Kaip naudoti duomenų lenteles „WordPress“ – kūrybingi būdai kurti duomenis užpildytas HTML lenteles

Lentelės niekada nebuvo kažkas tokio, kas „WordPress“ yra ypač gera. Iš esmės, jei norite parodyti duomenų lenteles naudodamiesi „WordPress“, greičiausiai baigsite rankomis sukurti visą pristatymą – naudodami neapdorotą HTML ir CSS, kad viskas atrodytų gerai.


Ne, aš nepamiršau naujo bloko redaktoriaus. Nors tai tikrai palengvina lentelių kūrimą ir rodymą, vis tiek tai nėra puikus sprendimas, ypač didelėms duomenų rinkinėms.

Bet kokiu atveju, kadangi lentelės yra kažkas, ką mes daug naudojome savo pranešimuose čia, „CodeinWP“, noriu pasidalinti su jumis šiandien keliomis geriausiomis strategijomis..

Šiame vadove pateiksiu keletą kūrybinių idėjų, kaip galite naudoti HTML lenteles / duomenų lenteles „WordPress“, padaryti jas nepriekaištingas ✨ ir įsitikinti, kad jos yra optimizuotos mobiliesiems ir tuo pačiu metu yra tinkamos SEO..
Kaip naudotis duomenų lentelėmis programoje WordPress

Mūsų trijų krypčių požiūris į duomenų lenteles „WordPress“

Norėdami greitai apibendrinti savo požiūrį, dirbome su duomenų lentelėmis „WordPress“ trimis skirtingais būdais:

(a) Naudodami paprastas reaguojančias ir gražiai atrodančias lenteles pateikite pagrindinius duomenis ir palengvinkite mūsų įrašų dalis.

(b) Naudojant tai, ką galime paskambinti "vidurio lentelės" kad būtų galima naudoti kai kurias papildomas funkcijas, pvz., vartotojo rūšiavimą ir eilučių paryškinimą pelės žymekliu.

Tiesioginis pavyzdys:

Bendrovės priegloba vertinimas / 5Apklausos populiarumasRinkos populiarumas („Alexa“)
Varyk Tėti3.50,41223
„Bluehost“3.30.261780 m
„HostGator“3.70.30 val1872 metai
WPEngine4.40,374065
„SiteGround“4.61,005708
„DreamHost“4.10,2210030
A2 talpinimas3.80,1612709
Debesys4.50,3918544 m
Kinsta4.80,2523350
Smagratis4.60,1834689

Iš mūsų hostingo apklausos

c) Naudojant automatinio atnaujinimo lenteles, leidžiančias atlikti daug sudėtingesnius vidinius darbus, kurie vartotojui nelabai yra matomi priekyje. Pvz., Čia esanti lentelė yra sukurta remiantis „Google“ lapu ir ji atnaujinama automatiškai (tai yra, kai atnaujiname lapą, taip pat atnaujinama ir lentelė)..

Pavyzdys:vizualizatoriaus pagrindinio stalo demonstracinė versija

Štai kaip galite mėgdžioti mūsų požiūrį ir susikurti sau keletą „WordPress“ duomenų lentelių:

1 strategija: naudokite vizualizatorių, kad atgaivintumėte savo lenteles

Pradėkime nuo turbūt pažangiausio būrio požiūrio! Tada mes eisime paprasčiau, kai eisime toliau šiame įraše.

Vizualizatorius yra vienas iš mūsų pačių įskiepių ir pagrindinis įrankis, kuris įgalina šią pirmąją duomenų lentelių tvarkymo strategiją „WordPress“.

 • ��️ Kas yra vizualizatorius? Tai yra papildinys, leidžiantis kurti diagramas, diagramas ir lenteles ir įtraukti juos į savo tinklaraščio įrašus naudojant trumpuosius kodus arba blokus. Tai paprasta naudoti, jei jums reikia tik pagrindinių funkcijų rinkinio, bet taip pat labai galinga, jei norite šiek tiek daugiau pamėgti po gaubtu.

Vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su „Visualizer“, yra tai, kad galite įkelti duomenis iš lentelių ir diagramų iš kelių šaltinių. Pvz., Kurdami naują lentelę, galite importuoti iš:

 • CSV failą,
 • URL (įskaitant „Google“ skaičiuokles),
 • kita diagrama,
 • „WordPress“ (sukurdami filtrus / darbo eigas, kurios po to naršo „WordPress“ duomenų bazėje ir pateikia norimus duomenis),
 • duomenų bazę tiesiogiai (naudojant neapdorotas SQL užklausas),
 • Be to, duomenis galite įvesti ir rankiniu būdu.


Vizualizatorius: „WordPress“ lentelių ir diagramų tvarkyklė

Autorius (-ai): Teminis


90% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

Daugiau informacijos

vizualizatorius.zip

Dabartinė versija: 3.4.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 4 d


90% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


Vizualizatorius: „WordPress“ lentelių ir diagramų tvarkyklė

Gerai, kad čia bus jūsų stalų atnaujinimas?

Apskritai sudėtingas lentelių dalykas yra tai, kad kurti rankomis iš esmės reikia tiek pat laiko, kiek vėliau atnaujinti. Mes visi mieliau pasidarytume lenteles kaip vienkartinę užduotį ir viską atnaujintume automatiškai.

Naudodami „Visualizer“ galite nuskaityti lentelės duomenis iš URL ir nustatyti, kad importavimas kartotųsi kas valandą / 12 valandų / dieną / tris dienas.

Ką tai iš tikrųjų reiškia, kad jūs gaunate lentelė, kuri automatiškai atnaujinama remiantis šaltinio pokyčiais. Perskaitykite: nereikia prie jo grįžti ir atnaujinti rankomis.

Čia yra keturi kūrybingi būdai, kuriais galite tuo pasinaudoti:

Atnaujinkite atvejo analizę ar analizės įrašus (automatiškai)

Mes labai įsitraukėme į „WordPress“ prieglobos rinką. Turime nemažai pranešimų šia tema, ir daugumą jų reikia nuolat atnaujinti.

Vienoje iš pagrindinių mūsų hostingo palyginimo versijų yra tiesioginė lentelė, parodanti nurodytų kompiuterių įkrovos laikus. Tai atrodo taip (gyvas stalas):

.vizualizatorius-41792oddTableRow {fono spalva: #eaeaea! svarbu;}

(Galbūt nematysite to veikiančio, jei eisite į šį įrašą dabar; gana dažnai jį keičiame, išbandydami daugybę dalykų.)

Visa ši lentelė automatiškai gaunama iš „Google“ skaičiuoklių. Net logotipai ir nuorodos saugomi „Google“ skaičiuoklėse (kaip neapdorotas HTML). Kai atnaujiname, pavyzdžiui, krovimo laikus, jie atnaujinami ir lentelėje. Jau neminint to, vartotojas gali rūšiuoti lentelę.

Visai nėra sudėtinga tai nustatyti:

1. Paruoškite „Google SheetStandard“ medžiagą. Štai pavyzdys:

lapo pavyzdys

Tada, "paskelbti internete" pagal šis vadovas.
2. Sukurkite lentelę programoje VisualizerFirst, įdiekite Vizualizatorius įskiepis, duh!

Eiti į Medija → Vizualizatoriaus biblioteka ir spustelėkite Pridėti naują. Pasirinkite Lentelė.

Sąrankos lange pasirinkite Importuokite duomenis iš URL, eiti į Tvarkaraščio importavimas tada įveskite importavimo URL ir tvarkaraštį. Patinka taip:

planuoti importą

Išsaugokite lentelę.
3. Pridėkite lentelę prie įrašo / puslapio. Įtraukite lentelę naudodami trumpąjį kodą arba naudodami blokų redaktorių. Štai jūsų duomenų lentelės yra „WordPress“!

Vėlgi, atlikdami šią sąranką, galite automatiškai atsisiųsti lentelių duomenis ir automatiškai atnaujinti šias lenteles.

Atnaujinkite kelias lenteles keliose žinutėse (automatiškai)

Tai susiję su ankstesniu scenarijumi, tačiau kampas šiek tiek skiriasi.

Iš esmės niekas netrukdo naudoti tą patį „Google“ lapą kaip kelių lentelių duomenų šaltinį.

Tai reiškia, kad galite įtraukti panašias lenteles į kelis įrašus / puslapius ir nereikia jaudintis, kad laikui bėgant jos nebeteks sinchronizacijos (tarkime, atnaujinsite vieną, bet pamiršite atnaujinti kitą ir t. T.).

Nustatydami savo lentelę „Visualizer“ galite pereiti į išplėstinius nustatymus ir koreguoti įvairius dalykus, tokius kaip puslapių formavimas, eilučių skaičius, išjungti / įgalinti vartotojo rūšiavimą, įgalinti paiešką ir pan. Tai reiškia, kad jūsų lentelės vis tiek gali atrodyti kitaip, net jei jos naudoja tą patį duomenų šaltinį.

Atnaujinkite savo lankytojų / vartotojų / pardavimo numerius (automatiškai)

Žiniatinklio verslas pastebėjo tendenciją savo svetainėse dalytis įvairiais skaičiais / rodikliais, tokiais kaip srautas, pardavimai, aptarnaujamų vartotojų skaičius ir kt..

Tačiau ne visi nori įterpti išorines paslaugas ir tokiu būdu niekaip negali jų sutvarkyti.

Idealiu atveju, net jei esate labai skaidrus, vis tiek nenorite pabusti ir sužinoti, kad jūsų pirkinių krepšelio ar srauto įrankio įterpimas rodo didžiulį kritimą – nors antraštė vis tiek gali pasakyti "žiūrėk, kaip mums gerai sekasi!"

Jei pridėsite kitą sluoksnį ir pirmiausia importuosite duomenis į „Google“ lapą, tada galėsite sutvarkyti visus pakeitimus, kol jie nebus įtraukti į srauto / pardavimo lentelę ir patekti į svetainę.

Sąranka yra tokia pati kaip ankstesniuose scenarijuose. Tiesiog sukurkite naują „Google“ lapą, importuokite arba įveskite savo numerius ir prijunkite juos prie „Visualizer“ lentelės ar diagramos.

Užklausa duomenų bazėje (automatiškai)

Vizualizatorius turi dar vieną šaunią savybę savo rankovėje; jis gali importuoti lentelės duomenis tiesiai iš savo „WordPress“ duomenų bazės naudodamas neapdorotą SQL užklausą.

Gana pažangūs dalykai, taip, bet taip pat suteikia daug galimybių, jei norite eksperimentuoti.

Keletas greitų idėjų:

Pirmiausia galite lengvai parodyti savo komentuojamiausius pranešimus. Tokį sąrašą galite naudoti ne tik skaidrumo ataskaitose, bet ir savo archyvų puslapyje. Pavyzdys:

pakomentavo

Norėdami sukurti tokią lentelę, tiesiog eikite į „Visualizer“, sukurkite naują lentelę ir pasirinkite Importuoti iš duomenų bazės.

Užklausos lange galite įdėti ką nors tokio:

PASIRINKITE „post_title AS“, „COUNT“ (DISTINCT c.comment_ID) „AS“ komentarai iš „wp_posts“ p kairės prisijungimo „wp_comments“ c ON p.id = c.comment_post_ID GRUPĖ P p. ID UŽSAKYTI PAGAL komentarus DESC LIMIT 10

Čia bus rodoma 10 geriausių jūsų komentuojamų įrašų lentelė.

Galite apsunkinti užklausą, kad gautumėte ir URL, kad galėtumėte paskelbti tuos įrašų pavadinimus. Tai tik pavyzdys. Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti:

 • surašykite visus savo įrašus iš tam tikros kategorijos arba parašė autorius
 • žiūrėkite į lenteles, kurias kiti papildiniai naudoja savo duomenims saugoti, iš jų surinkite svarbius duomenis
 • rodykite savo geriausiai parduodamus „WooCommerce“ produktus kartu su pardavimų skaičiumi, nuorodomis, kainomis, kad ir ko tik norite
 • tą patį padarykite naudodamiesi „Easy Digital Downloads“; stai keleta paruoštos užklausos

Kalbama apie tai, kai reikia Vizualizatorius ir kaip mes tai naudojame. Tačiau taip pat yra ir kitų sprendimų, jei jums nereikia tokio modernaus automatizavimo:

Naudokite „TablePress“, jei norite patikimai rūšiuoti ir redaguoti lentelę

Mes taip pat esame dideli gerbėjai „TablePress“ ir naudojome jį daugelyje mūsų įrašų.

Pvz., Čia yra didelis stalas, kuriame pateikiami 100 geriausių žaidėjų „WordPress“ temų rinkoje. Peržiūra:

temos katalogo pavyzdys

„TablePress“ mums patinka tai, kad galime lengvai iš naujo suderinti eiles, paslėpti eiles, dubliuoti eiles ir vartotojui suteikti tam tikrus valdiklius lentelės rūšiavimui..

Pvz., Toje konkrečioje lentelėje užpakalinėje programoje yra dar keli stulpeliai, kurių nerodome (raudoni). „TablePress“ neverčia jų ištrinti – galime tiesiog paslėpti juos nuo ekrano.

stalviršis paslėptas

Naudokite „Ultracodes Ultimate“, jei norite parodyti savo HTML lenteles

Asmeniškai, Trumpieji kodai (SU) yra vienas iš mano visų laikų mėgstamiausių įskiepių.

Tarp daugelio trumpųjų kodų yra ir vienas, kurį galite naudoti norėdami, kad standartinės HTML lentelės atrodytų kur kas gražiau.

Čia yra mūsų įrašo lentelė, kurioje palygintos geriausios VPN paslaugos:

su stalas

Jis buvo sukurtas naudojant neapdorotą HTML, o tada tiesiog buvo pridėtas SU trumpasis kodas. Šitas:

[su_table] [/ su_table]

Visi matomi eilutės stiliai ir kraštinės yra SU.

Kitaip tariant, jei jūsų temoje nėra ypač gražios lentelių tvarkymo CSS, naudokite SU.

�� Pastaba; visi trys sprendimai, apie kuriuos kalbėta šiame įraše – „Visualizer“, „TablePress“ ir SU – gali išvesti lenteles, paruoštas mobiliesiems ir reaguojančias.

Išvada

Aš raginu jus išbandyti šiuos tris papildinius. Mums patinka „Visualizer“, nes jis yra mūsų pačių sukurtas kūrinys, tačiau turime pripažinti, kad kiti du yra gana tvarkingi ir atliekant konkrečias užduotis!


Vizualizatorius: „WordPress“ lentelių ir diagramų tvarkyklė

Autorius (-ai): Teminis


90% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

Daugiau informacijos

vizualizatorius.zip

Dabartinė versija: 3.4.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 4 d


90% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


Vizualizatorius: „WordPress“ lentelių ir diagramų tvarkyklė


„TablePress“

Autorius (-ai): Tobiasas Bäthge’as


100% reitingai


Daugiau nei 800 000 diegimų


WP 5.3 + reikalinga

Daugiau informacijos

tablepress.1.11.zip

Dabartinė versija: 1.11

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 1 d


100% reitingai


Daugiau nei 800 000 diegimų


WP 5.3 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„TablePress“


„WordPress“ trumpųjų kodų papildinys – svarbiausi trumpiniai kodai

Autorius (-ai): Vladimiras Anokinas


98% reitingai


Daugiau nei 800 000 diegimų


WP 4.6 + reikalinga

Daugiau informacijos

shortcodes-ultimate.5.9.0.zip

Dabartinė versija: 5.9.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 24 d


98% reitingai


Daugiau nei 800 000 diegimų


WP 4.6 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„WordPress“ trumpųjų kodų papildinys – svarbiausi trumpiniai kodai

Ar naudojate duomenų lenteles „WordPress“?

Ką manote apie lenteles ir jų vietą šiuolaikinėje „WordPress“ vartotojo sąsajoje?

„Gutenberg“ bloko redaktorius padarė lentelių kūrimą daug patogesnį vartotojui, todėl atsitiktiniai vartotojai tikriausiai labiau norės su jais eksperimentuoti. Galų gale, lentelės yra vienas iš tų klasikinių dalykų, su kuriuo visi, kas kada nors naudojęsi „MS Word“, yra gana gerai susipažinę. Taigi kodėl gi jūs negalėtumėte? "tiesiog pridėkite juos" į „WordPress“, dešinėje?

Ar daug naudojate duomenų lenteles „WordPress“? Jei taip, kaip jūs juos kuriate??

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map