Mida me õppisime kõige funktsioonirikkama WordPressi teema käivitamisest – läbipaistvusaruanne nr 6

Tere tulemast meie läbipaistvusaruande kuuendasse väljaandesse! Selle sarja eesmärk on jagada kõike seda, mis CodeinWP-is ettevõtlustes toimub. Igal kuul võtan aega, et arutada ettevõtte konkreetseid aspekte, õppetunde ja edasisi plaane. (Varasemate aruannete juurde pääsemiseks lugege sarja spetsiaalset kategooriat.) Selles väljaandes räägin kõik, mis CodeinWP-is juhtus 2015. aasta juulis:


Sisukord

 1. Parallax Üks stardi üksikasjad
 2. Meie tulemused saidil Parallax One
  1. Meie peamine liikluse allikas
  2. Google’i orgaanilised vaated
  3. Otsekülastused
  4. E-posti liiklus
  5. JustFreeThemes.com
 1. Tasuline reklaam
  1. SyndicateAds
  2. Facebook
  3. Külgriba.io
  4. BuySellAds
  5. AdWords
 2. Ühenduse turundus
 3. Üldised järeldused käivitamisest
 4. Tulude jaotus (1. juuli – 1. august)
 5. Lõplikud mõtted

Parallax One’i lugu

Eelmisel kuul jagasin oma plaane meie uueima teema käivitamiseks – Parallaksi üks.

ThemeIsle-Showcase-Preview-coloured2

Selle konkreetse käivituse juures paistis silma see, et seda teemat ei leitud WordPress.org ametlikust kataloogist (endiselt nii). Teisisõnu, käivitasime selle teema ainult oma veebisaidi kaudu.

Kaks olulist detaili:

 • teema oli ja on endiselt tasuta,
 • selle allalaadimiseks on vaja kasutajakontot saidil ThemeIsle.com.

Peale selle polnud ühtegi stringi. Mingeid varjatud tasusid "lahti" esmaklassilisi funktsioone või midagi sellist.

Parallax One oli ja töötab täies mahus. Teisisõnu, see on esmaklassiline teema, mille saate tasuta.

Miks me seda tegime? Noh, ma ei tahtnud selle teema kaudu otsemüüki teha, vaid pigem teha meie brändi tuntumaks ja levitada sõna selle kohta, mida me teeme.

Seal oli ka käputäis kõrval-eesmärke:

 • Tahtsime leida parema viisi kasutajatega suhtlemiseks (WordPress.org’i asemel oma tugikanalite kaudu).
 • Soovisime usaldusväärsemat viisi värskenduste levitamiseks (kuna kõigil oli vaja registreeruda, saame nüüd kasutajatele e-kirja saata ja neile uutest asjadest teada anda).
 • Tahtsime parandada oma võimalusi teema algse lehe Google’is järjestamiseks, mitte selle WordPress.org-i järjestamisele.
 • Kõige rohkem tahtsime testida, kui tõhus on tasuta teema reklaamimine väljaspool WordPress.org.

Seda viimast osa tahan täna arutada.

Meie tulemused saidil Parallax One

Selle kirjutamise ajal on Parallax One turul olnud veidi üle ühe kuu. Selle aja jooksul genereerisime umbes 6200 allalaadimist.

Siit leiate allalaadimiseni viinud üksikute kanalite jaotuse koos minu järeldustega:

1. Hea liiklusbaasi ehitamine tasub end ära

Külastused: ~ 9000
Allalaadimised: 1 510
Teisendus: 16%

Teema loendisse saidil ThemeIsle.com sai umbes 9000 külastajat CodeinWP.com-ist.

Ligikaudu 16% külastajatest registreerus ThemeIsle’i konto jaoks ja laadis teema alla.

Üldiselt moodustavad CodeinWP-st pärit allalaaditavad failid ~ 25% teema kõigist allalaadimistest.

Märge. See pole ainult otsene liiklus (inimesed, kes tulevad CodeinWP-st otse Parallax One’i), vaid ka kaudne liiklus (inimesed lähevad mõnele teisele ThemeIsle lehele, sirvivad ringi teemasid otsides ja lõpuks otsustavad minna Parallax One’i)..

Nüüd, kuigi töötlemata numbrid võivad viidata sellele, et CodeinWP vastutab alla 25% kogu allalaadimiste arvust, on see arv tegelikult palju suurem. Meil on vedanud, et saidi käitamisel on kogu tee vältel palju ühendusi loodud ja need ühendused maksavad dividende palju laiemalt kui pelgalt otsese allalaadimise saatmine. Teisisõnu, kui CodeinWP-d poleks olnud, oleks allalaadimised saanud palju suurema löögi kui lihtsalt 25% allakäik.

Õppetund siin: Hea liiklusbaasi ehitamine tasub end ära. Isegi kui tutvustate toodet eraldi kaubamärgi osana, kasutage tulemuste kiirendamiseks nii palju kui võimalik oma eelnevaid õnnestumisi.

2. Google’i orgaaniline liiklus aitab … mõnda

Külastused: ~ 5600
Allalaadimised: 370
Teisendus: 6,6%

GA ütleb mulle, et meil oli Google’is ~ 5600 külastust otse teema loendisse ThemeIsle.com ja 6,6% nendest inimestest laadis selle teema alla (~ 370 allalaadimist). Need allalaadimised moodustavad 6% koguarvust.

Lühidalt öeldes on orgaanilise liikluse hankimine alati hea, see on iseenesestmõistetav. Kuid.

Google’ilt tulnud külastaja mõtteviis on hoopis teistsugune kui kellegi allikast, kes on juba selle teema alla laadinud. Nagu saate numbreid vaadates aru saada, saadame umbes kolm korda paremad tulemused (teisenduste osas), saates inimesi CodeinWP-st ThemeIsle’i.

Õppetund: Kui soovite sissetulevat orgaanilist liiklust täielikult ära kasutada, ärge eeldage, et inimene on juba teie toote hankimisest huvitatud. Kirjutage oma koopia viisil, mis võib meeldida kõigile Google’i juhuslikele külastajatele.

3. Otsekülastused toimivad väga hästi

Külastused: ~ 4500
Allalaadimised: 480
Teisendus: 10,6%

Otsene liiklus on olnud meie jaoks üsna suur. Oleme sel viisil saanud ~ 4500 külastajat ja nende konversioonide tulemus oli muljetavaldav – 10,6%, mis annab meile kokku ~ 480 allalaadimist.

Tavaliselt tulenevad otsesed külastused mitmest tegurist, mis kõik koos toimivad. Siin mängivad rolli näiteks külaliste postitused, brändi üldine tugevus, ülevaated, foorumipostitused, Twitter. Samuti eeldatakse, et see, kes otse teie saidile jõuab, konversioonide tõenäolisem on. Lõppude lõpuks otsivad nad aktiivselt seda ühte konkreetset toodet / brändi.

Õppetund: Otsekülastused ei ole midagi, mida saate otseselt mõjutada (no pun mõeldud), kuid need on siiski heaks näitajaks teie üldisest olukorrast "brändi tervis," niiöelda. Mida rohkem kaubamärgiotsinguid ja otsekülastusi saate, seda parem on teie positsioon turul. Teisisõnu, see, millele peaksite lõppkokkuvõttes püüdma, on otsekülastused. Näiteks ei taha Coca Cola, et inimesed ihkaksid a "must suhkrune jook." Nad tahavad ihaldada Coca Colat.

4. E-post on endiselt kuningas

Külastused: ~ 3000
Allalaadimised: 750
Teisendus: 25,4%

Parallax One’i reklaamimine meie e-posti loendites tõi teema loendisse umbes 3000 külastust. Seejärel konverteerisid need külastajad muljetavaldava kursiga – 25,4%.

Kokku lõime sel viisil ~ 750 allalaadimist (12% kogu allalaadimistest).

Õppetund: E-post on endiselt kuningas. Kui koostate sõnumi õigesti, saate alati paremaid tulemusi omaenda loendist kui millestki muust. Teil on juba oma inimestega eelnev suhe. Nad usaldavad sind, seega pööravad nad tähelepanu sellele, mida sul öelda on.

5. JustFreeThemes.com hakkab olema vara

Külastused: ~ 3000
Allalaadimisi: 100
Teisendus: 3,47%

Eelmises raportis mainisin, et nüüd omame ja juhime JustFreeThemes.com – tasuta WordPressi teemade alternatiivne kataloog. Sait on viimased paar kuud kenasti kasvanud ja meelitab kuude kaupa üha rohkem külastajaid.

Oleme loonud saidi Parallax One kanali JustFreeThemes lehel ja kuvanud selle siis avalehel peamise esiletoodud loendina. Peale selle ei reklaaminud me teemat seal muul viisil. Pole kõva müüki ega midagi.

Selle tulemusel saatis JustFreeThemes ThemeIsle’i üle 3000 inimese ja tekitas ~ 100 allalaadimist (konversioonimäär 3,47%).

Samuti genereeris JustFreeThemes üle 700 allalaadimise otse saidilt JustFreeThemes.com (seal on allalaadimislink otse teema ZIP-faili juurde).

Olen nende numbrite üle üsna õnnelik, arvestades asjaolu, et Parallax One’i reklaamimine JustFreeThemes’i kaudu ei maksnud täiendavat raha. Nagu ma ütlesin, lõime lihtsalt kirje ja kuvame selle avalehe ülaosas.

Õppetund: Sama mis 1. õppetund – kasutage kõigi uute toodete reklaamimiseks oma olemasolevaid varasid / veebisaite. Isegi kui konversioonimäärad pole hämmastavad, on need siiski konversioonid, mida te poleks muidu saanud.

Siin tuleb käsitleda ühte asja:

Numbreid vaadates võib järeldada, et 60% kõigist allalaadimistest tuli meie enda vaatajaskonnalt (eri kanalite kaudu, nagu meie saidid, e-post jne)..

See aitab mul näha, kus me praegu brändina seisame. Isiklikult on mul väga hea meel, et meie lugejad – teie – usaldate meid piisavalt, et uurite hea meelega meie laos olevaid uusi tooteid / teemasid.

See, et 40% allalaaditud failidest pärineb välistest allikatest, annab mulle kindlustunde, et teema ise on hea kvaliteediga ja võib potentsiaalselt saada üheks populaarsemaks tasuta teemaks turul.

Mis saab tasulisest edutamisest?

Jep, ükski turuletoomine ei lähe tänapäeval kulutamata mõne hea dollari reklaamimiseks.

Siin on üksikud asjad, mida me tegime / teeme:

SyndicateAds

Siiani oleme investeerinud SyndicateAdsisse 2500 dollarit, et sponsoreeritud postitusi avaldada paaril saidil. Samuti on meil kaks infolehte, mis ootavad edastamist kolmandate osapoolte väljaannetele.

Facebook

Eriti kasutasime Facebooki retargeerimist ja tulemused olid üsna meeldivad.

Teema loendisse jõudis umbes 2200 inimest ja 11% neist registreerus (~ 250 allalaadimist).

Maksime reklaamimise eest 100 dollarit, mis tähendab 0,40 dollarit ühe allalaadimise eest.

Külgriba.io

Spondeerisime Sidebar.io programmi üheks nädalaks (400 dollarit).

Sponsorlepingu raames sisaldab Sidebar.io teie linki põhisaidil, päeva- ja nädala infolehtedes ning RSS- ja Twitter-kanalites. Üldiselt on see suurepärane võimalus, kui teil on nende vaatajaskonnale sobiv toode.

Sacha – tüüp Sidebar.io taga – on üsna valiv, nii et kõik ei jõua selleni (400 dollari kulutamiseks ei piisa teie toote ukse kaudu toomiseks).

Igatahes saime sellest välja ~ 3300 klõpsu ja umbes 100 allalaadimist (konversioonimäär 3,12%). Allalaadimise hind: 4 dollarit.

BuySellAds

BSA kaudu tegime paar asja.

 • Tellisime uudiskirja hüüatuse PixelBuddha.net-is. Tulemused olid üsna muljetavaldavad, arvestades asjaolu, et proovisime seda varem CodeinWPi artikli jaoks ja need olid palju madalamad. Kokku saime 300-dollarise investeeringu jaoks ~ 300 allalaadimist.
 • Tegime kaudseid kampaaniaid nii Parallax One kui ka Zerif Lite jaoks, testides 20 erinevat bännerit ja erinevat kirjastajat. Oleme seni kulutanud umbes 3500 dollarit.
 • Oleme katsetanud ka Fancybari reklaamiüksust (horisontaalset ülariba, mis libiseb vaatesse pärast seda, kui kasutaja on kerinud umbes 100 pikslit lehel allapoole). Töötame 1000-dollarise eelarvega (pole veel kulutatud), kuid tulemused pole eriti hämmastavad (seni on vaid 6 allalaadimist).

AdWords

Samal viisil oleme suurendanud oma AdWordsi eelarvet ja reklaamime nüüd aktiivselt otsingumootoris Parallax One’i.

Viimase kuu jooksul oleme siin kulutanud 240 dollarit ja alla laadinud 114 faili (konversioonimäär 8,53%). Allalaadimise kogumaksumus: 2,10 dollarit.

Otsustasin investeerida AdWordsi, kuna usun tõesti, et meil on üks parimaid tasuta teemasid ja kuigi reklaamid võivad olla kallid, pakume tootele siiski suurepäraseid ekspositsioone. Lõpuks võimaldab see näha rohkem inimesi – inimesed, kes poleks selle teemaga teiste kanalite kaudu kokku puutunud.

Nagu näete, toob Facebooki retargeerimine meie jaoks parimaid tulemusi – tasulise reklaamimise osas. Pidagem siiski meeles, et ainult nii saate "retarget" inimesed, kes on juba teie saidil käinud. Nii et see pole just uus omandamiskanal, vaid pigem inimeste poole pöördumine, kes juba teavad teie olemasolust.

Ühenduse turundus

Arvustused, külaliste postitused, sidusettevõtete tutvustused jms.

Lihtsalt saadud arvustuste näidis:

Osa arvustusi oli tasulised, teised esitasime külaliste postitustena. Üldiselt esinesid nad kõik kenasti.

Arvustused on alati suurepärased, olenemata sellest, millist toodet teil pakkuda on. Lõppkokkuvõttes soovivad teie kasutajad enne toote allalaadimist (või ostmist) toote toimimist näha. Aus ülevaade annab neile just selle.

Lisaks paljastavad ülevaated sageli ka mõned tootega seotud probleemid, millest võisite iseennast mööda vaadata. Nii et inimeste kutsumine teie toodet katsetama on alati väärt investeering, seda nii reklaami kui ka tootearenduse seisukohast.

Maandusime ka kaks suurt külalise postitust:

Loodan, et need viivad tulemusi ka tulevikus, nagu kipuvad tegema külalispostitused. Lisaks otsesele liiklusele saame ka brändiga tutvumist, mis on minu jaoks tohutu kasu mitte ainult Parallax One’i jaoks, vaid ka tulevaste toodete / teemade jaoks.

Proovisin ka mõnda Tootejahi reklaam, kuid siiani pole mul palju näidata. (Võite aga meid julgelt üles kallutada. Palju kiidetud!)

Selle käivitamise üldised järeldused

Lõpuks maksab millegi reklaamimine tõsist raha.

Ja kui see, mida reklaamite, on tasuta toode, siis ei saa te isegi otsest viisi selle raha teenimiseks.

Üldiselt on sellise asja tegemine tohutu investeering ja suur risk, kuid ma usun, et see tasub end turule toomise teise etappi sisenedes.

"Mis asi?!"

Jah, tuleb teine ​​etapp. Kuid ärge muretsege. Teema jääb vabaks. See osa ei muutu.

Asjad, mida me siiani tegime, olid rohkem nagu Parallax One’i esimene väljalase. Järgmise kuu jooksul saadame selle teema WordPress.org. Tänu raskele tööle, mille oleme juba selle reklaamimisel panustanud, loodan, et kui see on ametlikus kataloogis saadaval ja ametliku allalaadimislingi abil, alustame hulga allalaadimistega otse rakendusest. Minu eesmärk on näha seda seal 20 populaarseima teema hulgas.

Kuni see juhtub, on mul kuueelarve testide ja katsete jaoks, et proovida erinevaid platvorme ja lähenemisviise. Lisaks proovile saada võimalikult palju allalaadimisi, on siin põhirõhk õppimisel.

Ühest küljest võiksite proovida eri tüüpi reklaamide koormamist korraga (näiteks displeireklaamid, CPC, tasulised loendid, ülevaated, uuesti sihtimine jne), kuid see läheks kiiresti kiiresti kalliks. Ja isegi kui üks kanal tagab suure investeeringutasuvuse, võivad kõik teised vähem tõhusad kogu turundustegevuse vähendada ja selle kahjumlikuks muuta. Seetõttu üritan uute asjade testimisel olla ettevaatlik ega lähe kunagi planeeritud eelarvet üle.

Lõppkokkuvõttes tahan olla võimeline kontrollima suurt osa levitamisest, nii et ma ei pea lootma ühelegi turunduskanalile. Mida rohkem korve oma munade jaoks on, seda parem teil on.

Ära võtma: Alustage ühe edutamismeetodiga, õppige seda, saate tulemusi, alles seejärel liikuge järgmise juurde. Alustades punktist 0, kasutades korraga mitut meetodit, ei lase teil isegi korralikult vaadata, mis töötab ja mis mitte. Selle asemel tehke vaid üks samm korraga.

Tulude jaotus (1. juuli – 1. august)

rev

Võrreldes eelmise kuuga. Juunis:

 • klientide arv: 971
 • tulu kliendi kohta: 98,02 dollarit
 • kogutulu: 95 178,77 dollarit

Mis annab meile (umbes):

 • klientide arv: -8,1%.
 • tulud kliendi kohta: -0,8%.
 • kogutulu: -8,9%.

See on väike langus, kuid ausalt öeldes pole ma eriti üllatunud. Kuna Parallax One’i reklaamimiseks on tehtud nii palju pingutusi, said teised valdkonnad vähem tähelepanu.

Zerif Pro on endiselt meie kõige tulemuslikum toode, pakkudes sel kuul umbes 42% meie teema tuludest.

tipptasemel

Lõplikud mõtted

Jätkame Parallax One’i väljatöötamist, tutvustame uusi funktsioone, muudame tugiteenused paremaks ja lähiajal käivitame mõned lisandmoodulid. Ülevaated on seni olnud suurepärased, kuid arenguruumi on veel palju. Ma tõesti tahan selle teema üle domineerida ja muuta see nii heaks kui võimalik.

Muidugi, reklaamikampaania jätkub ka … uute levitamiskanalite katsetamine jne. Samuti hoian teid kursis ka sellega.

Teise märkme põhjal näib, et need läbipaistvusaruanded on kogu WordPressi kogukonnale teatavat väärtust andnud. Näiteks näen, et paljud inimesed esitavad WordPress.orgile palju paremaid teemasid, selle asemel et palgaseina taha panna.

Ajastul, mil teemaäri on nii rahvarohke – Envato liiklus väheneb ja nii edasi -, on paljud arendajad hakanud nägema WordPress.org suurt võimalust ja käsitlevad seda nüüd oma toodete olulise levitamiskanalina..

Teine suur kaudne eelis on see, et WordPress.org reeglite tõttu peab iga teema olema GPL, seega on kogu kogukonnale tohutult kasulik lihtsalt seetõttu, et nad saavad rohkem kvaliteetseid teemasid, mida nad saavad kasutada, kahvleid ehitada ja millele lisaks ehitada. Kogu see jazz.

Okei, see on praegu kõik. Loodan, et võtame teid järgmise raporti pardal, kus käsitlen veel mõnda Parallax One’i detaili ja uhiuut ettevõtlusõpetust, mille õppisin pärast turuletoomise teist kuud. Nagu alati, tänan teid CodeinWP lugemise ja toetamise eest!

Olge kursis:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map