[WordPressi kursused algajatele] Udemy vs Lynda vs Treehouse vs Skillshare

WordPress on maailmas kõige populaarsem sisuhaldussüsteem (CMS), mis töötab üle 35% maailma jälgitavatest veebisaitidest. See on kuulutatav selle kasutatavuse osas ja veel vähesed inimesed tunnevad veebisaidi esmakordsel loomisel platvormi põhitõdesid. Seda teadmiste puudust arvestades on olemas kindel nõudlus veebipõhiste WordPressi kursuste järele algajatele.


Selleks, et saada osa vähestest eliidist, kes saavad WordPressi kõiki võimalusi rakendada, on see hea mõte lüüa raamatuid ja jälgige oma WordPressi teadmisi. Kuid maineka WordPressi koolituse leidmine pole lihtne ülesanne. Koolituskursused peavad olema ajakohased, hõlpsasti läbitavad ja – mis kõige tähtsam – andma teile hinna ja kvaliteedi suhet.

Teie otsingu sujuvamaks muutmiseks oleme tuvastanud neli parimat WordPressi koolituse pakkujat: Udemy, Lynda, Puumaja, ja Oskuste jagamine. Selles artiklis võrdleme iga koolitusplatvormi, andes iga plusse ja miinuseid, enne kui saame kokku võtta, kes meie arvates on iga pakkuja sobiv.

Alustame!

Udemy vs Lynda vs Treehouse vs Skillshare

Pole aega? Vaadake seda kokkuvõtlikku tabelit

VeebisaitPriceBest jaoks
Udemy0 dollarit, lisaks lisatasu kursused 9–300 dollarit.Sobib kõige paremini neile, kes otsivad odavat ja juhuslikku WordPressi õppematerjali. Külasta
Lynda (LinkedIn õppimine)30 dollarit kuusSpetsialistidele, kes soovivad kvaliteetset veebikoolitust koos kvaliteetsete kursustega. Külasta
Puumaja25 dollarit kuus, 49 dollarit kuusNeile, kes soovivad saada juhendamist tegelike WordPressi projektide kaudu. Külasta
Oskuste jagamine0 dollarit, lisatasu plaan 8,73 dollarit kuusSobib neile, kes otsivad lühemat ja odavamat WordPressi kursuse materjali. Külasta

WordPressi kursused algajatele: Udemy vs Lynda vs Treehouse vs Skillshare

Udemy (www.udemy.com)

udemy

Ülevaade

Udemy on a "stringe pole lisatud" muidugi turuplats. Liikmed registreeruvad tasuta ja maksavad ainult nende kursuste eest, kuhu nad soovivad pääseda. Alustuseks on üle 130 tasuta WordPressi kursuse ja veel 500 lisatasu kursust.

Lisaks teenib Udemy head tööd nii algajatele kui ka tehnilisematele kasutajatele, nii et WordPressi tundmise laiendamiseks on aja jooksul palju ruumi.

Siin on kolm Udemy WordPressi kursust, millest saate proovi võtta:

Hind

Udemy pakub erinevaid tasuta kursusi ja sellel pole liitumistasu. Selle asemel maksavad liikmed kursuste eest, millele nad soovivad individuaalselt juurde pääseda.

Individuaalsete kursuste hinnad jäävad vahemikku 9–300 dollarit.

Plussid ��

 • Üle 130 tasuta WordPressi kursuse
 • Hea segu lühikestest ja pikkadest videokursustest
 • Individuaalsed kursustasud

Miinused ��

 • Kursuse kvaliteet on teadaolevalt varieerunud, nii et enne kindlale registreerumist peate tegema oma uuringud

Kelle jaoks Udemy kõige paremini sobib?

Hankige Udemy, kui te:

 • ✅ Otsite häid WordPressi kursusi algajatele.
 • ✅ Soovite WordPressi tundmaõppimiseks minna aeglaselt (ja tasuta).

Mine Udemy juurde

Lynda (www.lynda.com)

lynda-wordpress

Ülevaade

Lynda kuulub ettevõttele LinkedIn (mis nüüd kuulub Microsoftile) ja emaettevõtte professionaalsus trügib kursuse esitluseni. See on väga korrastatud keskkond, kuid puudub juhuslik vibe, mida võite leida mujalt.

Kursustel on kvaliteetsed juhendajad, mõnda tutvustavad WordPressi tippjuhid, näiteks WooCommerce’s Patrick Rauland. Siin on kolm Lynda WordPressi kursust, millest saate proovi võtta:

Hind

Lynda pakub ühekuulist tasuta prooviperioodi. Pärast seda võetakse teilt tasu vastavalt teie valitud plaanile. LinkedIn Learning võimaldab teil pääseda 15 000 eksperdi juhitud Lynda kursusele.

 • Kuu – 30 dollarit
 • Aastas – 20 dollarit

Plussid ��

 • Üks kuu tasuta prooviperioodi
 • Androidi, iOS-i ja Windowsi rakendused
 • Soodustused aastatellimustele
 • Sisu WordPressi tööstuse juhtidelt

Miinused ��

 • Pole ühtegi foorumit ega kogukonda
 • Kursused on väga nišilised, mitte laialdased ja hõlmavad

Kelleks Lynda kõige paremini sobib?

Hankige Lynda, kui te:

 • ✅ soovite WordPressi konkreetsetes valdkondades väga professionaalset õpikeskkonda.
 • ✅ Ärge unustage jätta meelelahutuslikku tegurit, mida võite leida sellistest kohtadest nagu Udemy.

Mine Lynda juurde

Puumaja (teamtreehouse.com)

puumaja WordPressi kursused algajatele

Alates 07.06.2019 läks Treehouse pensionile kõik nende WordPressi kursused. Need pole enam kasutajatele saadaval. Siiski on platvormil lugematu arv muid kursusi.

Ülevaade

Usume, et Treehouse on tervislik segu Udemy ja Lynda vahel, kui tegemist on WordPressi kursustega algajatele. See loob tasakaalu kvaliteetsete erialaste kursuste ja kerge südamega õppimise vahel. Paljud Treehouse’i pakutavad WordPressiga seotud kursused viivad teid läbi tervete projektide (näiteks WordPressi teema konstrueerimine).

Treehouse’i esitlus on väga kõrge tasemega ning Lynda vankumatu professionaalsuse joonistused täiendavad nende juhuslikku elu.

Hind

Treehouse pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni koos kahe premium-kavaga:

 • Põhiline: 25 dollarit kuus. Õppige, vaadates üle 1000 video, harjutades Treehouse’i Code Challenge Engine’i ja pääsedes juurde ainult liikmetele mõeldud foorumitele.
 • Pro: 49 dollarit kuus. Selle plaani abil saate kasutada kõiki ülaltoodud eeliseid, lisaks saate juurdepääsu valdkonna spetsialistide vestlustele ja muule boonussisule.

Plussid ��

 • 7-päevane tasuta prooviperiood
 • Lepinguid pole
 • Saadaval Androidis, iPadis ja lauaarvutis

Miinused ��

 • IPhone’i rakendust pole
 • Pikaajalise kohustuse korral allahindlusi ei tehta
 • Nad ei loo enam uusi WordPressi kursusi

Kelle jaoks Treehouse kõige paremini sobib?

Hankige Treehouse, kui te:

 • ✅ Soovite asuda tööle WordPressi juhendatud projektidesse, selle asemel et lihtsalt vaadata videoid, kuidas ülesandeid täita.

Minge Treehouse’i

Oskuste jagamine (skillshare.com)

skillshare-wordpress

Ülevaade

Nagu nimigi ütleb, võimaldab Skillshare liikmetel jagada oma kursusi ja teadmisi videokursuste kaudu. Nagu Udemy, on ka kursuste kvaliteet mitmekesine, ehkki tasuta liikmetele pakutakse veel palju WordPressi kursusi algajatele.

Tuleb märkida, et Skillshare on kogukonnakeskne. Ehkki see võib olla hea, leiate sageli nende teegi ümber täpitähti halvasti esitatud sisu.

Siin on kolm valimiseks vajalikku Skillshare WordPressi kursust:

Hind

Skillshare’il on kaks liikmelisuse kava:

 • Tasuta: See plaan pakub teile üle 500 tasuta kursuse, juurdepääsu mobiilirakendustele ja veebiliikluse juurdepääsu kogukonnale.
 • Lisatasu: 8,73 dollarit kuus. Selle kava abil saate te kõik ülaltoodud, lisaks veel 4000 kursust ja võrguühenduseta juurdepääs kursuse sisule.

Plussid ��

 • Liituda tasuta, registreerumisel on saadaval üle 500 kursuse
 • Juurdepääs iOS-i ja Androidi rakendustele, samuti Apple TV voogesitusele
 • Odavaim variant, võrreldes Udemy, Lynda ja Treehouse’iga

Miinused ��

 • Kursuse üldine kvaliteet pole eriti kõrge
 • Professionaalsuse mõttes pole Lynda ega Treehouse’iga võrdsed

Kelle jaoks Skillshare kõige paremini sobib?

Hankige Skillshare, kui te:

 • ✅ Soovite odavat ja mõnikord väga kiiret viisi WordPressi kohta midagi uut õppida.

Minge Skillshare’i

Järeldus

WordPressi kasutavad kõikjal maailmas, alates isiklikest blogijatest kuni globaalsete korporatsioonideni. WordPressi kasutamise õppimine lugupeetud allikatest ja WordPressi kursustest algajatele on parim viis oskuste lihvimiseks isiklikuks kasutamiseks või oma klientide väärtuse suurendamiseks.

Teekonna alustamiseks valige üks neljast parimast valikust:

Udemy: Sobib kõige paremini neile, kes otsivad odavat ja juhuslikku WordPressi õppematerjali.

Lynda: Spetsialistidele, kes soovivad kvaliteetset veebikoolitust koos kvaliteetsete kursustega.

Puumaja: Neile, kes soovivad saada juhendamist tegelike WordPressi projektide kaudu.

Oskuste jagamine: Sobib neile, kes otsivad lühemat ja odavamat WordPressi kursuse materjali.

Kirjutame siin ka CodeinWP-s oma õpetliku sisu! Vaadake näiteks meie 14 parimat JavaScripti teeki ja raamistikku, mida saate proovida.

Samuti oleme äsja käivitanud oma uue ajaveebi ThemeIsle, kus käsitletakse veel algajatele sõbralikke teemasid. Nagu:

Kas teate veel mõnda WordPressi kursust algajatele? Kindlasti ei ole me kõiki neid aluseid katnud ainult nende nelja platvormiga, nii et andke meile teada, kui teil on allolevas kommentaaride jaotises mõni soosiv valik.!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map