“Õppige vigadest,” ütlevad nad. Siin on meie äri- ja turundusvead, purustatud saidid, mitte lõbusad asjad

“Õppige vigadest,” ütlevad nad. Siin on meie äri- ja turundusvead, purustatud saidid, mitte lõbusad asjad

“Õppige vigadest,” ütlevad nad. Siin on meie äri- ja turundusvead, purustatud saidid, mitte lõbusad asjad
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Meie äri- ja turundusvead, katkenud saidid, mitte lõbusad asjad


Meile ei meeldi teha äri- / turundusvigu, kuid meil on nendes tõesti väga hea olla. Võib isegi öelda, et kui me poleks neis nii head olnud, poleks me ehk kunagi nii kaugele jõudnud. Selle põhjused:

See võib nende läbipaistvusaruannete tavalugejatele üllatusena tulla, sest nad teavad, et meil on äri korras. Kuid just meie suured ja halvad vead aitasid meil kõikjal kõrgustesse jõuda.

Vaatamata kõigi äri- ja turundusvigade tegemisele oleme suutnud areneda "nemad" ütlen, et ära tee. Purustasime ühe värskendusega tuhandeid saite ja viskame tuhandeid reklaamidollareid tuule tiibadesse. Kord võtsime kingituse isegi kingituste hulgast välja. Ja rääkimata kõigist purustatud unistustest.

Kõigi nende vigade kaudu õppisime edasi ja vältisime nende kordamist (liiga sageli). Täna tõstan kardina ja jagan teiega suurimaid. Loodan, et teile meeldib see, kuid kõige rohkem loodan, et see postitus aitab teil vältida sarnaste vigade tegemist ise.

Las saade algab:

Viga nr 1: kutt, kus on minu semikoolon?

Alustame kõige tipust bossimehega, kellel õnnestus teha üks läbi aegade suurimaid vigu. Üks asi, mida peaksite meie armastatud juhi kohta teadma, on see, et talle meeldib asju teha kiiresti. Nii kiiresti, et ta peab seda "liikuge kiiresti ja lõhkige asju" filosoofia, et olla puudutus liiga konservatiivne, et olla elujõuline ärimudel.

Ionut otsustas teemat kiiresti muuta. Zerif Lite oli aktiivne üle kahesaja tuhande saidi. Kuna toimetamine oli väike, otsustas ta siiski kohe sisse hüpata ja teha.

Ionut lükkas värskenduse … kus puudus üks semikoolon.

Tulemus? Tuhanded ja tuhanded saatuslikud vead kogu maailmas.

Kui ta räägib veast, tunnistab ta, et see mõjutas * paljusid * inimesi. Kuid keegi ei tea täpselt, kui palju saite "meie" purunes selle põhilisega ja mõni võib öelda, et klassikaline kodeerimisviga. Me lihtsalt teadsime, et peame selle kordumist vältima.

Kahjuks ei õppinud me seda täielikult peatama. Õppisime just mõnda asja töövoo ja selle kohta, kuidas oma vigade mõju piirata.

�� Mida me sellest veast õppisime??

 1. Esimene samm oli kaitsta tootmisharu. Hoiame seda avalikus kohas, Ionutist kaugel.
 2. Teine samm oli nihutage meie töövoogu automaatse juurutamise suunas, kasutades testimist Travise abil.

Viga nr 2: iga unistus lõppeb piletiga

Väljakutse on leida viis, kuidas aidata oma kasutajatel minna pettumusest rahulikuks. Kui te ei anna head segu delikaatsusest ja taktitundest, on võimalik kellegi unistus rikkuda. Kahjuks oleme seda paar korda teinud.

Kõigepealt võtke arvesse motivatsioonikõneleja, kes tuli meie juurde, kui ta soovis oma saidile ehitada ainult liikmetele mõeldud sektsiooni. Motiveeriva kõneleja enesekindluse hävitamiseks peate tõesti kõvasti tööd tegema. Sel juhul näete, kui halvasti me asjadega hakkama saime.

Kliendi mitte suunamine abistavale artiklile on üks meie ärivigu.

See kasutaja loobus täielikult WordPressist ja lülitas sisse Wixi.

Teisel korral saatsime Hestia Free’i kasutava kasutaja abistamiseks 5–7 vastust. Ta tahtis muuta oma mobiilifonde. Tegime ka selle pileti vigade kataloogi, kuna me ei mõistnud probleemi ega lahendanud seda, enne kui suunati teda WordPress.org-i foorumitesse.

Kahjuks klient ei läinud ja kordas oma küsimust foorumis. Veelgi hullem, ta ei teinud oma saidiga, mis näib hüljatud, palju enamat.

Mõlemas näites kaotasime kliendid, kuna me ei otsinud oma teadmistebaasi kaudu.

�� Mida me neist klienditoe vigadest õppisime??

 1. Piirata ja suunata ümber: Pakume nüüd tasuta teema kasutajatele õpetuse, enne kui suuname nad WordPressi foorumitesse. Aitame neil alustada, mõjutamata teenuse Pro kasutamist.
 2. Selgem tugipoliitika: Kirjutasime uue tugipoliitika, mis teeb nii klientidele kui ka tugimeeskonnale selgeks, mida pakume ja kuidas leida alternatiive.

Viga nr 3: me kõik võtame ega anna

Kõik otsivad uue toote vabastamisel veojõudu ja me oleme mitmel erineval viisil läbi kukkunud.

Katsetasime ja segasime reklaamidega suurtel platvormidel: CSS-trikid (see olin mina), Google Ads ja Facebook on need, mis meelde tulevad. Kui teile meeldib raha tuulde visata, siis on reklaamid hea valik.

Kui teile meeldib oma aega tuulde visata, on teavitustöö teie jaoks. Veetke aega mõjutajate uurimiseks, meilide meisterdamiseks ja oodake, oodake, ootama vastuse saamiseks (ei).

Lühidalt öeldes õpetasid need turundusvead meile seda toote sattumine kasutajate kätte oli olulisem kui teadlikkuse suurendamine kuulsuste kinnitusega. Sel põhjusel otsustasime anda iga-aastased litsentsid ettevõttele Meie teema, Neve, lisandmoodul. Kuid… segasime selle ka ära.

Ehkki veetsime aega elementide korrastamiseks, jätsime ühe sammu vahele. Meil oli pimestav maandumisleht ja valmistasime ette postitusi kõigile õigetele Facebooki gruppidele. Me mainisime seda isegi oma infolehe eriväljaandes. Kuid me ei testinud kunagi ostmise töövoogu.

Esialgu läksid asjad hästi. Paljud inimesed hüppasid plaanidesse, kuid sisselogimisandmed said neist vaid vähesed.

Facebooki kasutajad andsid meile teada, et meil oli kingituse andmisega probleeme: see ei töötanud.

Need, kes said sisselogimismeili, ei saanud sisse logida.

Ja kui nad saaksid sisse logida, ei näinud nad toodet.

Neve jaoks tasuta litsentsi saanud kasutajad leidsid, et nad ei saanud toodet alla laadida.

Need, kes toodet nägid, märkasid, et litsents aegub 24 tunni pärast.

Ja nii olid kõik need kasutajad sunnitud ootama oma konto käsitsi värskendust.

Lõpuks suutsime kõik probleemid parandada isegi siis, kui samal ajal hakati Facebooki hammustama. Väga vähesed märkused hõlmasid trolli, kuna selgitasime olukorda, vabandasime ja värskendasime kasutajaid, kui nende litsentsid töötasid.

Selle tulemusel väljusime olukorrast hästi, tundes end kohutavalt, kuid valmis alustama suuremat, edukamat AppSumo-i tehingut.

�� Kuidas saate kinkevastast mängu vältida??

 1. Testige kõike: See ei tohiks vajada mingit selgitust, kuid me unustasime kinke seadistades mõned sammud. Oleksime pidanud kogu protsessi algusest lõpuni testima, et saada idee, kuidas oma ostuvoolu stressitestida.
 2. Ole kasutajatega aus: Inimesed võivad olla üsna chill, kui nad teavad, et töötate nende probleemiga. Teisisõnu, rääkige neile, mis juhtus, andke neile teada, et parandus on tulemas, ja andke siis teada, kui kõik töötab.

Viga nr 4: palun võtke meie ärivigu

Oleme üsna mitu korda pööranud oma teemade ja pistikprogrammide pakkimisele. Algselt pakkusime ostmiseks üksikuid teemasid; aga muutsime seda, et pakkuda pakette, mis sisaldasid kõiki teemasid ja mõnda pistikprogrammi.

Ühe saidi kasutajatele polnud kolmekümne teema omamine nii kasulik. Kui teile meeldib mõni teema ja soovite seda osta, siis soovite selle osta *. Kui loote ettevõtte veebisaiti, pole paljudele nišiteemadele juurdepääsu saamine abiks.

See viib meid teise punkti juurde, mitte kõik teemad polnud võrdselt head. Suur osa neist olid keskmised. Kasutajad ei soovinud koefitsiente ja lõppu. Nad eeldasid, et neil on üks teema, mis töötab välja ilma hunniku muude toodeteta, millel oli mitmesuguseid küsimusi.

Teemapakettide pakkumine ja lõpetamine klientidele on üks meie turundusvigu

Muul ajal ei teadnud kasutajad, et nad ostavad paketi, ja siis ei leidnud nad nende kümnete saadud teemade hulgast ostetud teemat. Kui teie äri- ja turundusvead toovad kaasa juriidilisi ohte ja PayPali vaidlusi, siis teate, et midagi on valesti …

vaidlused

See oli kogu hunnik teemasid ja pistikprogramme, mis ei andnud iseseisvat sissetulekut. Niisiis, meie "pensionil" kasutud, pöördusid tagasi põhitõdede juurde, pakkudes vaid kolme teemat alustamissaididega, mis pakkusid mitut moodsa kujunduse, mis olid ajakohased, kiired ja ilusad.

�� Mida me neist ärivigadest õppisime:

 1. Uurige välja, mida teie kliendid soovivad: Kammige läbi kõik andmed, mis teil on. Kõik alates konversioonidest kuni A-B testideni kuni piletite toetamiseni näitab teile seda, mida teie potentsiaalsed kliendid soovivad. Ära ole muudatuste tegemisel liiga kangekaelne.
 2. Mõnikord peate vanad tooted ära tapma: Kui kulutate toodete hooldamiseks liiga palju aega, tekib negatiivne rahavoog. Otsustasime keskenduda arendustundidele toodetele, mis teenivad raha, ja panime pensionile need, mis olid kõige rohkem kulu kui kasu.

Viga nr 5: halvad arvustused, meil on neid olnud vähe

Mõned meie teemad on olnud üsna populaarsed. Zelle aka. Zerif oli oma peaministri ajal aktiivne sadades tuhandetes saitides. Vanemaks saades otsustasime pakkuda uut lipulaeva Hestia. Millal teema arendamine, proovisime midagi teistsugust ja ehitasime selle pigem nullist kasutades UI komplekti abil. See väljakutse aitas meid mitmel viisil, kuid mõned vead libisesid ka mööda:

Kuidas meie teemat kodeerida, tõi see kaasa kohutavad tooteelamused

Kui asi puudutas kohandamist, oli isegi inimestel, kes teadsid koodi, raskusi selle toimimisega.

Leidsime, et inimesed kaevavad koodi. Murra mõned asjad ära. Parandage mõned asjad. Lõpuks said nad oma saidi korralikult tööle. Kuid siis oleks veel üks asi. Ja see oleks asi, mis kõik nende pettumused välja tooks. Nagu see arvustaja, kellel oli palju raskusi Hestia saamisega tegema seda, mida ta tahtis.

Teie teema kodeerimine on absoluutselt halvim. See on täiesti naeruväärne. Ja teie tugi ei tea midagi. Ma kahetsen teie teema ostmist.

Arvustaja

Üks põhjus, miks me seda ülevaadet vihkame, on see, et see on õiglane kaebus, mis arenes välja mõne probleemi järel. Tema puhul oli otsapunktiks kärude leht. Päisel polnud ühtlast kujundust.

Vastuoluline disain on üks meie äri- ja turundusvigu

Kasutajale see ei meeldinud ja ta ei suutnud seda parandada.

Leppisime kokku, et pealkiri oli probleem ja jagasime koodi selle parandamiseks. Sellest probleemist teatati GitHubis ja nädal hiljem ilmus värskendus. Pileti sulgemise ajaks oli kasutaja tänulik ja käskis meil pidada suurepärase nädalavahetuse.

�� Kuidas need ülevaated meid aitasid??

 1. Teatage probleemidest ja ettepanekutest: Muutsime oma arendajatega suhtlemise viisi. Kogume nüüd kõik ettepanekud ja lisame need toote GitHubi hoidlasse.
 2. Kuulake tagasisidet ja integreerige see: Integreerisime koodisoovitused Hestia ümberkujundamisel.

Järeldus: suudame edestada ka kõige halvemad äri- ja turundusvead

Niisuguse loendi lugemine peab tekitama hea enesetunde, eks? Me kõik teeme vigu ja ettevõtted saavad nendest hoolimata isegi tagasi tõusta ja areneda.

Ja ma olen kindel, et see ei lõpe meie äri- ega turundusvigadega. Olen kindel, et jätkame uute loomist.

Meie jaoks on võtmeks olnud neile vastuvõtmine ja nende õppetundide ärakasutamine, mis nad olid meile andnud. See aitas meil vältida samade vigade kordamist ikka ja jälle.

Tõsi on see, et saate oma kasutajate saite rikkuda ainult üks või kaks korda, enne kui nad kattevarju otsima hakkavad. Kes neid süüdistada saaks?

Kas teie ettevõtte kapis on mingeid luukere? Jagage kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector