Läbipaistvusaruanne nr 36 – Miks toimub ThemeIsle põhjalik ümberkujundamine

Läbipaistvusaruanne nr 36 – Miks toimub ThemeIsle põhjalik ümberkujundamine

Läbipaistvusaruanne nr 36 – Miks toimub ThemeIsle põhjalik ümberkujundamine
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 36. väljaandesse (jaanuar 2018). See on sari, kus annan endast parima, et rääkida olulistest ettevõtmistest ettevõttes, meie plaanidest, väljakutsetest, strateegiatest ja kuidas me neid täidame. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Esiteks, ma ei ole palju a "ajakava-aasta-ette" selline tüüp, nii et ma kardan, et mul pole 2018. aasta üldplaani, mida siin teiega jagada. Ettevõttes toimub siiski palju, koos paljude uute arengutega, nii et ma tahaksin sellest rääkida teiega täna:

Ninja juhtimisrežiim on sisse lülitatud! ⚔

Midagi, mida ma nüüd rohkem kui kunagi varem tajun, on see, et kui tahame, et see ettevõte kasvaks, peaksime hakkama looma paremat teadmistebaasi ja tegema seda teadlikult.

Mul on üsna piinlik tunnistada, kuid tabasin end korduvalt sama (äri) vea tegemas – lihtsalt seetõttu, et unustasin õpitud õppetunnid kirja panna või oli korraga liiga palju asju käimas või liiga palju aega on möödas.

Ma mainisin mõnda aega tagasi, et hakkan tegelema ettevõtte käsiraamatu väljatöötamisega, kuid ikkagi ei õnnestunud mul projekti päästikut tõmmata. Olen lõpuks aru saanud, et lükkan selle edasi ja edasi, nii et tõenäoliselt oleks parim viis projekti delegeerimine kellelegi teisele. Nii et lõpuks tegin just seda!

Peale selle, et nüüd Rodica vastutab kõige eest, otsustasime korraldada ka ühe terve päeva, mis on pühendatud meie sisemise veebisaidi teadmistebaasi loomisele. See sisaldab individuaalseid juhendeid, juhendeid ja võib-olla ka hiljem tööriistu. Hea näide sellest praktikas on Human Made käsiraamat.

See ei ole minu esimene katse tuua meie protsessidesse rohkem selgust ja paremini dokumenteerida. Kuigi see on kindlasti suurim selline algatus ja kõige läbimõeldum, nii et ma loodan, et sellest on edasiminekuks väga palju abi.

TeemaIsle suurem kujundus ��

Mõni aeg tagasi rääkisin oma võitlustest disaineritega töötades ja rohkem vabakutseliste kaasamisele, kes aitaksid meid kõikvõimalike asjade kujundamisel …

Noh, oleme lõpuks liikunud õiges suunas!

Umbes kaks nädalat tagasi hakkasime koostööd tegema John alates AnalogWP-st. Eesmärk: täielik ThemeIsle’i ümberkujundamine.

Miks see äärmus? Mõned põhjused:

1. Peame asjad nullist ümber töötama

See, mida me täna teame, on väga erinev sellest, mida teadsime neli aastat tagasi ettevõtte asutamise ajal. Tagasi neile, ThemeIsle "tahtsin" olla ainult teemaklubi / pood ja ilma ühegi tõsise pikaajalise plaanita. Me olime uus laps blokis.

Samuti ei mõelnud me ettevõtte laiendamisele, ei plaaninud enam pistikprogramme, tellimusi ega midagi sellist tutvustada. Kuid see, mida me tegime, on saidil palju katseid läbi viia. Meil oli näiteks bbPressi foorum ja serverisse installitud palju muid skripte.

Saidi struktuur on seetõttu kannatanud ja on viimane aeg see lahendada. See tuleb lihtsalt nullist ümber kujundada.

2. Peame kujunduse ühtlustama ja värskendama

ThemeIsle on praegu ja jääb ka meie koduks, kui rääkida toodetest, mida pakume WordPressi turul. Blogi on aeglaselt populaarsemaks muutumas kui toote sait, käivitasime a tasuta ikoonide pakk, ja hakkasime müüma hunnikut vinge pluginad.

Soovime, et uus kujundus väljendaks seda ja keskenduks olulisel määral kõigile ettevõtte praegustele elementidele. Tahame öelda, et oleme nüüd küpsem ettevõte kui neli aastat tagasi ja et meil on palju rohkem pakkuda kui WordPressi teemasid.

3. Soovime, et uusi algatusi oleks lihtsam käivitada

Hea näide selle kohta, mida ma mõtlen, on Maitsvate ajude ümberkujundamine. Kuigi nende peamine "Maitsvad ajud" bränd on endiselt nende toodete kodubaas, need võimaldavad igal tootebrändil ruumi rohkem ruumi taotleda ja ennast tõhusamalt väljendada.

Meie puhul on sellised tooted nagu Zerif või Hestia neil on oma kaubamärgid ja nad väärivad oma pühendatud ruumi, mis oleks enamat kui lihtsalt alamlehekülg teemaIsle.com all. Näiteks Zerifi puhul oli pikka aega selle bränd iseenesest võimsam kui "TeemaIsle".

Siin on mõned uue kujunduse varased maketid, kui teil on huvitav piiluda. Pidage meeles, et see pole veel lõplikust efektist (ja põhjus, miks ma praegu ainult neid väikeseid versioone avaldan).

maketid

Elementor, Orbit Fox ja Gutenberg ��

Korraldasime ise mõttetalgute sessiooni, et leida ühist alust Elementoriga seotud projektide edasiliikumiseks, Orbiidi rebane ja Gutenberg.

Otsustasime kasutada Helilooja moodulite jagamiseks erinevate pistikprogrammide vahel ja selleks, et meil oleks nii lühi- kui ka pikaajaline strateegia.

Näiteks mõni aeg tagasi ostsime pistikprogrammi Page Templater For Elementor (mainisin seda ühes eelmises aruandes). Hiljem otsustasime Orbit Foxi sisse ehitada mallide teegi funktsiooni – see peaks võimaldama kasutajatel leida malle, mis on nende saitidele importimiseks valmis ja ühilduvad mitme lehe koostaja pistikprogrammiga..


Elementori lehe mall Elementori lehe mall

Autor (id): TeemaIsle

Praegune versioon: 1.2.9

Viimati värskendatud: 10. detsembril 2018

elementor-templater.zip


100% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


WP 4.4 + Nõuab

Kuid selle funktsiooni arendamiseks viisil, mis töötab mitme teemaga, oli meil vaja kõigepealt luua oma lehe mallid, alustades Elementorist. Seega on Orbit Foxis uue lehe mallide moodul.

Sarnasel moel omandasime ka Elementori lisad & Vidinate pistikprogramm. Tahtsime sellele lisada mõned täiendavad vidinad ja mallide kataloog – muutes selle tõhusalt "kõik asjad Elementor" lisandmoodulite pistikprogramm.


Sizzify Lite lisad ja mallid Elementorile Lisad & Elemendi mallid, autor Sizzify Lite

Autor (id): TeemaIsle

Praegune versioon: 1.3.2

Viimati värskendatud: 26. märtsil 2020

elementor-addon-widgets.zip


96% hinnangud


70 000 + installida


WP 4.4 + Nõuab

Selleks lõime eraldi heliloojate mooduli "täislaiusega lehe mallid" ja veel üks "malli raamatukogu." Neid mooduleid saab nüüd jagada mitme pistikprogrammi vahel.

Sel viisil, kui soovime midagi muuta või lisada ühilduvust kindla teemaga, võivad need muudatused levida mitme toote vahel. Ehkki toodetel võib olla erinev otstarve, võivad nad siiski jagada osaliselt funktsioone.

Valisime sama lähenemisviisi uue sisuvormide mooduliga, mille töötasime välja koos Beaver Builderi, Elementori ja Gutenbergiga (võib-olla pakume selle ka eraldi Gutenbergi lisandmoodulite pistikprogrammi).

Nende väiksemate niššipistikute vabastamine, töötades samal ajal suurema, üldisema eesmärgi nimel, on kasulik paljudel põhjustel. Neist peamine on see, et see võimaldab meil ära teenida varasema töö, kasutada seda mitu korda ja luua jätkusuutlikuma rahavoo, ilma et see seaks ohtu meie pikaajalist strateegiat.

Võidu teemad! ��

Me teeme teemaIsle üles asju, nüüd on peaaegu aasta jooksul umbes 1-2 üsna suurt väljalaset kuus … hoolitsedes selle eest, et iga tellija saaks oma liikmemaksu väärtuse.

Näiteks õnnestus meil hiljuti välja töötada ja käivitada Hestia jaoks uus lapseteema, nn Orfeo.

orfeo

Stardistrateegia töötas üsna sujuvalt ja teema sai 3000 aktiivset installi umbes kolme nädala jooksul.

Partnerlus, mis meil on Loominguline Tim aitas siin palju. Nad teevad hämmastavaid projekteerimistöid ja kuna Hestia ehitati nende Material Pro komplekti peale, oli meil Orfeo jaoks üsna lihtne kohandada veel üks nende komplekt – 2. paber -..

Lähikuudel lisame tõenäoliselt ka mõned nende muud kujundused. See, Näiteks tundub see uue lapseteema suurepärase alusena.

Lisaks kõigele on Hestia endiselt teema, mis võtab meie aja suure osa ja seda isegi hoolimata tõsiasjast, et me pole selles suuri muudatusi teinud. Kõigi nõuetekohane hooldamine ja testimine võtab palju aega iseseisvalt.

Lihtsalt kiiresti minu isiklikest eesmärkidest ja väljakutsetest; Kavatsen teha veel pisut ruumi ja võtta aega, et mõelda läbi meie strateegia, planeerida ja aidata uute meeskonnaliikmete kaasamisel.

Oh, ja veel üks oluline asi, ThemeIsle sai WordCamp Europe 2018 meediapartneriks. See on WordPressi kogukonnas tehtud töö kena tunnustus ja ma ei saanud eelseisva sündmuse üle rohkem põnevil olla!

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector