4 uut loomingulise kasutuse juhtumit sotsiaalmeedias osalemise automatiseerimiseks WordPressi kaudu (kunagi varem avaldatud)

4 uut loomingulise kasutuse juhtumit sotsiaalmeedias osalemise automatiseerimiseks WordPressi kaudu (kunagi varem avaldatud)

4 uut loomingulise kasutuse juhtumit sotsiaalmeedias osalemise automatiseerimiseks WordPressi kaudu (kunagi varem avaldatud)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Alustame millegi üsna ilmsega – oma sisu jagamine sotsiaalmeedias on muidugi oluline. Kellel on aga tegelikult aega selleks, et muuta see tõeliselt tahtlikuks ja läbimõeldud praktikaks?


Põhimõtteliselt, isegi kui me teame, et see on pikas perspektiivis midagi väga väärtuslikku, on meil raske iga päev sellele aega ja tähelepanu pühendada..

Nii et tuleb automaatselt sisu jagamine sotsiaalmeedias. Iseenesest pole WordPressi saidilt selle tegemine tegelikult nii keeruline. Tööriistu on erinevaid. Lihtsaim: võite saada Jetpack ja määrake see haarama oma ajaveebi värskemaid andmeid ja seejärel jagama seda või Taasta vana postitus sama teha oma arhiivitud postitustega. Tehtud ja tehtud.

Kuid see on ainult jäämäe tipp ja automaatse jagamise abil saab veel palju ära teha.

Esimene küsimus on aga see, miks tahaksite isegi automaatselt sotsiaalmeedias asju jagada? Mis mõte sellel on??
Automatiseerige oma sotsiaalmeedia kohalolek WordPressi kaudu

Nutika automaatse ühiskasutuse abil on võimalik saavutada paar asja. Siin on eelised, mida saate pärast nende kasutusjuhtude rakendamist, mida täna arutame:

 • looge tõelised suhted mõjutajatega oma nišis,
 • laske kõigil teie sisuloomega seotud pingutustel – mitme platvormi kaudu – hoolitseda ja neid teie sotsiaalmeedia profiilidele automaatselt jagada,
 • säästa aega, koondades kõik ettevõtte uudised ja jagades neid ühele või mitmele sotsiaalmeedia voogudele (ettevõtte profiilid),
 • saate meelerahu, seadistades automaatse jagamise asjadele, mida te peaksite jagama, kuid kipuvad ununema.

Ülaltoodu ei pruugi praegu nii selge olla, kuid luban, et leiate vähemalt ühe järgmistest teie vajadustele kasulike juhtumite hulgast. Edasi:

1. Kuidas luua suhteid mõjutajatega automaatselt jagatava sisu kaudu?

Esiteks, mida me automaatselt jagame, on nende sisu – teie mõjutajate sisu – ja mitte teie enda sisu.

See toimib järgmiselt:

Alustamiseks vajate standardset WordPressi saiti ja meie Elustage võrk sisse panema. Ma oleksin ilmselt pidanud seda varem mainima. Oleme selle pistikprogrammi üle uhked ja just see võimaldab mul tuua teile täna kõik need sotsiaalmeedia automatiseerimise juhtumid. Selle saate siit (lisatasu; erinevad litsentsid saadaval) ja siin on põhjalik ülevaade pistikprogrammi installimise ja konfigureerimise juhised.

Selle konkreetse lähenemisviisi põhiidee on: (1) vali oma mõjutaja (d), (2) võtke teadmiseks kogu nende sisuvoog (nende blogidest, YouTube’i kanalitest, mis iganes) ja seejärel (3) jagage neid automaatselt, kui ilmub midagi uut, andes samal ajal ka neile peeneks, kui palju liiklust nad teie aktsiate kaudu saavad.

Kõlab võib-olla pisut keerulisena, nii et lammutagem asjad ära:

a) Valige mõjutajad ja kanalid

Selle töö tegemiseks on vaja otselinke teie mõjutajate RSS-kanalitesse. Neil peaks olema kerge tulla.

 • Enamiku WordPressi ajaveebide jaoks leiate RSS-voo URL-i, lisades voo saidi peamise URL-i lõppu (nt https://www.codeinwp.com/blog/feed/)..
 • YouTube’i kanalite puhul saate seda teha, haarates kanali ID selle URL-ist ja lisades selle selle lõpus: https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=. TeemaIsle puhul on voo URL seega https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=UCAQcBsP3h6p5yXgFap4LEGA
 • Sarnast metoodikat saate kasutada RSS-voo linkide leidmiseks ka teiste platvormide jaoks.

Märkus. Ehkki võite tehniliselt proovida korraga minna rohkem kui ühe või kahe mõjutaja juurde, ei tohiks te seda tõenäoliselt teha. Ülalt öeldes, ütlevad kolm inimest, on üsna selge, et automatiseerite asju ja te ei soovi seda tingimata.

Nagu öeldud, võite minna pärast ühe mõjutaja mitut sööta. Tõenäoliselt on parim viis loetleda etteantud inimese kõik peamised kanalid. Näiteks on mõne inimese jaoks Keskmine sööt sageli nende põhiblogi repost. Sel juhul ei soovi te mõlemat.

b) Seadistage Revive Network, et ennast märgata

Nagu ma mainisin, pole siinkohal eesmärk mitte ainult jagada teiste inimeste sisu, vaid ka neile inimestele delikaatselt teada anda, kui palju liiklust nad teie pärast saavad. Märksõna on siin peensusteni.

Alustuseks seadke Revive Network tavapäraselt. Esiteks integreerige see oma sotsiaalmeedia profiilidega – nii, et see teaks, kus sisu jagada.

Järgmisena jätkake oma mõjutaja sisuvoogude lisamisega. Jälle, siin on plugina täielik juhendamine.

konto lisamine
lisage RSS-vooge

Järgmine samm on ajakava seadmine ja Revive Networkile teatamine, kui sageli peaks uute asjade jagamine otsima..

Ma soovitaksin järgmisi seadeid:

 • kontrollige iga kolme tunni järel uut sisu (pole vaja seda sagedamini teha),
 • jagage ainult ühte postitust (kui teie mõjutaja avaldab lühikese aja jooksul rohkem sisu, on need tõenäoliselt ainult originaalse versiooni erinevad versioonid ja me ei pea neid kõiki jagama),
 • jagamisintervallid – kui sageli sisu oma voogudele jagada – määrake see sellele, mis teie profiili jaoks sobib,
 • puhastage kogu sisu 12–24 tunni pärast.

seaded 1

Sel hetkel jälgib Revive Network teie lisatud vooge ja analüüsib neid uue sisu osas. Kui mõjutaja voogudes ilmub midagi, saadab Revive Network teie malli põhjal sotsiaalmeedia jagamise. Millest rääkides:

mall 1

Selle eesmärk oleks muuta mallid kõlavaks loomulikuks ja kasutada mõnda lühikest tutvustust, mis antakse enne iga jagamist. Samal ajal saate kasutada "Võlusildid," mis seejärel asendatakse enne aktsia avaldamist. Näiteks selline mall:

{mainimine} kirjutab "{pealkiri}". Lisateavet leiate siit {link_w_utm}

Sellest saab midagi sellist:

@codeinwp kirjutab "August 2017 WordPressi uudised". Loe lähemalt siit https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/

Nüüd umbes "märkamine" osa:

Nii et ainuüksi aktsiatest ei pruugi piisata, et teid kellegi radarile suunata. Võimaluste parandamiseks peaksite oma jagamisel kasutama kohandatud UTM-silte.

Midagi, mida olete juba varem märganud, on see, et sisu jagamisel kasutasime võlusilti {link_w_utm}. See viib inimese sisule osutava otsese URL-i ja lisab sellele kohandatud UTM-sildi.

Näiteks teisendatakse selline URL nagu https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/ aadressiks https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/?utm_source = karol_twitter.

See annab teile ühe tohutu eelise:

Kui keegi näeb teie säutsu ja jälgib mõjutaja sisu, näeb ta mõjutajat teie saidi analüüsis. Meeldib nii:

liiklus

Tõde on see, et paljud inimesed on analüüsimise pärast kinnisideeks. Ja isegi kui ei, siis kontrollivad nad vähemalt igal nädalal oma statistikat. Lõppude lõpuks tegi neist veebipõhistes jõupingutustes tahtlik olemine just need, kes tegid neid mõjutajateks.

Nii et kui need viitenumbrid aja jooksul liituvad, on suur tõenäosus, et mõjutaja neid märkab. See omakorda lihtsustab teil nende poole pöördumist ükskõik, mis teil võib olla, ja öeldes tõele, et olete juba mõnda aega tähelepanu pööranud ja nende sisu jaganud.
trello

Saate kohandatud UTM-e hõlpsalt seadistada võrgus Revive. Ja isegi kui te ei muuda ühtegi vaikeseadet, täidab pistikprogramm ikkagi teie saidi URL-i põhjal UTM-sildid.

UTM

Üldiselt on inimestele tohutu kasu näha seda, kes nende UTMides neist räägib, ja te saate sellest väga hästi kasu lõigata..

Võrgustikud on kõik – mitte ülepaisutamine. Näiteks, nagu Bill Widmer jagas ühes meie viimases postituses siin blogis, tsiteeri:

Mida rohkem teie võrk kasvab, seda hõlpsam on teie tööd reklaamida ja seda rohkem võimalusi loomulikult teie juurde tuleb.

Peamine näide: minu vabakutseline kirjutamiskarjäär tõusis möödunud jaanuaris tohutult. Mul õnnestus sattuda Slacki gruppi, kuhu kuuluvad mõned veebis kõige tuntumad turundajad ja kirjanikud.

Minu sissetulek kolmekordistus peaaegu üleöö. Nad andsid mulle võimalusi, millest ma poleks kunagi osanud unistada.

2. Hoolitsege kõigi oma sisuloomega seotud pingutuste eest ühes kohas

Nagu ma juba varem mainisin, on teie saidi põhisisu jaoks mõne automaatse ühiskasutuse seadistamine väga lihtne – võite lihtsalt installida Jetpacki (või mis iganes muud eelistate) ja teha sellega mõne minutiga.

Kui aga hakkate panustama paljudesse teistesse kohtadesse, muutuvad asjad siin keerukamaks.

Näiteks pole harvad juhtumid, kus inimesed ajaveebi ajavad, vahendavad, pakuvad YouTube’i, pakuvad netisaateid ja osalevad erinevatel foorumitel korraga. Ja muidugi peaks kogu see sisu sotsiaalmeedias armastust saama. Lõppude lõpuks soovite, et inimesed märkaksid teid, tuleksid teie sisu juurde tagasi või lihtsalt ei unustaks, miks nad teid ennekõike jälgisid.

Niisiis, kuidas sa selle kõige jaoks usaldusväärse automaatse ühiskasutuse seadistate?

Üks ilmne lahendus, Puhver, millega olete ilmselt üsna tuttav. See toimib lihtsalt – esitate lihtsalt lingi ja see lisatakse teie järjekorda. Või funktsioon, mis on a Bufferi suhteliselt uus lisand, nüüd saate sellele lisada terveid RSS-vooge, vaadata üle, mis saabub, ja seejärel otsustada, mida jagatakse ja mis lahti lükatakse.

Puhveril on siiski ka oma varjuküljed. Täpsemalt öeldes, igal aastal on selliseid varjukülgi 12. Siin on minu oma:

Kuule lisandub, et 10 dollarit kuus pole täpselt nii palju – umbes kaks ja pool lamedat valget kohvi Starbucksis -, kuid see on minu jaoks ikkagi natuke raske kõht.
Puhverarved

Ja ärge saage minust valesti aru; kui puhver on kunagi teie lemmikvahend, peaksite seda tõenäoliselt kasutama. Ma saan aru … ja nagu näete, olen ka mina endiselt maksev klient. Sellega on kõik hästi.

Kuid see, mida ma tahan teile täna esitada, on vaid üks alternatiiv – midagi, mida tuleks kaaluda, kui otsite ehk odavamat lahendust või midagi, mida saate täielikult ülevalt alla juhtida.

Vaatame, kuidas see töötab:

a) Koguge kogu oma sisu voog

Siin alustamine on sarnane sellega, kuidas tegime mõjutaja seadistamise, kuid seekord töötate oma voogudega.

Alustuseks loetlege kõik, mis on teie originaalne sisuvoog. Näiteks kui kasutate oma Tumblri ajaveebi lihtsalt oma peamise ajaveebi sisu mainimiseks, siis ei pea te seda Tumbli voogu siin loetlema, see oleks põhimõtteliselt duplikaat.

Mõned kohad, kus võiksite sisu avaldada:

 • oma ajaveeb,
 • teie autor toitub ajaveebidest, millesse te regulaarselt panustate,
 • teie YouTube’i kanal,
 • teie keskmised ja muud välised ajaveebid,
 • teie foorumiprofiilid, kui need on teie sotsiaalmeedias üldiselt olulised.

b) Jagage seda kõike nutikalt

Selle seadistamisega tahame saavutada paar peamist eesmärki:

 • Ühtegi sisutükki ei tohiks tähelepanuta jätta.
 • Aktsiad tuleks aja jooksul ühtlaselt postitada. Me ei taha, et seda kõike jagatakse näiteks mõne tunni jooksul ja siis pole meil ülejäänud nädala jooksul midagi.

Nii saate teha järgmist:

Esiteks lisage oma kanalid võrku tavapäraselt.

Järgmisena looge mallid. Kuid seekord pidage meeles, et jagate oma asju, nii et sõnastus peaks seda kajastama. Võite mallides kasutada UTM-silte, kuid see pole praegu nii oluline.

Oma mallide loomisel linkige need oma konkreetsete sotsiaalmeediaprofiilidega – nendega, mis on antud sisu voo jaoks mõistlikud.

Järgmisena määrake oma ajakava:

 • Selle jaoks seadke kontrollimise intervall mis tahes, mis tundub mõistlik.
 • Jagatavate postituste arv peaks tõenäoliselt olema ainult üks.
 • Seadke oma Twitteri ja Facebooki jagamisintervallid väärtusele, mis tagab, et sisu ei saa liiga kiiresti otsa ja et kõik, mida jagate, piisab "eetriaeg."
 • Seadke puhastusvahemik 0-ni – hoidke igavesti.

seaded 2

Sel hetkel pannakse kogu teie uus sisu järjekorda ja jagatakse seda vastavalt teie seatud ajakavale. Kõik autopiloodil. Te ei pea muretsema selle pärast, et jagada teatud aja jooksul liiga palju või liiga vähe.

3. Koguge ja jagage kõiki ettevõtte uudiseid

Siinne idee sarnaneb mõnevõrra eelmise kasutusjuhtumiga, kuid eesmärk on natuke erinev. Teise numbri eesmärk oli reklaamida ennast / oma kaubamärki sotsiaalmeedias – veenduge, et teie sotsiaalmeedias toimuv on kindel ja et teie sisu puutub kokku uute (ja naasvate) silmamunadega.

See teenib laiemat eesmärki – te ei jõua mitte ainult uute lugejateni, vaid hoiate oma meeskonda ja partnereid kursis teie ettevõttes toimuvaga..

Me kavatseme koguda kogu sisu, mis pärineb ettevõtte erinevatest osakondadest, ja jagada seda asjakohaste sotsiaalmeedia profiilide kaudu.

a) Koguge sööta

Iga ettevõte on erinev, nii et mul on raske teile kuulikindlat loendit esitada, kuid üldiselt soovite koguda kõik kanalid, mis võivad olla olulised mõlemale välisele inimesele – nt klient – kui ka meeskonna liige.

Nende hulka kuuluvad tavaliselt ettevõtte ajaveebid, sisemised teadetetahvlid, koht, kus tavaliselt leitakse ettevõtte teadaanded, kõik avalikkusele suunatud ajaveebid ja veebisaidid, mis ettevõttele kuuluvad, tegevjuhi isiklik ajaveeb või meedium (kui see on asjakohane) jne..

b) Seadistage ühiskasutus

Sellest hetkest alates on seadistamine põhimõtteliselt sama, mis eelmisel juhul. Mida me tahame saavutada, on see, et midagi ei jäeta tähelepanuta ja samal ajal hoitakse aktsiad aja jooksul ühtlaselt postitatud, juhuks kui lühikese aja jooksul saabub palju sisu..

Malle tühistades ja vooge lisades keskendugeme ajakavale:

 • Üldiselt peaksite tõenäoliselt sagedamini otsima uut sisu. Pool tundi tundub mõistlik.
 • Seadke pistikprogramm jagama ühte või mitut postitust korraga (sõltuvalt sellest, kui palju sisu toodetakse); Ma ei soovitaks seda siiski rohkem kui kolmele seada.
 • Seadke intervallid väärtuseks, mis kajastab ettevõtte tavaliselt toodetava sisu hulka.
 • Määrake puhastus 0-ni – hoidke sisu igavesti, kuni seda jagatakse.

seaded 3

4. Muutke oma elu lihtsamaks, seadistades üheotstarbelise automaatse jagamise

Kõlab krüptiliselt. Ma mõtlen järgmist:

Põhimõtteliselt on kõigil midagi, mida nad teavad, et nad peaksid (või tahavad jagada) jagada, kuid kas unustage seda või on alati kavas midagi tähtsamat.

Mõned näited:

 • Võib-olla olete osa kasvavast kogukonnast, kes soovib end märgata ja võiks oma sõna levitamiseks abi olla (olgu see siis foorum, ajaveeb, mis iganes).
 • Võib-olla on teil mõni sõber, kelle sisule te igapäevaselt eriti tähelepanu ei pööra, kuid soovite siiski teda aidata ja jagada oma asju sõltumata sellest.
 • Võib-olla töötate ettevõttes, mille sisu soovite vahetevahel jagada, mitte liiga sageli, vaid lihtsalt selleks, et hoida asju aktiivsena.

Kõik ülaltoodu on teie jaoks olulised asjad, asjad, mida te ei soovi kahe silma vahele jätta, aga ka asjad, millega teil võib-olla pole aega käsitsi tegeleda.

Nii et siin tuleb mängu Revive Network. Seadistamine ei erine varasemate kasutusjuhtumitega:

Valite oma kanalid, loote mallid, mis selgitavad, mis toimub, ja määrake ajakava vastavalt.

Üks asi, mida saate siin teisiti teha, on jagamisintervalli seadmine suuremale väärtusele, võib-olla iga kahe päeva tagant. Nii ei näe te kunagi oma sotsiaalmeediaprofiili sisuga rämpsustatuna, kui teie sõber segab nende RSS-voogu kogemata või kui teie reklaamitavas kogukonnas on lihtsalt sisu juurdevoolu.

Samuti võite soovi korral siiski UTM-silte kasutada, et veenduda, kas teie reklaamitav teab, et liiklus tuleb teie pärast.

Kas automatiseerite oma sotsiaalmeedia postituse?

See võtab kokku meie nelja kasutusjuhu loetelu, kuidas WordPressi ja Revive Networki abil oma sotsiaalmeedias esinemist automatiseerida.

Mul on uudishimulik, kas teil on praegu sotsiaalmeedia profiilide jaoks seadistatud mingisugune automaatne postitamine? Mida te sellest arvate – ma mõtlen, kas see on põhimõtteliselt lahe või olete kogu idee aia taga?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector