Kaip įdiegti „WordPress“ temas ir papildinius iš „GitHub“

Daugybė „WordPress“ temų ir papildinių kūrėjų naudoja „GitHub“, kad įgyvendintų savo projektų versijų valdymą. Tai reiškia, kad visas jų kodas ir failai yra prieinami kiekvienam. Tačiau, jei rankiniu būdu turite įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“, tai gali nusivilti.


Kaip jūs tikriausiai galite įsivaizduoti, yra įrankių, kurie padeda supaprastinti įskiepių ir temų diegimo procesą iš „GitHub“. Priklausomai nuo pasirinkto metodo, jūs netgi galite įsitikinti, kad kiekviena įdiegta programinė įranga bus atnaujinta automatiškai, kai tik kūrėjai pakeis savo saugyklą. Tokiu būdu galite apgalvoti kiekvieną projektą pagal savo širdies turinį.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kodėl turėtumėte naudoti „GitHub“ savo „WordPress“ plėtros projektuose.

Tuomet parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“ (ir temas taip pat!) Naudojant specialų įrankį „WP Pusher“. Pradėkime dirbti!

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „GitHub“

Dėl neinicijuotų, „GitHub“ yra platforma, pastatyta ant „Git“ versijos valdymo sistema. Šio tipo programinė įranga suteikia galimybę keliems kūrėjams vienu metu dirbti su tais pačiais failais. Naudodamiesi ja, kūrėjai gali įkelti savo kodą ir failus į saugyklą, kuria gali dalintis su bet kuo. Jie kontroliuoja, kas turi prieigą prie jo, tačiau kiti žmonės taip pat gali „sutvarkyti“ šias saugyklas ir patys pakeisti kodą..

Trumpai tariant, „GitHub“ yra ideali priemonė atviro kodo bendradarbiavimui. Čia yra tik keletas priežasčių, kodėl kūrėjams gali būti naudinga naudoti „GitHub“ savo „WordPress“ projektams:

 • Tai seka kiekvieno projekto pokyčius. Naudodami „GitHub“ kūrėjai gali pamatyti, kada buvo pakeistas kiekvienas jų saugykloje esantis failas ir kada paskutinį kartą jis buvo atnaujintas.
 • Tai supaprastina bendradarbiavimą. Dirbti bendradarbiaujant „WordPress“ projektui gali skaudėti galvą. Kūrėjams, koduojantiems kartu su kitais žmonėmis, gali tekti dalintis failais pirmyn ir atgal, tačiau įsitikinkite, kad niekas neveikia tų pačių. „GitHub“ tai nebėra problema
 • Tai puiki platforma atviro kodo projektams. „GitHub“ šakių funkcija ir prieinamos saugyklos daro ją idealia atvirojo kodo platformoms, kaip ir „WordPress“. Tai daro jį puikiu šaltiniu dirbant su nemokamais papildiniais ir temomis.

Mes kalbėjomės su Benas Pinesas iš „Elementor“ apie „GitHub“ naudojimą. Populiarus atvirojo kodo puslapių kūrėjas turi tūkstančiai įsipareigojimų platformoje, todėl akivaizdu, kad kūrėjas yra atsidavęs darbo eigai:

Benas Pinesas
[…] Jei esate kūrėjas, patogu lankytojams atsisiųsti papildinį iš „GitHub“.

Galite gauti leidinių, žvaigždžių, šakių ir indėlių. „WordPress Repo“ programinė įranga yra pagrįsta SVN, todėl ją naudoja mažiau aktyvių kūrėjų. „GitHub“ yra puiki galimybė gauti grįžtamąjį ryšį ir kolegų kūrėjų indėlį

Jei dar nesate pradėjęs kurti „WordPress“, „GitHub“ yra puiki vieta pradėti. Galite neatsilikti nuo savo mėgstamų temų ir papildinių tobulinimo, kad pamatytumėte, kaip veikia procesas, ir atsisiųskite juos patys, norėdami pasižvalgyti po gaubtu. Jūs netgi galite sukurti savo šakutes konkrečioms programoms. Kai būsite pasirengę kurti savo temas ir papildinius, galėsite juos nusiųsti į „GitHub“ ir pasinaudoti didesnės „WordPress“ bendruomenės pagalba ir palaikymu..

Dėl šių ir daugiau priežasčių „GitHub“ verta patikrinti, ir tai puikus pradinis žingsnis norint tapti „WordPress“ kūrėju. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai išmokti įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“!

Kaip rankiniu būdu atsisiųsti „WordPress“ papildinius ir temas iš „GitHub“

Atsisiųsti papildinį ar temą iš „GitHub“ nėra nieko sudėtingiau, nei naudoti „WordPress.org“. Norėdami pradėti, patikrinkite, ar papildinys ar tema, kurią norite atsisiųsti, yra vieša saugykla. Dažnai tai atsitinka nemokamų papildinių ir temų atveju, bet ne aukščiausios klasės, kaip galbūt galite tikėtis. Daugybė kūrėjų netgi pateiks nuorodas į savo saugyklas iš atitinkamų „WordPress.org“ puslapių.

Suradę ieškomą papildinį ar temą „GitHub“, tiesiog spustelėkite mygtuką Klonuoti arba atsisiųsti virš jo failų sąrašo. Tada galite pasirinkti, ar atidaryti tą saugyklą naudodami „GitHub“ darbalaukio klientą, ar atsisiųsti jį kaip ZIP failą:

Įdiekite „WordPress“ papildinius iš „GitHub“ - pirmiausia atsisiųskite juos.

Įrašę ZIP failą, tiesiog įkelkite, įdiekite ir suaktyvinkite jį, kaip ir bet kurį kitą papildinį. Taigi jūs dirbate!

Kaip matote, šis požiūris yra nepaprastai paprastas. Tačiau tai nereiškia, kad negalime to pagerinti. Galų gale jums gali prireikti gana dažnai atsisiųsti temas ir papildinius iš „GitHub“. Štai kodėl kitu metodu diegimą atliksime naudodami įrankį, kuris padeda automatizuoti procesą.

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“ naudojant „WP Pusher“ … ir taip pat temas

Jo esmė WP stumtuvas papildinys atlieka veiksmus, kuriuos apibūdinome paskutiniame skyriuje, ir atlieka darbą už jus. Viskas, ko jai reikia, yra prieiga prie jūsų „GitHub“ paskyros ir nuoroda į saugyklą, kurioje yra norima tema ar papildinys. Tada „WP Pusher“ paima tuos failus ir padeda įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“.
plaktuvas

Tačiau šis įrankis ne tik įdiegia failus. Jis taip pat gali automatiškai atnaujinti bet kurį papildinį ar temą, kurią nustatėte naudodamiesi tuo, kas nutiks, kai kas nors išstumia naują versiją. Be to, ji netgi gali „perimti“ ir valdyti jau įdiegtus papildinius iš kitų šaltinių, jei rasite atitinkamas jų saugyklas. Apskritai, „WP Pusher“ yra puikus pasirinkimas, jei norite naudoti nuolatinio tobulinimo papildinius arba jei norite išbandyti savo projektus.

Norėdami pradėti, pirmiausia atsisiųskite „WP Pusher“ iš savo pagrindinio puslapio, tada įdiekite ir suaktyvinkite. Po to prietaisų skydelyje eikite į naują „WP Pusher“ skirtuką ir ieškokite „GitHub“ parinkties. Viduje rasite lauką, kuriame turite įvesti „GitHub“ prieigos raktą, kad galėtumėte prisijungti prie savo paskyros. Spustelėkite „Gauti„ GitHub “prieigos raktą, ir pasirodys naujas langas, kuriame bus prašoma jūsų prisijungimo duomenų:

„GitHub“ paskyros prijungimas.

Prisijungę turėsite įgalioti „WP Pusher“ programą spustelėdami žalią mygtuką:

Leidimas naudoti „WP Pusher“ papildinį.

Galiausiai gausite savo „GitHub“ prieigos raktą. Tiesiog nukopijuokite jį, įklijuokite į anksčiau minėtą lauką ir spustelėkite žemiau jo esantį mygtuką Įrašyti „GitHub“ prieigos raktą:

Įveskite savo „GitHub“ prieigos raktą.

Dabar įskiepis yra paruoštas naudoti. Pvz., Norėdami įdiegti temą, prietaisų skydelyje eikite į „WP Pusher“ → „Įdiegti temą“ skirtuką. Viduje turėsite nurodyti, kurią saugyklą norite naudoti:

Temos diegimas iš „GitHub“.

Atminkite, kad jums nereikia įklijuoti viso saugyklos URL. Padarys tik sąskaitos ir saugyklos pavadinimas. Pvz., Jei norėtumėte įdiegti „Dvidešimt septyniolikos“ temą, į atitinkamą lauką įveskite „WordPress“ / „dvidešimt septyniolika“:

Diegiame dvidešimt septyniolika temų iš „GitHub“.

Tikslus kiekvienos saugyklos pavadinimas rodomas „GitHub“ puslapio viršuje, todėl viskas, ką turite padaryti, yra nukopijuoti. Taip pat galite nurodyti, ar norite naudoti tam tikrą tos saugyklos „šaką“. Tačiau daugeliu atvejų rekomenduojame šią parinktį palikti numatytąją. Pagaliau dažniausiai numatytoji bus versija, kuri bus parengta visuomenei:

Nurodoma šaka, kurią norite įdiegti.

Galiausiai galite įgalinti nustatymus, kad kaskart, kai jo saugykla bus atnaujinta, automatiškai atnaujinsite papildinį ar temą. Kaip jau minėjome anksčiau, galite nustatyti, kad jis perimtų esamus papildinius ar temas, kurias jau įdiegėte iš kito šaltinio:

Konfigūravimas, kad jūsų tema būtų atnaujinta automatiškai.

Šiuo metu tiesiog spustelėkite Įdiegti temą ir pasirinkite parinktį Įjungti. Po to jis bus rodomas tiek jūsų „Išvaizda“ → „Temos“, tiek „WP„ Pusher “→„ Temos “skirtukuose:

„WP Pusher“ temos skirtukas.

Šis procesas veikia lygiai taip pat, jei norite įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“. Vienintelis skirtumas yra tas, kad norėdami įdiegti vieną iš jų, norėsite pereiti į „WP Pusher → Įdiegti papildinį“ skirtuką. Tada tiesiog išskalaukite ir pakartokite bet kurias kitas temas ir papildinius, kuriuos norite atsisiųsti!

Išvada

„GitHub“ yra puiki platforma mokytis mėgstamų „WordPress“ papildinių ir temų. Tai yra neįkainojamas šaltinis pirmą kartą dirbantiems kūrėjams, nes jūs galite lengvai pasižvalgyti po kiekvieno projekto gaubtu, padaryti norus, jei norite, ir net įsitraukti į bendradarbiavimą. Vėliau galėsite įkelti savo temas ir papildinius į svetainę ir gauti atsiliepimų iš kitų kūrėjų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra du būdai, kaip įdiegti „WordPress“ papildinius iš „GitHub“ (ir temos taip pat veikia tuo pačiu būdu). Galite atsisiųsti jų saugyklas kaip sukauptus failus ir nusiųsti juos į savo svetainę, arba norėdami automatizuoti procesą, galite naudoti „WP Pusher“. Ankstesnis metodas yra paprastesnis, tačiau pastarojo pranašumas yra tas, kad įdiegę papildinį ar temą, įrankis automatiškai pasirūpins jūsų atnaujinimais.

Ar turite klausimų apie „GitHub“? Pakalbėkime apie juos toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map