Mitme WordPressi veebisaidi haldamine (tehke seda hõlpsalt nende 5 tööriista abil)

Mitme WordPressi veebisaidi haldamine (tehke seda hõlpsalt nende 5 tööriista abil)

Mitme WordPressi veebisaidi haldamine (tehke seda hõlpsalt nende 5 tööriista abil)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ühtse veebisaidi haldamine on raske üritus; mitme korraga jooksmine võib olla lausa kaootiline. �� Ilma õigete tööriistadeta mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks võivad olulised toimingud, näiteks varundamine ja värskendused, läbi pragude libiseda.


Selles artiklis võrdleme viit meie lemmiktööriista mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks, nii et miski ei libiseks teie käest.

Samuti näitame teile, kuidas neid kasutada, et aidata teil otsustada, milline neist sobib teie vajadustega kõige paremini.

Hüppame sisse!

Kuidas hallata mitut WordPressi veebisaiti

Viis parimat lahendust mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks (Lühidalt)

Tööriist (id), mida otsustate kasutada, sõltub funktsioonidest, mida peate oma töövoo lihtsustamiseks. Teenuste pakkumine ja nende hind on lühike jaotis:

Tööriist
Tasuta võimalus?
Ise hostitud või kolmanda osapoole platvorm
Lisatasukavade hind **
* Mõlemad võimalused pakuvad tasuta prooviperioode ja BlogVault ei vaja krediitkaarti
** Odavaimad plaanid, mis toetavad mitut veebisaiti
*** Neid lahendusi saate tasuta kasutada piiramatute veebisaitide jaoks, millel on juurdepääs piiratud funktsioonidele
HaldaWPKolmanda osapoole platvormLisatasu laiendid algavad saidil 1 dollarist
MainWPIse majutatud239,88 dollarit aastas piiramatu saitide ja juurdepääsu eest igale laiendusele ***
InfiniteWPIse majutatud147 dollarit aastas kuni 10 saidi jaoks ja juurdepääs igale laiendusele ***
CMS-i ülem❌ *Kolmanda osapoole platvorm96 dollarit aastas kuni 5 saidi jaoks
BlogVault❌ *Kolmanda osapoole platvormHinnad kuni 5 saidi puhul on $ 16, juurdepääs piiratud funktsioonidele

Kui soovite nende teenuste funktsioone täielikult jaotada, lugege edasi!

Viis parimat lahendust mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks (TÄIELIKULT)

Iga lahenduse jaoks näitame teile täpselt, kuidas see töötab ja mida see pakub, nii et saate valida endale sobivaima valiku. Hüppame sisse!

1. HaldaWP

hallata mitut WordPressi veebisaiti: managewp

ManageWP pakub laias valikus tööriistu, mis lihtsustavad mitme WordPressi veebisaidi haldamist.

Seda teenust kasutades saate linkida peaaegu piiramatu arvu WordPressi veebisaite ning jälgida ka saadaolevaid värskendusi, jõudluse optimeerimist, turvalisust, kommentaare ja muud..

ManageWP-ga saate juurdepääsu paljudele tasuta tööriistadele kõigi oma lingitud veebisaitide jaoks.

Mõned funktsioonid, nagu varundamine, otsingumootori optimeerimine (SEO), tööaja jälgimine ning automatiseeritud turbe- ja jõudluskontrollid, on siiski saadaval ainult saidi eest maksmise põhimõttel.

Isegi nii saab ManageWP drastiliselt vähendada aega, mille kulutate kõigi oma saidi komponentide värskendamiseks otse karbist välja. See pakub teile ka ühe tasuta varukoopia saidi kohta kuus ja saate ühe klõpsuga sisse logida ükskõik millisele oma armatuurlauale. Idee on muuta ManageWP iga teie hallatava WordPressi saidi keskuseks.

⚙️ Kuidas kasutada ManageWP-d

Kõigepealt registreeruge tasuta ManageWP-konto jaoks. Kui olete juhtpaneelile juurde pääsenud, saate kiire ülevaate kõigist ootel olevatest värskendustest, kommentaaridest ja saadaolevatest toimivuse optimeerimistest:

ManageWP armatuurlaud.

Saate igal ajal rohkem veebisaite lisada, klõpsates armatuurlaua vasakus ülanurgas oleval plussikoonil (+). Veebisaidi ühendamiseks peate selle seadistama ja aktiveerima Halda WP pistikprogrammi Worker.

Kui pistikprogramm on aktiivne, naaske oma ManageWP armatuurlauale ja klõpsake ekraani vasakus ülanurgas plussikoonil. Seejärel palub teenus teil sisestada oma saidi URL ja WordPressi mandaadid:

Uue veebisaidi lisamine ManageWP-le mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

Kui pistikprogramm Worker on aktiivne, hoolitseb ülejäänu eest ManageWP. Seejärel kuvatakse teie veebisait teie atribuutide loendi all. Üksikute saitide kontrollimiseks hõljutage hiirekursorit ekraani ülaosas asuva vahekaardi Leia veebisaidil:

Mitme WordPressi veebisaidi haldamine ManageWP abil.

Kuigi saate hallata paljusid ülesandeid ManageWP põhiekraanil, soovite siiski veeta aega ka iga veebisaidi vahekaardil. Siit saate saidi hoolduse mikrotasandil hallata:

Üksikute saitide kontrollimine ManageWP-s.

ManageWP-ga alustamine on täiesti lihtne, mis teeb selle kasutamise lihtsuse hindamisel lihtsaks soovituseks.

�� Hind ja üksikasjad

ManageWP on tasuta kasutamiseks peaaegu piiramatu arvu veebisaitide jaoks. Paljud funktsioonid on saidi kohta saadaval ainult tasuliste lisandmoodulitena. Leiate lisandmoodulite täieliku loendi spetsiaalsete hindade lehel, aga näiteks:

 • Tellitavad varukoopiad (2 dollarit saidi kohta)
 • SEO jälgimine (1 dollar saidi kohta)
 • Uptime-seire (1 dollar saidi kohta)
 • Automatiseeritud jõudluse kontrollimine (1 dollar saidi kohta)

Samuti pakub teenus kimbupakkumisi kasutajatele, kes haldavad üle 25 veebisaidi.

2. MainWP

hallata mitut WordPressi veebisaiti: mainwp

MainWP on avatud lähtekoodiga tööriist, mis võimaldab teil hallata mitut WordPressi veebisaiti. Selle kasutamiseks peate määrama saidi, mis toimib oma keskpunktina. Selle teenuse abil saate oma veebisaite ühendada, hallata kõiki ootel värskendusi, jälgida tööaega, luua varukoopiaid, käitada turbekontrolle ja teha muud.

Lisaks neile funktsioonidele võimaldab MainWP jälgida ka tõrkelogisid, kohandage oma saidi .htaccess-faile, kasutajate haldamine, SSL-sertifikaatide jälgimine koos paljude muude ülesannetega.

MainWP tugineb teie veebisaitide ühendamiseks siiski pistikprogrammidele. Ehkki esmane pistikprogramm on tasuta, peate maksma mõned laiendused. Selle aspektiga tegeleme hiljem.

⚙️ Kuidas kasutada MainWP-d

Nagu märkisime, nõuab MainWP, et te kasutaksite keskse jaoturina ühte WordPressi seadistust. Soovitame kasutada uhiuut WordPressi installimist, mida ei kasutata reaalajas veebisaidi majutamiseks.

WordPressi saidi määramiseks jaoturiks peate kõigepealt installima MainWP armatuurlaud sisse panema:

MainWP pistikprogrammid.

Kui pistikprogramm on aktiivne, käivitab see konfigureerimisviisardi – jätame selle praegu vahele – ja ühendab uue saidi käsitsi. MainWP armatuurlaud näeb välja järgmine:

MainWP armatuurlaud.

Enne uue saidi ühendamist peate installima saidi MainWP laps selle pistikprogramm. Kui pistikprogramm on aktiivne, naaske MainWP armatuurlauale ja klõpsake ekraani ülaosas nuppu Uus sait:

Uue saidi lisamine MainWP-i mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

Enne kui klõpsate nupul Lisa sait, küsib MainWP teie saidi URL-i ja mandaati. Kui see õnnestub, ilmub teie veebisait MainWP jaoturis:

Veebisaidi kontrollimine MainWP-ga.

Väravast väljas annab MainWP teile ühendatud saitide kohta palju rohkem teavet kui muude WordPressi haldustööriistade kohta. Selle täieliku valiku funktsioonide kasutamiseks peate siiski seadistama mõned laiendused. Mitmed peamised MainWP-laiendid on tasuta, sealhulgas tööaja jälgimise, varundamise ja turbekontrolli tööriistad, mis aitab kulusid hoida.

�� Hind ja üksikasjad

Kuigi MainWP ise on tasuta, on mitmed kasulikud laiendused saadaval ainult siis, kui te seda teete osta Pro litsents:

 1. Kuu pakett: Praktiliselt piiramatu saitide hind 19,99 dollarit kuus.
 2. Eluaegne pakett: 399 dollari suurune ühekordne tasu võrgutab teid peaaegu piiramatu arvu saitidega.

Üldiselt pakuvad tasuta MainWP pistikprogrammid ja laiendused piisavalt funktsionaalsust, et konkureerida selliste eraldiseisvate teenustega nagu ManageWP. Kui teil pole vaja juurdepääsu konkreetsetele laienditele, ei pea te võib-olla lisatasu litsentsi ostma.

3. InfiniteWP

hallata mitut WordPressi veebisaiti: infinitewp

InfiniteWP sarnaneb MainWP-ga selle poolest, et peate määrama ühe veebisaidi oma keskuseks. Seejärel saate oma WordPressi veebisaite tavapäraselt ühendada ja hallata igapäevaste toimingute põhiaspekte.

InfiniteWP tasuta versiooni abil saate värskendada kõiki oma saidi komponente korraga, genereerida ja taastada varukoopiaid ning pääseda iga juhtpaneeli juurde ühe klõpsuga.

Lisaks pakub InfiniteWP laia valikut lisafunktsioone, mis on saadaval ainult premium-plaanide jaoks. See hõlmab veebisaitide migratsiooni, pahavara skannimist, tööaja jälgimist ja palju muud.

⚙️ Kuidas kasutada InfiniteWP

InfiniteWP kasutamiseks peate: laadige alla nende installija plugin. Kui ZIP-fail on olemas, laadige see üles ja installige saidile, mida soovite oma jaoturina kasutada. Pistikprogrammi aktiveerimisel küsitakse teilt, kuhu soovite installida InfiniteWP administraatori paneeli:

InfiniteWP paneeli installimiskoha valimine.

Pange tähele, et erinevalt MainWP-st, ei võta InfiniteWP-paneel kogu veebisaiti üle. Saate endiselt oma keskpunkti kasutada aktiivse saidina, mis on kena puudutus.

Installiprotsessi ajal palub pistikprogramm teil luua uue andmebaasi:

InfiniteWP jaoks uue andmebaasi loomine.

Enne juhtimispaneelile juurdepääsu saamist peate seadistama ka uued sisselogimismandaadid. See peaks olema tühi, nii et teie esimene ülesanne on ühendada mõni oma veebisaitidest. Kui lisate oma InfiniteWP paneeli kaudu uue veebisaidi, küsib see selle URL-i, sisselogimisandmeid ja aktiveerimisvõtit:

Uue veebisaidi lisamine InfiniteWP-le mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

Veebisaidi ühendamiseks peate installima ja seadistama InfiniteWP klient selle pistikprogramm. Pistikprogrammi aktiveerimine annab ainulaadse aktiveerimisvõtme:

Teie InfiniteWP aktiveerimisvõti.

Kui olete veebisaidi lisanud, näete, kas esmasel InfiniteWP juhtpaneelil on saadaval värskendusi. Võite hiirega üle ühendatud ühendatud saidi ka hiirega üle vaadata, et näha selle üksikasju, lisada uusi postitusi või luua uus varukoopia:

InfiniteWP abil veebisaidi kontrollimine.

InfiniteWP pakub küll palju võimalusi mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks, kuid selle liides jätab siiski palju soovida. Kui keskendute ainult funktsionaalsusele, pole see halb valik.

�� Hind ja üksikasjad

InfiniteWP pistikprogramm ise on tasuta ja saate seda kasutada kõigi hallatavate veebisaitide ühendamiseks. Ilma litsentsita on teil siiski juurdepääs värskenduste haldusele, varukoopia loomisele ja ühe klõpsuga sisselogimisfunktsioonidele. Siin on kiire jaotus lisatasu litsentsid:

 1. Starter: Kuni 10 saiti aastas 147 dollariga
 2. Arendaja: Kuni 20 saiti hinnaga 247 dollarit aastas
 3. Vabakutseline: Kuni 50 saiti aastas 347 dollariga
 4. Agentuur: Piiramatu saitide hind 447 dollarit aastas

Ehkki InfiniteWP esmaklassiline versioon pakub sarnast funktsionaalsust nagu MainWP, on viimane parema liidesega märkimisväärselt odavam variant.

4. CMS-i ülem

hallata mitut WordPressi veebisaiti: Cms Command

CMS Commander on paljude WordPressi veebisaitide haldustööriistade hulgas väga ainulaadne. Pinnal on see sarnane lisateenus, mis võimaldab teil oma saidid ühendada ja nende haldamiseks kasutada keskset armatuurlauda.

CMS Commander pakub aga palju funktsioone, mida te teiste lahendustega ei näe. Näiteks toetab see mitut sidusprogrammi karbist välja, võimaldades teil lisada oma postitustesse sidusettevõtte linke nende muutmise ajal. Samuti võimaldab see teil hallata reklaame, jälgida lingid ja palju muud.

Veelgi enam, CMS Commander sisaldab põhitõdesid, mida võiksite oodata, nagu varukoopiahaldus, hulgivärskendused, kasutajahaldus, ühe klõpsuga sisselogimine ja muud.

⚙️ Kuidas kasutada CMS Commanderit

CMS Commander on kolmanda osapoole teenus, mis võimaldab teil luua oma WordPressi veebisaidi haldamiseks konto. Esimene ülesanne on valida plaan ja sisestada oma makse üksikasjad.

Hinnad varieeruvad sõltuvalt sellest, kui paljudele veebisaitidele soovite tuge, kuid kõik pakuvad tasuta prooviversioone. Kui olete saanud juurdepääsu oma CMS Commanderi juhtpaneelile, saate kohe lisada uue veebisaidi:

Uue veebisaidi lisamine CMS-i ülemale mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

Nagu tavaliselt, peate ühenduse loomiseks CMS Commanderi jaoks seadistama veebisaidi pistikprogrammi:

CMS Commanderi pistikprogramm.

Kui olete veebisaidi ühendanud, saate CMS Commanderi juhtpaneelil jälgida kriitilisi mõõdikuid. Nende hulka kuuluvad lingid, teie Google PageSpeed ​​Insights skoor, saadaolevad värskendused ja palju muud:

Veebisaidi jälgimine CMS Commanderi abil.

Kokkuvõttes pakub CMS Commander ühte kõige hõlpsamini kasutatavat liidest, mida seni oleme proovinud. Tundub nagu oma loomuliku armatuurlaua kasutamisel, vaid saate hallata mitut WordPressi veebisaiti ühelt paneelilt.

�� Hind ja üksikasjad

CMS Commander pakub: lai valik plaane sõltuvalt sellest, kui palju veebisaite soovite hallata ja administraatori kontosid, mida soovite seadistada. Selle alguskavad annavad teile ettekujutuse eelarvest:

 1. Kuni viis veebisaiti hinnaga 8 dollarit kuus
 2. Kuni kümme veebisaiti hinnaga 12 dollarit kuus
 3. Kaks lisakasutajat ja kuni 20 veebisaiti hinnaga 16 dollarit kuus

Iga kava sisaldab 14-päevast prooviversiooni, mis annab teile juurdepääsu CMS Commanderi kõigile funktsioonidele.

5. BlogVault

hallata mitut WordPressi veebisaiti: blogvault

Esmapilgul tundub BlogVault laetud varulahendus. Kui hakkate selle funktsioone uurima, hakkab see siiski välja nägema täieõiguslik tööriist mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

BlogVault abil saate oma saidilt kogu aasta varukoopiaid. Kuid teil on juurdepääs ka sisseehitatud lavastusfunktsioonidele, igapäevasele pahavara skannimisele, tööaja ja jõudluse jälgimisele, oma saitide kahefaktorilisele autentimisele (2FA) ja muule.

Turvafunktsioonid on tipptasemel ja pakuvad saidi kõvendamise tööriistu, reaalajas tulemüüri ja paljusid muid turvalisusega seotud elemente. Saidi üldisema halduse osas võiksite uurida võimsaid aruandlusvalikuid – ka neid saab automatiseerida ja ajastada.

Lisaks pakub BlogVault ka pistikprogrammide ja teemade värskendamist ühe klõpsuga. Arvestades üldist funktsioonide komplekti, on selge, et BlogVault ei pea teiste WordPressi haldusplatvormide ees midagi kartma.

⚙️ Kuidas BlogVault kasutada?

Alustamiseks registreeruge tasuta seitsmepäevase BlogVault’i prooviversiooniks, mis ei nõua teie makse üksikasju. Kui olete juhtpaneelile juurde pääsenud, sisestage ühendatava veebisaidi URL ja BlogVault palub teil ühenduse pistikprogrammi seadistada. Teenus saab isegi plugina seadistuse eest hoolitseda, kui annate sellele oma sisselogimismandaadi.

Uue veebisaidi lisamine BlogVault mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks.

Nüüd sünkroonib BlogVault teie veebisaidi oma platvormiga ja teeb esimese varukoopia:

Veebisaidi sünkroonimine BlogVault'iga.

Saate saadaolevaid varukoopiaid igal ajal jälgida, valides oma loendist saidi. Sellelt lehelt saate ka oma varukoopiad üle viia või taastada:

Saidi varunduste haldamine BlogVault abil.

Sellelt samalt ekraanilt saate juurdepääsu ka kõigile teistele BlogVault’i funktsioonidele. Ülaltoodud valiku Turvalisus lubamisel lülitatakse sisse näiteks teie veebisaidi igapäevane pahavara skannimine. Nagu me märkisime, on BlogVault palju funktsioone, mis aitavad teil kogu oma veebisaiti hallata ja hooldada, seetõttu soovitame teil teha oma samm edasi, et leida just see, mida saate teha.

�� Hind ja üksikasjad

BlogVault pakub a lai valik plaane sõltuvalt sellest, kui palju veebisaite soovite hallata. Siin on mõned plaanid, nii et teate, mida oodata:

 1. Isiklikud plaanid: Toetus ühele veebisaidile, hind võib ulatuda 7,40 dollarist kuni 20 dollarini kuus (sõltuvalt soovitud funktsioonidest).
 2. Väikeettevõtte plaanid: Toetamine kuni viiele veebisaidile, hinnad ulatuvad 16–45 dollarini.

Ehkki väikeettevõtte plaanid võimaldavad teil hallata mitut veebisaiti, piirdub teenuse suur osa funktsioonidest kallimate võimalustega.

Milline on parim vahend mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks?

Lühidalt öeldes on siin meie viis peamist soovitust mitme WordPressi veebisaidi haldamiseks:

HaldaWP ja BlogVault on meie parim valik, kui hindate kasutajasõbralikke liideseid. Viimased ei paku siiski tasuta valikut ja nende hinnad on seda väärt ainult siis, kui soovite hallata suurt hulka veebisaite.

MainWP ja InfiniteWP pakuvad palju rohkem funktsioone kui teised selle loendi tööriistad. Sellegipoolest on MainWP kasutamise lihtsuse osas miili parem ja see pakub tasuta rohkem funktsioone.

Lõpuks, CMS-i ülem on huvitav valik, kui haldate mitut sidusettevõtte või sisuga veebisaiti ja soovite kõiki oma postitusi hallata keskse jaoturi kaudu.

Kas teil on küsimusi mitme WordPressi veebisaidi haldamise kohta? Küsige altpoolt kommentaaride jaotiselt!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector