Läbipaistvusaruanne nr 37 – Kuidas me ehitasime, käivitasime ja reklaamisime oma viimast projekti

Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 37. väljaandesse (2018. aasta veebruari kohta). Selles sarjas annan endast parima, et jagada kõike, mis CodeinWP-s ja ThemeIsle’is toimub – äri vaatepunktist. Hea halb ja kole. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Pärast eelmise läbipaistvusaruande avaldamist mõistsin, et viimastel paaril aruandel puudusid konkreetsed teadmised ja toored turundusnumbrid, peamiselt seetõttu, et sellele pole mõnda aega keskendunud. Sel kuul on mul aga selles osakonnas lõpuks palju maiustusi jagada!

1. Kuidas me ehitasime, käivitasime ja edendasime oma viimast kõrvalprojekti ��

Eelmisel kuul andsime oma uusima projekti välja beetaversioonist ja loodusesse! Domeeni ratas on meie nutikas ja tõhus domeeninimede generaator. See töötab kiiresti ja sellel on libe kasutajaliides.

domeenratas

Seetõttu otsustasime, et selle loomine on hea idee, mis teeb selle nii lahedaks ja miks peaksite seda kontrollima:

Enam kui aasta tagasi avaldasime ThemeIsle ajaveebis postituse, milles loetleti populaarseimad ajaveebi nimede generaatorid turul. Mõne kuu pärast seda sai ajaveebi kõige populaarsemaks postituseks. Mõningaid ahrefide andmeid läbi vaadates nägin, et peamisel märksõnal oli korralik CPC, mis tähendas, et nišš on väärtuslik. Omal ajal olemasolevaid lahendusi vaadates olid enamus neist siiski üsna halvad – nii tulemuste kui ka UX osas.

Mina olen mina ja ilma, et oleksin aega iseseisvalt uusi ettevõtmisi uurida, pakkusin välja idee meie järgmiseks hackathoniks. Ülejäänud on ajalugu, nagu öeldakse.

Kuid miks tundus see siiski piisavalt väärtuslik idee, mida ellu viia?

Las ma räägin teile kiire loo:

Mõnda aega tagasi kirjutasime (ja kirjutasime siis uuesti) oma ajaveebipäeviku ajakirja BlogI postituse, kus õpetati inimestele, kuidas algusest lõpuni oma ajaveebi luua. Sellest postitusest on kiiresti saanud üks populaarsemaid postitusi ajaveebis, nii et oleme sellest ajast alates püüdnud seda tipus hoida.

Ainuüksi viimase kuu jooksul kulutasime paar tuhat dollarit ainuüksi Facebooki reklaamidele, et tuua rohkem inimesi seda vaatama. Kuid sarnaselt teemadele ja niššide majutamisele osutub teie ideaalse sihtrühmani jõudmine üsna raskeks ja seda isegi vaatamata sellele, et meie edasiarendamise loendites on 1 miljoni ja enama Facebooki vaatajaskond.

Kui te mind ikka siin jälitate, siis võite hakata mõistma, miks domeeniratas on strateegilisest vaatenurgast nii oluline. See on põhimõtteliselt sama põhjus, miks sellised ettevõtted nagu Google ja Facebook nii suurt huvi tunnevad "aidates" vähem arenenud riigid saavad Internetti. Või meie WordPressi kohalikus mastaabis, miks WordPress.org on Automatticu jaoks nii oluline eelis.

Konkurents ja kasutajate omandamise kulud kasvavad kogu aeg ja eriti kui olete juba piisavalt suur. Uute kasutajate omandamine on peaaegu võimatu, seega on lehtri algusesse tagasi minemine palju mõtet. Meie puhul jõuab see algus inimesteni, kellel on lihtsalt idee veebisaidi jaoks, millel pole domeeni, hostimist ega teadmisi WordPressi kohta.

 • Saate ikkagi neile inimestele turustada ja oma tooteid müüa.
 • Teil on parem arusaam sellest, kes need inimesed on, mis staadiumis nad on ja mida nad proovivad üles ehitada.

Nii et kui aitate neid inimesi juba reisi algusest peale, võite aja jooksul saada sellest hiljem raha sisse.

Alguses käivitasime hackathon’i tulemusel domeeniratta üsna põhiversiooni. Kuid siis panid Andrei ja Marius sinna veel ühe töönädala, mis viis avatud käivitamiseni.

Oli aeg edutamiseks!

Minu lähenemine oli lihtne:

Kuna teadsin enamikku inimesi, kes järjestavad teemakohaseid märksõnu, panin neile meie äsja käivitatud tööriista.

Kuid siin on võti selles, kuidas ma seda tegin.

Arvan, et kirjutasin sarnasest kontseptsioonist, kui rääkisin Elustage võrk mõnda aega tagasi. Põhimõtteliselt usun, et parem on aidata teist ettevõtet muul viisil, kui lihtsalt andes neile raha vastutasuks selle eest, mida soovite, et nad teie heaks teeksid. Meie puhul saadame kõigi oma ajaveebide kaudu tehtud töö kaudu üsna palju liiklust teistele ettevõtetele. Enamasti teeme seda tasuta, kuna teenime ajaveebidega raha väga kitsastes piirkondades.

Nüüd, selle liikluse tõttu, mida teistele inimestele saadame, muudab see minu teavitustegevuse palju tõhusamaks, kui lähen uksest ukseni eelistusi küsima.

Kindlasti on nüüd palju lihtsam kui siis, kui me esimest korda alustasime.

Nii et siin on õppetund järgmine: enne kui pöördume abi saamiseks palunud või natuke aega oma poole, mõtle, mida saad tagasi anda või kuidas saate aidata. Teil ei pruugi olla raha, kuid see on okei, abistamiseks on palju võimalusi. Ja ma ei räägi sellistest asjadest "Ma aitan sind, sina aitad mind." Pean silmas seda, et aitan inimesi tõeliselt, ilma midagi vastutasuta ootamata.

Näiteks kas olete arendaja, kes proovib meile oma toodet suunata, et vaataksime selle üle meie ajaveebis (tean, et seal on vähemalt käputäis teid)? Kõigepealt heida pilk peale meie GitHubi profiil, kui me teeme avatud lähtekoodiga tööd ja tõstatame küsimuse, teeme väikese koodi ülevaatuse, parandame midagi, ma ei tea, TEHA midagi enne, kui saadate mulle paljalt abi saamiseks meilisõnumi.

Jällegi, kuidas me oleme asju ajanud, ja see tõesti töötab!

Igatahes tagasi teema juurde. Me ei reklaaminud domeeniretke ainult otsese teavitustöö kaudu. Samuti jälgin erinevaid "tehnikauudised" kogukondade veebis, nii et ma teadsin, et seda tüüpi projektid on inimestele huvipakkuvad Tootejaht, DesignerNews või HackerNews. Nii et esitasime domeeniratta ja see tõi meile veel paar tuhat külastajat ja suurepärase tagasiside.

Pärast esialgset käivitusperioodi on projekt jõudnud üsna kaugele õppefaasi, kus proovime välja mõelda, kes on publik täpselt, saada tagasisidet, mõista rahateenimise potentsiaali paremini jne. Kõik see aitab meil saada parema ettekujutuse selle kohta, kui palju tööd saame kaugemale reaalselt investeerida. Hoian sind kursis. ��

Jällegi, asjade suures plaanis ja isegi meie ettevõtte jaoks pole sellised algatused järgmine suur asi. Sama minu mõtlemise taga. Püüan seda enamasti konteksti tuua, kui tegemist on kasutajate omandamisega ja kuidas sellega WordPressi toodete turul toime tulla.

Kuu aega tagasi mainisin veel ühte meie kõrvaltoodet – Bizarro Devs – meie tech infoleht veidra poole pealt. Chris juhib seda.

Tegin sellega ka paar viimast nädalat turundustööd. Hoolimata varasetest kahtlustest nime enda, struktuuri, regulaarselt vajaliku töö jms osas, näen nüüd koos huvitavate omandamiskanalitega huvitavaid mõõdikuid.
bizzarodevs

Kõigi suure tööga, mida Chris on seal ära teinud, näeme avatud intressimäära 60% ja CTR 30%.

See võib olla väike algatus, kuid see on suurepärane võimalus lasta meeskonna liikmetel uurida oma huve ja oskusi, luues samal ajal ka põhiettevõtte jaoks uued omandamiskanalid..

Vaatamata sellele, et minu peamine ülesanne on hoida põhitegevust, kui üks meie meeskonnaliikmetest tuleb minu juurde ja ütleb, et nad tahavad teostada enda geniaalset ideed, tunnen, et minu vastutus on aidata neil vähemalt oma esimesi kasutajaid saada . Ma arvan, et ma tean, kui rahuldustpakkuv on näha, et teie tööd kasutavad tegelikult teised inimesed ja et teda ei visata ega ignoreerita.

2. Kuidas A / B testimine ja liikluse süvaanalüüs kaasamiseni viib

Umbes kuu aega tagasi tegime oma ajaveebide kujunduses väikseid muudatusi. Ei midagi drastilist, üldist kujunduse muutust pole. Lihtsalt väikesed asjad, näiteks + 2x kirjatüübi suurust, erinevaid fonte üldiselt, uusi rea kõrgusi jne. Ma eeldasin, et need parandavad loetavust ja seotust.

Nädal või kaks hiljem vaatasin tulemusi… üllatuseks – pole palju muutunud. Kas see oli hea või halb suund, ei olnud kohe selge. Kuid hiljem jagasin statistika seadme kaupa ja sain kohe aru, et meie mobiilne seotus langes 50–100%. (Üks võimalus kaasamise mõõtmiseks on vaadata nende inimeste protsenti, kes jälgivad välist linki, kui ainult kujundus muutub.)

Aeg uue värskendusvooru jaoks … seekord ainult mobiiltelefonide jaoks: -2 pikslit kirjasuuruse, madalamate veeriste ja lõikude täiendamiseks …

Kaasamine kasvas 100%.

Minu mõtted selle kohta? Oleme põlvkond, kes avastas Interneti peamiselt suurtelt ekraanidelt, lauaarvutitelt ja sülearvutitelt ning paljud meist jätavad mobiili väga tähelepanuta. Ma poleks kunagi osanud ette kujutada, et nii väike muudatus võib nii tohutult midagi muuta.

Isegi kui see on vaid üks stsenaarium, võivad sarnased probleemid kogu aeg ilmneda, kui me pole ettevaatlikud.

Peamine võte on see, et peaksite oma analüüsitulemused alati jagama liikluse allika, seadme ja brauseri järgi. Näiteks võite avastada, et mõni teie näiliselt madalama tootlikkusega toode pole tegelikult üldse toimiv. Seda tabab pidevalt mitte asjakohane liikluseallikas, mis segab andmeid.

Teatud seadme või brauseriga võib see sama olla. Näiteks kui teatud brauseri kasutajad ei soovi ka teisendada, võib teil olla viga.

Proovige arvestada ka muude asjadega. Näiteks võivad mõned madalama konverteerimisega riigid kasutada teie brauserit või ekraani eraldusvõimet, mis mõjutab teie andmeid. Teisisõnu, riigi endaga ei pruugi probleeme olla.

3. Tänapäevase SEO probleemid

Google on teie esimene sõber ja vaenlane. See on üks sõber, kellel on alati teie seljataga, kuni ta teie tüdruksõbra varastab.

Täpsemalt, igal aastal on Google asunud otsimootorite kasutajatele üha enam vastuseid pakkuma otse tulemuste lehtedel – et nad ei peaks kuskil klõpsama.

Üldiselt ei saa te sellega palju ära teha. Muidugi, saate loomulikult keelata Google’il koguda oma saidilt andmeid, kuid see tagasilükkaks üsna kiiresti.

Siin on see, millest ma räägin – see juhtub siis, kui otsite sellist küsimust, mis on parim WordPressi hostimine:

1

Tulemusele klõpsates juhtub järgmist:

2

Kui te ei märganud, võtab Google osa lehti, teisendab need vastuseks ja isegi ei saada teid sinna, kust see teave pärineb.

Ja te ei saa neid päriselt süüdistada. Enamasti teevad nad seda, mis on kasutaja huvides. Nad arvasid, et on küsimusi, mis ei vaja järelmeetmeid. Mõnikord piisab lihtsalt lihtsa loendi esitamisest, nii et Google edastab just selle vastavalt sellele, mida nad saavad teistelt saitidelt kraapida.

Ma arvan, et enamikul teist seda lugedes oleks pigem hea meel olla see sait, kust Google loob rikkaliku katkendi, mitte Google’i blokeerimise. Selle saavutamiseks võite teha järgmist:

 • Kui teie artiklis pakutakse üksikasjalikku juhendit või analüüsitakse lahenduste loendit, kasutage postituse loomisel lihtsat HTML-i struktuuri, et Google’il oleks lihtsam teavet koguda. Ideaalis kasutage kokkuvõtete või sissejuhatavate kokkuvõtete loetlemisel olit ja alampeade jaoks h-silte.
 • Nendes alapeatükkides nummerdage kõik lahendused loendisse. Nagu:

  3. Kolmas tööriist

  Tõenäoliselt võtab Google need alapead ja muudab need katkendi loendiks.

 • Kui soovite kontrollida, kas Google saab lõigu õigesti luua, võite otsida midagi sellist, nagu TEIE MÄRKSÕNASait: YOURSITE.com. Kui teil veab, näete oma katkendit seal kogu hiilguses.

4. Aeg veelgi suurema läbipaistvuse ja teist tüüpi sisu jaoks

Vaatamata sellele, et oleme juba neljandal väljaandel, unustasin selle mainimata jätta Revive.Sociali enda läbipaistvusaruanne!

See on keskendunud täielikult sotsiaalmeediale ja katsetele, mida oleme teinud selleks, et laiendada meie kõigi toodete ja saitide jälgimisi.

Selle on kirjutanud Chris, kes jagab kõike, mida ta teeb, et meid sotsiaalmeedia kaardile lisada koos kõigi kampaaniate, tulemuste ja numbritega. Lööke ei peetud!

Siin on kõik senised episoodid, et end kursis hoida:

Ma arvan, et see on kõik, mingeid isiklikke asju ega muid tootevärskendusi seekord pole.

Kirjutan seda rubriiki WordCamp Miami, nii et kui olete läheduses ja soovite kõigil neist teemadest vestelda, andke mulle sellest twitteris teada.

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map