Turule on jõudnud uued Elementori lisandmoodulid ja mida me teeme oma 7-dollarise sissetulekuga pistikprogrammiga – läbipaistvusaruanne nr 39

Turule on jõudnud uued Elementori lisandmoodulid ja mida me teeme oma 7-dollarise sissetulekuga pistikprogrammiga – läbipaistvusaruanne nr 39

Turule on jõudnud uued Elementori lisandmoodulid ja mida me teeme oma 7-dollarise sissetulekuga pistikprogrammiga – läbipaistvusaruanne nr 39
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 39. väljaandesse (2018. aasta aprilli kohta). Selles sarjas jagan kõike, mis ettevõttes toimub, mida tasub ka arutada. �� Räägime ärist, plaanidest, toodetest, õppetundidest ja paljust muust. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Midagi, mis on viimasel ajal olnud minu pidev ja teadlik pingutus, on töötada ainult nende asjade kallal, millel on tõepoolest tähtsus. Ja see kehtib tegelikult nii minu enda kui kogu meeskonna jaoks.

Päeva lõpus on õigete asjade tegemine ilmselt olulisem kui see, et teeksid õigesti.

Loodan, et jõuame iga kuu sellele eesmärgile üha lähemale ja see kuu pole olnud teistsugune. Oleme töötanud mitmete huvitavate projektide kallal kardinate taga ja loodan neid mõnda teiega siin jagada.

(Meil on ka mõni uus projekt ahjus küpsetamiseks, kuid need pole veel jagamiseks valmis. Hoidke end kursis!)

1. Elustage vana postitus ja taaselustage.Sotsiaalne

Revive Old Post on meie peamine sotsiaalmeedia pistikprogramm. (Peaksite seda kontrollima, muide, kui te pole sellega veel tuttav.)

Bogdan on enam kui kuus kuud töötanud plugina lähtekoodi täieliku ümberkirjutamise nimel. Eelmine koodipõhi oli pisut jäik selles osas, kuidas me jagasime mõned seaded konto, mitte võrgu kohta (ausalt öeldes polnud see üldse võimalik).

Kuna projekt oli käimas, otsustasime seda käsitleda ka võimalusena kasutada Vue.js ja REST API veel.

Lisaks meie oskuste laiendamisele ja nende tehnoloogiate paremale tundmaõppimisele võimaldab see meil kasutada uut koodialust ka Revive Old Post hostitud versiooni käivitamiseks. See võimaldaks meil ka funktsionaalsuse osas rohkem ära teha, vabaneda WordPress Cronist ja paljudest hostimisega seotud probleemidest.

Kuigi kõige selle taustal ei olnud värskendus nii sujuv, kui lootsime … Kuid siiski saime kõigi probleemidega kiiresti hakkama ja parandasime kõik vähem kui 24 tunni jooksul, mis tõstis meie müüki ja ülevaated.

Nagu võite ette kujutada, polnud sellesse uude versiooni lisatud uute funktsioonide osas eriti palju, kuna see polnud tähelepanu keskmes. Selle uue koodbaasi tõttu on aga järgmiseks kuuks rivistatud lahedaid asju. Mõnda asja on praegu lihtsalt palju lihtsam kodeerida.

Ja see pistikprogramm on tõepoolest olnud oluline osa meie tootevalikust. Kui teil on huvi, on Revive Old Post viimase kolme aasta jooksul toonud sisse keskmiselt 6000–7000 dollarit kuus.

Kuna ma just selle üles kasvatasin, on see hea hetk, kui rääkida tervikust natuke lähemalt "suur" planeerige pistikprogrammi olemasolu.

Pistikprogrammi eluea jooksul saime juba üsna varakult aru, et selle kasutajad erinesid teie keskmisest ThemeIsle’i keskmisest kliendist. See veenis meid, et pistikprogrammi kasvu jätkamiseks peaksime võtma käputäis drastilisi samme:

 1. Liigutage pistikprogramm eraldi veebisaidile ja laske sellel oma bränd üles ehitada. Seda õppisime ka Syedilt WPBegineri käest.
 2. Looge uues (meie jaoks) sotsiaalmeedia nišis originaalset sisu ja looge vaatajaskond, keda see plugin võib potentsiaalselt huvitada.
 3. Kasutage tasuta pistikprogrammi populaarsust, et tuua mõned orgaanilised lingid ja seeläbi parandada uue veebisaidi nähtavust.
 4. Kasutage saidi ja ajaveebi liikluse suurendamiseks otseseid Facebooki reklaame.
 5. Käivitage pistikprogramm SaaS-na.

Ehkki plaan näib olevat sirgjooneline, on tegelikult kannatlikkus, tõsiseltvõetav osutamine ja suuremale pildile keskendumine tõsisteks väljakutseteks.

Päeva lõpus on see siiski käes "suur" plaan kindlasti paneb asjad perspektiivi ja võimaldab teil igal ajal uuesti vaadata ja veenduda, et liigute õiges suunas.

Näiteks olen ma siinse arenguga väga rahul. Viimase paari kuu jooksul oleme lähenenud oma põhieesmärgile Revive.Sotsiaalne ajaveeb. See eesmärk on põhimõtteliselt kasutada meie kogemust kahe maineka ajaveebi ehitamisest WordPressi ruumi ja rakendada seda uues nišis.

Siiani on plaan kenasti välja mängitud. Blogimise mõttes on õppetund ikkagi sama: tulemuste nägemine võtab palju aega, kuid siis võivad need ilmuda nii, nagu tundub üleöö. Näitus (a), Revive.Sotsiaalne liiklus:

Revive.Sotsiaalne liiklus

Meil on selle suundumuse üle tõeliselt hea meel ja loodame, et see jätkub ka tulevikus.

2. Elementori lisandmoodulid

Me käivitasime oma lemmiklehe ehitajale Elementorile uue lisandmoodulite pistikprogrammi!

See oli pehme käivitamine, kuid kogukond näib tõesti seda uut nautimas "asi."

Olgu, mis sellest siis saab?

Selle nimi on Sizzify ja see on meie uus Elementori lisandmoodulite ja mallide pakk.

 • Seal on Lite versioon siin. Suurepärane võimalus vaadata, mida see pistikprogramm teha saab.
 • Ja seal on ka Pro-versioon siin. Lihtsamalt öeldes: Pro-l on rohkem kõike, nagu võiks arvata. ��

sizzify

See uus toode on eriti hea tehing meie praegustele klientidele, kes juba kasutavad Elementorit. Nad lihtsalt saavad selle oma praegusesse liikmeskonda lisada.

Ma tõesti tahtsin selle projekti ukse taha saada ja seda hoolimata minu isiklikust ajapuudusest ja paljudest muudest asjadest, mille kallal ma töötanud olen.

Tahtsin saada sõna kogu selle Elementori juhitud alamniši potentsiaalist WordPressis.

Sizzify käivitamisel teadsime, et see pole kõige parem selline tööriist, kuid arvasime, et v1 saate siiski edastada ja selle edaspidiseks parendamiseks töötades tunneme turgu (mida me teeme praegu kirjutades see).

Nagu öeldud, on mul saadud tulemuste suhtes segane tunne. Esimesel kuul nägime müüki ainult 400 dollarit. Ma arvan, et vaatamata parandustele, mis meil v2 jaoks võivad olla, ei kasva see 25-100x.

Ja ma olen teadlik olemusest õnnemängust, mida me siin võtame. Põhimõtteliselt, vabastades ainult piisavalt hea toote, ei näe te tegelikult turu täielikku potentsiaali. Lõpuks saavad erakordseid tulemusi ainult erakorralised pistikprogrammid.

3. CodeinWP ja Hestia

Eelmisel kuul olin jälle üsna kinnisideeks CodeinWP liikluse vähenemisest ja teemüügi väikesest langusest. Mitte tingimata sellepärast, et need peaksid olema prioriteedid, vaid pigem minu isiklikest päästikutest ja sellest, kuidas ma reageerin, kui kaotan [KAASNdan midagi]. Olen lihtsalt niimoodi konkurentsivõimeline.

Igatahes soovisin seda liiklust ja müüki tagasi saada!

Tegin palju uuringuid ja tulin tagasi kavaga, mis nõuab põhimõtteliselt CodeinWP veebisaidi täielikku ümberehitust ja meie lähtekoodi ümberkirjutamist Hestia teema.

CodeinWP-i puhul on meil plaanis keskenduda palju kiirusele, mobiili optimeerimisele ja lugejate üldise kaasamise suurendamisele. Hestia jaoks soovime olemasolevat koodbaasi täiustada viisil, mis minimeerib edaspidiseid hooldustöid.

Töötame CodeinWP-ga ka disaini / sisu korralduse seisukohast ja oleme uue ilmega peaaegu valmis. Loodetavasti näete seda varsti!

4. Meeskonnatöö!

Teeme meeskondlikult tarkusega uusi huvitavaid asju. Näiteks käivitasime oma käsiraamatus iganädalase aruandlusalgatuse, mida seejärel kureeritakse ja edastatakse esmaspäeval kogu meeskonnale. Chris hoolitseb selle eest ja teeb tõesti head tööd!

Siin on näide sellest, kuidas see kokkuvõtlik e-kiri välja näeb:

See tundub üsna hea viis suhtluse asünkroonseks parandamiseks.

Kõrvalmärkusena on see olnud meie strateegia vältida kohe alguses väga spetsiifilisi ametikirjeldusi ja see osutub lõpuks meile väga hästi sobivaks.

Kuigi alguses pettumust valmistav, on see väga rahuldust pakkuv, kui meil õnnestub oma meeskonna liikmetele leida väga konkreetsed rollid, millega nad tunnevad end mugavalt.

Näiteks palkasime Chrisi algselt oma sotsiaalmeedia jõupingutustes abistama. Sel ajal, kui ta seda veel teeb, on ta ka palju tegelenud uute asjadega ja osutub nendes väga heaks. Nagu eelpool mainitud "iganädalased värskendused" e-post.

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector