Läbipaistvusaruanne nr 19 – meie kõige populaarsem tasuta teema (Zerif Lite) on peatatud saidilt WordPress.org

Läbipaistvusaruanne nr 19 – meie kõige populaarsem tasuta teema (Zerif Lite) on peatatud saidilt WordPress.org

Läbipaistvusaruanne nr 19 – meie kõige populaarsem tasuta teema (Zerif Lite) on peatatud saidilt WordPress.org
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast meie igakuise 19. väljaande juurde läbipaistvusaruanne (august 2016). Selles sarjas käsitlen WordPressi ettevõtte juhtimise erinevaid aspekte, arutlen meie enda strateegiate ja plaanide üle, samuti võitluste ja raskustega. Lühidalt, siit saate teada saada, mis toimub ThemeIsle ja CodeinWP kardinate taga. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Ma arvan, et selle jaoks on vaja TOC:

 • Miks peaksite huvima WordPress.org teemakataloogist?
 • Zerif Lite on repost peatatud
 • WordPress.org teemade ülesehitamisel nende kinnitamine ja seejärel keelamine
 • Võimalikud lahendused ja parandused ülevaatusprotsessis
 • Mis saab edasi Zerif Lite’i kasutajatel, postitage WordPress.org peatamine
 • Miks peaksite meiega ühendust võtma, kui olete Zerif Lite’i kasutaja?
 • Mis on meie jaoks äriideedest järgmine

Miks peaksite huvima WordPress.org teemakataloogist?

Mind huvitab palju kogemusi, mida kasutajad saavad, kui nad külastavad WordPress.orgi teemade jaotist. Lõppkokkuvõttes on selle kogemuse kvaliteet kogu WordPressi edasiviiv jõud.

Mõnes mõttes ei hooli lõppkasutaja tarkvarast endast. Nad hoolivad selle toimimisest ja ennekõike nende saitide väljanägemisest.

Päris loomulikult on ametlikus kataloogis saadaval olevad teemad lähtepunktiks enamikule uutele kasutajatele, kes WordPressi esimest korda tulevad. Ehkki esmaklassilised turuplatsid ja teemakauplused on oma maastikule oma jälje teinud, on nad minu arvates siiski teisejärguline koht, kuhu minna, kui keegi teema vajab.

Ausalt öeldes on peaaegu kõigi jaoks tee järgmine:

 • Vaja teema > minge WordPress.org > mitte midagi seal? > minge Google’i > mine turuplatsile

Sellel teel on võtmeks WordPress.org ja seal pakutavad teemad.

Kui teemad muutuvad lõppkasutajate – mitte arendajate – suhtes liiga vaenulikeks, ei huvita nad isegi alternatiivsete teemahoidlate kontrollimist … jätavad nad WordPressi lihtsalt platvormiks. Ja minge ruutu või ruutu.

Sel põhjusel on jällegi võtmeks see, mis on WordPress.orgi teema repos. Ja see on võtmeks kogu meie karjäärile WordPressi äris. Pole tähtis, kas loote tasuta teemasid, tasulisi teemasid, WordPress.org-i hostitud teemasid, ThemeForesti teemasid või sõltumatu poe kaudu müüdavaid teemasid; WordPress.org on teie kasutaja avastamise tee oluline etapp sina.

Kuid hoolimata selle väärtusest, võib teie suhe WordPress.orgiga olla armastust vihkav…

Ma pean teiega aus olema … ametliku teemahoidla osas pole asjad olnud meil lihtsad.

Nagu võib või ei tea, Zerif Lite on meie kõige populaarsem tasuta teema, kus on üle 200 000 aktiivse installi ja see oli ka WordPress.org populaarseimate teemade loendi alustala.

zerif lite installib

Aastate jooksul on seda teemat lõppkasutajad tunnustanud ja see on olnud teistele arendajatele inspiratsiooni oma teemade loomisel.

Kuid Zerif Lite on WordPress.org-i teemaülevaate meeskonnale teatavaid ebamugavusi tekitanud. Lühidalt öeldes on teema silmitsi võimaliku kataloogist peatamisega ja selle väidetavate probleemide lahendamiseks anti kaks nädalat.

See oli kaks nädalat tagasi.

Selle kirjutamise hetkest alates 14. septembril, Zerif Lite on tõepoolest peatatud, ja te ei saa seda enam WordPress.org’i kaudu. Minnes saidile https://wordpress.org/themes/zerif-lite/, saate seda:

zerif lite puudub

Enne teemaga jätkamist kaks asja:

 • Ma ei kavatse seda avalikuks draamalaadseks postituseks muuta. See puudutab rohkem seda, kuidas me saame neid olukordi tulevikus vältida ja kuidas teised arendajad saavad sarnastele probleemidele läheneda, kui neid kunagi ette tuleb.
 • Ma ei räägi selle teema üksikutest üksikasjadest ega midagi sellist "kuidas meil on õigus ja nad eksivad." See pole eesmärk. Meil on kummalgi poolel oma õigused ja eksimused ning ma ei usu, et see oleks nii lahe, kui ma lihtsalt valaksin siia oma kaebused lootuses saada kogukond meie poolele.

Niisiis, nagu ma alguses mainisin, tahaksin kasutada võimalust rääkida terve keskkonna enda probleemidega ja arutada võimalikke võimalusi, kuna ma hoolin väga paljudest kogemustest, mille kasutajad saavad, kui nad külastavad teemarepole. selle parendamiseks.

(Neile, keda huvitab Zerif Lite’i väljaanne, võite siin lihtsalt hüpata – ametlik pilet saidil WordPress.org.)

WordPress.org teemade ülesehitamisel nende kinnitamine ja seejärel keelamine

Arendaja seisukohast on * uue * teema ehitamine – rõhuasetusega * uus * – ja selle lisamine WordPress.org reposse enam-vähem lihtne protsess. (Palun kandke minuga.)

Pean silmas seda, et on olemas reegleid, mida tuleb järgida, ja kui järgite neid piisavalt hästi, võetakse teid vastu. Ma ei räägi nende reeglite keerukusest ega kasulikkusest. See puudutab lihtsalt teatud reegleid vaja olla järgitakse, kui soovite, et teid kaasataks.

Ja see sobib.

Kuid aja jooksul, kui reeglid muutuvad – võetakse kasutusele uued juhised, vanad juhised eemaldatakse jne -, võite sattuda keerulisse olukorda..

Praegune WordPress.org repo maastik jaguneb enam-vähem kaheks osaks:

 • Kui uus teema esitatakse, vaadatakse see üle ja kui see on juhistega kooskõlas, läheb see võrku.
 • Kuid protsess pole olemasolevate teemade puhul nii sirgjooneline. Mistahes olemasolevale teemale saab igal ajal juhtida arvustuse meeskonna tähelepanu, kuna see ei ole kooskõlas uusimate juhistega.

Viimane juhtub tõenäoliselt siis, kui teiste uute teemade autorid küsima hakkavad, ja õigusega, "Miks minu teema ei saa teha asja X, aga see vana teema siin saab?"

Sel hetkel võidakse teil paluda oma teemat värskendada nii, et see järgiks kõige ajakohasemaid reegleid, mis tundub mõistlik. Kuid siit saavad alguse ka probleemid (võivad).

Esiteks pangem üks asi sirgeks. Kui muudatused, mida teil palutakse teha, annavad lõpuks parema toote, siis pole see kõik probleem. Saate lihtsalt kaasa selle, et keegi teemaülevaate meeskonnast teeks teie eest uurimistööd ja osutaksite, kuidas saate oma teemat paremaks muuta. Suurepärane!

Tegelikud probleemid saavad alguse siis, kui teile sunnitud muudatused ei ole lõppkasutajale tingimata head.

Miks see kunagi juhtuks??

See on natuke keeruline, kuid loodan, et saan selgitada, mida mõtlen:

Alustuseks pidage meeles, et kõik varem repoks aktsepteeritud teemad olid 100% kooskõlas kinnitamise hetkel kehtivate reeglitega. Nii et me ei räägi olukorrast, kus mõni teema keeldub koostööst täielikult.

Nüüd reeglite enda kohta:

Ma ei taha väita, et praegused teemareeglid on halvemad kui nad olid, või vastupidi. Reeglid on reeglid. Põhimõtteliselt uue toote ehitamine vastavalt "Reeglid A" või "Reeglid B" on oma olemuselt sarnane. Peate lihtsalt järgima teatud samme. Lahkudes on lugu aga hoopis teine "Reeglid A" kuni "Reeglid B."

Siin on asi; teema arendajana võite sattuda olukorda, kus teie teema on täiesti kasutajasõbralik ja vastab selle esitamise ajal kehtivatele reeglitele. Siis… tutvustatakse uusi reegleid ja ka need tunduvad mõistlikud. Siiski, otse seal, otse keskel, peitub üleminek ise.

Ja ainuüksi see üleminek on harva kasutajasõbralik.

Kõige selle alla taandub see, et kui teil palutakse eemaldada suur osa oma teema funktsionaalsusest lihtsalt selleks, et olla kooskõlas uute reeglitega, siis mis teie arvates juhtub teema praeguste kasutajatega, kui teete selle käigu?

Jah, teil on õigus, nende saidid lakkavad töötamast! Või äkki ei lakka töötamast, kuid kaotavad funktsionaalsuse, mis neile öeldi, et nad saavad selle teema esmakordsel installimisel.

Põhimõtteliselt olete neile lubanud, et iga värskendus muudab nende kogemuse veelgi paremaks, kuid teete midagi täpselt vastupidist. Äärmusliku stsenaariumi korral võite selle teema kasutuks muuta.

Lihtsalt selleks, et tuua teile näide, et selgitada, mida ma mõtlen. Üks asi, mida meil Zerif Lite’i abil palutakse muuta, on kasutamine "faux kohandatud postitustüübid." Põhimõtteliselt seisneb see teema avalehel kuvatavate väikeste kohandatud sisuplokkide kasutamises näiteks meeskonna teabe, bloki, iseloomustuste jms tutvustamiseks. Näide.

meeskond

Neid kasutatakse ainult kodulehel ja mitte kusagil mujal. Kehtivate reeglite kohaselt oleksime pidanud neile määrama tõelised kohandatud postitustüübid. See on teatud tüüpi, kui loote uut teemat, kuid selle muutmine olemasolevas teemas tähendab, et kes seda praegu kasutab, ajab oma saidi segadusse. Ja meie puhul tähendab see rohkem kui 300 000 inimest (sealhulgas lapseteemad).

Nii et olenevalt sellest, milliseid muudatusi teil palutakse teha, võib olukord olla tõesti keeruline, põhimõtteliselt haamer või alam:

 • Ühelt poolt, kui te muudatusi ei tee, keelatakse teil repos osalemine.
 • Kui teete muudatused, jääte reposse, kuid ajate segi oma praeguste kasutajate saidid.

Kumb on hullem?

Las ma ütlen teile, kuidas ma seda enda vaatevinklist näen.

Olen – oleme – kõike seda, mis puudutab hoone põhimõtteid järgivaid tooteid "kasutaja kõigepealt." Soovime, et meie asjad oleksid abivalmid, kasulikud ja usaldusväärsed. Kui meile tehakse ettepanek muudatuseks, mis muudab kõigi kogemused paremaks, oleme selle nimel kõik!

Kuid kui muudatused võivad meie kasutajate elu eksponentsiaalselt raskemaks muuta, siis ei saa me seda sammu astuda ja end selle suhtes hästi tunda. See oleks meie kasutajate ja kliendibaasi reetmine.

Lõppkokkuvõttes pole halvema toote / kogemusega lõpetamine asi, millest me eriti hoolime. Minu arvates pole praeguse kasutajakogemuse katkestamine lihtsalt seda väärt ja seni, kuni leiame viisi selle kasutajakogemuse puutumata hoidmiseks – ja viisil, millega arvustuse meeskond lahedalt kokku puutub (seni pole meie soovitusi laekunud noh) – peame jääma repost eemale.

Muidugi, see vähendab meie tulusid palju. Ettevõtte lõikes prognoosin WordPress.org repotehingute peatamise järgselt tõenäoliselt umbes 50% -list müügi langust.

See nõuaks kindlasti üsna palju optimeerimist, kuid meil on hea meel olla olukorras, kus saame endale lubada teha pikas perspektiivis ainult seda, mis on meie klientide ja meie – ettevõtte – jaoks parim..

Lahendused

Olukord pole kerge ja mitte ainult meile, vaid ka teistele teema arendajatele, kes on varem kokku puutunud sarnaste probleemidega või seisavad silmitsi nende probleemidega.

Mul on paar ettepanekut, mis võiksid olla arutelude aluseks, kui otsime elujõulisi lahendusi:

1. Reeglite tagasiulatuva jõuta jätmine

Ma ei usu, et ühte teemat tuleks käsitleda erinevalt, lähtudes selle mainest, populaarsusest või tühisest. Kuid samal ajal ei usu ma ka, et mis tahes reeglid või seadused peaksid tagasiulatuvalt kehtima.

Seadus ei ole reeglina tagasiulatuv; see mõjutab ainult edasist tegevust, see tähendab seda, mis toimub pärast seaduse jõustumist.

Sarnaste reeglite olemasolu kataloogis oleks kindlasti abiks. Ja see oleks üsna lihtne:

 • Kui teie teema aktsepteeriti kataloogis ja leiti, et see on kooskõlas kehtivate reeglitega, on hea jääda selliseks, nagu see on.
 • Ainult siis, kui soovite esitada värskenduse, mis ületab kriitilisi veaparandusi, peate selle värskendama vastavalt uusimatele reeglitele.

2. Miinimumnõuete tutvustamine

Repod töötavad automatiseerimise poole. Meil on lihtsalt igal nädalal esitatud liiga palju teemasid ja pistikprogramme, nii et iga lisamise kohta inimeste ülevaatuse tegemine on liiga aeganõudev ja jätab tõenäoliselt ka palju ruumi järelevaatamiseks.

Seega on üks viis, mille abil automatiseerimisega minna, on aktsepteerida iga turvaline ja turvaline teema kataloogi ning omada siis paremat otsingu algoritmi (mida plugina repo teeb), mis kuvaks kõige paremini vaste (põhineb erinevatel teguritel).

Usun, et see on nii kõige lihtsam kui ka parim asi, mida me teha saame.

Niisuguse stsenaariumi korral on arendajatel rohkem vabadust ja nad saavad katsetada mitmesuguseid ebatavalisi lahendusi. Vaadake seda tsitaati:

Matt kommentaar

Või see; ka Matt Mullenweg:

Meil on loodud palju rangeid ja rangeid reegleid "kaitsta" kasutajatele, nagu näiteks CPT-de jt ümber, kuid keegi võiks teha teadliku otsuse, et kaotada praeguse vormi või funktsionaalsuse potentsiaalne teisaldatavus tulevikus. see oleks täiesti mõistlik otsus.

Näiteks kasutab Amazon nende otsingumehhanismi maksimaalselt ära. Põhimõtteliselt on see seal vabaturumajandus. Headest toodetest saadakse häid ülevaateid, seega tõusevad need otsingutulemustes kõrgemale. Halvad tooted maetakse maha. Seda reguleerib ostjate kogukond.

Kui teil oleks midagi sellist WordPress.org-i teemaotsingus, oleks fantastiline!

3. Luba pardaleminek

Teemad on mõnikord uskumatult keerulised tarkvaraosad ja ootavad, et kasutaja klõpsaks lihtsalt sellel "aktiveeri" nuppu ja siis teha kõike, mis nende tähelepanu vajab, on lihtsalt hullu.

Uute kasutajate integreerimine on oluline, et aidata neil oma uut teemat konfigureerida ja õppida, kuidas selle kõiki eeliseid saada. See võib aidata meil pakkuda suurepärast "näeb välja nagu demo" kogemusi, keskendudes samal ajal sellele, mis on kasutajatele kasulik.

4. Parema eelvaate olemasolu

Võib-olla pole see 100% seotud käsitletava probleemiga, kuid usun, et see on WordPress.org repo üldise kasutatavuse jaoks ülioluline.

Lihtsalt öeldes on praegune eelvaade kasutu.

Selle kasutuse eesmärk on muuta eelvaade sarnaseks teema ekraanipildiga.

See peab lihtsalt parem olema. Teemaautorid peavad saama eelvaate häälestada nii, et see kuvaks optimeeritud demo – see annab kasutajale hea ülevaate teema pakutavast..

Mis saab edasi Zerif Lite’i kasutajatel, postitage WordPress.org peatamine

Paar olulist asja:

(a) Armastame seda teemat endiselt ja hoiame seda elus

Hei, Zerif on põhjusel tõusnud WordPress.org 5 populaarseima teema hulka. See on fantastiline! Ja me usume sellesse endiselt kogu südamest.

See tähendab, et jätkame selle kallal töötamist ja muudame selle veelgi paremaks.

(b) Saate Zerif Lite’i ikkagi alla laadida

Lihtsalt minge meie saidile ja hankige sealt Zerif Lite (valimist pole vaja).

zerif lite

(c) Võite ikkagi tuge saada

Võite külastada peamine tugijaotis siin. Sealt leiate meie põhjalikke dokumentatsiooni juhendeid, KKK-sid ja ka meiega ühenduse võtmise viisi.

Prioriteetse toe saamiseks kaaluge liitumine meie teemaklubiga (lisatasu).

(d) Võtke meiega ühendust, kui laadisite Zerif Lite’i alla WordPress.org-ist

Siin on probleemi tuum: Kui laadime teema üles WordPress.orgi, ei saa meil värskendusskripti paketti lisada. See tähendab, et kui me tahame tulevikus värskendusi igal ajal edastada, oleme sunnitud seda teemat veebisaidil WordPress.org hoidma.

Meie puhul on teema peatamine reeglite muutmise tõttu (ilma mõistliku viisita asju parandada) ohustatud rohkem kui 300 000 kasutajat teema kasutamise tõttu, mida ei saa värskendada.

Veelgi hullem, me ei tea, kes need inimesed on, seega ei saa me nendega suhelda. Nii et põhimõtteliselt neid pole "meie kasutajad" enam, isegi kui me näeme endiselt teema arendajana.

Näiteks kui meile teatatakse turvaprobleemist, ei saa me midagi teha, kuid ikkagi süüdistatakse meid. See näib olevat üsna suur asi.

Nii et lõpuks, võtke meiega ühendust kui olete Zerif Lite’i kasutaja. Hoidkem oma teema turvalisena.

Uuenda. Lihtsaim viis Zerif Lite’i koopia värskendamiseks on allalaadimine see meie uus pistikprogramm. Kõik, mida peate tegema, on selle installimine ja aktiveerimine. Teie Zerif Lite’i värskendused toimuvad sellest hetkest automaatselt.

(e) Mis saab meie jaoks äri-arust edasi

Nagu ma juba varem mainisin, hindan selle tagajärjel tõenäoliselt müügi langust umbes 50%.

Ilmselt peame asju kärpima ja optimeerima. Lähiajal teeme järgmist:

Vähendage kulusid

 • Tühistage tarkvara tellimused, mida me sageli ei kasuta, või kui ausalt öeldes seda vaja pole (vabandust, Mixpanel).
 • Lõpetage sponsorluse tegemine (vähem WordCampsit, pods.io jne) … Sisuliselt tähendab vähem kasutaja vähem tuge, mis võimaldab mõnel tugiliikmel töötada ettevõtte arengu poolel, mida nad on täiesti võimelised tegema.
 • Langetage mõnda AdWordsi pakkumist ja keskenduge rohkem tõhususele, mitte jõudmisele. Sama kehtib ka reklaamide uuesti sihtimise kohta.

Uurige meie kogukonda

 • Teatage võimalikult palju kasutajaid ja juhendage neid nende teema ajakohastamise protsessis.
 • Teatage kogukonna populaarsetest uudiste allikatest.
 • Teatage blogijaid ja sisutootjaid, kes on varem meiega linkinud, oma artikleid redigeerida / värskendada.
 • Suunake kõik teema leht saidil ThemeIsle.com, kust nad saavad selle ilma e-posti aadressita alla laadida.

Jätka ettevaatlikult

Peame umbes 48 tundi ootama, et näha, kuidas kogukond kogu sellele asjale reageerib, ja ka seda, kui tõhusalt me ​​oma praeguste kasutajateni jõuame..

Avaldame järjekordse postituse ajaveebis ThemeIsle, selgitades kasutajatele olukorda ja juhendades neid, mida edasi teha. Samuti saadame kõigile meilisõnumeid ja teeme palju uuesti turundamist, et inimesi teema uue versiooni juurde kasutada.

Pikaajaliselt peame natuke ootama ja vaatama, kus oleme, kui halvad / hästi asjad käivad ja sealt edasi töötama. Midagi, mida me teha ei saa.

Lõpuks loodan, et siinkohal märkusi tehes saame aidata asju paremaks muuta ja aidata ka teisi teemaautoreid, kellel võivad olla sarnased probleemid.

Samuti loodan, et suudame selle teema lõpuks reposse saada ja mis veelgi olulisem – meie kasutajad ei kannata vahepeal liiga palju.

Nagu alati, tänan teid lugemise ja CodeinWP toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector