4 nauji kūrybinio naudojimo atvejai, kaip automatizuoti buvimą socialinėje medijoje naudojant „WordPress“ (niekada anksčiau nepaskelbtas)

4 nauji kūrybinio naudojimo atvejai, kaip automatizuoti buvimą socialinėje medijoje naudojant „WordPress“ (niekada anksčiau nepaskelbtas)

4 nauji kūrybinio naudojimo atvejai, kaip automatizuoti buvimą socialinėje medijoje naudojant „WordPress“ (niekada anksčiau nepaskelbtas)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pradėkime nuo kažko gana akivaizdaus – be abejo, svarbu dalytis savo turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Tačiau kas iš tikrųjų turi laiko, kad tai būtų apgalvota ir apgalvota praktika?


Iš esmės, net jei žinome, kad tai yra kažkas labai vertingo ilgalaikėje perspektyvoje, mums sunku kasdien skirti tam savo laiką ir dėmesį..

Taigi automatiškai dalijamasi turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Iš tikrųjų tai padaryti iš savo „WordPress“ svetainės iš tikrųjų nėra taip sunku. Yra įvairių priemonių. Paprasčiausias: galite gauti Reaktyvinė skraidyklė ir nustatykite, kad jis patrauktų tai, kas naujausia jūsų tinklaraštyje, tada bendrinkite jį arba Atgaivinti seną paštą daryti tą patį su savo archyvuotais įrašais. Atlikta ir padaryta.

Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė ir yra daug daugiau, ką galima nuveikti atliekant automatinį bendrinimą.

Pirmasis klausimas, kodėl jūs net norėtumėte automatiškai dalytis medžiaga socialinėje žiniasklaidoje? Kokia prasmė?
Automatizuokite savo buvimą socialinėje medijoje naudodami „WordPress“

Yra keletas dalykų, kuriuos galime pasiekti naudodamiesi intelektualiu automatiniu bendrinimu. Štai šie pranašumai, kuriuos galite gauti įgyvendinę naudojimo atvejus, kuriuos šiandien aptarsime:

 • užmegzkite tikrus santykius su influenceriais savo nišoje,
 • pasirūpinkite, kad visos jūsų turinio kūrimo pastangos (keliose platformose) būtų automatiškai bendrinamos su jūsų socialinės žiniasklaidos profiliais,
 • taupykite laiką rinkdami visas įmonės naujienas ir dalindamiesi jomis į vieną ar kelis socialinės žiniasklaidos srautus (įmonės profilius),
 • gaukite ramybę nustatydami automatinį bendrinimą dalykais, kuriuos, kaip žinote, turėtumėte bendrinti, bet linkę pamiršti.

Pirmiau pateiktas turbūt ne visiškai aiškus dabar, tačiau pažadu, kad rasite bent vieną iš šių naudojimo atvejų, kurie yra tikrai naudingi jūsų poreikiams. Toliau:

1. Kaip užmegzti ryšius su influenceriais naudojant turinį, kuris yra automatiškai bendrinamas

Pirmiausia tai, ką mes dalinsimės automatiškai, yra jų turinys – jūsų paveikėjų turinys -, o ne jūsų turinys.

Štai kaip tai veikia:

Norėdami pradėti, jums reikia standartinės „WordPress“ svetainės ir mūsų Atgaivink tinklą Prijunkite. Tikriausiai turėjau tai paminėti anksčiau. Mes labai didžiuojamės šiuo įskiepiu ir būtent tai man suteikia galimybę šiandien pateikti jums visus šiuos socialinės žiniasklaidos automatizavimo atvejus. Galite gauti čia (priemoka; galimos skirtingos licencijos), ir čia yra išsamus aprašymas kaip įdiegti papildinį ir jį sukonfigūruoti.

Pagrindinė šio konkretaus požiūrio idėja yra: (1) išsirink savo influencerį (-ius), (2) atkreipkite dėmesį į visus jų turinio sklaidos kanalus (iš jų tinklaraščių, „YouTube“ kanalų ir kt.) ir tada (3) bendrinkite juos automatiškai, kai tik atsiranda kažkas naujo, kartu subtiliai praneškite, kiek srauto jie gauna per jūsų akcijas.

Atrodo, kad šiek tiek sudėtinga, todėl suskaidykime dalykus:

a) Pasirinkite influencerius ir kanalus

Tam, kad visas šis darbas vyktų, yra tiesioginės nuorodos į jūsų influencerių RSS teikinius. Tai turėtų būti lengva pasiekti.

 • Daugelyje „WordPress“ tinklaraščių galite rasti RSS teikimo URL tiesiog pridėdami sklaidos kanalą pagrindinio svetainės URL pabaigoje (pvz., Https://www.codeinwp.com/blog/feed/)..
 • „YouTube“ kanalams tai galima padaryti paimant kanalo ID iš jo URL ir pridedant jį šio URL pabaigoje: https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=. Dėl šios priežasties „ThemeIsle“ sklaidos kanalo URL yra https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=UCAQcBsP3h6p5yXgFap4LEGA
 • Panašią metodiką galite rasti ir RSS teikimo nuorodoms į kitas platformas.

Pastaba: nors jūs techniškai galite pabandyti eiti po daugiau nei vieną ar du influencerius vienu metu, greičiausiai neturėtumėte. Einant aukščiau, tarkime, trys žmonės gana aiškiai supranta, kad jūs automatizuojate reikalus ir to nebūtinai norite.

Atsižvelgiant į tai, jūs galite pereiti kelis kartus iš vieno influencerio. Tikriausiai geriausias būdas yra išvardyti visus pagrindinius tam tikro asmens kanalus. Pavyzdžiui, kai kuriems žmonėms jų vidutinis tiekimas dažnai yra jų pagrindinio tinklaraščio repost. Tokiu atveju nenorite abiejų.

b) Sukurkite „Revive Network“, kad pastebėtumėte save

Kaip jau minėjau, čia siekiama ne tik dalytis kitų žmonių turiniu, bet ir subtiliai pranešti tiems žmonėms, kiek srauto jie gauna dėl jūsų. Čia raktinis žodis yra subtiliai.

Ką jums reikia padaryti, pirmiausia nustatykite „Revive Network“ įprastai. Pirmiausia integruokite jį į savo socialinės žiniasklaidos profilius – kad jis žinotų, kur bendrinti turinį.

Tada tęskite ir pridėkite savo influencerio turinio teikinius. Vėlgi, štai išsamus įskiepio patarimas.

sąskaitos pridėjimas
pridėti RSS tiekimą

Kitas žingsnis – nustatyti tvarkaraštį ir „Revive Network“ pasakyti, kaip dažnai turėtų būti norima bendrinti naujus dalykus..

Aš rekomenduočiau šiuos nustatymus:

 • kas tris valandas tikrinkite, ar nėra naujo turinio (nereikia to daryti dažniau),
 • bendrinkite tik vieną įrašą (jei jūsų influenceris per trumpą laiką paskelbia daugiau turinio dalių, tai greičiausiai yra tik skirtingos originalios versijos ir mums nereikia jų visų dalintis),
 • dalijimosi intervalai – kaip dažnai dalytis turiniu jūsų sklaidos kanaluose – nustatykite tai, kas tinka jūsų profiliui,
 • išvalykite visą turinį po 12–24 valandų.

nustatymai 1

Šiuo metu „Revive Network“ stebės jūsų pridėtus sklaidos kanalus ir išanalizuos, ar juose nėra naujo turinio. Kai kas nors pasirodys influencerio teikiniuose, „Revive Network“ išsiųs jūsų žiniasklaidos dalį pagal jūsų šabloną. Kalbant apie tai:

1 šablonas

Tikslas būtų, kad šablonai atrodytų natūraliai, ir pasinaudokite trumpu įvadas, kuris bus pateiktas prieš kiekvieną dalį. Tuo pačiu galite naudoti "Magiškos žymės," kuris bus pakeistas prieš pradedant akcijų platinimą. Pavyzdžiui, toks šablonas:

{paminėti} rašo apie "{pavadinimas}". Daugiau skaitykite čia {link_w_utm}

Bus paversta kažkuo tokiu:

@codeinwp rašo apie "2017 m. Rugpjūčio mėn. „WordPress“ naujienos". Daugiau skaitykite čia https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/

Dabar apie "vis pastebimas" dalis:

Taigi vien tik akcijų gali nepakakti, kad pritrauktumėte jus prie bet kurio radaro. Jei norite padidinti savo galimybes, savo akcijose turėtumėte naudoti tinkintas UTM žymas.

Galbūt pastebėjote aukščiau, kad dalindamiesi turiniu mes naudojome stebuklingąją žymą {link_w_utm}. Tai nukreipia tiesioginį URL, nukreipiantį į asmens turinį, ir prideda jam tinkintą UTM žymą.

Pavyzdžiui, toks URL kaip https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/ paverčiamas į https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/?utm_source = karol_twitter.

Tai suteikia jums vieną didžiulį pranašumą:

Kai kas nors pamatys jūsų tviterį ir seka paveikėjo turinį, tas influenceris matys jūsų nukreipimą savo svetainės analizėje. Patinka taip:

eismas

Tiesa ta, kad daugelis žmonių apsėstas analitikos. Ir net jei ne, tada jie bent kartą per savaitę tikrina savo statistiką. Galų gale, sąmoningas jų internetinis darbas yra tai, kas visų pirma pavertė juos influenceriais.

Taigi, kai tik šie persiuntimo numeriai laikui bėgant padidės, yra didelė tikimybė, kad influenceris juos pastebės. Tai, savo ruožtu, leidžia lengviau susisiekti su jais kuo tik gali, ir teisingai pasakyti, kad kurį laiką atkreipėte dėmesį ir pasidalinote jų turiniu.
trelo

„Revive Network“ galite lengvai nustatyti pasirinktinius UTM. Ir net jei nepakeisite nė vieno numatytojo nustatymo, papildinys vis tiek užpildys UTM žymas pagal jūsų svetainės URL.

UTM

Apskritai, tai, kad žmonės mato, kas kalba apie juos savo UTM, yra didžiulis pranašumas, ir jūs galite labai gerai tuo pasinaudoti..

Tinklo kūrimas yra viskas – ne perdėtas įvertinimas. Pavyzdžiui, kaip Bill Widmer pasidalino viename iš mūsų paskutinių įrašų tinklaraštyje, citata:

Kuo jūsų tinklas plečiasi, tuo lengviau reklamuoti savo darbą ir tuo daugiau galimybių natūraliai pasireiškia.

Puikus pavyzdys: Mano laisvai samdomų rašytojų karjera praėjusį sausį labai pakilo. Man pavyko patekti į „Slack“ grupę, kurią sudaro vieni žinomiausių pardavėjų ir rašytojų internete.

Mano pajamos trigubai išaugo per naktį. Jie suteikė man galimybių, apie kurias niekada nebūčiau svajojusi.

2. Rūpinkitės visomis savo turinio kūrimo pastangomis vienoje vietoje

Kaip jau minėjau anksčiau, nustatyti labai paprastą pagrindinio jūsų svetainės turinio automatinį bendrinimą yra labai paprasta – galite tiesiog įdiegti „Jetpack“ (ar bet kurį kitą dalyką, kuriam norite) ir tai padaryti per kelias minutes..

Tačiau kai tik prisidedi prie daugybės kitų vietų, čia viskas pasidaro sudėtingesnė.

Pvz., Nėra neįprasta, kad žmonės tuo pačiu metu dienoraščius, tarpininkavimą, „YouTubing“, podcast’ą ir dalyvauja įvairiuose forumuose. Ir, žinoma, visas tas turinys turėtų būti tam tikros meilės socialinėje žiniasklaidoje. Galų gale norite, kad žmonės arba pastebėtų jus, ir vėl sugrįžtų prie jūsų turinio, arba tiesiog nepamirš, kodėl jie pirmiausia jus sekė.

Taigi, kaip nustatyti patikimą automatinį bendro naudojimo funkciją?

Vienas akivaizdus sprendimas, Buferis, su kuria tikriausiai esate gana gerai susipažinęs. Tai, kaip ji veikia, yra paprasta – jūs tiesiog pateikiate nuorodą, ir ji pridedama prie jūsų eilės. Arba funkcija, kuri yra: palyginti naujas buferio papildymas, dabar galite prie jo pridėti ištisus RSS tiekimus, peržiūrėti, kas vyksta, ir nuspręsti, kas bus bendrinama, o kas atmesta.

Tačiau „Buferis“ turi ir trūkumų. Tiksliau, kiekvienais metais yra 12 tokių prastų pusių. Štai mano:

Sutarta, kad 10 USD per mėnesį nėra tiksliai daug – maždaug dvi su puse plokščios baltos kavos „Starbucks“, bet man tai vis tiek sunku skrandyje..
Buferinės sąskaitos

Nesupraskite manęs neteisingai; jei buferis yra jūsų mėgstamiausias įrankis kada nors, tuomet turėtumėte jį ir toliau naudoti. Aš suprantu … ir, kaip matote, aš vis dar esu ir mokantis klientas. Viskas gerai.

Tačiau tai, ką šiandien noriu jums pristatyti, yra tik viena alternatyva – į ką reikia atsižvelgti, jei galbūt ieškote pigesnio sprendimo ar tokio, kurį galėtumėte visiškai valdyti iš viršaus į apačią..

Pažiūrėkime, kaip tai veikia:

a) Surinkite visus savo turinio kanalus

Tai, kaip jūs pradedate, yra panašus į tai, kaip mes padarėme influencerį, tačiau šį kartą jūs dirbate su savo kanalais.

Pradėkite išvardydami viską, kas yra originalus jūsų turinio sklaidos kanalas. Pvz., Jei naudojate „Tumblr“ tinklaraštį norėdami tiesiog paminėti pagrindinį tinklaraščio turinį, jums nereikia čia nurodyti to „Tumblr“ informacijos santraukos, tai iš esmės būtų kopija.

Kai kurios vietos, kur galbūt skelbiate turinį:

 • savo dienoraštį,
 • jūsų autorius maitinasi tinklaraščiuose, prie kurių reguliariai prisidedate,
 • savo „YouTube“ kanalą,
 • savo vidutinius ir kitus išorinius tinklaraščius,
 • jūsų forumo profilius, jei jie yra svarbūs jūsų socialinei žiniasklaidai apskritai.

b) Sumaniai pasidalykite visa tai

Yra keletas pagrindinių tikslų, kuriuos norime pasiekti atlikdami šią sąranką:

 • Negalima nepastebėti nė vieno turinio.
 • Akcijos turėtų būti skelbiamos tolygiai per tam tikrą laiką. Mes nenorime, kad visa tai būtų dalijamasi, tarkime, per kelias valandas, o tada nieko neturime likusią savaitę.

Taigi, ką galite padaryti:

Pirmiausia įtraukite savo sklaidos kanalus į „Revive Network“ paprastai.

Tada sukurkite šablonus. Tačiau šį kartą atminkite, kad dalijatės savo daiktais, taigi formuluotė turėtų tai atspindėti. Savo šablonuose galite naudoti UTM žymas, tačiau šiuo metu tai nėra taip svarbu.

Kurdami savo šablonus, susiekite juos su konkrečiais socialinės žiniasklaidos profiliais – tais, kurie turi prasmę tam tikram turinio sklaidos kanalui.

Tada nustatykite tvarkaraštį:

 • Tam nustatykite patikrinimo intervalą taip, kaip atrodo protinga.
 • Turbūt turėtų būti tik vienas pranešimų skaičius.
 • Nustatykite savo „Twitter“ ir „Facebook“ bendrinimo intervalus į tokią vertę, kuri užtikrins, kad per greitai neišnaudosite turinio, o taip pat, kad visko, kuo dalijatės, užteks "oro laikas."
 • Išvalymo intervalą nustatykite į 0 – laikykitės visam laikui.

2 nustatymai

Šiuo metu visas jūsų naujas turinys patenka į eilę ir po to pasidalinamas pagal jūsų nustatytą tvarkaraštį. Viskas įjungta į autopilotą. Jums nereikia jaudintis, kad per tam tikrą laikotarpį dalijatės per daug ar per mažai.

3. Surinkite ir bendrinkite visas įmonės naujienas

Idėja čia yra šiek tiek panaši į ankstesnį naudojimo atvejį, tačiau tikslas šiek tiek kitoks. 2-asis tikslas buvo reklamuoti save / savo prekės ženklą socialinėje žiniasklaidoje – įsitikinkite, kad jūsų veikla socialinėje žiniasklaidoje yra tiksli ir kad jūsų turinys bus veikiamas naujų (ir grįžtančių) akių obuolių..

Šis tikslas yra platesnis – jūs ne tik pasiekiate naujus skaitytojus, bet ir nuolat atnaujinate savo komandą bei partnerius su tuo, kas vyksta jūsų įmonėje..

Ką ketiname daryti, tai surinkti visą turinį, kuris gaunamas iš skirtingų įmonės skyrių, ir bendrinti jį atitinkamuose socialinės žiniasklaidos profiliuose..

a) Surinkite kanalus

Kiekviena įmonė yra skirtinga, todėl man sunku pateikti jums neperšaunamų prekių sąrašą, tačiau paprastai norite surinkti visus informacijos santraukas, kurios gali būti svarbios išoriniam asmeniui – pvz. klientas – taip pat ir komandos narys.

Paprastai tai yra įmonės tinklaraščiai, vidinės pranešimų lentos, vieta, kur paprastai galima rasti bendrovės pranešimus, visi viešai skelbiami tinklaraščiai ir svetainės, kurios priklauso įmonei, generalinio direktoriaus asmeninis tinklaraštis ar laikmena (jei taikoma) ir pan..

b) Nustatykite bendrinimą

Nuo šio momento sąranka iš esmės nesiskiria nuo ankstesnio naudojimo atvejo. Tai, ko norime pasiekti, yra tai, kad nieko neliktų nepastebėta ir tuo pat metu akcijos laikomos tolygiai laikui bėgant, tuo atveju, jei per trumpą laiką pasirodys daug turinio..

Atidėdami šablonus ir pridėdami kanalus, susitelkime į tvarkaraštį:

 • Apskritai turėtumėte dažniau tikrinti, ar nėra naujo turinio. Pusvalandis atrodo pagrįstas.
 • Nustatykite papildinį, kad vienu metu būtų dalijamasi vienu ar daugiau įrašų (atsižvelgiant į tai, kiek turinio sukuriama); Vis dėlto nepatarčiau nustatyti jo daugiau nei trys.
 • Intervalus nustatykite taip, kad jie atspindėtų turinio kiekį, kurį paprastai gamina įmonė.
 • Nustatykite išvalymą į 0 – saugokite turinį amžinai, kol jis nebus bendrinamas.

3 nustatymai

4. Palengvinkite savo gyvenimą, nustatydami vieno tikslo automatinį bendrinimą

Skamba slaptai. Štai ką turiu omenyje:

Iš esmės kiekvienas turi tai, ką žino, kad turėtų (ar nori būti) dalijasi, tačiau arba pamiršk apie tai, arba darbotvarkėje visada yra kažkas svarbesnio.

Keletas pavyzdžių:

 • Galbūt jūs esate augančios bendruomenės dalis, kuri nori būti pastebima ir galėtų pasitelkti kokią nors pagalbą skleisti savo žodį (ar tai būtų forumas, tinklaraštis, ar bet kas).
 • Galbūt turite draugą, į kurio turinį kasdien nekreipiate daug dėmesio, tačiau vis tiek norite padėti jiems išsiaiškinti ir pasidalyti jų turiniu, nepaisant.
 • Galbūt jūs dirbate įmonėje, kurios turiniu norėtumėte dalintis kiekvieną kartą … ne per dažnai, bet tik norėdami, kad viskas būtų aktyvuota.

Visi aukščiau išvardyti dalykai yra jums svarbūs dalykai, dalykai, kurių nenorite nepastebėti, bet ir dalykai, kuriems galbūt neturite laiko spręsti rankiniu būdu.

Taigi čia yra „Revive Network“ žaidimas. Sąranka nesiskiria nuo ankstesnių naudojimo atvejų:

Jūs pasirenkate savo teikinius, sukuriate šablonus, kuriuose paaiškinama, kas vyksta, ir atitinkamai nustatote tvarkaraštį.

Vieną dalyką, kurį čia galite padaryti skirtingai, nustato didesnį vertės paskirstymo intervalą, galbūt kas dvi dienas. Tokiu būdu niekada nepamatysite savo socialinės žiniasklaidos profilio šlamštu dėl turinio, kai jūsų draugas atsitiktinai klaidina savo RSS sklaidos kanalus, arba tiesiog jūsų reklamuojamos bendruomenės turinys yra antplūdis.

Be to, jei norite, vis tiek galite naudoti UTM žymas, kad įsitikintumėte, jog kas reklamuojate, žino, kad srautas ateina dėl jūsų.

Ar automatizuojate savo skelbimą socialinėje žiniasklaidoje??

Tai apibendrina mūsų keturių atvejų, kaip automatizuoti jūsų buvimą socialinėje žiniasklaidoje naudojant „WordPress“ ir „Revive Network“, sąrašą..

Man įdomu, ar šiuo metu turite kokių nors automatinių įrašų, nustatytų jūsų socialinės žiniasklaidos profiliams? Ką jūs apie tai galvojate – turiu omenyje, ar tai iš principo šaunu, ar esate ant tvoros su visa idėja?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector