Läbipaistvusaruanne nr 35 – ülevaade aastast 2017 (ja mis on meie jaoks järgmine)

Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 35. väljaandesse (2017. aasta detsembri kohta). Selles sarjas üritan jagada kõike, mis meie ettevõttes kulisside taga toimub (vähemalt kõige huvitavamaid asju), lisaks mõned isiklikud mõtted ja õppetunnid. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Vaatamata sellele, et kuu on lühem, oli meil detsembris siiski palju asju juhtunud. Siin on kõik läbi vaadatud, lisaks minu ülevaade 2017. aastast ja edasised plaanid:

Uute kõrvalprojektide loomine kohapeal

Käivitasime eelmisel kuul kaks väikest kõrvalprojekti, veel üks on ettevalmistamisel. Peamine eesmärk on sama nagu kunagi varem – katsetada ja õppida. Põhimõtteliselt soovime proovida muud tüüpi sisu ja näha, kuidas nad saavad meie olemasolevate pakkumiste piires toimida.

Alustades:

(1) Meie tasuta ikoonipakk – nüüd allalaaditav

ThemeIsle ikoonid

Nüüd on meil oma tasuta ikoonipakk – saadaval saidil ThemeIsle!

Me võtame asju aeglaselt, vabastades praegu vaid 100 ikooni. Kuna pakk pole nii suur, saime rohkem aega kulutada veendumaks, et ikoonid on tõesti kvaliteetsed.

Pakk on täiesti tasuta. Ikoonid on erinevas vormingus: AI, Sketch, PNG ja CSS.

ikoonid

See oli pehme käivitus, mille kaudu tehti vaid mõni põhiline reklaam Tootejaht ja mitmesugused disainerite sotsiaalsed järjehoidjate saidid. Ikoonipakk sai algse armastuse ja rohkem kui 5000 külastajat.

Usun, et selliste asjade nagu ikoonide ja muude kujunduslike elementide avaldamine, mis on oma olemuselt sarnased, on hea viis kogukonnale tagasi anda. Alati on keegi, kes saab nendest projektidest kasu saades neist kasu.

See pakk on põhimõtteliselt meie jaoks kaotamatu toode. Ma mõtlen, et isegi kui keegi seda alla ei laadita, saame ikkagi ikoone ise ära kasutada, integreerides need oma toodetesse. Nagu teate, on ikoonid natuke keerukamad kui need, mida saate sellistest asjadest nagu Font Awesome, nii et saate neid kasutada pisut nišilisemate rakenduste jaoks.

Võite alla laadida (ja muuta) ikoonipakk ja kasutage seda oma projektides!

(2) Uus kureeritud infoleht tehnoloogia kohta

bizzarodevs

BizzaroDevs on Chrisi uus projekt. See on kureeritud infoleht kõige kohta, mis seal tehnika ruumis on lahedat, varjatud või isegi imelikku (sealhulgas ka WordPressiga seotud teemasid).

See käivitati vaid paar nädalat tagasi. Chris on selle ühe töö tegemisele pühendunud!

Vaadake seda ja andke meile teada, mida arvate!

Omandamine!

Olgu … ainult üks omandamine ja mitte midagi tohutut. Kuid see, ma usun, osutub meile edasiminekul üsna kasulikuks!

Oleme omandanud populaarseima menüüikoonide pistikprogrammi, millel on sobiv nimetus – menüüikoonid.


Menüüikoonid teemaIsle järgi Menüüikoonid teemaIsle järgi

Autor (id): TeemaIsle

Praegune versioon: 0.12.2

Viimati värskendatud: 27. aprillil 2020

menu-icons.zip


98% hinnangud


200 000 + installimist


WP 4.3 + Nõuab

Sellel on ligi 100 viietärnist arvustust, enam kui 100 000 aktiivset installi ja see on pistikprogramm, mida oleme juba pikka aega oma kasutajatele soovitanud.

Seda, mida pistikprogramm teeb, on lihtne lahti seletada – see annab teile võimaluse lisada menüüelementide juurde ikoone. Tõeliselt lihtne, kuid uskumatult kasulik funktsioon.

Demo:

menüüikoonid

Meeskonna edasine kasvatamine

Usun, et oleme aastate jooksul suutnud moodustada vinge meeskonna! Siiski on ka teisi valdkondi, kus saaksime end paremaks muuta. Seega:

(1) Rohkem vabakutseliste kaasamine pardale

Inimeste leidmine, kellega saaksime töötada, kui käes on mõni projekt, on eriti kasulik meeskondadele, kes ei ole arendusprojektid.

Näiteks praegu, kui keegi turundusmeeskonnast vajab pilti või graafikat, on seda õigel ajal hankida keeruline. Kuna meil pole täiskohaga töötamiseks piisavalt tööd, oleks ideaalne lahendus töötada mõne usaldusväärse vabakutselise juures. See annaks meile suurema paindlikkuse ja ühtlasi ka üksikute meeskondade sõltumatuse.

Miinuseks on see, et vabakutselise töö olemuse tõttu (pluss minu lähenemine sellele, et ei hinnata kedagi nende tunnihinna järgi väravast välja, vaid vaadatakse pigem lõpptulemuse järgi), võib see vabakutselist nähes olla pettumust valmistav nädala palga teenimine murdosa ajast.

Suhtlus + läbipaistvus aitab loodetavasti neid asju paremini mõista ja aitab kõigil mõista, et kõigel on oma plussid ja miinused. Näiteks ainult väike osa vabakutselise töötaja tööpäevast on arveldatavad tunnid.

(2) Rohkem praktikantide toomine

Pärast mõningate organisatsiooniliste ja tehniliste väljakutsete lahendamist oleme nüüd olukorras, kus saame hakata kogenematuid inimesi pardale tooma, neid koolitama ja aitama neil turul end kehtestada..

Põhimõtteliselt see, kuidas algselt ettevõtte asutasime, on see meie jaoks hämmastavalt hästi töötanud. Kuna oleme keskendunud inimestele ja valmisolek aidata kõigil kasvada, on see, kuidas me oleme jõudnud sinna, kus praegu oleme.

Ettevõttes (võib-olla) keerukama isikliku struktuuri olemasolu (praktikandid töötavad kogenumate inimeste all) aitab meil luua ka iseseisvamaid alamrühmi, kus on oma juhid. Oleme seda juba mõnda aega töötanud ja olen näinud, et mõned inimesed parandavad oma juhtimisoskust märkimisväärselt. Sellega loodan, et nad kasvavad ka 2018. aastal ja saavad mugavamaks iseseisvalt oluliste otsuste tegemise.

2017. aasta ülevaade ja edasi

Alustame sellest, mis juhib kogu seda ettevõtet:

(1) Tooted ��

2017. aasta oli meie peamise WordPressi teemavaldkonna jaoks kriitiline. Õnneks õnnestus meil saada piisavalt hea kuju, mis muudab ettevõtte jätkusuutlikuks sõltumata võimalikest kõikumistest.

Pistikprogrammide poolel on meie põhirõhk olemasolevate pistikprogrammide säilitamisel, samuti ümberkirjutamisel ja parendamisel. Polnud palju mõtet uusi asju välja mõelda, enne kui enamik teadaolevaid probleeme on lahendatud.

Kuna see on nüüd enamasti tehtud, saame lõpuks uurida mõnda uut võimalust ja sellele ka piisavalt tähelepanu pöörata OrbitFox ja selle suund.

(2) Sisu ✍️

2017 oli aasta, mil tutvustasime teatavat mitmekesisust ja hakkasime katsetama uut tüüpi sisuga – peamiselt visuaalse sisuga ja video.

See on mingil määral end ära tasunud, kuid siiski on veel palju vaja ära teha, et asju paremaks muuta, õiges rütmis käia ja tuvastatava ning silma paistava stiili / ilme järgi asuda..

Lisaks ülaltoodule, ehkki oleksin tahtnud seda teha varem, tegeleme sotsiaalmeedia ruumis laiendamisega 2018. aastal (meil on Revive.Sotsiaalne ajaveeb), samuti kohandada meie sisuloomeprotsesse ja hankida pardale uusi toimetajaid.

Ehkki oleme praeguseks rahul oma kirjutatud sisu kvaliteediga, hõlmab 2018. aasta peamiselt videot ning lisaks sellele, et parandada meie sisu edastamist ja tarbimist.

CodeinWP ajaveeb ise ei kasvanud 2017. aastal kuigi palju, kuid meie üldine liiklus kasvas siiski ThemeIsle’i tõttu üsna vähe. ThemeIsle ajaveeb on kasvanud 7x eelmise aastaga võrreldes!

TeemaIsle liiklus

Tore oleks näha blogi 2018. aastal topeltsuuruses (loodetavasti), mida ma pean tohutuks õnnestumiseks.

Kuid meie jõupingutused sisu mitmekesistamiseks – koos kõigi videomaterjalide sissetulekuga – peidavad tähelepanu ThemeIsle ajaveebist eemal. Oleme pidevas ajurünnaku faasis, et teada saada, kuidas sellest üle saada.

Kiire statistika – 2017. aastal avaldatud postituste arv:

 • CodeinWP: 86
 • TeemaIsle: 199
 • Revive.Social: 25

(3) Teenused ��‍

Olen selle suhtes endiselt pisut vastumeelne, kuid kavatsen teha natuke rohkem jõupingutusi, et leida viise ettevõtte teenuste osa taaskäivitamiseks. Nagu ma juba varem olen kirjutanud, on see asi, mis on üsna kaugel põhirõhust, kuid tõenäoliselt siiski midagi eksperimenteerimist väärt.

Üldiselt oli 2017. aasta hea meeskonna, teadmiste ja tulude mitmekesistamise osas hea aasta.

Teisest küljest oli meie üldine kasum ikkagi väiksem kui 2016. aastal. Kuigi see ei valmista mulle liiga palju muret. Loodetavasti kasvab meil aasta lõpuks kasum vähemalt 50%. Kõlab suurejooneliselt, kuid tegelikult on mõistlik oodata meie praegust korduvat tulu ja selle käitumist.

Puhtalt isiklikust vaatenurgast rääkides tundus 2017. aasta olevat "raskem" minu jaoks mõnes aspektis. Kuigi see oli omamoodi kavatsus. Ma mõtlen, et otsustasin lõpetada eemale peletamise halbadest tunnetest, ärevusest ja muudest probleemidest. Selle asemel proovin lihtsalt lasta kõigil sisse vajuda ja jõuda asjade juurteni. Alguses ebamugav, kuid pikas perspektiivis aitab selline asi probleemidest paremini üle saada.

Otsustasin ka sel aastal vähem töötada, rohkem lugeda ja rohkem on "voodis mõtlemine" aeg, mis viimastel aastatel oli ligilähedane nullile. Varem otsisin enamasti lihtsalt võimalusi, kuidas saada "edukam" ööpäevaringselt. Proovin nüüd osa sellest lahti lasta ja luban endale lihtsalt vaba aega. See paneb mind (pisike) muretsema professionaalselt tarkuse pärast, kuid ma arvan, et näen lihtsalt, kuidas asjad välja mängivad.

Kuigi ma pole ei rikkam ega edukam, tunnen end nüüd lihtsalt natuke targemana. Loodetavasti õpin 2018. aastal vanade tunnete ja mälestustega rohkem rahus olema ja jääma tuleviku suhtes optimistlikuks.

Oh, ja enne kui ma unustan, lubasin teile mõned pildid meie iga-aastasest Secret Santa algatusest. Siin on mõned vahetatud kingitused:

Üllatus-üllatussanta1
Üllatus-üllatussanta4
Üllatus-üllatussanta3
Üllatus-üllatussanta2
Üllatus-üllatus (videost lahtilõikamata)

Armastus salajase jõuluvana vastu

Hei, nii et jõulud on juba ammu möödas. Briljantsel ajaveebitoimetajal on siiski midagi, mida tal öelda on, võtta see vend ära

Postitanud TeemaIsle esmaspäeval, 8. jaanuaril 2018

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map