ThemeIsle ajaveeb on ümber kujundatud, edastab tulemusi esimesel päeval – läbipaistvusaruanne nr 43

ThemeIsle ajaveeb on ümber kujundatud, edastab tulemusi esimesel päeval – läbipaistvusaruanne nr 43

ThemeIsle ajaveeb on ümber kujundatud, edastab tulemusi esimesel päeval – läbipaistvusaruanne nr 43
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Läbipaistvusaruanne nr 43


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 43. väljaandesse (august 2018). Selle sarja eesmärk on viia teid kiiremini kurssi ettevõttes toimuvaga, põnevate uute projektidega, millest oleme osa võtnud, ning lisaks ka mõtetele ja õppetundidele WordPressi ärimaailmast. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

Tulud on edevus. Kasum on mõistlikkus. Sularaha on reaalsus.

Enne viimaste uudistega tutvumist tahan teile näidata ülaltoodud tsitaati (usun, et Greg Savage). Ma tunnen, et sellist asja tuleb tõesti sagedamini öelda.

Eriti resonantsin selle väitega, kuna see on seotud praeguse olukorraga, milles ettevõte tegutseb. Ehkki meie tulud on märkimisväärsed, pole meie kasumimäär sugugi nii suur ja kassareservid on veelgi halvemad. Kuid piisavalt negatiivsusega! August oli meie jaoks tegelikult üsna suurepärane! Siin on kõik:

Äri seisukohalt on selle aasta peamine eesmärk kriitiliste mõõdikute paremaks muutmine. Selle saavutamiseks oleme teinud järgmist:

  1. Optimeerides kulutusi, mida kulutame turundusele, ja tuginedes rohkem kanalitele, mis toimivad kõige paremini, samal ajal vähendades ebaefektiivseid kanaleid. Näiteks sidusettevõtte tulude vähenemisega vähendasime meie Facebooki reklaamide eelarvet.
  2. Veenduge, et õiged inimesed töötaksid projektide kallal.
  3. Muude investeeringute kontrolli all hoidmist natuke rohkem. Näiteks kui me armastame WordPressi ürituste sponsoreerimist, WordCampsisse reisimist või kogukonda panustamist, peaksime veenduma, et see jääb eelarve piiresse ega kahjusta ettevõtte rahavoogu..
  4. Töötame välja viiside abil, kuidas meie projekte paremini rahaks teha.

Kõike seda silmas pidades on siin augustikuu olulisemad sündmused:

ThemeIsle ajaveebi ümberkujundamine

Pärast CodeinWP-i ümberkujunduse lõpuleviimist paar kuud tagasi oli aeg teha sama ka ThemeIsle ajaveebi jaoks. Ka eesmärgid olid üsna sarnased. Keskendusime peamiselt teabearhitektuuri, kiiruse ja mobiilikogemuse parendamisele.

ThemeIsle ajaveebi kujundus

John AnalogWP-st tegi saidi kujundamisel fantastilist tööd, samal ajal kui meie meeskond töötas selle WordPressi abil välja.

Üldiselt nägime oluliste mõõdikute hüppelist kasvu kohe pärast selle ümberkujundamise käivitamist. Põrkekursid, kohapealne aeg, ümberarvestuskursid on kõik paranenud.

ThemeIsle ajaveebi kasvamise uurimine on minu jaoks väga huvitav (kirjutasin mitu korda erinevatest katsetest, mida me tegime, ja nende mõjust liiklusele). Üldiselt on meil 2018. aastal suudetud suurendada ThemeIsle ajaveebiliiklust 3x ja see on juba parem kui algne eesmärk, mille ma aasta alguses püstitasin. See näitab mulle, kui raske on mittelineaarselt mõelda.

Täpsemalt öeldes oli meil 2017. aasta aprillis ajaveebis 200 artiklit – umbes aasta pärast käivitamist. Nüüd on meil artikleid üle 480. Kuid tore on see, et liiklus pole kahekordistunud ega kolmekordistunud. Tegelikult on see 14x suurem!

ThemeIsle ajaveebi kasv

Nüüd on see, kas arvate, et 14x on hea või halb, on teie otsustada. Asi on selles, et tahan üle saada sellest, et võib-olla ei peaks te sisuturundusest lootma mingeid olulisi tulemusi varem kui pärast, näiteks 2-3 aastat pingutust. Või vähemalt näeme seda oma töö põhjal – ja mitte ainult selle ühe projekti jaoks.

Teise noodi kohta oli augustis ka Google’i algoritmi värskendus, mis andis mõlemale meie ajaveebile üsna põrmu. Nägime ThemeIsle liikluse kasvu 35% + ja CodeinWP 25% + kasvu. Nagu ma neid numbreid nähes olen õnnelik, pole liiklus meie kõige väärtuslikumate artiklite jaoks nii palju kasvanud. See tähendab, et suurenemine ei tähenda otseselt suuremat tulu. See on endiselt kinnitus, et kõik rasked tööd, mida oleme teinud saitide paremaks muutmiseks, tasuvad end ära.

ThemeIsle ajaveebi loomisel oli eesmärk näidata, kuidas sisuturundus pikas perspektiivis töötab ja mida on reaalselt võimalik saavutada, kui keskendute usalduse loomisele ja suurepärase sisu avaldamisele, jättes samal ajal "kaval" edutamine võrrandist välja.

Järgmine ümberkujundamisloendis on peamine sait ThemeIsle.com. See on siiski alles algfaasis, nii et mul pole siin teiega palju jagada. Asjad liiguvad siiski edasi, nii et järgmise paari kuu jooksul võite oodata uudiseid.

Meie esimene suurem projektimüük

Neile, kes lugete neid aruandeid regulaarselt, teate, et soetasime teel mitmeid väiksemaid projekte / tooteid ja üritasime neid oma portfellis integreerida. Usun, et huvitavate uute toodete hankimine võib olla suurepärane võimalus avada oma ettevõte uutele võimalustele.

Vaatamata sellele, et olen mitu korda ostja olnud, ei ole ma kunagi sellist kinnisvara müünud. See on sel kuul muutunud.

Üks asi, mida ma viimasel ajal mõistsin, on see, et isegi kui müük iseenesest ei ole rahaliselt tohutu võit, võib see kasutajatele siiski võita. Näiteks saavad nad näha, et kõnealuse asja arendus taaskäivitatakse või omandamise tulemusel pääseda isegi paremale üldlahendusele..

See viib mind piraatvormide juurde – meie WordPressi lihtsa kontaktvormi pistikprogramm. Eelmisel kuul otsustasime pistikprogrammi müüa saidile WPForms. Otsus polnud kerge, kuid usun, et asjade suurskeemis on see õige asi.

wpforms

Piraatvormid on pistikprogramm, millel on enam kui 300 000 aktiivset installi ja allalaadimiste koguarv üle 3 000 000. See on lahe lihtne lahendus, mis ei vaja palju kontaktivormi kasutamist enne, kui saate oma kontaktvormi kasutama hakata, mis on suurepärane, ja ma arvan, et see on üks selle aspekti, mida kasutajad hindavad kõige rohkem.

piraatide statistika

Kuid pistikprogrammi tuleviku osas oleme pidanud seisma silmitsi kahe asjaga. Punkt 1 on see, et meil pole lihtsalt piisavalt ressursse, et keskenduda plugina arendamisele järgmisel aastal, ja nr 2 on see, et praegune lahendus pole juba piisavalt hea turumaastiku jaoks. Kokku pannes ei tundu see pistikprogrammi praeguste kasutajate jaoks eriti hea stsenaariumina, eriti neile, kes maksavad profiversiooni eest.

Iga tehingu puhul, mida teeme – ükskõik, kas ostate või müüte – on minu otsust mõjutav kõige olulisem usaldus ja kasutajakogemus. Sarnaselt küsimusele küsin endalt, kas see, mida kavatsen teha, on kasutaja jaoks õige samm – kas see parandab nende üldist kogemust.

See võib natuke kõlada ka "hästi tundma" öelda, aga see on tõesti äri seisukohast õige samm. Kasutajate hea teenindamine pole mitte ainult isiklikul tasandil tehtav, vaid ka äritegevuse seisukohast õige asi. Kui te ei suuda teha seda, mis on kasutaja jaoks parim, ei saa te kunagi oodata, et inimene naaseb kunagi rohkem ettevõtte jaoks!

Pikk kauplus, pärast seda, kui mul oli varem olnud võimalus Syed Balkhi (WPForms tegevjuht) mitu korda kohtuda ja vestelda ning pärast praeguse WPFormsi pistikprogrammi uurimist mõistsin, et piraatvorme omandav ettevõte oleks ideaalne stsenaarium.

WPForms esitab sarnase nägemuse sellest, milline peaks olema kontaktvormi pistikprogramm – eesmärk on olla turul kõige algajasõbralikum plugin ning see on juba ka võimsam ja mitmekülgsem lahendus kui Pirate Forms.

Niisiis, kui te seda loete, Piraatvormid on nüüd osa WPForms perekonnast. Lisateavet omandamise ja selle kohta, mida see plugina praeguste kasutajate jaoks tähendab, saate lugeda siin.
piraat-vormid-on-nüüd-wpforms

Üldiselt võimaldab see samm meil vaba ruumi vabastada ja keskenduda rohkem teistele projektidele, näiteks meie põhitegevusele saidil ThemeIsle.com, aga ka meie tulevastele lahendustele, näiteks OptiMole ja Silmaklapp.

Tõhusam monetiseerimine

Nagu te ehk teate, on meie ajaveebides paar peamist monetiseerimismeetodit. Esiteks üritame inimesi alati oma toodete – teemade ja pistikprogrammide – poole suunata. See on alati parim tee. Teine tõhusam meetod on sidusettevõtte turundus. Lihtsamalt öeldes, kui on mõni toode, millesse me usume, soovitame seda meie lugejatele (arvustuste, võrdluste jms kaudu) ja saate müüki vähendada.

Viimasel ajal oleme hakanud katsetama ka mõnda klassikalist reklaami – nagu ka AdSense’is.

AdSense näib saidi monetiseerimisel maailma vanim asi, kuid see on siiski väga elujõuline meetod.

Esiteks on see enamiku YouTube’i kanalite peamine monetiseerimisviis. Pärast videote vaatamise alustamist on raske inimesi YouTube’i juurest eemale viia (klõpsake väljamineval lingil), nii et YouTube’is sisenev monetiseerimine on põhimõtteliselt teie ainus võimalus. Kuna meil on nüüd a Meie enda YouTube’i kanal, oma tulunumbrite parandamisega tegelemine on meie radari jaoks sama palju kui miski muu. Katsetame ka AdSense’iga JustFreeThemes.

jft kuulutused

Kuigi see pole veel suurt võitu näidanud, olen õppinud huvitavate uute funktsioonide kohta, mis on AdSense’is täna saadaval.

Näiteks on olemas seda asja nimetatakse reklaamide tasakaaluks. See võimaldab teil reklaame näidata ainult nendele 10% -le kasutajatest, kes monetiseerivad – need, kes kõige tõenäolisemalt klõpsavad. Kõik teised näevad mõnda muud sõnumit, näiteks saidi uudiskirja registreerumist või midagi täiesti reklaamimata.

See koos mittemidagiütlevate paigutustega võib tuua natuke tulu, mis võib olla kena turvavõrk paljudele väiksematele veebiettevõtetele. Meie jaoks on see siiski alles katseetapis, kus pole palju tulemusi näidata.

Teise märkuse peale kirjutan selle meie iga-aastasest ettevõtte taganemisest. See on osutunud suurepäraseks võimaluseks koos mõnusalt aega veeta. Kuid me pole veel leidnud viisi, kuidas kõiki ettevõtte heaks töötavaid inimesi eemalt kutsuda.

Vaadake seda postitust Instagramis

Hackathoning looduses #Romania #teiubesc

Postitus, mida jagas TeemaIsle (@themeislewp) 17. septembril 2018 kell 6:42 PDT

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector