Läbipaistvusaruanne nr 34 – kas must reede on kaupmeestele hea?

Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 34. väljaandesse (2017. aasta novembri kohta). See on sari, kus jagan ja arutlen ettevõtte igapäevasemaid huvitavamaid sündmusi, projekte ja õpetusi. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Esiteks, must reede … kas see on asi, milles peaksite osalema? Nii kliendi kui ka kaupmehe seisukohast?

Noh, esimene taandub teie isiklikele eelistustele ja sellele, kuidas te aasta läbi oma ostud teete, kuid viimane on natuke keerulisem asi. Ühelt poolt, kui teil on mõni toode ja olete nõus allahindlust pakkuma, saate tõenäoliselt mõnda head müüa.

Kuid kas selle matemaatika kontrollimine toimub praktikas? Loodan teile täna selle kohta mõned üksikasjad esitada.

Meenutuseks, et osalesime selle aasta mustal reedel kahel viisil: (1) korraldasime ThemeIsles musta reede müügi ja (2) koostasime tõeliselt üksikasjaliku nimekirja parimatest musta reede pakkumistest WordPressi ja "veebiasjad" siinsamas blogis.

Mul on lõpuks andmeid selle kohta, kuidas see kõik läks:

Meie musta reede müük ThemeIsle’is

See aasta oli esimene kord, kui me tegelikult lubasime täieliku kogu saidi hõlmava automaatse allahindluse – kehtib kõigi ostude puhul, kupongikoodi pole vaja. Samuti reklaamisime seda pakkumist üsna palju.

Lühidalt, müük oli umbes kahekordne, kui nad tavaliselt on.

Ärgem olgem selles suhtes liiga optimistlikud. Arvestades reklaamidele kulutatud raha ja tugikulusid, ei tundu, et kogu see hullumeelsus oleks meie nimel pingutamist väärt.

Ma mõtlen, et meil on järgmisel aastal ilmselt veel reklaamikampaania, kuid sel hetkel teeme seda rohkem inimeste ootustest lähtuvalt (kuna mõned meie potentsiaalsed kliendid võivad musta reedet oodata) nädala jooksul ostu sooritamiseks), mitte mingil rahalisel põhjusel. Kindlasti ei pane me nii palju vaeva nende Musta Reede pakkumiste reklaamimiseks.

Kokkuvõttes ei ütle ma, et must reede on midagi, mida tuleks vältida, kuid kõik sõltub teie tootest. Näiteks on mul üks sõber, kes tegutseb sarnasel ettevõttel ja nende musta reede müük ümardas tavapärasest 10x.

Sellegipoolest on mul teile huvitav seda kuulda. Kui teil sel aastal oli oma Musta Reede reklaam, siis kuidas see läks??

Musta reede ringhääling CodeinWP-s – meie õppetunnid

Selle kohta andmete kogumine on üsna raske. Kuid enne, kui oleme jõudnud spetsiifikani, lubage mul tunnistada ühte asja:

Juba enne selle aasta ringhäälingu kallale asumist otsustasime, et tõenäoliselt me ​​järgmisel aastal sellist ametit ei tee. Või vähemalt mitte praegusel kujul.

Asjade väljanägemise järgi hüppas liiga palju teisi blogisid sel aastal ribavagunile ja tegid täpselt sama. See muudab meie postituse lihtsalt järjekordseks tehingute koostamiseks ja see pole midagi, mille poole meie eesmärk on. Mulle meeldib uskuda, et jahime alati ainulaadset vaatenurka ja teeme midagi muud.

Veel üks märkus: selle postituse koostamine ja igapäevaselt (kogu musta reede ja küber esmaspäeva nädala jooksul) ajakohastamine oli palju – palju! – tööst. Meie kaudu saime sadu e-kirju, kommentaare ja ligi 200 sissekannet "esitage oma pakkumine" vorm. Teisisõnu, kõik ja nende koer tahtsid oma Musta reede pakkumist reklaamida ja kõigi nende tutvustamine nõudis palju pingutusi.

Kuid ma ei kaeba siin. Meil on hea meel, et suutsime aidata mitmeid väiksemaid ettevõtteid ja müüjaid – loetlesime kõigile kehtiva, nägusa pakkumise. Kuigi päeva lõpuks on see lihtsalt liiga palju tööd, kaaluti kõiki asju.

Kindlasti teeme järgmisel aastal midagi teistmoodi. Ma mõtlen midagi sarnast, "tooted, mida me ostsime / ostame ja miks." See tundub ehtsam ja tõenäoliselt ka väärtuslikum, kuna peame siiski tutvustama väheseid tehinguid, mis meie arvates on kord aastas pakutavad võimalused. Näiteks sel aastal sain ES6 JavaScripti kursus meeskonna jaoks ja soovitaksin seda hea meelega ka teistele inimestele.

Kui teil tekib huvi, siis siin on selle Musta reede ringtee postituse liiklusnumbrid:

Musta reede statistika

OrbitFox… "mis orbiidil?"

Võib-olla mainisin seda eelmistes raportites üks või kaks korda. Põhimõtteliselt, OrbitFox on meie "Jetpacki alternatiiv" sisse panema. Arvasin, et helistades sellele on plugina tehtud töö kokkuvõte lihtsam, selle asemel, et proovida mingit liftihirmu välja mõelda. Kuid täna saan lõpuks veel mõnda jagada.

Oleme viimasel ajal arendusprotsessis veidi auru üles leidnud ja leidnud potentsiaalse huvitava suuna, mille saaksime pistikprogrammiga kasutada. Sellegipoolest olen endiselt üsna segaduses, kuidas peaksime seda turustama.

Kapoti all on OrbitFox – pistikprogrammi ametlik nimi – lahe "WordPressi lisaseadme pistikprogramm" koos mõne abistava mooduliga, mis on muidu omaenda pistikprogrammide jaoks liiga väikesed. Nende hulka kuuluvad näiteks sotsiaalse jagamise ikoonid, menüüikoonid, tasuta fotode leidja ja meie lipulaeva funktsioon – mallikataloogi moodul.

Mis on mallide kataloogi moodul?

Lühidalt öeldes võimaldab moodul hõlpsalt importida ja redigeerida kasvavat maandumislehtede ja muude mallide kogumit, mida saate koos oma teemaga kasutada.

Selleks tugineme taustal olevale Elementorile, kuid kasutajakogemus on tõesti sirgjooneline ja lihtsustatud. Selle mooduli võimaluste täiustamiseks integreerime selle mõne muu mooduliga mõne täiendava Elementori lisandmooduliga.

Miks ma sellest nii vaimustuses olen?

Kujutage ette 100 (-ish) tasuta mallide kogumit, mis võivad töötada peaaegu kõigi teemadega ja kõigi suuremate lehe koostajatega (võivad olla Elementor, Beaver Builder või Gutenberg).

Näiteks võite lasta oma veebisaidil töötada kahekümne seitsmeteistkümnel (koos OrbitFoxiga) ja siiski kasutada kõiki neid lahedaid malle. Tõeline teema-agnostiline lähenemine. Seda peaks olema lihtsam laiendada, muuta või uuesti kasutada.

Mõelge sellele nii; tõenäoliselt on teil teema, mis teile erinevatel põhjustel meeldib (olgu see tüpograafia, minimalistlik kujundus, SEO, mis iganes), ja tõenäoliselt on teil ka oma lemmiklehe koostaja. Nüüd võite selle asemel, et loota ainult sellele, mida need kaks teile lubavad, saate OrbitFoxi installida, malli valida ja olla kindel, et see integreerub täpselt – nii teema kui ka ehitaja pluginaga, ükskõik millised nad võivad olla.

Mis järgmiseks?

Minu jaoks on praegu väljakutseks valida OrbitFoxiga õige suund, mida võtta. Keskenduge mallidele – kas olete kindel, et need on nii head kui võimalik? Või keskenduge Gutenbergile – muutes kõik ühilduvaks? Või keskenduge võimalikult paljude moodulite pakkumisele?

Me pole veel kindlad. Kuid oluline on see, et oleme edukalt suutnud kasutada peaaegu kasutu pistikprogrammi, mille me Zerif Lite’i teema peatamise tõttu sunniti ehitama, ja nimetage see ümber millekski, millest võib olla tõeliselt kasu.

Selle käivitamiseks läbisime veel ühe omandamise. Ostsime 10+ Elementori malle, sealhulgas John AnalogWP-st. John on üks andekamaid disainereid, kellega olen kokku puutunud, ja uurime, kuidas saaksime ka edaspidi koostööd teha.

Niisiis, mine saa OrbitFox ja vaata järele! Praegu töötab see suurepäraselt Hestia ja Zerif Lite.


Orbiidi rebane teemaIsle järgi Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Autor (id): Teema

Praegune versioon: 2.9.8

Viimati värskendatud: 28. aprillil 2020

themeisle-companion.zip


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Aga kuidas on Gutenbergiga?!

Gutenberg on jällegi kõik, mida pärast WCUSi räägitakse. Täpselt see toimus umbes pool aastat tagasi ka WCEU hooajal.

Jagasin tookord oma arvamust selle kohta ja pärast seda pole midagi muutunud. Kui olete arendaja, on parim asi, mida saate teha:

  1. Katse ruuturuumiga. Saate osa ruutruumide rühmadest ja saate aru, kuidas inimesed plokke kasutavad.
  2. Kasutage Beaver Builderit / Elementorit ja saate aru, kuidas inimesed ka seal sisuplokke kasutavad.

Gutenberg pole kaugeltki uus kontseptsioon, kui vaadata pisut laiemalt suunda, kuhu veebisaiditurg on läinud. See on lihtsalt katse normeerida paljusid mujal leiduvaid elemente ja kohandada neid laia WordPressi ökosüsteemiga – see ei tähenda mitte ainult meisterdajate ja veebisaidi arendajate, vaid ka üldsuse tähelepanu.

Üldiselt on WordPressi teemade populaarsus viimase viie aasta jooksul langenud (otsige terminit "WordPressi teemad" Google Trendsis) ja Gutenberg lihtsalt kiirendab seda.

teemade suundumused

Raske on esitada kohtuasja inimeste vastu, kes eelistavad kerget teemat + korduvkasutatavate komponentide või mallide kogumit keerukale multifunktsionaalsele teemale, millel on palju valikuekraane.

Sama asi võib juhtuda ka pistikprogrammidega. Arendajal peaks olema üsna lihtne luua iseseisva vormi pistikprogrammi asemel näiteks Gutenbergi vormiblokk.

Kuid ärge saage minust valesti aru, me pole mingil juhul hukule määratud. Need asjad muutuvad järk-järgult ja kõik asjaosalised kohanevad. Võimalik, et suur asi võib olla see, et WordPressi turg võib üldiselt suureneda, meelitades veelgi rohkem juhuslikke kasutajaid. See võib tähendada kliendi otsese töö kasvavat turgu.

Kui te järgite minu mõtteviisi, saate aru, miks ma kaldun platvormiagnostilise lahenduse või SaaS-i poole. Näiteks saavad nendest muudatustest otse kasu hostimisettevõtted või varunduslahendused või isegi Jetpack. Sama agentuuride (see on ka põhjus, miks otsime kedagi, kes on huvitatud meie agentuuride filiaali taaskäivitamisest CodeinWP.com) ja sisusaitide jaoks (seetõttu oleme juba mõnda aega investeerinud oma sisuteenuste pakkumisse).

Sisemised protsessid

Lõpuks soovisin tutvuda meie tööprotsesside ja muu ettevõttesisese sisemise asjaga (mainisin seda ka eelmises aruandes).

Kõigile läbi mõtlemine kulutas sellel kuul jälle palju aega. Olen meeskonna koosolekutel edusamme teinud, õppinud hulgaliselt ja asunud mõne täiustamise kallale. Nimelt:

��

Oleme pühendunud pideva õppimise ideele. Nagu mainisin, sain ES6 JavaScripti kursus meeskonna jaoks ja ka a Puumaja ettevõtte tellimus.

��‍��

Oleme just oma talve lõpetanud "hackathon," mis oli päris lõbus (vähemalt mida meeskond ütles)! Minu arvates on see suurepärane viis meeskondade vahel teadmiste jagamiseks ja suhtluse parandamiseks. Peame lihtsustatud käivitus-nädalavahetuse ülesehitust. Üldiselt leian, et see on asi, mida iga tehnoloogiaettevõte peaks tegema.

��

Ma oleksin seda juba varem maininud, kuid meie ettevõtte seadistamine on parema sõna puudumise tõttu üsna võimatu. Põhimõtteliselt on meil kontor Bukarestis, seal töötab suur osa meeskonnast. Kuid peale selle töötab meil meeskonna teine ​​pool ka eemalt – mõned rumeenlased, aga ka inimesed kogu maailmast.

Probleem on selles, et kõik tundub olevat kontorikesksem, kuna teil on seal nii palju meeskonnaliikmeid. See võib ülejäänud eemalt töötava meeskonna jaoks tunduda karm – neile jääb alati vähemalt osaliselt mulje, et nad ei asu seal, kus tegevus toimub, kui see on mõistlik.

Vastupidise näitena, kui teil on täielikult turustatud ettevõte, pole see probleem. Kõik on kõikjal ja puudub keskne asukoht, peakorter, seega puudub tunne, et jätaksite millestki ilma.

Me katsetame ja otsime pidevalt lahendusi, kuid see pole lihtne ülesanne. Üldiselt arvan, et mitmekesisel / hajutatud ettevõttel on suurem paindlikkus, mis lihtsustab turumuutustega kohanemist. Kirjutasin sellest veel mõnes eelmises raportis.

��

Ja kuna mul on selle üle endiselt mulje, siis see on sünnipäevakingitus, mille ma meeskonnalt sain:

kook

… Tarnitud otse minu koduuksele. Olen tänulik toetuse eest, mida meeskond on andnud mulle paljude katsete ajal, mida ma olen teinud meie töövoogudesse, ja tordi eest! ��

Muide, järgmises raportis peaks meil olema mõned fotod meie iga-aastasest salajasest jõuluvana algatusest. Olge kursis!

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map