Läbipaistvusaruanne nr 24 – Kuidas suurendada oma Google’i paremusjärjestust üleöö

Läbipaistvusaruanne nr 24 – Kuidas suurendada oma Google’i paremusjärjestust üleöö

Läbipaistvusaruanne nr 24 – Kuidas suurendada oma Google’i paremusjärjestust üleöö
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast meie igakuise läbipaistvusaruande 24. väljaandesse (jaanuar 2017). See on sari, kus ma arutan kõike, mis CodeinWP-s ja ThemeIsle’is ettevõtluse vaatepunktist toimub. Plaanid, strateegiad, tulud ja palju muud. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Mul on tunne, et see võib venida, nii et alustan kiire kokkuvõttega / TOC:

 • Kuidas suurendada oma Google’i paremusjärjestust üleöö (#noclickbait)
 • Värskeim teave meie turuturgude kohta
 • Värskendus Zerif Lite’is (#itsback)
 • Väärtused ja missioon
 • Tulude aruanne
 • Fookus ja #WCEU

1. Kuidas suurendada oma Google’i paremusjärjestust üleöö

Mõni aeg tagasi hakkasin nägema huvitavat mustrit:

Põhimõtteliselt, iga kord, kui ma kohandasin / käivitasin / mängisin meie Facebooki reklaamidega, jäi mulle mulje, et ka meie orgaaniliste Google’i edetabelid suurenesid. Mõneti kui kõrvalsaadus.

See oli lihtsalt nõme – mul polnud andmeid selle varundamiseks ja ma ei mõelnud sellele palju muud, kui lihtsalt mõtlesin, kas see võib tõepoolest olla või on see lihtsalt vale mulje.

Eelmisel kuul otsustasin lõpuks teha natuke rohkem uuringuid, et lõplikult teada saada.

Vallandasin Google’i otsingukonsooli + Facebooki reklaamide paneeli ja otsisin võimalikke seoseid. Ja… mulle avaldas muljet see, mida ma nägin. (Või öeldes seda rohkem klõpsamise viisil), "minu mõistus oli puhutud !!! 11")

Siin on näide meie CodeinWP-i ühe tasuta teemakogu reklaamikampaania kohta:

1. kampaania

Selle termini paremusjärjestus on järgmine:

1. auaste

Siin on sama asi ühega JustFreeThemes ” reklaamikampaaniad:

auaste 2

Vaadakem veel üks pilk, seekord veel ühe CodeinWP paremusjärjestuse suurendamise korral:

3. auaste

Tõlgige nii nagu saate, kuid tõsiasi on see, et kampaaniad käivitati 18. novembril ja 24. jaanuaril, vahetult enne paremusjärjestuse tõusu.

Huvitaval kombel suutsime hoida neid reastamise tõstmisi umbes ühe nädala jooksul pärast kampaaniate tegemist.

Veebis uurides tundub, et ma pole ainus inimene, kes seda mustrit nägi (näitus a). Lühidalt öeldes on väga võimalik, et Google reageerib teie lehtedele saabuvale suurele liikluse suurenemisele peaaegu koheselt.

Google’i mõttekäik võib tegelikult olla üsna lihtne: suurem liiklus = lehe ilmne kõrgem kvaliteet = peaks premeerima parema otsingumootori positsiooniga.

Siin on eriti huvitav see, et tänu Google’i sellisele reageerimisele võite uue orgaanilise liikluse näol saada rohkem tulu kui reklaamiliikluse (asi, mille eest maksite) näol..

Veel üks lahe asi on see, et paremusjärjestuse suurendamine näib toimuvat kogu maailmas ja seda hoolimata asjaolust, et teie Facebooki reklaamid võisid olla suunatud ainult madala CPC-ga riikidele.

Olles veel mõnda numbrit sisse uurinud, olen jõudnud järeldusele, et suurenenud paremusjärjestus andis meile päevas umbes 1000 uut külastajat. Nii et nende 10 päeva pikkune omamine andis umbes 10 000 lisakülastust.

Vaadates samasuguste tingimuste (0,08 dollarit CPC) AdWordsi hindu, võin teha järelduse, et need 10 000 külastajat maksaksid meile tavaliselt umbes 800 dollarit (jällegi kogu maailmas). Teisisõnu on 800 dollari investeerimine Facebooki reklaamidesse andnud meile täiendava 800 dollari väärtuses Google’i liiklust.

Ma tean, et andmemaht pole siin tohutu ja raske on öelda, et asjad juhtuvad alati nii, nagu ma neid siin kirjeldan, kuid kindlasti on see hea lähtepunkt edasiste uuringute tegemiseks.

Edasi minnes on mõttekam niimoodi katsetada väärtuslikumate märksõnadega, kus olete juba kõrgel kohal – kuna eelised võivad olla suuremad. Muidugi võib paremusjärjestuse suurendamine olla erinev ka märksõnakonkurentsi põhjal.

Sellest hoolimata näib see enamiku veebisaitide jaoks potentsiaalselt tõesti väga suur asi ja lahe viis oma paremusjärjestuse ajutiseks suurendamiseks (sobib suurepäraselt hooajaliseks reklaamiks või millekski).

Ja ainult selgituseks, see ei käi mitte niivõrd Facebooki reklaamide mõju kohta Google’i paremusjärjestusele, kuivõrd üldise liikluse tipu mõju kohta Google’i paremusjärjestusele. Napp võib pärineda tõenäoliselt ükskõik millisest allikast (eeldusel, et see on ehtne, mitte robotite liiklus).

Olgu, aga miks ma seda jagan? Kui olete neid läbipaistvusaruandeid jälginud, võite teada, et paremusjärjestus ja numbrid iseenesest ei tähenda minu jaoks palju. Sama mängib Google’iga kassi- ja hiiremängu ning üritab aru saada, kuidas nende algoritmid töötavad. Jagan seda, kuna mulle meeldib õppida asju ja katsetada lahedaid kontseptsioone, nii et tahtsin teada saada, kust saate selle võtta ja milliseid muid selle pusle tükke leiate.

Kui soovite omaette niimoodi katsetada ja proovida korrata minu lähenemisviisi, siis tegin mõned ümberkorralduskampaaniad (inimesed, kes juba külastasid seda saiti – nii kõrge kvalifikatsiooniga liiklus), rohkem kui 1000 klõpsu päevas umbes 0,08 dollariga. -0,10 CPC.

Ja kui teil on kogemusi sellise pingerea suurendamisega, rääkige kommentaarides julgelt.

2. Uuendage oma olekut teematurgude kohta

Mul on hea meel teatada, et meil õnnestus hankida mõlemad meie uusimad teemad teemadest ThemeForest ja MOJO Marketplace. Ja kuigi asjade algus on aeglane, pole need sugugi tähtsusetud, nii et siin on mõned teadmised:

 • Kokku jõudisime ThemeForesti peaaegu 100 müügini. See lisas eelmisel kuul teenitud peaaegu 900 dollarit.
 • Vaatamata sellele, et me neid reklaame üldse ei reklaaminud, müüsime MOJO-s esimese kuu jooksul oma teemadest 15 eksemplari (võrdluseks saadame oma teemafoorumi kirjetesse natuke liiklust).
 • Võrreldes teiste kanalitega näeme meie loendites MOJO ja ThemeForest palju vähem tugitaotlusi. Näib, et kasutajad on üldiselt kogenumad ja nad on pigem valmis teemadega enne midagi küsima. Samuti on traditsiooniliselt suur osa meie taotlustest tulnud tasuta teemadest, nii et kuna turgudel pole ühtegi sellist, tähendab see üldist suhteliselt väiksemat tuge.

Teemad on hakanud üha enam olema kaubad ja oleme jõudnud punkti, kus paljud tõeliselt head teema arendajad alustavad 50% sidusprogrammide avamist ja on nõus oma teemasid kõikjal müüma. See kõik on lihtsalt selleks, et saada natuke suurem turuosa ja natuke lisatulu ja silmamunad. Huvitav on näha, kuhu see kõik suundub.

Muide, ma olen sellest hiljuti rääkinud Envatost pärit Jamesiga ja oleme ka ühendust võtnud Envato kohtumise korraldamisega Bukarestis sel aastal. Pikk lugu lühike, see toimub! Nii et kui olete valmis kiireks reisiks Bukaresti 19. mail siin on kõik üksikasjad. Mulle meeldiks, kui seal räägitaks teema arendajatele mõeldud uutest ärimudelitest.

3. Uuendage Zerif Lite’i

Lõpuks on Zerif Lite’i WordPress.org (peaaegu) peatatud. Selle kirjutamise ajal ootan ainult, et see saaks rohelise tule ja läheks elama.

Selle varundamiseks oli pikka ootamist ja kaotasime seal kindlasti natuke veojõudu. Kuid lõpuks on meil õnnestunud leida kesktee ja ma tõesti ei jõua ära oodata, millal teemat uuesti reaalajas kuvatakse.

Kogu selle aja jooksul panid mind valvama mõne inimese kommentaarid, kus ta mõtles, kas on isegi ohutu kasutada repo alt eemaldatud teemat. Ma mõtlen, et kasutaja mõistes ja arusaadavalt peab teemaga alates selle eemaldamisest midagi viga olema olnud, eks?

See pani mind asju teisiti nägema. Ametlikus repositooriumis olemine ei tähenda ainult allalaadimist ja / või müüki, vaid ka usaldust ja usaldusväärsust teie potentsiaalsete kasutajate silmis. Kahjuks pole enamik kasutajaid, kes installivad teemasid otse oma WP armatuurlaudade kaudu, väga kogenud ning neil pole põhjust veebis veidi rohkem uurida, et teada saada, mis juhtus teemaga, millest nad kuulsid. Teisisõnu, kui keegi kirjutab "null" juhtpaneeli otsinguväljale ja nad ei leia midagi, nad lihtsalt liiguvad edasi.

Samuti tahan jagada teiega ühte huvitavat graafikut. Need on Zerif Pro külastajad, kes tulevad Zerif Lite’i kohandaja linkidelt (enamasti täiendusnupud):

Zerif Pro külastajad

Kui ignoreerida septembri suurt hoogu, siis näete, et langus on alanenud. Sama on juhtunud ka müügiga. Kuid ma arvan, et see pole mingi üllatus ja see on midagi, mida ma juba mitu korda mainisin.

Kui teema tagasi elama jõuab, tähendab see meile lähitulevikus palju tööd, et tagada kõigi värskenduste edukas teostamine nii kujunduse kui ka kodeerimise seisukohast ning et see ei mõjutaks ühtegi teema praegust kasutajat.

Mis tahes negatiivsete tulemuste vältimiseks kaalume isegi teema ümbernimetamist ja selle vabastamist hoopis teise nime all. Mida sa arvad? Siin on ülevaade sellest, mis meil seni on olnud:

alexis

4. Väärtused ja missioon

Oma missiooni ja / või visiooni sõnadesse panemine on üllataval kombel väga raske ülesanne – vähemalt minu jaoks.

Juba paar aastat olen mõelnud ja üritanud aru saada, miks ma teen seda, mida ma täpselt teen ja mis just see, mis mind öösel konkreetselt üleval hoiab. Ehkki olen siit ja sealt leidnud mõned vastuse tükid, ei ole ma ikka veel täie asja kallal.

Ma ei tea, võib-olla olen see lihtsalt mina, aga uskmatuks olemine (niiöelda) muudab asja igapäevaselt raskemaks, eriti kuna ma näen, et mõni ilmne eesmärk / missioon on liiga väike.

Olen ikka ja jälle sellele põrutanud ja olen sellega juba piisavalt mitu korda viivitanud, nii et olen lõpuks otsustanud, et meie missiooni avaldus tuleb ümber kirjutada, et kajastada ettevõtte praegust seisu, meie eesmärke ja projekte.

See võib esialgu tunduda midagi tõeliselt tähtsusetu, kuid praeguse missiooni puudumine muudab mõne majanduskasvu jaoks üliolulise ülesande täitmise raskeks. Nagu näiteks uute inimeste palkamine. Ilma missioonita ei tea sa, mis tegelikult kõige olulisem on ja millist inimest sa peaksid otsima.

Selle alguse saamiseks uurisin paljude teiste tehnoloogiaruumis tegutsevate ettevõtete erinevaid missioonide avaldusi ja põhiväärtuste loendeid ning püüdsin teiste näitel paremini mõista, mis minu jaoks tegelikult oluline on.

Pärast 20 minuga kõlava põhiväärtuse loendi koostamist saatsin nad meeskonda, et saaksime seda nimekirja vähendada kuni viie parima väärtuseni. See peaks aitama meil suhelda järjepidevamalt, nii sisemiselt kui ka väliselt, kuna me saavad kõik teada, mis on asjad, mis on ettevõtte jaoks tervikuna kõige olulisemad, ja saame iga otsuse siduda nende põhiväärtustega.

Kui proovite välja mõelda oma missiooni ja oma ettevõtte põhiväärtusi, siis siin on see 20-liikmeline nimekiri (mõned neist võivad kõlada sarnaselt; see on tingitud sellest, et nad on inspireeritud erinevatest allikatest), võib-olla on neist kasu ka teile:

uuring

5. Tulude aruanne (jaanuar 2017)

Nagu ma eelpool mainisin, teenisime erinevate teematurgude kaudu rohkem kui 1000 dollarit müüki.

Revive.Sociali kaudu saavutatud käive kokku ulatus 6600 dollarini.

ThemeIsle’i laekus kokku 43 000 dollarit.

 • Viimases aruandes mainisin programmi Uut versiooni Väsitav. Mul on hea meel teatada, et see müüs eelmisel kuul 1700 dollarit. See ei ole varandus, kuid sellest piisab, kui sellele keskenduda ja veenduda, et suudame säilitada ja arendada nii tasuta kui ka premium-versiooni.
 • Kõik muud ThemeIsle’i profi pistikprogrammid teenisid umbes 7000 dollarit.

Sidusettevõtte turundus ja ajaveebid töötavad jätkuvalt kenasti. Oleme viimasel ajal avaldanud tõesti suurepäraseid sisutükke ja oleme juba alustanud uut monstrumiuuringut (teistsuguse lähenemisega kui viimane). Püüame aru saada NPS turundusettevõtete pakkumine turul. Siin on pilk:

nps

Loodame saada paar tuhat vastust, et saada asjakohane esitus / andmed iga suure host kohta. Ka ise vastuste saamise meetod erineb eelmisest küsitlusest, kus me lihtsalt saatsime inimestele meilisõnumeid ja kutsusime neid vastama. Seekord kasutame oma saitidel väikeseid ridu-hüpikuid, nii et saaksime hõlpsalt vältida inimesi, kes üritavad süsteemi mängida, ja saame ka palju rohkem vastuseid.

6. Fookus ja #WCEU

Niiöelda keskendumise valdkonnas polnud mul palju edu.

Ehkki pärast puhkusele naasmist suutsin olla rohkem organiseeritud ja ühe asja kallal korraga töötada, olen siiski vaid mõne nädala pärast (jälle) rabatud..

Ma mõtlen, et probleem pole mitte niivõrd selles, et mind loomulikult tõmmatakse korraga palju asju tegema, vaid pigem selles, et panen end tööle ainult ühe väikese asja kallal (nagu need Facebooki reklaamieksperimendid) ega tee seda veeta piisavalt aega meeskonna juhtimisel või koos töötamisel.

Proovin nüüd selle suhtes realistlikum olla ja vältida neid pikki perioode, kui töötan omas maailmas. Võiks öelda, et üritan keskenduda rohkem tegevjuhtimisele.

Igatahes lõpetagem sellega, mida iga WordPressi inimene armastab – WordCamp!

Seega oleme paika pannud kõik meie tehnilised üksikasjad WCEU reis sel aastal! Enamik meist saabub 14. juunil ja jääb 18. juunini. Peaaegu terve meeskond osaleb taas (nagu ka eelmisel aastal) ja enamik meist kavatseb ka vabatahtlikult osaleda (jälle, nagu eelmisel aastal). Olen kandideerinud ka rääkima … vaatame, kuidas see välja tuleb. ��

Kui tulete sel aastal WCEU-sse, siis esiteks ärge kartke meie juurde tulla ja öelda tere (!), Teiseks, võtame ühendust ja korraldame teemakoosoleku. Ma lähen Pariisi päev enne ülejäänud meeskonda, et leida hea kohtumispaik.

Nagu alati, tänan teid lugemise ja CodeinWP toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector