Masinõpe WordPressis: kuidas analüüsida AI abil oma sisu emotsionaalset mõju

Masinõpe WordPressis: kuidas analüüsida AI abil oma sisu emotsionaalset mõju

Masinõpe WordPressis: kuidas analüüsida AI abil oma sisu emotsionaalset mõju
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Raske on mõõta seda, kuidas inimesed teie veebisaidil navigeerides ja teie sisu lugedes tunnevad. Kuid see on midagi, mida peate mõistma, kui soovite oma publikut tõeliselt kaasata. See tähendab, et võiksite õppida, kuidas kasutada WordPressis masinõpet oma sisu mõju analüüsimiseks.


Õigete tööriistade abil saate oma sisu emotsionaalset mõju tegelikult kvantifitseerida ja näpistada seda erinevatele tunnetele suunamiseks. Ausalt öeldes pole see täppisteadus ja me ei saa teile öelda, millised emotsioonid teie kuulajaskonnaga kõige paremini kostuvad. Sellegipoolest saate protsessist palju õppida.

Selles artiklis räägime sellest, kuidas WordPressi masinõpe võib muuta sisu loomise lähenemist. Seejärel tutvustame teile tööriista, mis aitab teil artiklite emotsionaalset mõju analüüsida. Võtame ühendust meie tunnetega!
kuidas kasutada masinõpet WordPressis

Kuidas tehisintellekt võib muuta WordPressi kasutamist

Esiteks on oluline mõista, et me pole ikka veel päris lähedal reaalsele Tehisintellekt (AI). Üks valdkond, milles oleme teinud suuri edusamme, on siiski masinõpe, mis on (omamoodi) sarnane väli.


WordLift – AI-toega SEO

Autor (id): WordLift, Insideout10


92% hinnangud


500 + installimist


WP 4.4 + Nõuab

Rohkem infot

sõnasõnum.3.25.5.zip

Praegune versioon: 3.25.5

Viimati värskendatud: 28. mail 2020


92% hinnangud


500 + installimist


WP 4.4 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


WordLift – AI-toega SEO

Masinõpe hõlmab seda, kui arvutid kasutavad teatud ülesannete paremaks saamiseks algoritme. Mida rohkem andmeid neid süsteeme söödate, seda paremaks saavad nad selle analüüsimisel ja tulemuste ennustamisel.

Juba praegu on avalikkusele saadaval mõni WordPressi rakendus, mis põhineb masinõppel. Näiteks on olemas WordLift, mis võimaldab teil luua paremaid taksonoomiat ja leida oma sisule allikaid.

Enamik masinõpperakendusi on sellest hoolimata väga puudulik.

See tähendab, et on raske ennustada, kuidas tehnoloogia lühikese aja jooksul areneb ja kuidas see mõjutab sisu loomist.

Et saada paremini aru, kus see asub, rääkisime Tom Eweriga, kes on asutaja WordCandy – kellel on palju kogemusi WordPressi veebisaitide sisu loomisel. Tal oli öelda järgmine:

tom ewer
Esiteks on oluline meeles pidada, et oleme alles tehisintellekti ja masinõppe algusaegadel. Arvan, et näeme huvitavaid edusamme tööriistades, mis aitavad teil oma sisule paremaid taksonoomiat luua ja leida seotud artikleid, mida teie lugejad võiksid vaadata. Mõni plugin on seda juba teinud ja tehnoloogia täiustudes muutuvad ka tulemused. Ma ei usu, et oleme kuskil lähedal sellele kohale, kus masinluure suudab kaaluka (ja täpse) sisu loomise protsessi üle võtta, nii et ma ei hakkaks siiani kirjutajate ja toimetajate arvu vähendama! Tom Ewer, WordCandy

See on WordPressi masinõppe praeguse olukorra kindel hinnang. Praegu on see ainulaadne tehnoloogia, millel on vaid mõni rakendus. Siiski leidsime ühe tööriista, mis kasutab WordPressis suurepärase efekti saavutamiseks masinõpet. Vaatame seda:

Masinõpe WordPressis: sissejuhatus Watsonfindsi


Watsonfinds Watsonfinds

Autor (id): Watsonfinds

Praegune versioon: 2.0.0

Viimati värskendatud: 8. mail 2019

watsonfinds.zip


100% hinnangud


100 + installimist


WP 4.0 + nõuab

Watsonfinds on selle peale ehitatud teenus IBM Watson süsteem. Watson arveldab ennast kui teatud tüüpi AI, kuid kui täpsem olla, on see keerukas masinõppe süsteem, millel on juurdepääs mitmetele terabaitidele andmetele ja millel on võime neid andmeid konkreetsetel eesmärkidel analüüsida..

Sel juhul saab Watsonfinds kasutada oma “teadmisi” WordPress-redaktoris oleva teksti analüüsimiseks ja jagada see viieks emotsiooniks: rõõm, kurbus, viha, vastikus ja hirm. Selle teabe abil saate oma sisu näpistada, kuni olete sihitud täpselt teie soovitud sentimenti (kui see on üks või enam neist viiest).

Selle tööriista kasutamiseks peate tegema vaid kõik installige ja aktiveerige pistikprogramm. Seejärel minge mõnele oma lehele või postitusele ja avage need, kasutades suvandit Redigeerimine. Seest leiate redigeerija ülaosast uue nupu. Klõpsake seda, kui olete valmis analüüsima oma sisu emotsionaalset mõju:
Nupp Watsonfinds.

Nüüd kuvab Watsonfinds akna, mis sisaldab teie sisu lihtsat analüüsi. See hõlmab iga emotsiooni tugevuse protsentuaalset jaotust ja lühikest näpunäidet selle kohta, kuidas teie toon võib mõjutada kaasamist:

Watsonfindsi analüüsi näide.

Selles etapis saate tagasi oma sisu kallal töötada ja oma uue tööriista WordPressi masinõppimiseks tööle panna!

Watsonfinds on tasuta pistikprogramm, kuid seal on premium teenus töödes, mis hõlmavad põhjalikumat analüüsi.

Kuidas analüüsida oma WordPressi sisu emotsionaalset mõju Watsonfindsi abil

Nagu me varem mainisime, keskendub Watsonfinds oma analüüsides viiele peamisele emotsioonile. Selles jaotises räägime neist kõigist ja selgitame, kuidas saate WordPressis masinõpet kasutada, et oma kasutajatega paremini suhelda.

1. Kurbus ☹️

Keegi ei taha kurvastada, kuid on õiglane öelda, et mõnel juhul võite soovida oma publikult tugevaid negatiivseid emotsioone esile kutsuda. Eesmärk ei ole mängida oma tunnetega, vaid luua nendega emotsionaalne side. Selle punkti illustreerimiseks on siin lühike lõik ühest meie hiljutisest artiklist, mida Watsonfinds pidas kurvaks:

Saame läbi kõik oma esialgsed ideed ja juhtub üks kahest asjast: saame aru, et meie artiklid ei kajasta meie publikut või meil on ideed täiesti otsa saanud. Mõnikord juhtub mõlemat ja kasvu puudumine koos meie originaalsete ideede lõppemisega tühjendab meie motivatsiooni.
Meie kurbuse testi tulemused.

On lihtne märgata, miks Watsonfinds selle järelduse tegi. Tegelikult läheksime isegi niikaugele, et öelda, et see lõik on täiesti masendav. Sel juhul kasutas autor teksti lugejaga ühenduse loomiseks, arutades probleemi, mille me kõik oleme läbi elanud. Sel moel, kui lõpuks ilmutame lahenduse leidmise, on emotsionaalne mõju märkimisväärsem.

Teisest küljest, kui kirjutate artiklit ja hüppate otse ilmutuse juurde, pole see sageli nii kaasahaarav. Pange tähele selliste fraaside kasutamist nagu "tühjendab meie motivatsiooni" ja "kasvu puudumine". Kui need välja viia, väheneb kurbuseaste järsult:

Meie värskendatud kurbuste skoori tulemused.

Watsonfinds suudab siiski ikkagi aru saada, et lõigu esimene osa pole positiivne. See on muljetavaldav, kui tegemist on masinõppega WordPressis.

2. Rõõm ��

Teil on vaja olla raske leida kedagi, kes ei tunne rõõmu, mis muudab selle emotsiooni teie sisu hõlpsaks müümiseks. Vaatame, kuidas Watsonfinds piletihindu koos väikese katkendiga meie hiljutisest artiklist teemadel, mis sobivad suurepäraselt koos saidiehitajatega:

Need on kõik piisavalt paindlikud, et teenida mitut eesmärki ja muudavad teie veebisaidi konfigureerimise lihtsaks, hoolimata sellest, kas kasutate Beaver Builderit, Elementorit või Visuaalset Heliloojat.

Ilma täiendava vaevata vaadake neid kauneid kujundusi, valige oma lemmik ja alustage kohe saidi kohandamist valitud ehitajaga.
Meie rõõmutesti tulemused.

Neis kahes lõigus sisalduvat positiivset keerutust on lihtne märgata. Et teile rohkem konteksti anda, nimetatakse seda katkendit paljastamiseks. See on lihtne tehnika, mida mõnikord kasutame sissejuhatustes, kus lahendame probleemi ja tutvustame lugejale selle lahendust. Loomulikult peaks ilmutamine olema rõõmus sündmus ja Watsonfinds ei jätnud seda märkamatuks.

Pärast WordPressis masinõppega mängimist oleme leidnud, et üle 60% skoor on iga emotsiooni jaoks üsna tugev. See tähendab, et tunne on selgelt domineeriv, kuid mitte nii palju, et peksate sellega lugejaid pea kohal. Üldiselt, Watsonfinds on eriti osav tuvastama õnnelikke lõike, mis on suurepärane, kui soovite veenduda, et teie sisu lööb märki.

3. vastikus ��

Siiani oleme rääkinud kahest üsna sirgest emotsioonist. Nüüd on aeg uurida keerukamat – vastikust. Jutuvestmise vaatenurgast lähtuvalt pole vastikusel nii palju rakendusi kui rõõmu või kurbust, kuid sellest võib siiski kasu olla. Siin on näide: Salman Rushdie tsitaat, mida Watsonfinds pidas valdavalt vastikuks:

Üks sõnavabaduse kaitsmise probleeme on see, et peate sageli kaitsma inimesi, kes on teie arvates ennekuulmatud, ebameeldivad ja vastikud.
Meie vastikuse testi tulemused.

Watsonfinds selgitab, et selline emotsioon võib olla kasulik tööriist, kui on vaja muuta lugejate meelt. Kuid meie kogemuste kohaselt on palju parem kasutada vastikust viisina siduda asju, mis teile ei meeldi. Näiteks kui vaataksime läbi teie vihkatud WordPressi pistikprogrammi, võiksime öelda järgmist:

See pistikprogramm on üks halvimaid WordPressi tööriistu, millega ma kokku puutunud olen. See hävitas mu saidi ja pani mu koera põlema. Ma ei kasutaks seda enam kunagi, isegi kui maksaksite mulle, ja soovitan teil selle kohe desinstallida!
Meie vastikus värskendas testi tulemusi.

Muidugi poleks me kunagi nii nürid, kuid see ülitäpsem näide näitab, et masinaõpe WordPressis teeb natuke vaeva, kui on vaja analüüsida vastikust. Testide ajal pidime oma vastikuse hinde saamiseks kasutama äärmuslikke omadussõnu, mis pole ideaalne.

4. Hirm ��

Negatiivsete emotsioonide suundumuse jätkamiseks räägime hirmust. See pole asi, mida soovite liigselt kasutada, kuid see võib olla mugav tööriist, kui kasutate seda arukalt kirjutamisel ja turundamisel (FOMO, keegi?). Siin on näide väljavõttest hiljutisest artiklist turvalised WordPressi teemad:

Te ei pea nii palju muretsema, et see vananeb, põhjustab pistikprogrammidega konflikte, on pahatahtlike osalejate ohvriks langenud või teie saiti rikub otse.
Meie hirmutesti tulemused.

Me rääkisime varem sellest, kuidas saate kasutada kurbust oma sissejuhatuses tugevama mulje jätmiseks, kuid hirm teeb ka triki. Sel juhul mainis autor asju, mis võivad valesti minna, kui te ei kasuta turvalist teemat, siis nad pühkisid sisse ja rääkisid teile, kuidas sellega hakkama saada..

Hirmu esilekutsumisel on oluline rääkida kahjulikest tagajärgedest ja sellest, kuidas need võivad teie lugejaid negatiivselt mõjutada. Kui saate tegeleda asjadega, mida nad hirmutavad, on teil lihtsam lahendustega tegeleda.

5. viha ��

Ja viimane, aga mitte vähem tähtis, räägime vihast. Ausalt öeldes on viha harva üks neist emotsioonidest, mida proovime lugejatelt artikleid kirjutades esile kutsuda. Viha on keeruline tööriist, mis aitab teil oma publikuga kontakti luua, kuid võib ka neist võõranduda. Loome lühikese näite WordPressi teemaülevaatest ja vaatame, mida Watsonfinds ütleb:

See teema rikkus täielikult minu veebisaidi ja põhjustas kogu liikluse kaotamise! Kavanin arendajaid, seda saiti ja kõiki asjaosalisi.
Meie viha testi tulemused.

Watsonfindsi sõnul on see vihakategoorias vaid 55,34%, mis on üllatav, sest see kõlab nagu vihastunud YouTube’i kommentaar. Tööriist arutab ka seda, kuidas viha võib lugejaid tegutsema kutsuda, mis võib või ei pruugi nii olla.

Kui olete vihane samade asjade pärast nagu teie publik, võite seda kasutada moodustavad ühenduse, kuid see pole jätkusuutlik emotsioon. Mis puutub teie sisusse, siis emotsioone, nagu kurbus, hirm ja rõõm, on WordPressis masinõppe kasutamisel lihtsam mõõta ja õigesti lahendada..

Järeldus

Kui saate panna oma lugejad midagi tundma, saate nendega suhelda ja hõlpsamini usaldust luua. Watsonfinds aitab teil oma sisu emotsionaalset mõju analüüsida ja meie jaoks teeb see inimväärset tööd. See ei ütle teile, mida muuta, kuid annab siiski märku, kui olete ühele peamistest emotsioonidest õigesti sihtinud.

Jagageme, kuidas need viis emotsiooni võivad teie sisu mõjutada:

 1. Kurbus: Kurvad tunded võivad muuta teie publiku teile lähedasemaks.
 2. Rõõm: Õnnelikud lugejad on parimat tüüpi vaatajaskond ja Watsonfinds oskab suurepäraselt tuvastada positiivset sisu.
 3. Vastik: See emotsioon on natuke keeruline, kuid võib aidata teil sidemetega lugejate vahel jagada ühiseid probleeme.
 4. Hirm: Vaatamata negatiivsetele varjunditele on hirm konversioonide juhtimisel väga tõhus motivaator.
 5. Viha: See emotsioon võib mõnel juhul aidata teil lugejatega sidemeid luua (kuigi meie arvates on enamikul juhtudel kõige parem seda vältida).

Mida arvate kogu ideest lisada masinõpe WordPressi ja teie sisuloomeprotsessidesse? Kas olete kuulnud idee muudest huvitavatest teostustest?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector