Išsami instrukcija: Kaip sukurti narystės svetainę „WordPress“

Išsami instrukcija: Kaip sukurti narystės svetainę „WordPress“

Išsami instrukcija: Kaip sukurti narystės svetainę „WordPress“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Narystės svetainės („WordPress“) yra tikrai įdomi sąvoka, ypač kai reikia rasti unikalų būdą, kaip pateikti aukščiausios kokybės turinį savo auditorijai ar klientams..


Pažvelgus į jį, beveik nėra jokio kito metodo, kuris suteiktų jums visišką kontrolę, kokią turinio dalį vartotojai gali pasiekti. Pavyzdžiui, naudojant standartinį gaminį ar knygą, tokios kontrolės tiesiog neįmanoma. Žmonės linkę apeiti knygas ir kitokius fizinius gaminius. Bet daugeliu atvejų jie neperduos informacijos apie savo narystės svetainę.

Todėl pati narystės svetainių idėja pačioje „WordPress“ yra puiki, jei jūs ar jūsų įmonė, kuriate svetainę, turite tinkamą turinį, kurį norite dalytis narystės pagrindu..

Šiame vadove apžvelgsime visus narystės svetainių privalumus ir trūkumus bei kaip juos sukurti „WordPress“. Mes pereisime visą procesą žingsnis po žingsnio, nuo tuščios „WordPress“ svetainės iki visiškai veikiančios „WordPress“ narystės svetainės.

Išsami instrukcija: Kaip sukurti narystės svetainę „WordPress“

Apžvalga

Visų pirma, tema nėra tokia lengva, kaip jūs galite pamanyti. Narystės svetainės kūrimas „WordPress“ yra daug daugiau nei vien tik daugybės papildinių įdiegimas ir aktyvinimas ir tikėjimasis, kad viskas pasirūpins savimi.

Čia iš tikrųjų svarbu pasirinkti tinkamus papildinius, kurie visi vykdo savo specifines užduotis, tada tinkamai juos sukonfigūruoti, tada sukuria savo narystės „WordPress“ turinį ir susieja jį visus kartu.

Taigi, ką aš čia padarysiu, yra būtent tai – kokius narystės papildinius pasirinkti ir kaip juos tinkamai sukonfigūruoti.

Tinkamos narystės svetainės „WordPress“ bruožai

Pradėkime nuo minutės padiskutuoti, kodėl „WordPress“ iš pradžių nebuvo skirta paleisti narystės svetainę.

"Palauk, ką?!"

Laikykite, aš turiu omenyje, kad „WordPress“ negali būti naudojamas norint paleisti puikią narystės svetainę. Aš turiu omenyje tik tai, kad ji iš pradžių nebuvo sukurta tam tikslui, kai platforma buvo sukurta iš pradžių.

Bet mes galime pašalinti „WordPress“ trūkumus sukūrę gražią apžvalgą ir mintis apie tai, ko iš tikrųjų norime pasiekti sukūrę.

Čia yra keletas informacijos apie „WordPress“, kurią reikia išspręsti / išspręsti:

1. Tinkamų prisijungimo formų, registracijos iš anksto ir vartotojo profilio puslapių trūkumas numatytojoje „WordPress“.

Gerai, aš žinau, kad kiekvienas gali užregistruoti sąskaitą „WordPress“ svetainėje apsilankęs svetainės /wp-login.php?action=register skyriuje, bet tai nėra būtent tai, ko mes norime.

Taigi mūsų „WordPress“ narystės svetainėje mums reikia registracijos formos, kuri labiau atitiktų „Facebook“ (kaip ji skirta normaliems žmonėms), o ne kažkuo, kas skirta kūrėjams.

Tas pats pasakytina apie prisijungimo ir vartotojo profilio puslapius. Nors kiekvienas „WordPress“ svetainės vartotojas turi prieigą prie svetainės skyriaus /wp-admin/profile.php, vėlgi, normaliems žmonėms gali kilti problemų ieškant kelio aplink administratoriaus skydą..

2. Papildomų vartotojo vaidmenų nebuvimas.

„WordPress“ jūs gaunate tik vieną protingo vartotojo vaidmenį, kurį galite priskirti savo nariams – abonentui. O kas, jei turite daugiau narystės lygių? Ką daryti, jei toje pačioje svetainėje turite daugiau narystės programų? O kas, jei norite suteikti savo darbuotojams narystės sąskaitas?

Galų gale mums tiesiog reikia būdo, kaip sukurti papildomus vartotojo vaidmenis.

3. Neįmanoma nustatyti, kas ką mato svetainėje.

WordPress turi tik pagrindinę slaptažodžio apsaugos funkciją ir "privatus turinys" būsena, kai reikia apsaugoti įrašus ir puslapius. Tai nėra kažkas, dėl ko galime paleisti gerą narystės „WordPress“ svetainę. Turime išplėsti numatytąją turinio struktūrą, turėdami geresnį mechanizmą, nustatantį, koks turinys yra užrakintas ir koks yra visiems prieinamas.

4. Nėra išplėstinės meniu kontrolės.

Daugelis narystės svetainių skelbia daug turinio ir klasifikuoja jį įvairiais būdais (pvz., Pagal prieinamumo datą, temą ir pan.). Visa tai reiškia, kad mes taip pat turime turėti tam tikrą išplėstinio meniu valdymo formą. Tai leis mums parodyti tam tikras meniu parinktis tam tikroms vartotojų grupėms ir paslėpti juos nuo kitų.

Gerai, kad turime „WordPress“ problemų sąrašą, kurį turime įveikti, jei net norime savo svetainę pavadinti narystės svetaine. Taigi dabar aptarsime dar vieną dalyką ir būtent tai, kokio tipo narystės svetainę mes kursime.

To reikia 90 procentų žmonių iš „WordPress“ narystės svetainės

Manau, geriausias būdas išspręsti šią temą – kad visi galėtų gauti naudos – yra sukurti standartinę narystės aplinką, kuriai greičiausiai reikia 90 procentų (beje, spėju) svetainių savininkų, kai jie planuoja įvesti narystę. komponentas jų versle.

Todėl tai, ką ketiname daryti, yra būtent tai:

 • Sukurkite narystės svetainę „WordPress“, kuri leidžia pristatyti / vykdyti internetinius kursus. Tai yra populiariausia narystės svetainės forma. Tai suteikia svetainės savininkui galimybę pristatyti aukščiausios kokybės / išskirtinį turinį tik tiems, kurie prisijungė prie svetainės, o ne padaryti jį prieinamą plačiajai visuomenei..
 • Bus vienas pagrindinis narystės tipas, kurį vartotojai tiesiog vadins nariais. Tačiau svetainės struktūra turi leisti mums prireikus ateityje pridėti kitus narystės lygius.
 • Nariai galės registruotis naudodamiesi pagrindiniu puslapiu, nereikia įeiti į wp-admin.
 • Nariai taip pat galės redaguoti savo profilius ir prisijungti iš priekio.
 • Prisijungimas daugiausia bus atliekamas el. Paštu.
 • Kiekvienas narys turės pateikti pagrindinę informaciją apie save (pvz., Vardas, pavardė, šalis, el. Paštas)..
 • Išskirtinis turinys bus prieinamas tik nariams.
 • Nariai matys skirtingus meniu elementus.
 • Mums reikia galimybės pritaikyti el. Laiškus, kuriuos naujieji nariai gauna užsiprenumeravę.
 • Prisijungęs narys turėtų būti nukreiptas į narystės srities pagrindinį puslapį.

1 veiksmas: gaukite papildinius

Pastaba. Čia pateiktame sprendime yra įskiepių mišinys. Du iš jų yra nemokami, o trečiasis yra nemokamo papildinio, esančio „WordPress“ kataloge, PRO versija. Jei norite gauti visas funkcijas, apie kurias čia diskutuojame, jums reikės tos PRO versijos. Tačiau jei norite tik pradėti ir išmokti paleisti funkcinę narystės svetainę „WordPress“, tai padarys ir nemokama versija.

Tai yra papildiniai, su kuriais mes dirbsime:


Nariai – narystė & Vartotojo vaidmenų redaktoriaus papildinys

Autorius (-ai): „MemberPress“


94% reitingai


200 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

Daugiau informacijos

nariai.3.0.8.zip

Dabartinė versija: 3.0.8

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 30 d


94% reitingai


200 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


Nariai – narystė & Vartotojo vaidmenų redaktoriaus papildinys


vartotojo registracija & Vartotojo profilis – „Profile Builder“

Autorius (-ai): Kozmoslabs


94% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.1 + reikalinga

Daugiau informacijos

profilio kūrėjas.3.1.7.zip

Dabartinė versija: 3.1.7

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 4 d


94% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.1 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


vartotojo registracija & Vartotojo profilis – „Profile Builder“

Mes naudojame pro versiją už geriausius rezultatus.

„Nav“ meniu vaidmenys

Autorius (-ai): Kathy Darling


98% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


4.5.0Reikalaujama

Daugiau informacijos

nav-menu-roles.1.10.1.zip

Dabartinė versija: 1.10.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 26 d


98% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


4.5.0Reikalaujama

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„Nav“ meniu vaidmenys

Kai juos atsisiųsite ir suaktyvinsite, pereikite prie kito veiksmo.

2 veiksmas: sukurkite papildomus vartotojo vaidmenis

Gerai, kad pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ suteikia saujelę vartotojo vaidmenų: prenumeratoriui, bendraautoriui, autoriui, redaktoriui, administratoriui. Šie vaidmenys skirti reguliuoti, kas gali redaguoti / pasiekti „WordPress“ svetainės gale esančius dalykus. Tačiau jie nėra visiškai optimizuoti darbui su galutiniais vartotojais (dar vadinamais jūsų nariais), todėl mums reikia keleto papildomų vaidmenų.

Tai daroma su Nariai Prijunkite. „Wp-admin“ eikite į Vartotojai | Vaidmenys ir spustelėkite Pridėti naują.

Paskambinkime mūsų pirmajam vaidmens nariui, pavyzdžiui:

1

Ant Vaidmenų galimybės sąrašą, palikite tik vieną dalyką pažymėtą: skaitykite.

Šiuo metu jums turėtų būti suteiktas papildomas vaidmuo, kurį vaidmenų valdytojas gali pamatyti Vartotojai | Vaidmenys:

3

3 veiksmas: registracijos ir prisijungimo sąsajos sukūrimas

Čia yra kitas papildinys – Profilio kūrėjas – ateina į žaidimą.

Pirmiausia eikime į Profilio kūrėjas | Bendrieji nustatymai įsitikinkite, kad visi pagrindiniai parametrai nustatyti tinkamai. Štai štai, ką aš ėjau:

4

Kaip matote, aš visiems leidžiu prisijungti naudodamas el. Pašto adresą ir vartotojo vardą į mūsų „WordPress“ narystės svetainę. Palikus tai "tik el" gali sukelti nepatogumų esamiems vartotojams – redaktoriams ir autoriams, kurie svetainėje gali turėti savo paskyras.

Taip pat dalykas su slaptažodžiais. Aš pats nusprendžiu naudoti mažiausiai šešis simbolius, o slaptažodžio stiprumas yra mažiausiai "silpnas." Nesivaržykite pasirinkti bet kurią parinktį, kuri jums yra prasminga.

Kitas, Profilio kūrėjas | Administratoriaus juostos nustatymai skirtukas. Tai patariu jums pasirinkti ten:

5

Administratoriaus juosta yra vietinis „WordPress“ dalykas, ir aš tiesiog nemanau, kad nariai turi tai pamatyti.

Dabar laikas pasirinkti nariams reikalingus profilio laukus. Norėdami tai padaryti, eikite į Profilio kūrėjas | Tvarkyti laukus.

Pagal numatytuosius nustatymus ten yra daug daiktų, bet aš jų atsikratysiu spustelėjęs paskutiniame lentelės stulpelyje esančią nuorodą Trinti.

6

Kai aš baigiau, tai man liko:

7

Šiuo metu mes galime sukurti savo pirmąją sąsajos formą – registracijos formą.

Kadangi tai yra „WordPress“, tai galima padaryti naudojant standartinę puslapio redagavimo sąsają, todėl eikite į Puslapiai | Pridėti naują ir įveskite bet kurią norimą informaciją (turbūt puikus momentas paaiškinti, prie ko vartotojas prisiregistruoja).

Tai, ką turiu savo registracijos puslapyje, yra gana paprasta:

8

Trumpasis kodas, kurį matote ten, užtikrins, kad kas registruos, bus priskirtas "Narys" vaidmuo. Trumpasis kodas vėl:

[wppb-register role ="narys"]

Kai skelbiu šį puslapį, tai atrodo taip, kaip jis atrodo priekinėje dalyje (numatytoji tema):

9

Gerai, kad dabar, kai turime registracijos puslapį, laikas kur nors parodyti prisijungimo formą.

Akivaizdžiausia vieta būtų viena iš svetainės valdiklių sričių. Taigi aš tiesiog eisiu į Išvaizda | Valdikliai ir naudokite Profilio kūrimo priemonės prisijungimo valdiklis. Konfigūracija yra gana paprasta:

10

Be to, aš taip pat ketinu sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį ir į jį įterpti šį trumpąjį kodą:

[wppb-login]

Tai pasirūpins prisijungimo formos rodymu atskirame puslapyje. (Mes naudosime tą puslapį vėliau.)

4 veiksmas: priekinio profilio redagavimo sukūrimas

Nors tik nedaugelis vartotojų pasinaudos tokia galimybe, jūs turite suteikti galimybę nariams pakeisti savo informaciją. Čia prasideda profilio redagavimo puslapis.

Vėlgi, eikime į Puslapiai | Pridėti naują ir sukurkite profilio puslapį. Mano profilio puslapis yra dar vienas labai paprastas kūrimas. Pagrindinis elementas yra šis trumpasis kodas:

[wppb-edit-profile]

Taip pat darau keletą pakeitimų viename iš pasirinktinių blokų, matomų po pagrindiniu puslapio redagavimo lauku:

11

Tai užtikrins, kad tik nariai gali redaguoti savo profilius.

Tikroji profilio redagavimo forma labai panaši į registracijos formą, todėl čia nėra apie ką kalbėti.

5 žingsnis: užrakinto turinio kūrimas

Bet kurios „WordPress“ narystės svetainės esmė akivaizdžiai yra turinys, prieinamas tik nariams.

Tiesiog kaip demonstraciją aš sukursiu vieną puslapį, kuris bus mano "Narystės srities pagrindinis puslapis" ir vienas puslapis veikia kaip antrinė sritis. Paprasti dalykai … viskas padaryta per Puslapiai | Pridėti naują. Vienintelis dalykas, kurį turiu padaryti naudodamasis prieigos kontrole, yra pažymėti tinkamą langelį Turinio leidimas dėžutė (žr. paveikslėlį aukščiau).

Žinoma, jums priklauso nuo to, kiek plačiai ar giliai norite gilintis į narystės turinio sąvoką. „WordPress“ ir čia naudojami papildiniai gali valdyti bet kokio dydžio jūsų narystės sritį. Kuriu tik du paprastus puslapius, nes to pakanka norint parodyti, kaip viskas veikia.

6 veiksmas: pasirinktinio meniu sukūrimas

Kitas mūsų sąrašo veiksmas yra sukurti pasirinktinį meniu, kuriame būtų rodomos visos mūsų narystės nuorodos.

Tačiau, užuot tai padarę paprastu meniu, mes iš tikrųjų parodysime tam tikras nuorodas, remiantis narystės statusu asmeniui, kuris šiuo metu lankosi svetainėje. Šaunu?

Štai čia pradeda veikti paskutinis papildinys – „Nav“ meniu vaidmenys.

Linksmybės prasideda Išvaizda | Meniu.

Susikurkite meniu paprastai ir vadinkite jį, tarkime, narių zona. Pasirinkite visus savo narystės puslapius ir pridėkite juos prie meniu, pavyzdžiui:

14

Dabar linksmiausia dalis – sublapių pateikimas pagal narystės lygį.

Spustelėdami rodyklę žemyn šalia bet kurio meniu elemento, pamatysite tai:

15

Šie papildomi nustatymai leidžia priskirti bet kokį prieigos lygį atsižvelgiant į vartotojo narystės būseną. Čia yra mano kiekvieno puslapio nustatymai:

 • Prisijungimas prie narystės: rodymo režimas – atsijungę vartotojai.
 • Registruotis: rodymo režimas – atsijungę vartotojai.
 • Redaguoti savo profilį: rodymo režimas – visiems; Prieigos vaidmuo – narys.
 • Pagrindinis narystės srities puslapis: Ekrano režimas – visiems; Prieigos vaidmuo – narys (taip pat autoriaus, redaktoriaus, administratoriaus vaidmenys).
 • Kitas narystės skyrius: Ekrano režimas – visi; Prieigos vaidmuo – narys (taip pat autoriaus, redaktoriaus, administratoriaus vaidmenys).

Tai padarę, pridėkime meniu prie šoninės juostos ir pažiūrėkime, kaip jis atrodo. Čia yra numatytoji versija – niekas neprisijungė:

17

Ir prisijungęs narys:

16

7 veiksmas: el. Pašto pranešimų ir peradresavimo tinkinimas

Kad šis žingsnis būtų veiksmingas, turėsime įjungti keletą papildomų modulių Profilio kūrėjas Prijunkite. Tai daroma Profilio kūrėjas | Moduliai. Ypač mums reikės tų:

18

Pirma, el. Pašto pranešimų tinkinimas.

Kodėl tai daroma? Priežastis paprasta, mes tiesiog nenorime standartinių, "Sveiki atvykę į mano svetainę" el. laiškus, kai kas nors užsiprenumeruoja. Šių žinučių tinkinimas yra būtinas dalykas, norint suteikti jūsų nariams tikrai optimalią patirtį ir leisti jiems pasijusti laukiamiems nuo pirmosios dienos.

Taigi, kad tai įvyktų, eikite į Profilio kūrėjas | Vartotojo el. Pašto adresų tinkinimo priemonė.

Šiame skyriuje galite tinkinti pranešimus įvairiems registracijos scenarijams, tokiems kaip: numatytoji registracija, registracija su el. Pašto patvirtinimu, registracija su administratoriaus patvirtinimu, vartotojo patvirtinimo pranešimas, slaptažodžio nustatymo el. Pašto adresas ir dar keletas.

19

Tada pasirūpinkime peradresavimais, kurie įvyks atlikus tam tikrus narių veiksmus. Tai daroma Profilio kūrėjas | Pasirinktiniai peradresavimai skyrius.

Čia galite padaryti daug įdomių dalykų, bet aš tiesiog eksperimentuoju su šiais dalykais:

20

Čia aš tiesiog nustatysiu pagrindinį "po prisijungimo" peradresavimas, kuris nukreipia narį į narystės srities pagrindinį puslapį.

O kita dalis:

21

Čia aš rūpinuosi numatytaisiais „WordPress“ prisijungimo ir registracijos puslapiais. Ką tai daro, jis nukreipia kiekvieną, bandantį pasiekti wp-login.php. Tai puikus prisilietimas, siekiant apsaugoti jūsų „WordPress“ foną.

Tai beveik uždaro mūsų narystės svetainės demonstracinę sritį. Bet laikykis …

O mokytojai?

Kaip matote čia, mes ne daug dėmesio skiriame turinio kūrėjams. Manau, kad ši darbo dalis vis dar geriausiai atliekama iš wp-admin. Didžiąją laiko dalį didžiąją darbo dalį bet kokiu atveju atliks vienas asmuo / administratorius.

Atminkite, kad atlikdami dabartinę sąranką nesvarstome, kaip tvarkyti mokėjimus ar kitaip kurti svetainę tokiu būdu, kuris leistų apmokestinti narius už dalyvavimą. Šiuo metu kiekvienas gali užsiregistruoti užpildęs registracijos formą.

Išvada

Taigi viskas! Šiuo metu mūsų narystės svetainė „WordPress“ yra baigta ir pasirengusi priimti naujus narius.

Sąžiningai kalbant apie jus, man buvo įdomu, ar tikrai galėčiau sukurti funkcinę narystės svetainę su „WordPress“ papildiniais, be jokios išorinės pagalbos ir tiesiog eidama per nustatymus ir optimizuodama veiksmus. Tačiau labai greitai buvau sužavėtas tų trijų įskiepių sugebėjimais ir tuo, koks bus galutinis produktas.

Aš turiu omenyje visas tas formas, peradresavimus, turinio užrakinimą ir pan. Šios savybės tikrai yra viskas, ko jums reikia norint sukurti tikrai geros kokybės narystės svetainę savo žmonėms.

Bet ei, tai tik mano nuomonė. Taigi, ką manote? Ar narystės svetainės yra tai, ką norėtumėte išbandyti patys, ar pasiūlyti savo klientams?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector