Kuidas optimeerida Google Analyticsit WordPressi jaoks

Kuidas optimeerida Google Analyticsit WordPressi jaoks

Kuidas optimeerida Google Analyticsit WordPressi jaoks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Google Analytics on tohutult võimas tööriist, mis võimaldab kasutajatel saada hindamatut teavet oma veebisaidi külastajate käitumise kohta. Google Analyticsi WordPressi optimeerimise õppimine annab teile teada, kuidas kasutajad teie saidiga suhelda saavad ja milliseid eesmärke te ei saavuta, ning lõppkokkuvõttes võimaldab teil kujundada kogu teie veebiettevõtte jaoks ainulaadse turundusstrateegia..


Vaatamata sellele, et pole ühtegi ametlikku tööriista Google Analyticsi integreerimine WordPressiga, on palju mitteametlikke pistikprogramme, mis teevad töö fantastiliselt hästi.

Seekord võtame vaatluse alla mitu neist pistikprogrammidest ja eriti ühe kapoti alt laiendatud pilgu. Seejärel juhendame teid teie saidi eesmärkide seadmise protsessis. Kas olete valmis kasutama Google Analyticsi täielikku potentsiaali WordPressi jaoks? Uurime välja!

Kui teil on kiire, siis siin on TOC:

 • 1. samm: GA optimeerimine pistikprogrammi MonsterInsights abil
 • 2. samm: täiendavate pistikprogrammide installimine
 • 3. samm: eesmärkide seadmine GA-s
 • Järeldus

1. samm: Google Analyticsi optimeerimine pistikprogrammi MonsterInsights abil


Google Analyticsi armatuurlaua pistikprogramm WordPressile, autor MonsterInsights Google Analyticsi armatuurlaua pistikprogramm WordPressile, autor MonsterInsights

Autor (id): MonsterInsights

Praegune versioon: 7.10.4

Viimati värskendatud: 1. aprillil 2020

google-analytics-for-wordpress.7.10.4.zip


90% hinnangud


2 000 000 + installimist


3.8.0 Nõuab

Varem tuntud kui Google Analytics WordPressi jaoks, muutis MonsterInsights selle pistikprogrammi kaubamärgiks Google Analytics pärast seda, kui selle omandas 2016. aastal OptinMonsteriga seotud meeskond.

See pistikprogramm võimaldab teil statistikat hõlpsalt jälgida mõõdikute juhtpaneeli abil, aktiveerida demograafilisi andmeid ja huviaruandeid, jälgida otsingutulemite lehti ja peaaegu kõike, mida olete Google Analyticsilt oodata – otse oma WordPressi juhtpaneelilt.

Me ei kanna teid paigaldamise üksikasjad või juhendades teid protsessist läbi sünkroonides selle Google Analyticsiga – lähme selle asemel otse optimeerimisprotsessi.

Demograafiliste ja huviaruannete lubamine

Demograafilised aruanded pakkuda teile teavet selle kohta, kes teie kasutajad on, jaotades nad konkreetsetesse kategooriatesse vastavalt nende vanusele, soole ja vanemlikule seisundile.

Google Analyticsi demograafiaaruande ekraanipilt.

Huviaruanded, teisest küljest võimaldavad teil liigitada oma vaatajaskonna vastavalt nende sugulusele konkreetsete toodete, teenuste või – meie puhul – märksõnadega.

Google Analyticsi huvide aruande ekraanipilt.

Nende andmete kogumise alustamiseks minge üle oma Google Analyticsi kontole, leidke vahekaart Aruandlus ja minge sihtrühma >> Demograafia >> Ülevaade. Seal näete järgmist ekraani:

Ekraanipilt, mis näitab demograafiliste ja huviaruannete lubamise võimalust teenuses Google Analytics.

Vajutage nuppu Luba ja kõik on selle eesmärgi jaoks valmis – nüüd on aeg funktsioon sisse lülitada ka pistikprogrammis.

Avage oma WordPressi juhtpaneel ja leidke vahekaart Insights, siis minge selle seadete ekraanile. Kontrollige suvandit Luba demograafiliste andmete ja huvide aruanded uuesti turundamiseks ja reklaamimiseks järgmiselt:

Ekraanipilt, mis näitab MonsterInsighti aruannete lubamise võimalust.

Pärast seda oleme kõik valmis! Pidage meeles, et võib kuluda kuni 24 tundi, enne kui nende aruannete jaoks on andmeid, mida saaksite teil tutvuda.

2. samm: täiendavate pistikprogrammide installimine

Google Analytics MonsterInsightsi pistikprogrammi jaoks pole platvormi kolmandate osapoolte täiustuste jaoks veel kõik olemas – tegelikult on meil WordPressi Google Analyticsi optimeerimiseks õppimiseks meil paar ettepanekut teie jaoks õige siin:

Vähendage põrkemäära


Vähendage põrkemäära Vähendage põrkemäära

Autor (id): Okoth1

Praegune versioon: 4.3.1

Viimati värskendatud: 22. oktoobril 2019

vähenda-põrke-kiirust.4.3.1.zip


96% hinnangud


10 000+ installimist


WP 2.6 + Nõuab

Sobiva nimega Vähenda põrkemäära pistikprogramm tutvustab lihtsat näpistamist, mis muudab meetodit, mida Google Analytics teie põrkemäära jälgimiseks kasutab. Algselt, Google Analytics arvestatakse külastajad, kes ei tegele teie saidiga kui põrkavad – ja määravad oma aja nulliks – isegi siis, kui nad kulutavad pool tundi müügilehte lugedes ja otsustavad seejärel teile e-kirja saata.

Põrkumismäära vähendamine on Google Analyticsi iga paari sekundi tagant natuke andmete saatmine, mis võimaldab neid aeglaselt lugevaid isikuid loendada tõeliste külastajatena.

Vaadake läbi ametliku pistikprogrammide kataloogi sisu

Ametlikul pistikprogrammil on alati huvitavad lahendused Google Analyticsi jaoks. Te peaksite kontrollima aeg-ajalt saadaolevat ja värskendama vastavalt oma saidi GA pistikprogrammide portfelli.

ga pistikprogrammid

3. samm: eesmärkide seadmine Google Analyticsis

Igal veebisaidil on eesmärk – olgu see siis toodete müümine, kasutajate hämmastamine või muude teenuste reklaamimine (paljude teiste hulgas). Google Analytics võimaldab teil jälgida oma eesmärke selle asjakohase nime kaudu Eesmärkide süsteem, mis teie määratud parameetrite abil määrab, kas iga eesmärgi tingimused on täidetud.

Ekraanide eesmärkide leidmiseks peate minema Google Analyticsi vahekaardile Administrator ja seejärel klõpsake veeru Vaade all asuval üksusel Eesmärgid:

Veeru Vaated all olev valiku eesmärkide eesmärk ekraanipilt.

Seal saate luua uusi eesmärke, valides eelnevalt määratletud mallide hulgast või luues kohandatud. Vaatamata paljudele saadaolevatele mallidele on eesmärke ainult neli tüüpi:

 1. Kindlale URL-ile jõudmine.
 2. Vähemalt X aja kulutamine lehele.
 3. Külastatakse vähemalt X lehte.
 4. Konkreetse toimingu / sündmuse lõpuleviimine (nt video vaatamine).

Iga uue eesmärgi jaoks peate seadma konkreetse nõude komplekti neljast ülaltoodust. See võimaldab teil WordPressi abil Google Analyticsi abil luua väga spetsiifilisi eesmärke, näiteks WooCommerce’i konversioonide jälgimine sihtmärgi abil (st konkreetse URL-ile jõudmine).

Selleks tuleb kõigepealt klõpsata nupul + Uus eesmärk, seejärel seada eesmärk kohandatud, täpsustada informatiivne nimi ja valida selle tüübiks Sihtkoht:

Ekraanipilt, mis näitab kohandatud eesmärgi seadmise protsessi.

Nüüd on vaja vaid sihtkoht ise valida ja tänukiri, mida WooCommerce kuvab järelkontrolli järel, on meie jaoks ideaalne seade.

Ekraanipilt, mis näitab kohandatud URL-i eesmärgina seadmise protsessi.

Sisestage ostujärgne URL, klõpsake nuppu Salvesta ja see on teie esimese eesmärgi nimel! Võiksite midagi väga sarnast teha, kui ütleksite oma e-posti aadressil registreerumise kinnituse ekraani (registreerumiste jälgimiseks), tegevusalale kutsumise ja maandumislehtede tõhususe jälgimiseks jne..

Google Analyticsi optimeerimine WordPressi jaoks: järeldus

Nagu on ilmne, kui soovite Google Analyticsit WordPressi jaoks optimeerida, võib see olla keeruline eesmärk. Google Analyticsi täielik ärakasutamine WordPressi kõrval nõuab palju näpunäiteid ja aeg-ajalt ka kolmanda osapoole tööriista, kuid pingutused on seda väärt. Kui olete meie nõuandeid järginud, on teil hea võimalus selle võimsa kombinatsiooni kõigi võimaluste ärakasutamiseks.

Enne kui teeme lahku, tutvustame lühidalt neid samme, mida me siin täna kirjeldasime, kuidas Google Analyticsit WordPressi jaoks optimeerida:

Kas teil on probleeme Google Analyticsi WordPressi integreerimisega ja selle toimimiseks täpselt nii nagu vajate? Esitage küsimusi allpool olevas kommentaaride jaotises!

Algteksti autorid Tom Ewer ja Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector