Andmetabelite kasutamine WordPressis – loomingulised viisid andmetega täidetud HTML-tabelite loomiseks

Tabelid pole kunagi olnud midagi sellist, milles WordPress eriti hea on. Põhimõtteliselt, kui soovite WordPressis andmetabeleid näidata, siis tõenäoliselt valmistate kogu esitluse käsitsi – kasutades toores HTML-i ja CSS-i, et kõik hästi välja näeks.


Ja ei, ma pole unustanud uut blokeerijat. Ehkki see muudab tabelite loomise ja kuvamise kindlasti lihtsamaks, pole see siiski täiuslik lahendus, eriti suurte andmekogumite korral.

Igatahes, kuna tabeleid on midagi, mida oleme siin CodeinWP-i postitustes palju kasutanud, tahan jagada teiega täna mõnda meie tippstrateegiat.

Selles juhendis esitan mõned loomingulised ideed selle kohta, kuidas saate WordPressis HTML-tabeleid / andmetabeleid kasutada, muuta need põlised look ja veenduda ka, et need on optimeeritud mobiili jaoks ja on samal ajal ka SEO-sõbralikud..
Andmetabelite kasutamine WordPressis

Meie kolmeastmeline lähenemine andmetabelitele WordPressis

Oma lähenemisviisi kiireks kokkuvõtmiseks oleme WordPressis töötanud andmetabelitega kolmel erineval viisil:

a) Kasutades lihtsaid reageerivaid ja nägusaid tabeleid põhiandmete esitamiseks ja meie postituste osade kergemaks seedimiseks.

(b) Kasutades midagi, mida võiksime nimetada "keskmise astme lauad" et lubada mõnda lisafunktsiooni, näiteks kasutajate sortimine ja hiire hõljumisel ridade esiletõstmine.

Reaalajas näide:

HostiettevõtjaHinne / 5Uuringu populaarsusMurgude populaarsus (Alexa)
GoDaddy3.50,41223
Sinine vaim3.30,261780
HostGator3.70.301872
WPEngine4.40,374065
SiteGround4.61.005708
DreamHost4.10,2210030
A2 majutamine3.80,1612709
Pilves4.50,3918544
Kinsta4.80,2523350
Hooratas4.60,1834689

Meie hostimise uuringust

c) Kasutades automaatse värskendamisega tabeleid, mis võimaldavad teha palju keerukamaid sisemisi toiminguid, mis kasutajale esipaneelil pole kuigi nähtavad. Näiteks siin olev tabel on üles ehitatud Google’i lehe alusel ja seda värskendatakse automaatselt (see tähendab, et kui lehte uuendame, värskendatakse ka tabelit).

Näide:visualiseerija hostitabeli demo

Siit saate teada, kuidas saate meie lähenemisviisi jäljendada ja luua WordPressis endale lahedaid andmetabeleid:

Strateegia nr 1: kasutage Visualizerit oma laudade ellu viimiseks

Alustame suure tõenäosusega hunniku kõige arenenuma lähenemisega! Siis teeme asja lihtsamaks, kui läheme sellest postitusest kaugemale.

Visualizer on üks meie enda pistikprogrammidest ja peamine tööriist, mis võimaldab WordPressis seda esimest andmetabelite käsitlemise strateegiat kasutada.

  • ��️ Mis on Visualizer? See on pistikprogramm, mis võimaldab teil luua diagramme, graafikuid ja tabeleid ning lisada need siis lühikoodide või plokkide abil oma ajaveebi postitustesse. Seda on lihtne kasutada, kui vajate vaid põhifunktsioone, aga ka väga võimas, kui soovite kapuutsi all pisut veel näpistada.

Üks lahe asi Visualizeris on see, et saate oma andmeid laadida nii tabelite kui ka diagrammide jaoks mitmest allikast. Näiteks uue tabeli loomisel saate importida järgmistest aadressidest:

  • CSV-fail,
  • URL (sh Google’i arvutustabelid),
  • veel üks diagramm,
  • WordPress (luues filtrid / töövood, mis sirvivad seejärel WordPressi andmebaasi ja avavad soovitud andmed),
  • andmebaasi otse (kasutades toores SQL päringuid),
  • Lisaks saate andmeid sisestada ka käsitsi.


Visualizer: WordPressi tabelite ja diagrammide haldur

Autor (id): Teema


90% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.5 + Vajalik

Rohkem infot

visualizer.zip

Praegune versioon: 3.4.3

Viimati värskendatud: 4. mail 2020


90% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.5 + Vajalik

WordPress.org pistikprogrammi leht


Visualizer: WordPressi tabelite ja diagrammide haldur

Olgu, kus siin mängitakse teie laudade ellu viimist?

Tabelite puhul on keeruline see, et nende käsitsi loomine võtab põhimõtteliselt sama palju aega kui hiljem nende värskendamine. Me kõik teeksime tabelitest pigem ühekordse ülesande ja hoiame kõike automaatselt ajakohasena.

Visualizeriga saate tõmmata oma tabeli andmed URL-ist ja seejärel seada importimise korduma iga tund / 12 tundi / päev / kolm päeva.

Mida see tegelikult tähendab, on see, et saate a tabel, mis värskendab ennast automaatselt mis põhineb allika muutustel. Loe: selle juurde pole vaja tagasi tulla ja käsitsi värskendada.

Siin on neli loovat viisi, kuidas seda ära kasutada:

Hoidke juhtumianalüüsid või analüüsipostitused ajakohased (automaatselt)

Oleme WordPressi hostimise turule sattunud. Meil on selle teema kohta mitmeid postitusi ja enamik neist vajab pidevaid värskendusi.

Meie peamise hostimise võrdluse üks versioon sisaldab reaalajas tabelit, mis tõstab esile esiletoodud võõrustajate laadimisaegu. See näeb välja selline (live laud):

.visualizer-41792oddTableRow {taustavärv: #eaeaea! oluline;}

(Kui te nüüd sellele postitusele lähete, ei pruugi te seda tegevuses näha. Me muudame seda umbes üsna sageli, katsetades paljusid asju.)

Kogu see tabel tuuakse automaatselt Google’i arvutustabelitest. Isegi logosid ja linke hoitakse Google’i arvutustabelites (toor HTML-na). Kui värskendame näiteks laadimisaegu, värskendatakse neid ka tabelis. Rääkimata sellest, et kasutaja saab tabeli sortida.

Selle seadistamine pole üldse keeruline:

1. Valmistage ette Google SheetStandardi asjad. Siin on näide:

lehe näide

Siis, "avaldage see veebis" vastavalt see juhend.
2. Looge VisualizerFirstis tabel, installige Visualizer plugin, duh!

Minema Meediumid → Visualizer Library ja klõpsake nuppu Lisa uus. Valima Tabel.

Valige häälestusaknas Impordi andmed URL-ist, sisse minema Ajakava importimine ja seejärel sisestage impordi URL ja ajakava. Meeldib nii:

impordi ajakava

Salvestage tabel.
3. Lisage tabel postitusele / lehele. Lisage tabel lühikese koodi abil või blokeerija abil. See tähendab, et teil on oma andmetabelid WordPressis!

Selle seadistuse abil saate jällegi tabelite andmeid tuua ja seejärel lasta neid ka automaatselt värskendada.

Hoidke mitu tabelit ajakohasena mitme postituse vahel (automaatselt)

See on seotud eelmise stsenaariumiga, kuid nurk on natuke erinev.

Põhimõtteliselt ei takista miski teid sama Google’i lehe kasutamist mitme tabeli andmeallikana.

See tähendab, et saate kaasata sarnaseid tabeleid mitmesse postitusse / lehte ja te ei pea muretsema, et need aja jooksul sünkroonimisest eemalduvad (nt värskendate ühte, kuid unustate teise värskendada jne)..

Tabeli seadistamisel Visualizeris saate minna täpsematesse sätetesse ja kohandada mitmesuguseid asju, näiteks lehekülgede lisamist, ridade arvu, keelata / lubada kasutajate sorteerimist, lubada otsingut jne. See tähendab, et teie tabelid võivad siiski välja näha erinevad, isegi kui nad kasutavad sama andmeallikat.

Hoidke oma liikluse / kasutajate / müüginumbrid ajakohased (automaatselt)

Veebiettevõtete seas on olnud trend jagada oma veebisaitidel erinevaid numbreid / näitajaid nagu liiklus, müük, kasutatavate kasutajate arv jne..

Kuid mitte kõik ei taha kinnistada väliseid teenuseid ja ei saa seega neid mingil viisil modereerida.

Ideaalis, isegi kui olete väga läbipaistev, ei taha te ikkagi ärgata ja teada saada, et ostukorvis või liiklustööriistas sisalduv manus näitab tohutut langust – kuigi teie pealkiri võib ikkagi öelda "vaata, kui hästi meil läheb!"

Kui lisate uue kihi ja impordite andmed kõigepealt Google’i lehele, saate kõiki muudatusi modelleerida, enne kui need tuuakse liikluse / müügi tabelisse ja kuvatakse saidil reaalajas..

Seadistamine on sama nagu eelmistes stsenaariumides. Lihtsalt looge uus Google’i leht, importige või sisestage oma numbrid ja ühendage see Visualizeri tabeli või diagrammiga.

Andmebaasi päring (automaatselt)

Visualizeril on varrukas üles veel üks lahe funktsioon; see saab importida tabeli andmeid otse oma WordPressi andmebaasist töötlemata SQL-päringu kaudu.

Jah, üsna arenenud kraam, jah, kuid annab ka palju võimalusi, kui soovite katsetada.

Mõned kiired ideed:

Esiteks saate hõlpsalt näidata oma kõige kommenteeritumaid postitusi. Sellist loendit saate kasutada mitte ainult läbipaistvusaruannetes, vaid ka oma arhiivide lehel. Näide:

kommenteeritud-on

Niisuguse tabeli moodustamiseks minge lihtsalt Visualizerisse, looge uus tabel ja valige Import andmebaasist.

Päringiaknasse saate panna midagi sellist:

SELECT post_title AS Post, COUNT (DISTINCT c.comment_ID) AS Kommentaarid postitusest wp_posts p vasakule liitumiseks wp_comments c ON p.id = c.comment_post_ID RÜHM p.ID TELLIMUSTE JÄRGI Kommentaarid DESC LIMIT 10

See näitab tabelit teie 10 parimat kõige kommenteeritumat postitust.

Võite URL-i saamiseks päringut keeruliseks muuta, et saaksite need postituste pealkirjad reaalajas muuta. See on vaid näide. Siin on veel mõned asjad, mida saate teha:

  • loetlege kõik oma postitused kindlast kategooriast või autori kirjutatud
  • uurige tabeleid, mida teised pistikprogrammid oma andmete salvestamiseks kasutavad, ja laadige neilt vastavad andmed
  • kuvage WooCommerce’i enimmüüdud tooted koos müügi arvu, linkide ja hindadega, mida iganes soovite
  • tehke sama hõlpsa digitaalse allalaadimisega; siin on mõned valmispäringud

Asi on selles, kui asi puudutab Visualizer ja kuidas me seda kasutame. Kuid kui te ei vaja sellist täiustatud automatiseerimist, on ka teisi lahendusi:

Usaldusväärse sorteerimise ja tabelitöötluste jaoks kasutage tabelitPress

Oleme ka suured fännid TablePress ja kasutanud seda paljudes meie postitustes.

Näiteks on siin suur tabel – loetletakse WordPressi teematuru 100 parimat mängijat. Eelvaade:

teemakataloogi näide

Mis meile TablePressi juures meeldib, on see, et saame ridu hõlpsalt ümber joondada, peita ridu, dubleerida ridu ja anda ka kasutajale tabeli sortimiseks mõned juhtnupud.

Näiteks on selle konkreetse tabeli jaoks taustprogrammis veel mõned veerud, mida me ei kuva (punased). TablePress ei sunni meid neid kustutama – võime neid lihtsalt kuvamise eest peita.

lauapress peidetud

Kasutage HTML-tabelite näppimiseks lühikoode Ultimate

Isiklikult, Ultimate lühikoodid (SU) on üks mu kõigi aegade lemmik pluginaid.

Selle paljude lühikoodide hulgas on ka üks, mida saate kasutada, et muuta oma tavalised HTML-tabelid palju kenamaks.

Meie postituses on tabel, milles võrreldakse parimaid VPN-teenuseid:

su laud

See ehitati toores HTML-is ja siis lisati lihtsalt selle ümber SU-kood. See:

[su_table] [/ su_table]

Kõik nähtavad rea stiilid ja äärised on SU-d.

Teisisõnu, kui teie teemal pole tabelite käsitlemiseks eriti kena CSS-i, kasutage SU-d.

�� märkus; kõik kolm selles postituses räägitud lahendust – Visualizer, TablePress ja SU – suudavad väljastada tabeleid, mis on mobiilseks kasutamiseks valmis ja reageerivad.

Järeldus

Soovitan teil katsetada nende kolme pistikprogrammiga. Armastame Visualizerit, kuna see on meie enda looming, kuid peame tunnistama, et ka ülejäänud kaks on üsna kenad ka konkreetsete ülesannete jaoks!


Visualizer: WordPressi tabelite ja diagrammide haldur

Autor (id): Teema


90% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.5 + Vajalik

Rohkem infot

visualizer.zip

Praegune versioon: 3.4.3

Viimati värskendatud: 4. mail 2020


90% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.5 + Vajalik

WordPress.org pistikprogrammi leht


Visualizer: WordPressi tabelite ja diagrammide haldur


TablePress

Autor (id): Tobias Bäthge


100% hinnangud


800 000 + installida


WP 5.3 + Nõutav

Rohkem infot

tablepress.1.11.zip

Praegune versioon: 1.11

Viimati värskendatud: 1. aprillil 2020


100% hinnangud


800 000 + installida


WP 5.3 + Nõutav

WordPress.org pistikprogrammi leht


TablePress


WordPressi lühikoodide pistikprogramm – otseteed Ultimate

Autor (id): Vladimir Anokhin


98% hinnangud


800 000 + installida


WP 4.6 + Nõuab

Rohkem infot

lühikoodid – ülim.5.9.0.zip

Praegune versioon: 5.9.0

Viimati värskendatud: 24. mail 2020


98% hinnangud


800 000 + installida


WP 4.6 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


WordPressi lühikoodide pistikprogramm – otseteed Ultimate

Kas kasutate WordPressis andmetabelit??

Mida arvate tabelitest ja nende kohast WordPressi kaasaegses kasutajaliideses?

Gutenbergi ploki redigeerija on muutnud tabelite loomise palju kasutajasõbralikumaks, seega on juhuslikud kasutajad tõenäoliselt valmis nendega nüüd katsetama. Lõppude lõpuks on tabelid üks neist klassikalistest asjadest, millega kõik, kes on kunagi MS Wordi kasutanud, on üsna tuttavad. Miks te siis ei saaks "lihtsalt lisage need" WordPressile, eks?

Kas kasutate WordPressis palju andmetabelit? Kui jah, siis kuidas neid luua??

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map