10 ir daugiau WP-CLI gudrybių norint valdyti „WordPress“ svetainę (atnaujinta naudojant WP-CLI 2.3.0)

10 ir daugiau WP-CLI gudrybių norint valdyti „WordPress“ svetainę (atnaujinta naudojant WP-CLI 2.3.0)

10 ir daugiau WP-CLI gudrybių norint valdyti „WordPress“ svetainę (atnaujinta naudojant WP-CLI 2.3.0)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pastaba. Ką tik buvo išleista WP-CLI 2.3.0, todėl tai yra puikus laikas giliau pažvelgti į tai, ką WP-CLI apskritai siūlo, taip pat į tai, kaip geriausiai pradėti dirbti su ja. Leiskite man jus perspėti, tačiau, jei dar neeksperimentavote su WP-CLI, pasiruoškite būti sužavėtas pamatę, kas įmanoma.


„WordPress“ yra nuostabus projektas, tačiau, kaip ir bet kuri programinė įranga, galite atsidurti norėdami, kad turėtumėte šiokį tokį priėjimą prie savo kodo ir duomenų bazės. Tie iš jūsų, kurie kada nors bandė iš naujo nustatant administratoriaus kredencialus su neveikiančia slaptažodžio nustatymo iš naujo nuoroda žinokite, apie ką mes kalbame!

Laimei, yra sprendimas, kuris gali padėti. WP-CLI projektas suteikia komandų eilutės prieigą prie jūsų „WordPress“ diegimo, o tai reiškia, kad galite valdyti didžiąją dalį savo svetainės naudodamiesi keliais greitais terminale pateiktais nurodymais.

Pavyzdžiui, jei jūsų "Atstatyti slaptažodį" nuoroda neveikia, galite tiesiog pakeisti slaptažodį naudodami WP-CLI. Yra daug panašių situacijų, kai WP-CLI yra naudinga. Be to, mes tiesiog mėgstame į įsilaužėlius panašų jausmą, atsirandantį dirbant komandinėje eilutėje.

Šiame straipsnyje pateiksime kai kurias paprastai erzinančias užduotis, kurios WP-CLI sukuria beveik smagią patirtį, ir parodysime, kaip jas atlikti naudojant šį įrankį. Įsilaužkime!

WP-CLI

TL; DR dėl WP-CLI projekto

WP-CLI reiškia „WordPress“ komandų eilutę (pagrindinis puslapis), nes šis įrankis suteikia jums prieigą prie „WordPress“ valdymo sistemos per komandinę eilutę.

Paprastai norėdami rankiniu būdu valdyti „WordPress“ svetainę („wp-admin“), turite naudoti internetinę vartotojo sąsają. Taigi, rūpinantis neveikiančia svetaine ar tvarkant pereinamuosius laikotarpius, dažnai reikia naršyti failus naudojant FTP arba bandyti parašyti pasirinktinį PHP kodą. WP-CLI supaprastina darbo su svetaine procesą, suteikiant jums tiesioginės prieigos sutrumpinimą, išvengiant papildomų papildinių poreikio..

WP-CLI pagrindinis puslapis

Jei niekada anksčiau nenaudojote komandinės eilutės, yra maža mokymosi kreivė. Tačiau kai tik jūs pradėsite darbą, WP-CLI gali žymiai pagreitinti jūsų darbo su savo svetaine būdą. Keliais klavišų paspaudimais galėsite valdyti sudėtingus duomenų bazių, papildinių ir temų pakeitimus. Jei jums patinka paprasto teksto sąsaja, netgi galite ją naudoti norėdami tvarkyti komentarus, parinktis ir meniu. (Visa tai mes išsamiau aprašysime šiame vadove.)

Trumpai tariant, WP-CLI daugelį sunkių užduočių padaro paprastas ir greitas. Be to, WP-CLI taip pat yra plečiamas. Jei turite pasirinktinių poreikių, tai įmanoma rašyti unikalius scenarijus kurie veikia naudojant WP-CLI pagal jūsų specifikacijas.

Prieš žengiant į priekį, svarbu tai suvokti WP-CLI nėra jūsų „WordPress“ svetainės papildinys, bet įrankis, įdiegtas jūsų serveryje. Kitaip tariant, jei norite naudoti WP-CLI, turėsite ją įdiegti ir savo vietinėje plėtros aplinkoje, ir tiesioginiame prieglobos serveryje, kad galėtumėte nuosekliai naudotis. Tai gali reikšti, kad reikia rasti pagrindinį kompiuterį, kuris siūlo iš anksto įdiegtą WP-CLI.

(Pastaba; iš visų mūsų rekomenduojamų „WordPress“, „SiteGround“, „A2 Hostingas“ ir „WP ​​Engine“ žiniatinklio prieglobos pasirinkimų visi yra numatyti WP-CLI savo klientams; kitaip tariant, galite pradėti naudoti „WP-CLI“, kai tik „ pakartotinai nustatėte savo kompanijos hostingo sąskaitą tose įmonėse).

Keletas papildomų svarstymų apie WP-CLI pagrindus:

Kaip valdyti „WordPress“ svetainę naudojant WP-CLI

Įdiegę WP-CLI, naudodami komandinę eilutę galite atidaryti norimos tvarkyti „WordPress“ svetainės aplanką. Jei tiesiogiai dirbate savo prieglobos serveryje, jums to reikės saugi prieiga prie apvalkalo.

Vis dėlto pirmiausia rekomenduojame išbandyti šias komandas kūrimo aplinkoje! Nėra atšaukimo mygtuko, todėl norėsite jaustis gana patogiai naudodami šį įrankį prieš naudodami jį tiesioginiame serveryje. Norėdami pradėti, čia yra keturi naudingi būdai, kaip praktikuoti naudoti WP-CLI savo svetainėje.

1. Trumpai pažvelkite į failą wp-config.php

WP-CLI visada buvo gana efektyvus, kai reikia leisti sukonfigūruoti naują svetainę. Pavyzdžiui, patogu wp config create komanda leidžia sukurti naują konfigūracijos failą ir sudėti į jį visą svarbią informaciją. Paprastai tai daroma daug greičiau, nei tai daroma tradiciniu būdu, ypač jei esate greitas rašytojas.

Bet WP-CLI žengia tai žingsniu toliau. Yra dvi pagrindinės wp config komandos pogrupiai.

Pirmasis yra toks:

wp konfigūracija gauti

 • pateikiamos konstantos ir globalios, kaip apibrėžta jūsų dabartiniame wp-config.php faile.

WP-CLI konfigūracija gauti

Kitas yra šis:

wp konfigūracijos kelias

 • tiesiog rodo kelią į dabartinį wp-config.php failą.

Jei norite įdiegti „WordPress“ dar daugiau rankų, taip pat galite naudoti kitą WP-CLI komandą:

wp db dydis – lentelės

Gana naudinga, nes padeda nuspręsti, ar reikia šiek tiek optimizuoti duomenų bazę, ar ne.

WP-CLI db lentelės

2. Vykdykite pagrindinius atnaujinimus

Paprastai, norint paleisti naujinimą, reikia prisijungti prie savo administratoriaus ir spustelėti porą puslapių, kad atnaujintumėte savo svetainę.

Naudojant WP-CLI, atnaujinimai lengvai vykdomi viena paprasta komanda:

WP pagrindinį atnaujinimą

Šis požiūris unikalus tuo, kad jis gali priimti argumentus, kad galėtų pritaikyti tai, kas nutinka, kai jį vykdote. Tarkime, kad neseniai atnaujinote „WordPress“ versiją, kuri sugadino kritinį jūsų svetainės papildinį. To papildinio autorius dar neturėjo galimybės atnaujinti, bet jums reikia svetainės, kad ji tinkamai veiktų. Nors geriausia laikyti atnaujintą svetainę, galite pakeisti branduolį, pridėdami versijos vėliavą prie savo komandos ir nukreipdami atgal į vietą, kur nebuvo konflikto:

„wp core“ atnaujinimas – versija = 4.7.1

Kita naudinga scenarijais pagrįsto sprendimo, pavyzdžiui, WP-CLI, savybė yra tai, kad galite suplanuoti, kad jis reguliariai vyktų visose jūsų įdiegtose svetainėse. Tai neįtikėtinai keičiama tiems, kurie valdo kelias svetaines. Pavyzdžiui, naudojant WP-CLI priedą, pvz WP įrankiai iš „Bluehost“ leidžia automatiškai paleisti kiekvienos serverio svetainės naujinius.

Pagrindinė WP-CLI komandaSėkmingas pagrindinio atnaujinimas per WP-CLI.

3. Atnaujinkite, išjunkite ir ištrinkite nemalonius papildinius

Paprastai, jei įskiepis visiškai suardo jūsų svetainę (arba net tiesiog išjungia jūsų administratorių), turite prisijungti per FTP ir pakeisti jo aplanko pavadinimą, kad jį išjungtumėte. Kita vertus, yra paprasta WP-CLI komanda išjungti papildinius:

wp įskiepis išjungia papildinio pavadinimo pavyzdį

WP-CLI papildinysSėkmingas įskiepio išjungimas naudojant WP-CLI.

Jei papildinys kelia rimtų problemų ir jį reikia ištrinti, galite tai padaryti naudodami komandą trynti:

wp įskiepis ištrinti įskiepio pavadinimo pavyzdį

Be to, galite praleisti rankinius papildinių atnaujinimus, vykdydami komandą, panašią į „WordPress“ pagrindinio atnaujinimo funkciją:

wp papildinio atnaujinimas – viskas

Ir, ko gero, turėjau paminėti pradžioje, WP-CLI taip pat leidžia tai padaryti patikrinkite šiuo metu jūsų svetainėje esančių papildinių būseną. Tam naudokite:

wp papildinio būsena

WP-CLI įskiepio būsena

Atskirai gali atrodyti, kad šios komandos sutaupytų daug laiko. Tačiau svarbu atsiminti, kad tiesiogiai pasiekti serverį reikia daug greičiau, nei laukti, kol interneto naršyklė išaiškins visus scenarijus ir stilius, susijusius su grafine vartotojo sąsaja. Jei jums dažnai reikia valdyti tokio tipo užduotis, galite nustebti, kaip greitai pridedamas jūsų papildomas laikas.

4. Iš naujo nustatykite vartotojo slaptažodžius

Įsivaizduokite, kad pametėte „WordPress“ administratoriaus slaptažodį. Bandėte iš naujo nustatyti slaptažodžio nuorodą, tačiau dėl tam tikrų priežasčių naujo nustatymo el. Laiškas nebus rodomas gautuosiuose. Ar esate uždarytas iš „WordPress“ svetainės visam laikui? Ne su WP-CLI.

WP-CLI siūlo greitą vartotojo valdymą, įskaitant galimybę iš naujo nustatyti slaptažodžius naudojant šią eilutę:

wp vartotojo naujinimas [email protected] – naudotojo_pasas = naujo slaptažodžio pavyzdys
WP-CLI vartotojasSėkmingas vartotojo kredencialų atnaujinimas naudojant WP-CLI.

Vykdydami tokias paprastas komandas, nereikia vėl panikuoti ir jaudintis dėl sudėtingų problemų, norint vėl pasiekti jūsų svetainę. Praėjo tokios dienos, kai rankiniu būdu maišyti slaptažodį ir įterpti jį tiesiai į duomenų bazę…

Be to, kadangi visa tai atliekama naudojant saugų ryšį su jūsų serveriu, taip pat neaukokite savo svetainės saugumo naudodami šį metodą..

5. Sukurkite atsarginę duomenų bazės kopiją ir manipuliuokite ja

„WordPress“ nepalengvina tiesioginės sąveikos su duomenų baze. Tai gali nusivilti, kai norite atlikti iš pažiūros paprastas užduotis, pvz., Paleisti naujinimą be papildinio arba ieškoti ir pakeisti nustatytą frazę..

Galite naudoti WP-CLI, kad palengvintumėte šiuos darbus. Tai leidžia jums optimizuoti ir remontas duomenų bazės su paprastomis komandomis, tokiomis kaip:

wp db optimizuoti
wp db remontas

Jei rašote pasirinktinę užklausą, ją galite greitai išbandyti naudodami užklausos komanda:

wp db užklausa "PASIRINKITE * IŠ „wp_options“"

Tačiau prieš pradėdami džiaugtis duomenų baze, svarbu žinoti, kaip kurti atsargines kopijas. Komanda kuriant SQL atsargines kopijas WP-CLI yra toks:

wp db eksportas

Tai sukurs SQL failą *, kurį galite naudoti norėdami atkurti savo svetainės duomenų bazę, jei kas nors nutiks ne taip. Tai net gerai veikia, kai naudojama kartu su atsarginiais papildiniais.

* Pavadinimas failui bus suteiktas gana atsitiktinai. Norėdami priskirti savo, naudokite tai:

wp db eksportuoti savo vardą.sql
WP-CLI duomenų bazėWP-CLI daro darbą su jūsų svetainės duomenų baze paprastą.

6. Išvalykite po taisymų

„Postin“ revizijos yra kažkas, su kuo čia susiduriame „CodeinWP“. Kai kuriuose mūsų dažniausiai atnaujinamuose įrašuose yra daugiau nei 200 pakeitimų, todėl viską tvarkyti yra sunku.

Dažniausiai, eidami į standartinį „WordPress“ versijų palyginimo puslapį (kitas ekrano kopija), gausite tą juostą viršuje. Per ją galite pasirinkti dvi versijas, kurias norite palyginti. Tai puiku, jei jūsų įrašo pataisymai yra mažesni nei 20-ies. Tačiau turint daugiau nei 100, juostą negalima spustelėti – turiu omenyje, kad jūs negalite lengvai nurodyti tikslios norimos versijos – paspaudimuose reikia tobulinti pikselius. Juosta tiesiog per tanki.

„WordPress“ versijų juosta

Norėdami tam tikru būdu kovoti, galite nustatyti leidimų, kuriuos leidžiama publikuoti wp-config.php faile, skaičiaus apribojimą (pvz., Apibrėžti (‘WP_POST_REVISIONS’, 40);). Bet tai tik apriboja jūsų būsimų veiksmų peržiūrą. Jūs pašalinsite visas esamas versijas, esančias virš šio ženklo. Tai galima padaryti keliais būdais. Vienas iš jų yra per papildinį. Kitas yra per WP-CLI.

O WP-CLI būdas yra daug greitesnis. Norėdami pradėti, turite įdiegti papildomą WP-CLI paketą, vadinamą wp-revisions-cli.

Tai galima padaryti naudojant paprastą komandą:

wp paketo diegimas trepmal / wp-revisions-cli

Po to jūs galite naudoti saujelę šaunių naujų WP-CLI komandų:

WP versijos švarios

 • pašalina senas visų žinučių versijas. Numatytoji reikšmė yra WP_POST_REVISIONS – išlaikant tik naujausias versijas.

Arba, jei norite daugiau dėmesio skirti savo revizijoms, pavyzdžiui, galite kontroliuoti konkretaus įrašo taisymus:

wp versijų sąrašas – post_id = ID

 • pateikia visų tam tikros pareigybės taisymų sąrašą.

WP-CLI pataisos

Arba:

wp revisions clean – post_id = ID – before-date = DATE

 • pašalina tam tikro įrašo, paskelbto tam tikrą dieną arba anksčiau, taisymus (MMMM-mm-DD).

Apskritai, labai nuostabi funkcija, ypač jei esate linkę gana dažnai atnaujinti savo turimus įrašus – tai natūraliai sukelia daug pakeitimų. Labai džiaugiuosi galėdamas pamatyti, kokias naujas funkcijas ateityje pateiks „wp-revisions-cli“ paketas.

7. Sukurkite vaiko temą, pavyzdžiui, dabar (!)

Suprantama, kurti vaikų temas nėra vakarienė. Bet vis tiek pirmiausia turite eiti į oficiali nuoroda Codex’e – tiesiog įsitikinkite, kad nepakeista tam tikra smulkmena, tada sukurkite function.php ir CSS, įdėkite juos į naują katalogą ir t. T..

WP-CLI suteikia jums greitesnis metodas. Viskas, ką jūs darote, yra tai:

WP pastolių vaiko tema NAUJAS-VAIKAS-ŠLAPTUVAS – transparent_theme = SLUG –theme_name = PAVADINIMAS

… ir viskas. Kaip rezultatas, jūs gaunate veikiančią, tuščią vaiko temą, pagrįstą nustatyta tėvų tema.

WP-CLI vaiko tema

Taip pat yra keletas papildomų parametrų. Pavyzdžiui, galite tai padaryti:

wp pastolių vaiko tema SLUG – skaidri_tema = SLUG – temos_pavadinimas = PAVADINIMAS –author = VISAS PAVADINIMAS –author_uri = URI –teme_uri = URI – aktyvuoti –force

 • –jėga perrašo jau esančius failus.

8. Sukurkite daugybę manekeno turinio bandymui

Dirbant su bet kokiu „WordPress“ projektu, netikras turinys yra tai, ko jums tikriausiai reikia palyginti dažnai.

 • Galbūt jūs dirbate su kokiu nors nauju papildiniu, kuris apdoroja daugybę įrašų ir tada jiems kažką padaro.
 • Gal norite sužinoti, ar jūsų puslapiai veikia gerai.
 • Galbūt norėtumėte daugiau meniu įtraukti į savo meniu bandymo tikslais.
 • Ir taip toliau…

Paprastai tokiais atvejais aš darydavau paspaudę Ctrl + F ir pradėjau ieškoti to nepatogaus XML pavyzdinio „WordPress“ turinio pavyzdžio, kurį aš kažkur sėdžiu. Bet tam reikia laiko, ir aš, atrodo, kiekvieną kartą kažkaip neteisingai pakeičiu failą.

Bet kokiu atveju, kaip jūs įsivaizdavote, WP-CLI taip pat turi keletą variantų:

wp post generuoti –skaičiuoti = 10

 • sukuria 10 tuščių įrašų; bet jums nereikia sustoti ties 10 – WP-CLI pažada, kad 1000 taip pat yra tobulai vykdoma vertė.

Arba, kad viskas būtų faktiškesnė:

garbanoti http://loripsum.net/api/4 | wp post generuoti –post_content –count = 10

 • sukuria 10 pranešimų, kiekviename iš jų yra 4 pastraipos „lorem ipsum“ teksto, importuoto iš loripsum.net.

9. Tuščią savo svetainę

Yra viena labai šauni WP-CLI komanda, leidžianti ištuštinti visą svetainės turinį (įskaitant įrašus, komentarus, terminus ir meta), paliekant nepažeistus svetainės konfigūracijos ir vartotojus. Tai yra tokia:

WP svetainė tuščia

Jei esate linkę naudoti tą pačią dev WordPress sąranką daugeliui savo bandymų / eksperimentų / tt. tada iškart žinai, kiek laiko šis daiktas tave sutaupys.

Nors tą patį efektą galite pasiekti peržiūrėję savo turinį rankiniu būdu arba naudodami „phpMyAdmin“, ši WP-CLI komanda yra sava lygoje, kai kalbama apie greitį.

Taip pat galite:

wp svetainė tuščia – įkeliami

 • atsikratys visko savo "įkėlimai" aplankas taip pat.

10. Pašalinkite visus šlamšto komentarus

Visų pirma, WP-CLI suteikia daug galimybių valdyti komentarus. Pavyzdžiui, galite:

 • sukurti naujus komentarus su
 • atnaujinti komentarus su wp komentarų atnaujinimu
 • patvirtinti komentarus su wp komentuoti patvirtinti
 • ir daugiau

Bet turbūt įdomiausias dalykas, kurį galite padaryti, tai ištrinti visus savo svetainės šlamšto komentarus iš karto. Tai ypač naudinga, jei kada nors pažadinsite tūkstančius naujų šlamšto komentarų savo duomenų bazėje.

Komanda yra tokia:

wp komentaras ištrinti $ (wp komentarų sąrašas –status = šlamštas –format = id)

Tai tvarkingas įsilaužimas. Pagrindinė wp komentaro ištrynimo komanda tikisi argumento – komentaro (-ų), kuris turėtų būti ištrintas, ID. Taigi, norėdami pateikti ID, mes skambiname kita komanda – wp komentarų sąrašu -, kuri pateikia visų komentarų, pažymėtų kaip šlamštas, sąrašą. Gana šaunu, ar ne??

11. Tame wp-cron

Standartinis „wp-cron“ mechanizmas nebuvo pats patikimiausias dalykas. Daugiau ar mažiau, kai suplanuosite įrašą „WordPress“ programoje, niekada negalėsite būti 100% tikri, kad jis iš tikrųjų pasirodys tiesioginis (bent jau mano patirtis).

WP-CLI gali padėti jums šiek tiek sutramdyti cron naudojant šią komandą:

„wp cron“ renginių eiga – jau dabar

 • suaktyvina visus „cron“ įvykius dabar.

WP-CLI wp-cron

Premija: Du "meta" gudrybės WP-CLI

Nepaprastai nuostabu kaip WP-CLI, tai vis tiek yra teksto sąsaja, o tai reiškia, kad sunku visada atsiminti, kaip naudoti šią ar tą komandą.

Norėdami padėti sau, galite padaryti du dalykus:

Pirmas, standartinė pagalbos komanda:

wp pagalba KOMANDA

 • rodo bet kurios WP-CLI komandos pagalbą.

Kitas, yra argumentas –prompt, kuris veikia su dauguma (ar net visomis?) WP-CLI komandomis. Pvz., Jei bandau sukurti tokį naują turinį:

wp post generuoti –prompt

WP-CLI išvardins visus argumentus, kurie yra prieinami generavimo komandai, ir leis man užpildyti laukus (aš galiu paspausti Enter, jei tai neprivaloma – skliausteliuose []). Patinka taip:

Greitas WP-CLI argumentas

Išvada

WP-CLI imasi daugelio užduočių, kurios dažnai laikomos sunkiomis, ir daro jas tokias paprastas, kad jas beveik sunku atlikti. Užuot praleidę valandas įveikdami kliūtis, trukdančias jums išspręsti realias problemas, galite naudoti WP-CLI, kad greitai pasiektumėte beveik viską, ko jums reikia jūsų „WordPress“ svetainėje.

Yra daugybė situacijų, kai WP-CLI gali būti naudinga, o aukščiau pateiktos yra tik pradžia ir suteikia tik žvilgsnį, kiek WP-CLI gali būti naudinga, kai iš tikrųjų įvaldysime jos galimybes..

Ar turite klausimų apie WP-CLI? O gal turite keletą savo pačių gudrybių, kuriomis norėtumėte pasidalinti su mumis? Paspauskite į komentarų skiltį žemiau ir praneškite mums!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Originalus John Hughes ir Karol K. tekstas. Maketas ir Karol K pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector