Nupud tegevusele: kuidas neid WordPressis optimeerida maksimaalsete konversioonide jaoks

Nupud tegevusele: kuidas neid WordPressis optimeerida maksimaalsete konversioonide jaoks

Nupud tegevusele: kuidas neid WordPressis optimeerida maksimaalsete konversioonide jaoks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Külastajate meelitamine oma veebisaidile on ülitähtis, kuid nende eesmärk on muuta kliente ja tellijaid ülim eesmärk. Nupud tegevusele on selle konversioonireisi esimene samm ja kui neid pole õigesti optimeeritud, viivad need külastajad kursori hoopis teise vahelehe poole.


Et meelitada külastajaid teie toodete ja teenuste kohta rohkem tundma õppima, peaksite esimene sisenemissaidi optimeerima oma tegevusele kutsuvaid nuppe, et maksimeerida konversioone. Seda tehes peate suhteliselt vähese vaevaga oma konversioonimäära tohutult mõjutama.

Selles postituses uurime erinevaid viise, kuidas oma tegevusele kutsumise nuppe lihvida, et hoida külastajaid klõpsamas kõikides õigetes kohtades.

Kuid kõigepealt selgitame täpselt, mis on tegevusele kutsumise nupp.

Mis on tegevusele kutsumise nupp?

Kutse tegevusele nupud on tavaline veebisaidi element ja peaaegu kindlasti on mõni teie veebisaidil juba olemas.

Iga teie veebisaidi nupp soovitab külastajal viivitamatult tegutseda peetakse tegevusele kutsumise nupuks. Näiteks nupp, mis küsib külastajalt lisateavet, sobib arvega ideaalselt.

Amazonase lisad ostukorvi ja osta kohe ühe klõpsuga nuppudega on kaks tuntud näidet:

Nuppude Amazoni üleskutse tegevusele vaatamine

Nagu näete, on tegevusele kutsumise nupp ideaalne, kui soovite suunata oma külastaja sellisest kohast nagu teie maandumisleht, mujale, nagu teie väljamineku leht.

Nüüd, kui oleme kindlaks teinud, mis on tegevusele kutsumise nupp, uurime, kuidas neid optimeerida suurenenud klikkimise määra jaoks.

Kuidas WordPressis nuppe tegevusele luua?

Kui kasutate WordPressi, soovitame kasutajasõbralikku pistikprogrammi MaxButtons, mis aitab teil erinevaid tegevusele kutsuva nupu tüüpe üles ehitada, optimeerida ja katsetada.


WordPress Button Plugin MaxButtons WordPress Button Plugin MaxButtons

Autor (id): Max valukoda

Praegune versioon: 7.13.4

Viimati värskendatud: 10. veebruaril 2020

maksunupud.7.13.4.zip


98% hinnangud


100 000 + installimist


WP 4.8 + Nõuab

Selle pistikprogrammi parimate võimaluste õppimiseks, ThemeIsle’il on lihtne juhend.

Teise võimalusena, ButtonOptimizer.com on brauseripõhine tegevusele kutsumise nupu koostaja, mis saab hakkama kõigi teie tegevusele kutsumise nupu vajadustega. See on uskumatult lihtne tööriist, mis võimaldab teil nuppe alla laadida CSS-koodina, et sisestada need otse oma veebisaidile või PNG-piltidena:

ButtonOptimizer.com aitab teil optimeerida tegevusele kutsumise nuppe

Lõpuks, kui otsite e-posti lubamise lubamisi, saate valida OptinMonsteri lemmikute hulgast, LeadPages, SumoMe, või Õitsele viib, mida meie siinises ringis võrreldakse ja vastandatakse.

Kuidas optimeerida nuppe tegevusele

Toimingute üleskutse muutmiseks konversioonide osas parimaks, mis neil olla saab, on neli elementi, millele peate keskenduma:

1. Suurus

Suuremad pole alati paremad, kuid kui tegemist on tegevusele kutsumise nuppudega, kipuvad suuremad nupud saama kõige rohkem klikke – hüpotees, et ajakirja Smashing veebidisaini spetsialistid nõjatu.

Lisaks selgitavad nad, et mida olulisem on tegevusele kutsumise nupp, seda suurem peaks see olema teiste selliste nuppudega võrreldes. Loomulikult suunab see külastaja kõigepealt tähelepanu kõige elutähtsamatele nuppudele. Siin on näide nupu Pood kohe selgest esiletoomisest vähem tähtsa tegevusele kutsumise korral:

Nike CTA kahe nupu vaatamine

Muidugi soovite ikkagi vältida tegevusele kutsumise nuppude muutmist ebameeldivalt suureks või riskite oma publiku ärritamisega.

2. Värvid

Uuringud on näidanud et tegevusele kutsumise nuppude jaoks valitud värv võib nende õnnestumises suurt rolli mängida.

Sõltuvalt teie veebisaidi värvilahendusest peaksite valima elujõulisuse lihtsuse asemel. Eriti, Parimate tulemuste saamiseks on näidatud punased nupud.

Punase CTA-nupu vaatamine

Saladus pole aga tingimata värv ise. Selle asemel teeb teie nupp silma paistma ülejäänud veebisaidi vastu, mis muudab selle atraktiivsemaks. Nagu Derek Halpern (Social Triggersi asutaja) demonstreerib meelelahutuslikult, mis iganes paistab, klõpsatakse:

3. sõnastus

Vastavalt Jaotuspunkt, tegusõnad on võtmeks tegevusele kutsumise nupule klikkide suurendamiseks. Nad väidavad isegi, et tegusõnadega algav sisu tekitab Twitteris kõige rohkem jagamist.

Sellised tegusõnad võivad sisaldada:

 • Osta
 • Pood
 • Õppige
 • Külasta

Kõik ülaltoodud sõnad kutsuvad esile mingisuguseid toiminguid, nii et vali endale sobiv ja keri sellega kokku. Näiteks Apple otsib siin lihtsat, kuid tõhusat üleskutset tegevusele:

Apple'i CTA-nupu vaatamine

Samas artiklis soovitab Hubspot ka tegevusele kutsumise nuppudest eemale hoida keerukatest sõnadest ja tehnilisest kõnepruugist. Selle asemel peaksite kinni pidama lühikesest, armsast ja asjalikust nupukoopiast. Kui seda on lihtne lugeda, on seda lihtsam mõista ja klõpsata.

4. Paigutamine

Teie tegevusele kutsumise nuppude paigutus on tohutult oluline, nagu Unbounce’i turunduseksperdid märgivad. Nad uurisid psühholoogiat, kus kõige paremini kutsuda nuppe tegevusele. vaidlustades selle idee "voldi kohal" on ainus tee.

Selle asemel peaksite tegema kolme asja:

 • Kasutage mitut tegevusele kutsumise nuppu, et lehekülgi murda ja külastajale meelde tuletada, kui nad sirvivad nende järgmist kõnesadamat.
 • Pange tegevusele kutsumise nupud otse oma veebilehe informatiivsete osade kõrvale või alla. See loob külastaja meelest arvamuse, et tegevusele kutsumise nupule klõpsamine on järgmine, kõige loomulikum samm.
 • Katsetage positsioneerimist isegi oma veebisaidi voldi all. Näide:

Yahoo külgriba CTA-nupu vaatamine

Eksperimenteerimisest rääkides vaatame nüüd, kuidas testida tegevusele kutsuva nupu variatsioone optimaalsete tulemuste saamiseks.

Kuidas testida oma tegevusele kutsumise nuppe

Oma tegevusele kutsumise nuppude maksimaalseks kasutamiseks peate neid korrama. Miks? Sest seda, mida ei mõõdeta, ei saa parandada! Meie kindel soovitus on A / B testige oma teed ideaalselt optimeeritud nuppude juurde.

A / B testimiskampaania käivitamise hõlbustamiseks on WPMU DEV ümardanud mitu numbrit parimad WordPress A / B jagatud testimise tööriistad.

Järeldus

Nupud tegevusele on teie veebisaidi elujõud. Ilma nendeta ei tea külastajad, kuhu edasi minna – see tähendab, et nad lahkuvad teie veebisaidilt täielikult.

Veendumaks, et tegevusele kutsumise nupud meelitavad külastajaid, mitte ei suuna neid eemale, optimeerige kindlasti oma tegevusele kutsumise nupud järgmiste võimalustega:

 • Suured nupuvajutused, mis ei tundu ebameeldivad
 • Erksad ja kontrastsed värvid, mis paistavad silma ülejäänud veebisaidiga
 • Lühike, armas ja tegusõnaline sõnastus
 • Arukas ja perioodiline nuppude paigutus

Kas olete katsetanud tehnikaid tegevusele kutsumise nuppude optimeerimiseks? Rääkige meile tulemustest, mida nägite – või mida te ei näinud – allolevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector