WordPress 5.0 on väljas ja maailm ei lõppenud – läbipaistvusaruanne nr 46

WordPress 5.0 on väljas ja maailm ei lõppenud – läbipaistvusaruanne nr 46

WordPress 5.0 on väljas ja maailm ei lõppenud – läbipaistvusaruanne nr 46
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Läbipaistvusaruanne nr 46


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 46. väljaandesse (2018. aasta novembri jaoks). Selles sarjas arutlen selle üle, mis ettevõttes on toimunud, ja jagan oma õpinguid ning strateegiaid kogu tee jooksul. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

Sel kuul räägime:

 • Meie musta reede kogemus sel aastal
 • WordPress 5.0 on siin; maailm ei lõppenud
  • Kuidas 5.0 turgu mõjutab??
 • Kas AdSense on ikka asi (saidiomanike jaoks)?
 • Kas AdSense saab parandada teie orgaanilisi paremusjärjestusi?
 • Ärimudelid – tõeline jutt!
 • Kui ma eksin …

Meie musta reede kogemus 2018. aastal

Meie sel aastal toimunud musta reede püüdlustel oli kaks peamist külge: võõrustasime ThemeIsle.com’is eksklusiivset pakkumist ja avaldasime ka ajaveebis WordPressi parimate pakkumiste ülevaate. Vaatame, kuidas see kõik läks:

��️ Alustame endisest – meie Musta Reede tehingust.

Otsustasime teha midagi väga sarnast meie eelmise aasta reklaamiga. Rakendasime kogu saidi allahindlust ilma kupongikoodita. Iga uue liikmelisus oli esimesel aastal 30% soodsam (varem oli see 25% soodsam).

Üldiselt nägime a Müügi kasv 50% võrreldes selle oktoobriga. See on väga sarnane tulemus numbritega, mida eelmisel aastal nägime. Sellegipoolest ei teinud me seekord ühtegi reklaami, võrreldes eelmise musta reedega, kui kulutasime Facebooki reklaamidele paar tuhat dollarit. Selle kohta saate rohkem lugeda läbipaistvusaruandest nr 34.

Päeva lõpus polnud Must reede 2018 meie jaoks liiga suur, kõike arvestati. Ma tean teisi selles valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid, kellel läks palju paremini. Arvan, et nädala pikkuse 25–30% soodsama müügi korral on teema- / pistikprogrammipoodide jaoks üldiselt hea strateegia.

�� Nüüd teisel pool barrikaadi – avaldades selles ajaveebis Musta reede tehingute ümarlaua.

Otsustasime muuta selle aasta postituse palju väiksemaks kui aasta varem. Varem oli meil kokku ligi 200 tehingut, mille tulemuseks oli posti käsitsemisel tõsine ajainvesteering. Asi oli vaja iga päev uuendada, ilmuda tuli uusi pakkumisi, saada kättesaadavaks, lõppeda jne. See oli palju tööd.

Sel aastal oli meil vaid 15 parimat pakkumist.

Valisime need välja selle põhjal, mis lugejatele eelmisel aastal kõige rohkem meeldis, ja kaalusime ka tehinguid pakkuvate ettevõtete üldist mainet.

Tegime seda selleks, et mõlemat hõlbustada lugejate jaoks ja samal ajal muuta töökoormus meie enda jaoks oluliselt vähem jõhkraks.
must reede postitus

Nagu selgus, avaldasid paljud teised ajaveebid 100 ja enama tehinguga loendeid, enamik neist olid loetamatud. Lisaks pole ma isiklikult nii veendunud, et sellised tohutud ümarlauakesed on tegelikult kellelegi kasulikud. Kraami on lihtsalt liiga palju, nii et mõned suurepärased pakkumised võivad segu segamini eksida.

Kuid meie plaan vähendada töökoormust õnnestus vaid pooleldi. Kui ümarlaua suurus oli eelmisel aastal tõepoolest 1/10, siis saime ikkagi tonni e-kirju ettevõtetelt, kes soovisid tutvustamist. Paljud need taotlused kustutasime lihtsalt, kuid paljud neist võisid kasutada vastust / selgitust, eriti kui need pärinesid partnerilt või kelleltki, keda me teadsime.

Külgmärkus; mitmesuguste meieni jõudvate teavitussõnumite maht muutub üha tüütumaks. Ehkki meil on pühendunud inimene (mitte mina), kes tegeleb nendega, on see siiski palju aega raisatud. Oleme alati püüdnud vastata ja leida loomingulisi ja väärtuslikke viise, kuidas teha koostööd sellega, kelle poole pöörduda. Kuid enamik inimesi lihtsalt rämpsposti ja nad pole valmis kasutama mõnda muud teost peale selle, mida nad mõnes loevad "kuidas teavitustööd teha" juhend saidil SomeRandomBloggingAdviceBlog [dot] com.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et meil oli Musta reede postitusse sel aastal umbes kolm korda rohkem orgaanilist liiklust kui aasta varem.

Need olid 3 populaarseimat pakkumist sellel aastal:

 1. Envato
 2. Loominguline Tim
 3. Elegantsed teemad

WordPress 5.0 on siin; maailm ei lõppenud, sellega on kõik korras

Ma ei usu, et WordPressi ökosüsteemis oleks kunagi ilmunud midagi muud, mida vihkati sama palju kui Gutenbergi.

Inimesed vihkasid seda kirega. Mõni ikka teeb. Eriti nüüd – see on osa WordPress 5.0-st.

Ja ma saan aru. Inimestena ei taha me loomulikult muutusi. Või pigem me ei taha, kui muudatus on meile peale sunnitud.

Gutenberg on tohutu muutus. Isegi need, kes plaanivad klassikalist redigeerijat kasutada, ei saa nad seda lõputult teha. TinyMCE lihtsalt kaob. Ja see muudatus näib karm, kui olete pärast WordPressi juhtpaneeli sisenemist harjunud TinyMCE-ga suhtlema.

Saan sellega isiklikult suhestuda. Kuigi olen põnevil uute asjade üle ja olen uudishimulik, vihkan ma oma harjumuste muutmist ja pean asju uuesti õppima. Ja ärge saage minust valesti aru, mulle meeldib õppida asju, mis on täiesti uued, mitte asju, mis üritavad asendada midagi, mis polnud katki ja töötas suurepäraselt. Arvan, et just seda tunnevad paljud inimesed WordPressi redigeerija suhtes.

Kuigi seda objektiivselt vaadates on uus toimetaja ilmselgelt suurepärane idee. Isegi kui praegune teostus pole ideaalne – see ei saa olla -, on see siiski suurepärane asi, mida tuleks edasi arendada ja paremaks muuta.

uus WordPressi toimetaja

Ehkki oleksime võinud pisut oodata ja toimetajat enne lõppväljaannet paremaks muuta, nagu öeldakse, pole ajastus kunagi õige. WordPressi ökosüsteemi tööpõhimõtte tõttu oli vaja peamist tõuget, et pakkuda pistikprogrammide ja teema arendajatele piisavalt suurt stiimulit uue toimetaja loomise alustamiseks.

Muidu arendajana töötades on alati ahvatlevam töötada funktsioonide kallal, mille eest teie kasutajad maksavad, võrreldes uue toimetaja integreerimisega, mis on ilmselt aastaid eemal südamikust. Kui kõik nii palju kiirendas, hakkasime Gutenbergi jaoks loodud pistikprogramme ja teemasid nägema tõesti kiiresti.

See viib mind siia oma õppetundi. Ma tõesti ei kadestanud Matt Mullenwegi, kui see kõik toimus. Ma nägin, kui kohutav positsioon ta oli, isiklikust vaatenurgast, mitte ärist.

Me kõik oleme inimesed ja meile meeldib, et meid hinnatakse ja armastatakse. Näiteks pettun ma üsna kergesti, kui loen sotsiaal- või tugikanalites mõnda keskmist sõnumit, öeldes minust või ettevõttest midagi halba. Ma kujutan vaid ette, kui keeruline see Mullenwegi jaoks oli.

Ühelt poolt teadis ta, et see, mida ta tegi, oli parim viis platvormi edasiliikumiseks ja selle asjakohaseks hoidmiseks, kuna üha enam tööriistu hakkab saidi loomiseks pakkuma paremaid kasutajakeskseid kogemusi. Kuid teisest küljest nägi ta regulaarselt, kuidas inimesed sotsiaalmeedias ja ajaveebides vaidlevad selle üle, kui jube Gutenbergi idee oli. Lihtne on ette kujutada, kuidas mõned neist argumentidest muutuvad isiklikeks rünnakuteks, mille läbimine pidi olema valus.

Selliste asjadega tegelemine paneb sind tundma end pigem poliitikuna kui tegevjuhina. Kogu selle negatiivsuse tasakaalustamiseks vajate kindlasti palju tuge.

Päeva lõpus, nagu me kõik näeme, ei lõppenud maailm siiski WordPress 5.0-ga. Kellegi sait ei purunenud ja enamus uut blokeerijat proovinud inimestest arvasid seda.

Kuidas WordPress 5.0 turgu mõjutab??

Ma isiklikult ei näe siin midagi radikaalset. Ma mõtlen, et mulle on 100% selge, et muudatust oli vaja platvormi edasiliikumiseks ning see teeb WordPressiga töötamise lõpptarbija jaoks palju lihtsamaks, kes saab nüüd lõpuks oma sisu kenasti näidata.

Muidugi saavad mõned sellest muutusest rohkem kasu kui teised ning tõenäoliselt kahaneb teemade ja pistikprogrammide turg üldiselt pisut. Lisaks sellele, kuna erinevad veebimajutajad pakuvad iga kuu integreeritumaid WordPressi lahendusi, võib olla raskem veenda kasutajaid installima uusi teemasid ja / või pistikprogramme lisaks sellele, mida host on neile juba tasuta andnud; kuid see on teema juba teist korda.

Samal ajal ei ole ma alati nõus asjadega, mida Automattic ja WordPressi sihtasutus teevad, ja sellega, kuidas Mullenweg raami mõnele otsusele langetab. Kaldun rohkem keskenduma faktidele ja suundumustele, mis WordPressi ökosüsteemis tõenäoliselt ilmnevad.

Ootan huviga, kuidas kõige selle tagajärjel turg teemade, pistikprogrammide ja isegi sisuettevõtete jaoks edasi läheb.

Kas AdSense on ikka asi?

Mõni kuu tagasi otsustasin teha midagi vana kooli, proovides välja mõelda, kuidas meie rahandust parandada ja parandada. Tutvustasin meie saitidele AdSense’i uuesti. Jah, te loete seda 2018., mitte 2008. aastal.

Alustasin JustFreeThemes ja siis lisatud TeemaIsle segule ka. Külgriba ainult sellel hetkel – nii et midagi liiga jõhkrat pole.

kuulutus teemalIsle

Külgribareklaamid ei ole CTR-i ja üldise potentsiaali osas kõige paremad. Kui te ei soovi lugemiskogemust liiga palju mõjutada, ei saa te palju võimalusi. Ma ei tahtnud blogisid muuta esimesteks reklaamide väljaanneteks, kus peate enne käepärase artikli juurde jõudmist käepärast AdSense’i blokke läbi saama.

Igatahes. Kuna seda nimetatakse läbipaistvusaruandeks, võite nüüd oodata teatud arvnäitajaid selle kohta, kui väärtuslik on kogu AdSense’i kogemus olnud. Noh, vastavalt AdSense T-le&C, mul pole lubatud mingeid konkreetseid andmeid jagada. Jäägem siis järgmise üldise järelduseni:

See pole vaeva väärt.

Ma arvan, et ma ei üllata kedagi, öeldes, et ajaveebi raha teenimiseks on tõesti paremaid viise.

Siiski pean seda väärt eksperimendiks. Saate palju vahetuid kogemusi, lisaks saate oma saidi jaoks seada võrdlusaluse selle kohta, mida tuleks pidada edukaks monetiseerimistasemeks, mis ületab AdSenseist saadavat..

Rääkimata sellest, et oma saidil AdSense’i käitades ja oma brauseris reklaame blokeerimata, saate teada palju maastiku kohta ja seda, kes seal tegelikult teie omadele vaatajaskondadele reklaamib. Mõned tooted üllatavad teid. Kuid oluline pole ainult reklaamijad; samuti on huvitav jagada, kui palju need inimesed on nõus kulutama ja milline on keskmise kampaania eluiga.

Selline teave on tõesti hindamatu, kui teil on samas ruumis konkureeriv toode.

Kas AdSense saab parandada teie orgaanilisi paremusjärjestusi?

AdSense’i teema juurde jäämiseks on see väike asi, mis on kasvanud peaaegu vandenõuteooria taseme hüpeks.

Siit leiate küsimuse: kas AdSense’i lisamine suurendab teie orgaanilisi paremusjärjestust? Nagu ka juhul, kui teie saidil on AdSense, aitab ainus fakt teie asetust paremusjärjestuses?

Kõlab veider, okei, kuid on olemas mõned head argumendid, miks Google võiks AdSense’i saitidele hoogu anda. Neist peamine on asjaolu, et mida rohkem on AdSense’i toega saite esikümnes, seda rohkem raha läheb Google’i taskusse.

Ehkki sellel on mõtet (mõnevõrra), ei usu ma, et see just see toimub. Üks argument on see, et Google’i otsingu reklaamid toovad palju rohkem tulu kui kõik, mis pärinevad sisuvõrgust (AdSense saitidel).

Kuid vaatame, mida meie enda andmed selle kohta ütlevad:

a) ThemeIsle ajaveeb

Kahjuks lisasime AdSense’i täpselt üks päev pärast kogu ajaveebi ümberkujunduse käivitamist, nii et meie paremusjärjestuse kõikumiste põhjustajana on raske AdSense’i näpuga näidata..

Üldiselt nägime tõepoolest mõne numbri paranemist (liikluse kasv 10%), kuid ma omistaksin selle pigem kogu saidi palju olulisematele muudatustele.

parenduse paremusjärjestus 1

b) JustFreeThemes

Nägime orgaanilise liikluse kasvu 5%. Pagan võtaks! Mul pole siin müüti tõrjumiseks tõsist põhjust?

parenduse paremusjärjestus 2

Igatahes julgustan teid päeva lõpuks tegema mõned oma katsed ja vaatama, kuidas AdSense teie saidil toimib, seda nii lisatulu saamise kui ka paremate kohtade lisamiseks Google’i otsingusse.

Ärimudelid – tõeline jutt!

hiljuti lekkinud Facebooki dokumendid on pärl.

Vaatamata sellele, et dokumendi pikkus on 250 lehekülge, on see tõesti väärt vaatamist. Seal on mõned huvitavad punktid, eriti kui soovite teada saada, kuidas strateegia koostamine töötab Facebooki skaalal.

Näiteks see osa, mis mulle tõeliselt huvitav oli, puudutas ärimudeleid. Eriti kuidas ärimudel skaalaga paraneb.

Oletagem näiteks, et müüte WordPressi teemasid ja teil on 100 teemat kuus. Kui teil kasvab 1000 teemat kuus, teenite te ilmselt palju kümnekordselt raha. Teie ärimudel ise ei lähe skaalaga siiski paremaks.

Võrdluseks: kui vaadata eduka ajaveebi ärimudelit, siis on sageli võimalik, et nad teenivad palju rohkem raha, kui nende lineaarne kasv võib viidata. Näiteks kui ajaveebi peamine rahastamismudel on sidusettevõtetest saadav sissetulek, siis paljud kaupmehed koondavad teie komisjonitasu, seda rohkem müügivihjeid saate. Võite saada näiteks 50 dollarit müügivihje kohta, kui genereerite 10 müüki, kuid 150 dollarit, kui genereerite 100. See pole harv tava..

Peale selle, mida populaarsemaks teie ajaveeb muutub, seda rohkem tahavad inimesed teile kirjutada, silmatorkavamad mõjutajad hakkavad ühendust võtma, suuremad ettevõtted tahavad teiega äri teha, suuremad partnerid tahavad reklaamida jne. Ärimudel paraneb skaalaga.

Idee lihtsustamiseks mõelge sellele nii; kui teil on kümme teie ettevõtte sarnast ettevõtet, on sama, mis ühel, mis on kümme korda suurem?

Teisisõnu, kas arvate, et 10 või 50 CodeinWP ajaveebi omamine on sama mis ühe TechCrunchi omamine – kui arvestada, et kokkuvõttes saate sama liikluse?

Ma arvan, et ei.

Teisest küljest ei oma 10 väiksemat teemapoodi ega ühe suurema poodide omamine nii suurt vahet. Või ma võin eksida. Kas see on?

Valest rääkides:

Kui ma eksin …

Teen regulaarselt nii palju vigu ja eksimusi, et peaksin looma a "kuu viga" veerg siin. Igatahes:

Täpselt aasta tagasi tegin panuse tutvustada sihtlehe mallide kollektsiooni ja neid sinna lisada Orbiidi rebane.

Kasutaja vaatevinklist võite lihtsalt valida mõne eelvalmistatud kujunduse (põhineb Elementoril) ja kasutada seda mis tahes teemaga; kõik paari klõpsuga.

Plaan oli ka mallide portimine Gutenbergiga hiljem töötamiseks.


Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Autor (id): Teema


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Rohkem infot

themeisle-companion.zip

Praegune versioon: 2.9.8

Viimati värskendatud: 28. aprillil 2020


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Olin selle idee üle väga põnevil ja otsustasin seda järgida järgmise päevakorrapunktina. Ehkki idee ise võis olla geniaalne ��, pole ma palju mõelnud, kas me oleme tõepoolest õige ettevõte, kellel on parimad võimalused selle teostamiseks.

Näiteks palju hiljem käivitas Envato oma pistikprogrammi, mille eesmärk oli sarnane idee, ja ma sain aru, et neil on selle toimimiseks palju parem positsioon..

Kujundus ei ole asi, mida saaksime lihtsalt mütsist välja tõmmata ja mille oleme kiiresti teinud, samas kui Envato võib üsna pea käivitada üleöö 100 maandumislehe kogu.

Neid asju on raske realiseerida, kuid mõnikord pole lihtsalt inimene, kes antud ideed ellu viiks, isegi kui see tundub alguses hiilgav.

Aga mis sa arvad? Kas me peaksime selliste asjade pärast isegi muretsema? Lõppude lõpuks, olenemata sellest, mida soovite teha, on seal alati keegi suurem, kes võib tulla kohale ja domineerida turul üleöö.

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Täname, et lugesite ja toetasite meid! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector