Kuidas kasutada GTmetriksi kiiruskatse tööriista + parandage oma GTmetrixi kiiruse testi tööriista WordPressil

Kui soovite oma WordPressi saidi toimivust parandada, peate teadma, kus te praegu olete. Just selles aitab teid GTmetrixi kiirustesti tööriist.


GTmetriksi abil ühendate oma saidi URL-i ja GTmetrix sülitab tagasi teie praegused toimivusmõõdikud koos hinnete, soovituste ja analüüsitööriistadega, mis aitavad teil saidi toimivust optimeerida..

Kuid neis aruannetes on palju teavet, nii et kuidas seda oma saidi kiirendamiseks maksimaalselt ära kasutada?

See on see, mida me käsitleme oma GTmetrix kiiruskatse õpetuses. Selles postituses teeme järgmist:

 • ✅ Tutvuge kõigega, mida pakub GTmetrix jõudlustööriist
 • ✅ Öelge teile, kuidas oma GTmetrixi hindeid parandada (ja kui suurt rõhku neile tulemustele pöörata)
 • ✅ Näidake mõnda arenenud analüüsivahendit, näiteks juga analüüs

Kuidas kasutada GTmetrix kiirustesti tööriista

Põhiteave ja GTmetrix KKK

Enne kui hakkame sattuma rämedasse, vaatame läbi põhiteabe ja küsimused, mida GTmetrix pakub ja kuidas see töötab.

Mida pakub GTmetrix kiiruskatse??

GTmetriksi kiiruskatse aitab teil oma veebisaidi toimivust hinnata mitmel erineval viisil.

Kõrgel tasemel võimaldab see teil näha, kui kaua teie saidi laadimine võtab.

Kuid siis aitab see teil ka analüüsida, miks teie sait nii laeb ja kuidas saate seda täiustada. Sel eesmärgil:

 • Hinnake oma saiti kahe erineva mõõdiku alusel – Google PageSpeed ​​ja YSlow.
 • Pakub juga diagrammi ja ajaanalüüsi et saaksite näha, kuidas iga üksik taotlus laeb ja kus on võimalikud kitsaskohad.
 • Teeb videosalvestusi et saaksite näha, kuidas teie sait külastajatele laadib.
 • Logi sisse oma ajaloolised testi tulemused viimase 30 päeva jooksul, et saaksite analüüsida, kuidas teie saidi toimivus aja jooksul muutub.

Kust pärinevad GTmetrixi hinded?

GTmetrixil pole oma punktimehhanismi. Selle asemel loob ta hinded kahe kolmanda osapoole meetodi abil:

 • Google PageSpeed – need on 26 erinevat reeglit. Iga reegel saab oma hinde ja seda kaalutakse erinevalt. Koondhinne on see, kust teie üldine PageSpeed ​​skoor pärineb.
 • YSlow – YSlow on Yahoo avatud lähtekoodiga projekt (mäletate Yahoo?), Mis hindab teie veebisaiti 19 erineva reegli järgi. Nii nagu PageSpeed, tuleb ka teie üldine skoor kõigi nende individuaalsete reeglite kaalutud tulemusest.

Kas GTmetrixi hinded on olulised??

Jah ja ei.

Siin on "Jah" osa:

Peaksite tähelepanu pöörama GTmetrixi hinnetele, kuna madala hinde olemasolu tähendab tõenäoliselt seda, et te pole rakendanud mõnda olulist eesmise toimivuse parimat tava.

Kuid siin on "Ei" osa:

Teie külastajad ei hooli teie GTmetrixi hinnetest – nad hoolivad sellest, kui kaua teie veebisaidi laadimine ja interaktiivseks muutmine võtab.

Kui teil on WordPressi veebisait, mis laadib alla kahe sekundi ja millel on 70-ndate aastate GTmetrix-skoor, on palju parem kui omada WordPressi veebisaiti, mille laadimiseks kulub neli sekundit, kuid mille tulemuseks on täiuslik 100-s.

Põhimõtteliselt pöörake tähelepanu partituuridele, kuna need annavad teile kiire hinnangu teie saidi optimeerimise kohta, kuid ärge nende pärast kinnisideeks pidage, sest päeva lõpuks on oluline ainult see, kui kiiresti teie veebisait laadib..

Kas madala GTmetriksi hindega veebisaiti saab endiselt kiiresti laadida??

Jah, absoluutselt.

See on üks peamisi põhjuseid, miks:

Mõlemad GTmetriksi skoorid (PageSpeed ​​ja YSlow) on peamiselt seotud jõudluse optimeerimisega eesliideses, näiteks kuidas teie pildid on optimeeritud ja kuidas teie kood välja näeb.

Toimivuse optimeerimine tagantjärele on aga sama oluline, kui mitte rohkem. See hõlmab näiteks seda, kui hea on teie hostiteenuse pakkuja ja teie serveri arhitektuuri (nt kasutades Nginx vs Apache).

Kui teie tagapõhine jõudlus on jube, saab teie sait siiski aeglaselt laadida, isegi kui teil on täiuslikud GTmetrixi hinded. Samamoodi, kui valite suurepärase WordPress-hostingu, saab teie sait ikkagi laadida üsna kiiresti isegi siis, kui teil on madalad GTmetrixi hinded.

Parimate tulemuste saamiseks peate optimeerima nii esi- kui tagavara jõudlust.

Kas ma saan läbi viia GTmetrix mobiilse kiiruse testi??

Jah! Ja on äärmiselt soovitatav testida nii lauaarvuti kui ka mobiilseadme toimivust, kuna tänapäeval sirvib enamik inimesi mobiilseadmetes veebit.

Põhimõtteliselt on mõistmine, kuidas teie sait lauaarvuti külastajatele laaditakse, vaid pool võitlust – soovite proovida ka seda, kuidas see meeldib mobiilseadmetele.

Mobiilseadmetel võivad olla erinevad mustrid. Näiteks võtab JavaScripti renderdamine vähese energiatarbega mobiiltelefonil rohkem aega, kui see võtab isegi odavat töölauda. Nii et kui teie sait on JavaScripti raske, võib sellel olla teie mobiililehe laadimisaegadel suurem mõju kui töölaua laadimisaegadel.

Te ei tea seda, kui te spetsiaalselt mobiilse toimivuse testi ei tee.

GTmetrix mobiilse kiiruse testide tegemiseks peate registreeruma tasuta konto jaoks – selle kohta lisateavet sekundi jooksul.

Kuidas teostada GTmetrix kiiruskatset?

Lihtsaim viis testi teostamiseks GTmetrixis on õiglane minge GTmetrix kodulehele, ühendage oma saidi URL ja klõpsake nuppu Testige oma saiti:

GTmetrix anonüümne test

Sellegipoolest soovitaksin selle asemel registreeruda tasuta GTmetrix konto enne testi käivitamist.

Testi avaliku versiooni korral kasutab teie kiiruskatse alati järgmist konfiguratsiooni:

 • Test Kanadas Vancouveris
 • Chrome’i brauser töölaual
 • Uurimata ühendus

Aga kui registreerute tasuta konto, saate kõiki neid tingimusi oma vajadustele vastavaks muuta.

Näiteks kui enamik teie külastajaid on USA edelaosast, võite katsetamiskoha vahetada Texase osariigis Dallaseks, et saada paremini oma sihtrühmale jõudluse kohta.

Lisaks testimiskohtade muutmisele saate siin kasutada mobiilset testimisseadet või muuta ühenduse kiirust (näiteks simuleerides aeglasemat 3G-ühendust vs kiiret traadiga ühendust).

Kui olete oma tasuta kontole registreerunud, saate seda laiendada Analüüsi valikud testi funktsioonide lisateabe seadistamiseks:

Testi täpsemad konfigureerimisvalikud

Kui GTmetrix on testi vastavalt teie tingimustele läbi viinud, sülitab ta tulemuste lehe tagasi:

 • Kiire kokkuvõte ülaosas, mis sisaldab teie tulemusnäitajaid ja põhilisi lehe üksikasju
 • Üksikasjalikud tulemused, mis on jagatud kuueks vahekaardiks

Tulemuste kokkuvõte

Vaatame need kuus vahekaarti läbi …

1. Vahekaart PageSpeed

PageSpeed sakk on GTmetrix-testi käivitamisel vaikimisi aktiivne sakk. See hindab teie veebisaiti Google’i lehe kiiruse reeglite järgi.

Iga 26 reegli eest saab teie veebisait skoori vahemikus 0–100. Seejärel liidab GTmetrix need hinded, et genereerida teie üldine PageSpeed ​​skoor.

26 reeglit ei ole ühtlaselt kaalutud, nii et mõned mõjutavad teie üldist tulemust suuremana kui teised.

Kui klõpsate noolt, et laiendada mõnda reeglit, näete üksikasju oma saidi konkreetseid probleeme tekitavate elementide kohta:

GTmetriksi kiiruskatse vahekaart PageSpeed

Siin on mõned levinumad PageSpeedi probleemid ja kuidas neid parandada, et oma tulemust parandada …

Piltide optimeerimine

Piltide tihendamine võimaldab kahandada nende failisuurusi nulli või minimaalse kvaliteedikaoga, sõltuvalt pakkimisalgoritmist.

Kõigi oma WordPressi saidil olevate piltide automaatseks optimeerimiseks ja tihendamiseks võite kasutada järgmist pistikprogramm Optimole:


Kujutise optimeerimine ja laisklaadimine Optimole poolt Kujutise optimeerimine & Lazy Load by Optimole

Autor (id): Optimole

Praegune versioon: 2.3.1

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

optimole-wp.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.7 + Nõuab

Kasutage brauseri vahemällu salvestamist

Brauseri vahemällu salvestamine kiirendab laadimisaegu, salvestades külastajate kohalikesse brauseritesse teatud staatilised varad. See tähendab, et järgmiste külastuste korral saavad külastajate brauserid neid varasid külastajate kohalikest arvutitest üles koguda, selle asemel et neid igal külastusel alla laadida.

Paljud WordPressi vahemälu pistikprogrammid pakuvad juba brauseri vahemälu, sealhulgas WP Super Cache, WP Rocket ja WP Fastest Cache.

Esitage skaleeritud pilte

Skaleeritud pilt on pilt, mis on ideaalse suurusega vastavalt mõõtmetele, mille jaoks te seda kasutate – see on meil olemas terve postitus skaalatud piltide kontseptsiooni kohta ThemeIsle’is.

Üks lihtne viis skaleeritud piltide teenimiseks WordPressis on jällegi koos pistikprogramm Optimole – see saab automaatselt teie heaks tööd teha, nii et teie pildid on alati ideaalselt skaleeritud, olenemata sellest, millist seadet külastaja kasutab.

Täpsustage pildi mõõtmed

See hõlmab HTML-i – soovite pildi manustamisel täpsustada pildi tegeliku laiuse ja kõrguse.

Näiteks…

Pole optimaalne:

Optimaalne:

WordPress teeb seda vaikimisi siis, kui sisestate redaktorisse pilte, kuid soovite kindlasti täpsustada mujal (nt pistikprogrammis) kasutatavaid pilte.

Minimeerige HTML, CSS ja JavaScript

Need on tehniliselt kolm eraldi reeglit, kuid koondan need kokku, kuna põhikontseptsioon on sama.

Minimeerimine hõlmab saidi koodi ebavajalike märkide eemaldamist, muutmata selle funktsionaalsust. Näiteks tühikute ja joonte katkemise eemaldamine.

Mõned WordPressi jõudluse pistikprogrammid, nt WP rakett, hõlmab minimeerimist. Või võite kasutada nuppu tasuta pistikprogrammi Autoptimeerimine tasuta saidi koodi minimeerimiseks.


Automaatne optimeerimine Automaatne optimeerimine

Autor (id): Frank Goossens (futtta)

Praegune versioon: 2.7.2

Viimati värskendatud: 21. mail 2020

autoptimeerimine.2.7.2.zip


94% hinnangud


1000000 + Installimised


WP 4.9 + Nõuab

Vältige sihtlehe ümbersuunamisi

URL-i ümbersuunamised on kasulikud liikluse suunamiseks. Siiski peaksite nende kasutamisest hoiduma, kui see vähegi võimalik, kuna need aeglustavad teie veebisaidi toimimist.

Selle parandamiseks veenduge, et kõik teie sisemised lingid läheksid otse praegusele URL-ile – ärge usaldage ümbersuunamisi asjade parandamiseks. Näiteks kui suunate SSL-i kasutamise sundimiseks automaatselt saidi http://yoursite.com üles aadressile https://yoursite.com, veenduge, et linkiksite alati oma saidi HTTPS-i versioonile, et vältida tarbetuid ümbersuunamisi.

Lükka JavaScripti parsimine edasi

Kui räägite lehe laadimisaegadest, siis on teie veebisaidi nähtavaks saamise kiirus sama oluline, kui mitte rohkem, kui see, kui kaua kogu teie saidi laadimine võtab.

JavaScripti abil saab seda aeglustada, sundides külastajate brauserit peatama lehe renderdamine JavaScripti allalaadimiseks ja parsimiseks. Seetõttu näete seda sageli JavaScripti renderdavat blokeerimist.

Selle parandamiseks peaksite proovima JavaScripti parsimist edasi lükata, et teie sait hakkaks seda JavaScripti laadima / parsima alles siis, kui teie veebisaidi nähtav osa on juba laaditud..

WP Rocket sisaldab sisseehitatud tööriista, mis aitab teil seda teha. Või võite kasutada nuppu tasuta Asynci JavaScripti pistikprogramm, mis pärineb sama pistikprogrammi Autoptimize arendajalt.


Async JavaScripti

Autor (id): Frank Goossens (futtta)

Praegune versioon: 2.20.03.01

Viimati värskendatud: 1. märtsil 2020

async-javascript.2.20.03.01.zip


92% hinnangud


100 000 + installimist


WP 4.6 + Nõuab

Kombineerige pilte CSS-i spritide abil

See on täiustatud tehnika, mis võimaldab CSS-i abil ühendada mitu pildifaili ühte faili. See võimaldab teil oma lehe laadimiseks vajalike HTTP-taotluste arvu vähendada.

Te ei tohiks kõigi piltide jaoks kasutada CSS-spreid, kuna sellel on negatiivne mõju SEOle ja juurdepääsetavusele (kuna te ei saa pilti enam lisada). Selle asemel peaksite CSS-spreid kasutama ainult dekoratiivsete piltide jaoks, näiteks klientide logod või sotsiaalse jagamise ikoonid.

Kahjuks pole CSS-i automaatseks seadistamiseks pistikprogrammi – peate seda tegema käsitsi. Siit saate teada, kuidas.

Luba tihendamine

Kujutiste tihendamisest rääkisime juba varem, kuid seda "kokkusurumine" viitab kõigi teie veebisaidi failide tihendamisele serveri tasemel, kasutades nn Gzip-pakkimist.

Keskmiselt võib Gzip-pakkimine teie saidi failide mahtu vähendada umbes 70%.

Paljud WordPressi jõudluse pistikprogrammid aitavad teil lubada Gzip-pakkimise, sealhulgas WP Rocket, WP Super Cache ja WP Fastest Cache. Või võite kasutada lihtsat ja tasuta Luba Gzipi tihendamise pistikprogramm spetsiaalse lahenduse jaoks.


Lubage Gzip-pakkimine

Autor (id): Moki-Moki Ios

Praegune versioon: 1.0.3

Viimati värskendatud: 8. mail 2020

lubama-zip-pakkimine.1.0.3.zip


86% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


3.0.1 Nõuab

2. YSlow sakk

Teie YSlow skoor järgib teie PageSpeed ​​skooriga sarnast lähenemisviisi, selle testimiseks kasutatakse lihtsalt teistsuguseid reegleid. Loend on pisut väiksem – GTmetrixi vahekaart YSlow sisaldab vaid 19 reeglit.

Nagu teie PageSpeed ​​skoor, saab ka iga reegel oma skoori ja teie üldine skoor põhineb nende skooride kaalutud keskmisel.

GTmetrix kiiruskatse YSlow sakk

Siin on mõned kõige levinumad soovitused, millega kokku puutute …

Kasutage sisu edastamise võrku (CDN)

CDN kiirendab teie saidi lehe laadimisaega, edastades teie saidi staatilist sisu kogu maailma serverite võrgustikust. Lisateavet leiate sellest postitusest.

Piltide teenimiseks CDN-i kaudu saate kasutada tasuta pistikprogramm Optimole. CDN-i kasutamiseks kõigi oma saidi staatiliste failide jaoks, Pilv on ka hea valik.

Parimate CDN-teenuste võrdlus ��

Minimeerige JavaScripti ja CSS-i

Käsitlesin seda juba jaotises PageSpeed. Saate oma CSS-i ja JavaScripti lihvida spetsiaalse pistikprogrammiga, näiteks Autoptimeerimine. Või sisaldavad paljud WordPressi jõudluse pistikprogrammid ka oma minimeerimisfunktsioone.

Tihendage komponendid

See on sama mis "Luba tihendamine" soovitus vahekaardilt PageSpeed. Saate selle parandada, lubades Gzip-pakkimise.

Paljud WordPressi vahemälu pistikprogrammid sisaldavad Gzip-pakkimise funktsiooni. Või võite kasutada spetsiaalset Luba Gzipi tihendamise pistikprogramm.

Vältige URL-i ümbersuunamisi

See on sama mis "Vältige sihtlehe ümbersuunamisi" lehelSpeed.

Proovige alati linkida lehe praeguse URL-iga, selle asemel et tugineda ümbersuunamistele, et inimesi õigesse sihtkohta viia.

Vähendage DNS-i otsinguid

Külastajate brauserid peavad DNS-i otsimise läbi viima iga domeeni jaoks, millest teie saidil on sisu.

Teil on alati oma saidi jaoks vähemalt üks DNS-i otsing. Kuid kui kasutate oma saidil väliseid teenuseid (nt Google Fonts või Google Analyticsi jälgimisskript), põhjustavad need DNS-i täiendavaid otsinguid.

Kaks lahendust on järgmised:

 • Eemaldage väline teenus, kui see pole vajalik
 • Proovige võimalusel sisu ise hostida, näiteks hostige Google Fonts oma serverisse, selle asemel et tugineda Google Fonts CDN-le. See pistikprogramm võib aidata.

Tehke vähem HTTP-taotlusi

HTTP-taotlusi näete üksikasjalikumalt jaotises Juga vahekaardi sektsioon (see on järgmine).

3. Vahekaart Juga

Juga vahekaart on natuke arenenud, kuid see on väga kasulik tööriist, et mõista, kuidas teie saidi erinevad osad laadivad ja kus võivad olla väikesed kitsaskohad, mis aeglustavad kogu teie saiti.

Kui avate Juga vahekaardil näete kõigi selle lehe HTTP-päringute loendit (need on "Taotlused" GTmetrix tulemuste kokkuvõttest).

Iga teie lehel olev objekt on eraldi HTTP-päring. Näiteks:

 • Iga pilt on üks HTTP-päring (välja arvatud juhul, kui kasutate CSS-i spreid)!
 • Iga CSS- või JavaScripti fail on üks HTTP-päring
 • Kõik välised skriptid, mida laadite (nt Google Analytics), peavad olema vähemalt üks HTTP-taotlus
 • Jne.

Kõik on võrdsed, vähem HTTP-päringuid tähendab tavaliselt kiiremini laaditavat veebisaiti.

Lisaks, nagu näete loendit vaadates, võtab iga HTTP-päringu laadimine erineva aja ja laadimine erinevas järjekorras (mõni blokeerib isegi teisi) – nii et kui leiate aeglase laadimise ja eemaldate selle, HTTP-päringud, saate oma saidi lehe laadimisaegades märkimisväärselt erineda.

Kui liigute selle kohale, näete iga HTTP-päringu üksikasju. Näiteks Maroko kikerherneste pildi laadimiseks kulus 102,4 ms:

GTmetrix kiiruskatse juga analüüs

Konkreetsete HTTP-päringute otsimiseks võite kasutada ka ülaosas olevaid filtri- ja otsinguvõimalusi. Näiteks kui otsite wp-sisu / pistikprogramme, leiate HTTP-päringuid, mis on lisatud teie WordPressi saidi pistikprogrammidele.

Konkreetsete pistikprogrammide taotluste otsimiseks võite veelgi kaugemale kaevata. Näiteks wp-content / plugins / elementor otsimisel kuvatakse kõik päringud saidilt Elementori lehe ehitaja pistikprogramm:

Jugaanalüüsi otsimine

Kui leiate, et pistikprogramm lisab palju aeglaselt laaditavaid HTTP-päringuid ega anna teile palju eeliseid, võiksite kaaluda selle eemaldamist ja leida parem alternatiiv.

4. Vahekaardid Ajastus, Video ja Ajalugu

Rühmitan GTmetrixi kiiruskatse kolm viimast vahekaarti kokku, sest tõenäoliselt ei kasuta te neid nii sageli ja ma ei usu, et need vajavad põhjalikku jaotust.

Ajastus

Ajastus vahekaart annab teile lisateavet selle kohta, kui palju aega kulub erinevate laadimisaja mõõdikute saamiseks. Selle teabe leiate ka jugade diagrammist – Ajastus sakk muudab selle visualiseerimise pisut lihtsamaks.

Kui hõljutate kursorit ühe mõõdiku kohal, kuvab GTmetrix allpool kirjelduse, mis ütleb teile, mida see tähendab:

Vahekaart Ajastused

Video

Kui lubasite testi laadimise ajal lehe laadimise videod, saate neid videoid vaadata saidil Video sakk.

Kui soovite asju üksikasjalikumalt näha, saate neid aeglustada ka 1/4-ni algkiirusest.

Videod on kasulikud, kuna need võimaldavad teil näha mitte ainult teie saidi laadimist, vaid ka seda, kuidas teie sait laadib. Näiteks millised saidi osad on kõigepealt nähtavad? Kas laadimisel on imelikke tõrkeid nagu a "vildakas sisu"? Need on kasulikud asjad, mida peate oma saidi toimivuse optimeerimisel teadma.

Ajalugu

Lõpuks, kui proovite lehte mitu korda, siis Ajalugu sakk võimaldab teil näha eelmiste testide tulemusi, et saaksite analüüsida, kuidas asjad aja jooksul muutunud on.

See salvestab kõik selle lehe testid viimase 30 päeva jooksul. Pärast seda kustutatakse ajaloolised testi tulemused.

Näiteks kui teete mõned muudatused oma GTmetrix kiiruse testi tulemuste parandamiseks, näete, kuidas need muudatused tähendavad lehe laadimisaja tegelikke täiustusi:

GTmetrix kiiruskatse ajaloolised tulemused

Saa rohkem GTmetriksi kiirustestist

Kui soovite kasutada GTmetrix kiirustesti tööriista maksimaalselt, peaksite minema kokkuvõtteväljast kaugemale ja kaevama allpool olevatesse üksikasjadesse.

Te ei soovi oma GTmetrixi toimivuse hindeid liiga haarata, kuid hinnetes sisalduvad soovitused pakuvad kasulikke juhiseid valdkondade kohta, kus teie saidi esiplaanil jõudluse optimeerimine võib puududa.

Lisaks Juga vahekaart on suurepärane tööriist saidi toimivuse konkreetsete aspektide uurimiseks, näiteks piltide, skriptide või pistikprogrammide leidmiseks, millel on teie saidi lehe laadimisaegadele liiga suur mõju.

Kui soovite põhjalikumalt uurida WordPressi toimivust, vaadake meie 11-st viisist WordPressi kiirendamiseks.

Kas teil on püsivaid küsimusi selle kohta, kuidas oma veebisaiti testida GTmetrixiga? Jäta kommentaar ja me proovime teid aidata.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map