Google Mapsi integreerimine WordPressiga (kuidas) – Intergeo Mapsi pistikprogrammi ülevaade

Üksikasjalik kontaktteave on veebisaidi omaniku jaoks alati oluline ja eriti kui veebisait on üles ehitatud ärilisel eesmärgil. Õnnetu fakt on see, et me ei tohiks kunagi loota külastaja omadele "sõita" ringi nuusutada ja kontaktandmeid omaette leida. See on selline teave, mis peaks alati olema otse nende ees. See lihtsustab külastajatel teid leida ja teiega tõhusalt suhelda.


Just seal Intergeo Mapsi pistikprogramm tuleb pildile.

Lühidalt, me analüüsisime selle pistikprogrammi toimimist ja tahame nüüd oma järeldusi teiega jagada.

Siin õpitavad asjad:

 • Mis on Intergeo Maps
 • Mis on selle peamised omadused?
 • Kes vajab Intergeo Mapsi pistikprogrammi ja miks
 • Kuidas sa selle saad
 • Kuidas see töötab
 • Plussid ja miinused
 • Kui palju see maksab … okei, ma võin teile seda kohe öelda … see ei maksa midagi (0 dollarit)

Intergeo Mapsi pistikprogrammi ülevaade

Kohustustest loobumine. Intergeo Maps on meie uusim omandamine ja CodeinWP pere uusim liige.

Mis on selle pistikprogrammi peamised omadused?

Intergeo Maps on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis lisab teie veebisaidile Google Mapsi komponendi ja võimaldab teil seda vabalt kohandada. Kuigi see on tasuta, toob see kaasa mitmeid eeliseid. Mis kõige tähtsam – see võimaldab teil oma saidil kasutada täielikult funktsionaalset Google’i kaarti, mis tähendab, et saate suunata iga külastaja otse teie ettevõtte uksele.
intergeo
Minge Intergeo Maps’i

Esiteks vaatame selle pistikprogrammi peamisi funktsioone:

 • A võimas kasutajaliidese ehitaja, mis on ka kasutajasõbralik. Selle abil saate kiiresti kõike vajalikku kaardil muuta. Kasutajaliidese koostajaga saab täpselt teha järgmist:
  • seadistage algasend ja suumi tase,
  • reguleerida juhtnuppe ja positsiooni,
  • kaardi värvistiilide seadistamine, kasutades eelnevalt määratletud värviskeeme või kohandatud värvisätteid,
  • lisage ülekatted – markerid, ristkülikud, ringid, polüliinid ja polügoonid,
  • luua marsruute aadressilt teisele,
  • integreerige AdSense, nii et saate kaartidel reklaame kuvada.
 • Google Maps saate luua kasutades lühikoodid. Tavaline lühikood on [intergeo] Teie aadress [/ intergeo]. Kuid saate lisada ka muid atribuute, nagu kõrgus, laius, stiil, suum jne.
 • Sa saad looge kasutajaliidese koostajaga kaart. Ja selles osas peate uurima pistikprogrammi kohandamisvalikuid.
 • Pistikprogrammil on a Maps Library, kus see hoiab iga teie loodud kaardi.

Kes vajab Intergeo Mapsi pistikprogrammi ja miks?

See pistikprogramm võib olla hea valik, kui konkreetse koha üksikasjaliku teabe kuvamine on kohustuslik nii teie kui ka teie ettevõtte jaoks.

Näiteks võiksid reisimisega seotud ettevõtted kasutada näitamiseks Intergeo Mapsit sõidujuhised, jalgrattateed või muu asukohapõhine. Kaardid võimaldavad kuvada isegi ilmateavet, kui see on teile väärtuslik.

Samuti kui teie ettevõte on mis asuvad mitmes kohas üle riigi või isegi kogu maailmas, plugin aitab teil näidata kõiki oma kontoreid ja luua nende vahel ühendusi.

Kui te minult küsite, peamine asi, mis selle pistikprogrammi eristab, on see, et see pakub suurt hulka funktsioone – funktsioone, mille eest saaks seda hõlpsalt laadida -, kuid teeb seda tasuta. Kui vajate oma ettevõtte asukoha, aadressi ja mitmesuguste sisuandmete tutvustamiseks täpsemat võimaluste komplekti, on Intergeo Maps tõenäoliselt teile sobiv lahendus.

Kuidas seda pluginat saada??

Nagu enamiku tasuta WordPressi pistikprogrammide puhul, saab installimist ka otse juhtpaneelilt käsitseda (minge aadressile Pluginad, kliki Lisa uus, ja sisestage seal pistikprogrammi nimi) või minge pistikprogrammi ametlikule lehele aadressil https://wordpress.org/plugins/intergeo-maps/.

Kuidas see töötab?

Pärast pistikprogrammi installimist peate vaid juurde pääsema armatuurlauale ja minema seejärel lehele või postitusse, kuhu soovite kaardi sisestada. Kliki Lisage meedium, ja vasakus ribas näete Intergeo kaardid. Siit algab lõbus!

Liides:

intergeo kindral

Nagu näete, on paremal külgribal palju kohandamisvõimalusi. Saate muuta kogu kaardi väljanägemist, legendi asukohta, markereid, juhiseid ja mõõtmeid, üksikasjalikku teavet ilmastiku ja liikluse kohta ning veel mitmeid huvitavaid võimalusi.

Esimeses osas, Positsioneerimine & Suumimine, saate määrata kindla kaardi asukoha ja vaate koos teatud suumi tasemega. Samuti saate otsustada, kas soovite oma kaarti lohistada, ja tähistada keskpunkt punase punktiga.

Kaardivaate saab muuta maantee-, maastiku-, satelliit- või hübriidvaateks. Sisse Zoomimg, saate suumi vahemiku väärtust muuta. Kui soovite kaardi konkreetsele punktile lähemat või kaugemat vaadet, saate neid numbreid muuta.
positsioneerimine ja suumimine

Sisse Juhtelemendid, valite iga üksuse asukoha kaardil. Näiteks saate teisaldada juhtnupu Zoom, Pan, MapType ja SteetView:

juhtelemendid1

Sisse Stiilid, saate valida kaardi mõõtmed. Saate valida kaardi laiuse, kõrguse ja värvi. Saate seada ka lihtsa äärise.

Lisaks võite valida suvandi Kohandatud stiil ja kasutada kogu kaardi jaoks enda stiili.

stiilid

Veelgi enam, kui soovite kaardil osutada mõnele konkreetsele punktile või kohale (et need oleksid paremini nähtav), võite joonistada Ülekatted sektsiooni. Klõpsake lihtsalt kaardi ülaosas ilmuvat joonistusmenüüd ja alustage vajaliku joonistamist.

ülekatted

Sisse Juhised, saate määrata tee kaardi kahe punkti vahel. Samuti saate valida, millist rada tuleks näidata: jalgratturitele, jalakäijatele, ühistranspordile või autodele.
juhised

Näite selle tulemuse kohta:

suund

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, on kaasas ka Intergeo Mapsi pistikprogramm AdSense’i integreerimine. Sellest võib abi olla, kui soovite oma saidil raha teenida veel kontekstipõhiste reklaamide kuvamise kaudu. Muidugi sõltub selle osa kasulikkus teie ärimudelist ja saidi eesmärgist.

Kasutusnäide:

[intergeo] Bukarest, Rumeenia [/ intergeo]
Kui olete kõigi kohandamisvalikutega lõpetanud, saate kaardi oma veebisaidile kuhugi paigutada. Kui olete klõpsanud nupul "Sisesta postitusse" nuppu, a ilmub lühinumber oma tekstiredaktoris. See väike lühinumber on tegelikult teie kaart.

Kirjutage oma aadress lühikesesse koodi ja kaart korjab selle kohe üles.

Alumine rida

Olgu, on aeg loetleda selle pistikprogrammi plussid ja miinused ning jagada lõplik otsus.

 • See on tasuta.
 • Kasutajasõbralik ja hõlpsasti kasutatav liides.
 • Kui te ei vaja keerulist kaarti, saate lihtsalt kasutada vaikekoodi.
 • Oma isiklike kaartide kandmiseks saate luua isikupärastatud ja nägusaid kaarte "allkiri."
 • Visuaalsed elemendid näevad välja vinge ja reaalsusele lähedased.
 • Kui teil on vaja ilmateade kaardil ennustada, pakub see teile sellist võimalust.
 • Saate oma asukoha kaardil esitada väga detailselt ja tuua välja mitmesuguseid sellega seotud andmeid.
 • Ilmselge … kui vajate oma saidil lihtsalt lihtsaimat kaarti, saate selle ikkagi kiiremini kätte, lihtsalt minnes otse Google Mapsi ja hankides manuskoodi.

Lõpuks on Intergeo Maps suurepärane pistikprogramm. See pakub kasulikke funktsioone ja valikuid, olenemata sellest, mida soovite oma kaardil näidata. See võib olla eriti kasulik ettevõtete omanikele, kellel on füüsilised kohad, kus kliendid saavad tegelikult end näidata ja uksele koputada.

Mida sa arvad? Kas olete seda veel testinud?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map