Hiilgavate WordPressi õpetuste ülim ring – teie sisend on vajalik!

Üks WordPressi suurepäraseid asju on pidevalt kasvav inimeste kogukond, mis seda ümbritseb. Inimesed, kes ei soovi mitte ainult tarkvara ise laiendada, vaid jagavad oma geniaalsete WordPressi õpetuste kaudu ka oma teadmisi ja kogemusi kõigile teistele.


Seega tahame täna võtta minut aega, et heita valgust kõigi nende inimeste tööle ja suunata teid mõne vinge WordPressi nõuande poole.

Aga hoia! Siin on veel lugu. Selle asemel, et lihtsalt loendit koostada, tahame kutsuge teid ka sellest osa võtma!

Siin on kiire uuring – ainult 2 küsimust: Mis on teie lemmik WordPressi õpetus? Ja miks?

Sirvime teie sisenemiskohti, valime parimad ja lisame need allpool. Lõpp-eesmärk? Kas teil on nimekiri 50 või isegi 100 tõeliselt hiilgavast, kõrgeima kvaliteediga WordPressi juhendist, mis said kogukonnalt kõige rohkem hääli.

toiteallikaks Tüüpvorm

Palli veerema saamiseks on järgmine meie esialgne nimekiri sellest, mis meie arvates on vähemalt 20 hiilgavat WordPressi õpetust. Ainus reegel loendi koostamisel oli keskendumine asjadele, mis paljastavad platvormis midagi tõeliselt huvitavat – õpetused, mis käsitlevad WordPressi teatud aspekte ja selgitavad neid hõlpsasti seeditaval viisil.

Meil on olemas nii algajate taseme teave kui ka mõned täpsemad kontseptsioonid ja asjad, mida saate WordPressiga teha. Kõigile on midagi!

Muide, kui teile meeldib mõni neist õpetustest, siis ärge unustage autoreid natukene sotsiaalmeedias armastada!

Mitte üheski konkreetses järjekorras:

20+ hiilgavaid WordPressi õpetusi

Kuidas teisaldada veebisait WordPress.com-ist isehajutatava WordPress.org-i häälestuse juurde – Algajate juhend

Fakt, et on põhimõtteliselt kaks eraldi – ja põhimõtteliselt erinevat – toodet, mida mõlemad nimetatakse "WordPress" on tavakasutaja jaoks üsna segane. See õpetus selgitab, kuidas oma saiti samm-sammult .com-ist .org-i teisaldada.

Tase: Algaja # veebisaidi seadistamine

Kuidas luua ja kohandada WordPressi lapseteemat

WordPressi lapseteema loomise põhitõdedest on palju artikleid, kuid see Smashing Magazine’i õpetus läheb uskumatult põhjalikuks ja näitab teile, kuidas vanemateemalisi stiile alistada ja palju muud.

Tase: vahepealne # veebisaidi seadistamine # teemad

WordPressi kohandatud pildisuuruste lisamine ja kasutamine: juhend kõigi aegade parima asja jaoks

Kohandatud pildisuurused võivad säästa palju aega, kui töötate paljude piltidega. See õpetus näitab teile, kuidas neid luua, ja selgitab kõiki mutreid ja polte "pehmed taimed" ja "kõvad põllukultuurid."

Tase: vahepealne # veebisaidi haldamine # pildid

Kuidas panna WordPressi toimetaja välja nägema teie esiotsa veebisait

Kas olete kunagi soovinud, et teie postitused näeksid WordPressi redigeerijas välja samasugused nagu teie esiotsa saidil? See õpetus näitab teile, kuidas seda reaalsuseks muuta, lisades WordPressi redigeerijasse kohandatud stiile.

Tase: Keskmine # veebisaidi haldamine # wp-admin

Jetpacki pistikprogrammi kiire juhend

Jetpacki pistikprogramm on tõenäoliselt see pistikprogramm, millest enamikul – kui mitte kõigil – veebisaitidel on kasu. See pakub palju funktsioone, kuid seda on ka inimestele keeruline selgitada, mida see tegelikult teeb. "Ee … kõik, ma arvan." Sellest õpetusest võib olla abi alati, kui keegi küsib teilt Jetpacki kohta.

Tase: algaja # pistikprogramm

WordPressi arendamine vahekasutajatele: kohandatud postitüübid ja taksonoomiad

WordPressi kohandatud postitustüübid ja taksonoomiad on need, mis võtavad WordPressi a-st "ajaveebiplatvorm" mitmekülgseks "CMS platvorm." See õpetus näitab teile, kuidas neid algusest lõpuni luua ja tutvustada.

Tase: Keskmine # kohandatud postitustüüp

Kuidas luua oma WordPressi funktsionaalsuse pistikprogramm

Mõnes olukorras on kohandatud pistikprogramm parem viis koodilõikude lisamiseks oma teema funktsiooniphp faili. See õpetus annab teile teada, millal need olukorrad on ja kuidas saate seda teha.

Tase: vahepealsed # pistikprogrammid

Briljantsed WordPressi õpetused: Divi vs Avada vs X

Divi vs Avada vs X teema: ülim võrdlus

Divi, Avada ja X on kolm peamist kaubamärki "mega teemad" turg. Ja kõik kolm on uskumatult huvitavad, väga võimsad ja üldiselt muljetavaldavad. Kuid samal ajal on need mõeldud ka resonantsiks pisut erinevat tüüpi kasutajatega. See õpetus aitab teil otsustada, milline neist sobib teile kõige paremini.

Tase: Algajad # teemad

Ülim konversioonide jälgimise juhend WordPressile

Konversioonide jälgimine aitab teil teada saada, kui tõhusad on teie turundustegevused. See üksikasjalik juhend näitab teile, kuidas jälgida igat tüüpi konversioone WordPressis: Google Analyticsi eesmärgid, Facebook Pixel ja palju muud.

Tase: Algaja # turundus # analüütika

Kõik, mida peate teadma Yoast SEO kasutamisest WordPressi jaoks

See SEO võlurite Mozsi koletisjuhend sisaldab teile kõike, mida peate teadma WordPress SEO jaoks Yoast SEO pistikprogrammi kasutamise kohta.

Tase: Algaja # SEO # pistikprogrammid

WordPress SEO – lõplik juhend

Yoast rääkides on see Yoast SEO arendajate endi ametlik SEO juhend. See on 6000 sõna pikkune ressurss, mis hõlmab kõike, mida on vaja teada oma WordPressi saidi SEO parameetrite õigeks seadistamiseks.

Tase: Algaja # SEO # pistikprogrammid

Mannekeenide CDN – loll lihtne juhend

Põhilise tõmbe CDN-i seadistamine on lihtne, kuid selle seadistamine kohandatud CNAME-kirjetega töötamiseks võib kiiresti keeruliseks muutuda. Selles õpetuses saate teada, kuidas teha kõike – nii lihtsaid kui ka raskeid asju. (Kas te ei tea, millist CDN-i valida?)

Tase: Algaja # veebisaidi seadistamine # jõudlus

Kuidas seadistada Facebooki kiirartikleid WordPressi jaoks (samm-sammult)

Facebooki Instant Artiklid võivad WordPressi seadistamiseks olla keerulised – see WPBegineri õpetus näitab teile kõiki vajalikke samme nende loomiseks ja käitamiseks.

Tase: Algaja # veebisaidi haldamine # sotsiaalmeedia

Kuidas luua kohandatud WordPressi arhiivilehte

Tavapäraselt pole arhiivilehed olnud WordPressis kõige atraktiivsemad ega ka kasulikumad lehed. Vaikimisi on need lihtsalt automaatselt loodud postitusloendid, mis ei aita lugejal midagi huvitavat suunata. See õpetus näitab teile, kuidas kohandatud lehe mallide abil luua täiesti originaalne arhiivileht.

Tase: vahepealne # veebisaidi seadistamine # teemad

Kohandatud WordPressi juhtpaneeli loomine oma klientidele

Olenemata sellest, kas oleme valmis seda tunnistama või mitte, pole WordPressil uhiuue kasutaja jaoks täiesti lihtne aru saada. Kui olete sisse loginud, toimub armatuurlaual palju ja vaikimisi "Tere tulemast" jaotis ei vasta tegelikult kõigile küsimustele. Siit saab pildi kohandatud armatuurlaua koduleht. Siit saate teada, kuidas oma klientidele elu lihtsamaks muuta.

Tase: Algaja # veebisaidi seadistamine # pistikprogrammid

Laiendage WordPressi juhtpaneelil kiire redigeerimise toiminguid

Kui teil on vaja hallata palju WordPressi postitusi, on päästerõngaks kiire redigeerimise võimalus. See õpetus näitab teile, kuidas seda veelgi kasulikumaks muuta.

Tase: # veebisaidi haldus

Kuidas luua vinge maandumisleht tasuta lohistatava sisu koostaja abil

Pukseerivate lehtede koostajatel võib kindlasti lõbus olla, eeldusel, et olete investeerinud mõnda aega oma valitud ehitaja kasutamise õppimisse. See õpetus näitab teile samm-sammult ühe populaarse lohistamise ehitajaga sihtlehe loomise protsessi.

Tase: Algaja # veebisaidi haldamine # pistikprogrammid

WordPressi kõvendamine

See WordPress Codexi ametlik sisestus on üks parimaid juhendeid WordPressi turvalisuse tagamiseks, millega ma kunagi kokku puutunud olen. See hõlmab kõike – nii suuri kui ka väikeseid.

Tase: vahe # veebisaidi haldamine # turvalisus

Ülim WordPressi arenduskeskkond

Kui soovite oma seiklust alustada WordPressi arendamisega, peate kõigepealt hoolitsema oma arengukeskkonna seadistamise eest. See ei kehti mitte ainult koodi kirjutamiseks kasutatava tööriista kohta, vaid ka täiendavate külgriistade kohta, mis muudavad teie töö sujuvamaks ja teevad asjad üldiselt palju meeldivamaks. Siin on kõike ülevalt alla.

Tase: vahe # arendamine

Parimad WordPressi hostingu pakkujad võrreldes

Hosting on üks neist elementidest, millel võib olla oluline mõju meie saitide õnnestumistele või ebaõnnestumistele. Vali hea peremees ja see muutub üsna suureks komplektiks ning unusta see asi ära. Valige halb ja sisenete lõpmatusse pettumuste ja seisakuid. Siin on kõige populaarsemad WordPressi hostimisvõimalused, mida on võrreldud, jõudluse testitud ja analüüsitud.

Tase: Algaja # veebisaidi seadistamine # hostimine

W3 kogu vahemälu ülim juhend: kuidas seda üles seada

W3 kogu vahemälu on kasulik pistikprogramm, see on kindel. Kuid see on ka väga hirmutav. Pistikprogrammil endal on üldiselt mitu menüüd, vahelehed ja seadete paneelid ning mitte kõigist neist pole lihtne aru saada. Siin on õpetus, mis aitab teil mõista, mis toimub pistikprogrammi sees ja kuidas seda õigesti seadistada.

Tase: Algaja # veebisaidi seadistamine # jõudlus # pistikprogrammid

See võtab kokku meie nimekirja! Jällegi on meil väga hea meel näha teie panust, et saaksime seda loendit laiendada 50 või isegi 100-ni kõige säravamatest WordPressi õpetustest, mis eales avaldatud!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map