklys skirtuko skiltis (tai kita).

3. Krioklys skirtukas

Krioklys skirtukas yra šiek tiek pažengęs, tačiau tai yra labai naudingas įrankis norint suprasti, kaip įkeliamos skirtingos jūsų svetainės dalys ir kur gali būti mažų kliūčių, lėtinančių visą jūsų svetainę.

Kai atidarote Krioklys skirtuką, pamatysite visų šio puslapio HTTP užklausų sąrašą (tai yra "Prašymai" iš „GTmetrix“ rezultatų suvestinės).

Kiekvienas objektas jūsų puslapyje yra atskira HTTP užklausa. Pavyzdžiui:

 • Kiekvienas vaizdas yra viena HTTP užklausa (nebent būtų naudojami CSS šriftai!)
 • Kiekvienas CSS arba „JavaScript“ failas yra viena HTTP užklausa
 • Bet kokie įkeliami išoriniai scenarijai (pvz., „Google Analytics“) taip pat bus bent viena HTTP užklausa
 • Ir tt.

Visi dalykai yra vienodi, mažiau HTTP užklausų paprastai reiškia greičiau įkeliančią svetainę.

Be to, kaip pamatysite peržiūrėję sąrašą, kiekvienai HTTP užklausai įkelti reikia skirtingo laiko ir ji pakraunama kita tvarka (kai kurios net blokuos kitas) – taigi, jei galite rasti ir pašalinti lėtai įkeliamą HTTP užklausos, galite labai pakeisti savo svetainės puslapio įkėlimo laiką.

Užveskite pelės žymeklį ant kiekvienos HTTP užklausos informacijos. Pvz., Šis Maroko avinžirnių vaizdas užtruko 102,4 ms:

„GTmetrix“ greičio bandymo krioklio analizė

Norėdami rasti konkrečias HTTP užklausas, taip pat galite naudoti filtro ir paieškos parinktis viršuje. Pvz., Jei ieškote „wp-content / plugins“, galite rasti HTTP užklausas, kurias prideda jūsų „WordPress“ svetainės papildiniai..

Jūs netgi galite kasti toliau, kad ieškotumėte konkrečių papildinių užklausų. Pvz., Ieškant wp-content / plugins / elementor pasirodys visos užklausos iš „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės papildinys:

Krioklio analizės paieška

Jei pastebėsite, kad papildinys prideda daug lėtai įkeliančių HTTP užklausų ir nesuteikia jums daug naudos, galite apsvarstyti galimybę jį pašalinti ir rasti geresnę alternatyvą.

4. Skirtukai „Laikas“, „Vaizdo įrašai“ ir „Istorija“

Aš ketinu grupuoti paskutinius tris „GTmetrix“ greičio testo skirtukus kartu, nes jūs greičiausiai jų nenaudosite dažnai, ir nemanau, kad jiems reikia gilaus suskirstymo.

Laikai

Laikai skirtuke pateikiama daugiau informacijos apie tai, kiek laiko reikia norint pasiekti įvairią įkėlimo laiko metriką. Šią informaciją taip pat galite rasti krioklio diagramoje Laikai skirtuką tik šiek tiek lengviau vizualizuoti.

Jei užveskite pelės žymeklį virš vienos iš metrikų, „GTmetrix“ toliau pateiks aprašymą, kuriame nurodoma, ką tai reiškia:

Laiko skirtukas

Vaizdo įrašas

Jei įjungę puslapio įkėlimo vaizdo įrašus pradėjote testą, galite juos žiūrėti Vaizdo įrašas skirtukas.

Taip pat galėsite juos sulėtinti iki 1/4 pradinio greičio, kad galėtumėte pamatyti detalesnius dalykus.

Vaizdo įrašai yra naudingi, nes leidžia ne tik pamatyti, kada įkeliama jūsų svetainė, bet ir tai, kaip įkeliama svetainė. Pvz., Kurios jūsų svetainės dalys matomos pirmiausia? Ar yra kokių keistų trūkumų pakrovimo metu kaip? "nepamirštamo turinio blyksnis"? Tai yra naudinga informacija, kurią turite žinoti optimizuodami savo svetainės našumą.

Istorija

Galiausiai, jei bandysite puslapį kelis kartus, Istorija skirtuke galite pamatyti ankstesnių bandymų rezultatus, kad galėtumėte analizuoti, kaip laikui bėgant viskas pasikeitė.

Čia bus saugomi visi šio puslapio bandymai per pastarąsias 30 dienų. Po to istoriniai testo rezultatai ištrinami.

Pvz., Jei atliksite keletą pakeitimų, kad pagerintumėte „GTmetrix“ greičio testo rezultatus, galėtumėte pamatyti, kaip šie pakeitimai virsta realiu puslapio įkėlimo laiko patobulinimu:

„GTmetrix“ greičio testo istoriniai rezultatai

Gaukite daugiau iš „GTmetrix“ greičio testo

Jei norite gauti maksimalią naudą iš „GTmetrix“ greičio tikrinimo įrankio, turėtumėte peržengti suvestinės lauką ir įsigilinti į žemiau pateiktą informaciją..

Nenorite per daug įsitraukti į „GTmetrix“ našumo balus, tačiau į balus įtraukiami pasiūlymai pateikia naudingų patarimų tose srityse, kur gali trūkti jūsų svetainės efektyvumo optimizavimo..

Be to, Krioklys skirtukas yra puikus įrankis įsigilinti į konkrečius svetainės našumo aspektus, pvz., atrasti vaizdus, ​​scenarijus ar papildinius, kurie daro per daug didelę įtaką jūsų svetainės puslapio įkėlimo laikams.

Jei norite įsigilinti į „WordPress“ veikimą išsamiau, peržiūrėkite mūsų 11 būdų kolekciją, kaip pagreitinti „WordPress“.

Ar turite klausimų, kaip išbandyti savo svetainę naudojant „GTmetrix“? Palikite komentarą ir mes pasistengsime padėti.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map