Läbipaistvusaruanne nr 15 – Kuidas kaotada 3750 dollarit ühe pakkumise korral

Läbipaistvusaruanne nr 15 – Kuidas kaotada 3750 dollarit ühe pakkumise korral

Läbipaistvusaruanne nr 15 – Kuidas kaotada 3750 dollarit ühe pakkumise korral
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast meie läbipaistvusaruande 15. väljaandesse (aprill 2016). See on sari, kus ma jagan kõike CodeinWP-is ja ThemeIsle’is toimuvat äri vaatepunktist. Igal kuul püüan kajastada kõige huvitavamaid üritusi, anda teile oma arvamusi * asjade * kohta ja jagada järgmiste kuude plaane. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.


Hea ja halb

Üks lugeja tõi välja, et ma ei jaga nendes aruannetes liiga palju negatiivseid asju või lihtsalt asju, mis ei töötanud.

Mõeldes sellele paar päeva … pean nõustuma, et tal on täiesti õigus.

Kuid ma olen idee aia kallal.

Ühelt poolt aitab teadmine, milliseid vigu keegi on teinud, aidata teil neid ise mitte teha. Kuid teisest küljest on harva midagi sellist "viga" kui räägime veebiturundusest või ettevõtte juhtimisest.

Ütleme nii, et X meetod ei töötanud minu jaoks üldse. Kas see tähendab, et see ei tööta ka teie jaoks? Muidugi mitte.

Samuti usun, et toiminud asjadest rääkimine annab rohkem väärtust, kuna võite proovida neid ideid oma ettevõtte jaoks näppida ja neid mingil viisil kopeerida..

Ja viimaseks, okei, mul on isiklik eelarvamus rääkida headest asjadest. Peamiselt on tegemist lihtsalt inimloomusega – alati on parem rääkida sellest, mis on toiminud, kui sellest, mis pole. Eriti see, et ma lihtsalt häbenen paljusid meie vigu ja isegi nende peale mõtlemine paneb mind kripeldama, rääkimata teiste kommentaaridele paljastumisest.

Kuid siin see läheb niikuinii. ��

Teeme seda nii:

Esiteks jagan mõned meie halvimad vead – asjad, mis olid tõelised põrutajad. Kuid nende tasakaalustamiseks mainin ka mõnda meie senist parimat otsust.

Kohutavad tehingud

Alustame suurelt:

Mitu kuud tagasi üritasime ParallaxOne’i reklaamida kuni 1 miljonini Tasku abonendini (meilisõnumite reklaam). Selle ühe hinnasilt oli 3750 dollarit.

Sellest saime 171 uut tasuta kasutajakontot. See on 22 dollarit kasutaja kohta.

Ja see pole nii, et Pocket pole reklaamimiseks hea. Kuid ilmselge, et meie toode ja turundussõnum ei leidnud toonast keskmist Tasku kasutajat. Põhjuseid võib olla palju. Võib-olla lihtsalt mitu väikest hammasratast, mis ei süttinud, võib-olla üks suur.

Mõlemal juhul ei mänginud hästi ja selgelt halb tehing.

Siis oli UXBoothi ​​infolehes reklaam. Seekord saime 88 tasuta kontot 950 dollari eest (11 dollarit kasutaja kohta).

Proovisime ka palju BuySellAds’i paigutusi ja maksisime 10 dollarit + tasuta konto eest.

Ka AdWords ei mängi nii hästi. Kulutame umbes 2000 dollarit kuus – keskendudes tasuta teemadele – ja keskmiselt 1,5 dollarit tasuta teema allalaadimise kohta.

Teeme nüüd selgeks, mida kõik ülaltoodu minu jaoks tähendab ja millist sõnumit üritan siin edasi anda.

See ei pane mind narrima, sest mind vaevati oma raha pärast. Üldse mitte. Sellega oleks olnud palju lihtsam toime tulla. Põhjus on see, et ma tean, et kõik need pingutused, mis ei õnnestu, on süüdi meie. Kui oleksime tutvustusi paremini ette valmistanud, oleksime kindlasti paremaid tulemusi saavutanud. Mul on häbi, sest see on meie süü.

(Märkus. Nagu näete, keskendub suurem osa ülalkirjeldatud jõupingutustest meie tasuta teemadele. Minu praegune eesmärk on olla üks tasuta WordPressi teemade populaarseimaid allikaid ja kasutada seda võimendusena inimeste kaasamiseks meie tasulistesse plaanidesse. Seal pole meie tasuliste teemade otsest reklaamimist.)

Kohutavad vead

Kui algselt käivitasime ParallaxOne’i, tegime lohe Parallax-One. See ei tundunud toona halb mõte, kuid nagu selgub, põhjustab see probleeme, kui otsustame teema WordPress.org kataloogi edastada. Kõikide seal olevate teemade nimed muutuvad väiketähed ja nende näpunäited genereeritakse selle põhjal automaatselt. Nii et meil oleks sama teema kaks versiooni (parallaks-üks ja Parallax-One). Selle tulemusel ei tööta ükski lapseteema kunagi mõlemaga samal ajal.

Umbes 6 kuu vältel asendas Disqus meie sidusettevõtte linke CodeinWP ajaveebis … tõhusalt "aidates" kaotame üsna palju raha. See on tegelikult Disquse puhul üsna vana teema. Siin on postitus, mis pärineb 2014. aastast kirjeldades seda.

Liiga kaua pole disain olnud meie tähelepanu keskmes uute teemade väljatöötamisel. Tagantjärele mõtlen sellele tohutu viga. Ja veelgi enam, kui ma läbi loen Array Themes’i uuringu tulemused ümber kujundatud, mille kohaselt on disain ülekaalukalt kõige olulisem tegur, millega inimesed WordPressi teemasid ostes arvestavad.

Sel korral otsustasin mingil põhjusel (?), Et oleks hea mõte mõnda koodi Zerif Lite’is otse redigeerida teema peamises GitHubis. … Ja unustasin selle lisada ";"

Sõna otseses mõttes on kõige lihtsam viga kogu programmeerimises. See põhjustas paljudele inimestele saatusliku vea ja sellele järgnenud kaebuste juga.

Selliste riskide leevendamiseks tulevikus kaitseme nüüd oma teema arenduse tootmisharu ja kavandame ka integreerimist Travis CI. Rääkimata sellest, olen lõpetanud kõigi WordPress.org-i värskenduste üleslaadimise.

Võib-olla näete siin juba mustrit …

Mul on kalduvus kiirendada asju (nii turunduses kui ka tootes) või vabastada kiirkorras tooteuuendused enne kõigi võimaluste põhjalikku analüüsimist. Ma töötan selle nimel, kuidas oma olemuse seda aspekti paremaks muuta, kuid minu meel kipub endiselt eksima.

Noh, vähemalt ei põhjusta ma teemafailide käsitsi redigeerimisel mingeid uusi saatuslikke vigu. ��

Ettevõtte tasandil oleme hakanud rohkem tähelepanu pöörama ka töö paremale prioriseerimisele. Ma mõtlen, et eelmine aasta veetsime suurema osa ajast kas olemasolevates toodetes probleemide lahendamisel või uute teemade loomisel kiirustades, keskendumata niivõrd asjade disainipoolele. Lõpuks olen hakanud selle tõttu une kaotama.

Teades, et disain on salajane kaste, vajasime muudatust. Nii et üsna radikaalse sammuna oleme meie otsustasin kevadise koristuse teha ja tonn teema maha võtta.

Asi pole selles, et need teemad ei oleks lähtekoodi seisukohast piisavalt kvaliteetsed, kuid kujundus ei olnud lihtsalt õige ja ma ei saanudki näha neid teemasid oma kategooria parimatena. Lihtsalt tundus parem panna nad oma viletsusest välja ja ehitada uusi, mis oleksid palju paremad.

Lihtsalt süüd kergelt nihutades on meie toote töö suunaga seotud probleemide üheks põhjuseks see, et WordPress.org reeglid näivad muutuvat sagedamini, kui me vajame uute teemade vabastamist.

Näiteks on meil kaks taustaprogrammi üles ehitatud teemad. Sama ülevaataja vaatas need mõlemad üle ainult kolme nädala pikkuse vahega. Üks oli hästi. Teine sai terve nimekirja uusi "väljaanded" lahendada.

Seejärel on WordPress.org-is oodata ka järjekorda, mis on umbes 6 kuud pikk uute teemade jaoks, mis takistab meie tootearendust palju.

Okei, okei … ma ei ole tegelikult "süüd nihutades." Ma tean väga hästi, et see on asi, mille saaksime parema töövoo ja ehk parema planeerimisega (tulevikuks) lahendada / ümber käia.

Hea uudis on see, et oleme tõesti lähedal löömisele "teemapood magus koht," niiöelda – võimalus vabastada teemasid ainult meie saidil. Muidugi ei anna see meile lühikese aja jooksul nii palju müüke, kuid aja jooksul võimaldab see meil luua paremaid tooteid, sest me ei pea ootama suuremat jõudu, et oma tööd 6-kuuliste kaupa vaadata..

Suurepärased otsused

Olgu, piisab halbadest asjadest. Räägime mõnedest parimatest otsustest, mida seni teinud oleme!

Investeeritud varajastesse partnerlustesse. Hea partneri olemasolu tasub end alati ära. Näiteks, Värviline saatis meile eelmisel aastal 400 000 külastajat. Samuti jätkame edukat koostööd partneritega Ajakiri Nimbus Themes ja teised. Nagu öeldud, on siin peamine leida a) hea partner, ja mis veelgi olulisem (b) partnerlusleping, mis tagab tulemuse, millest võidavad kõik (sina, partner, publik).

Investeeritud ühendatud toodetesse. Nagu meile selgub, töötab 3 ühendatud kaubamärgi omamine eriti hästi ja ilmselt parem (ma arvan), et kui teil on vaid üks kaubamärk, millele kogu tähelepanu pööratakse. Siin ma mõtlen. CodeinWP ja JustFreeThemes on ThemeIsle’i top 3 esildises ja kokku tekitasid need 23% meie eelmise kuu tasuta allalaadimistest.

Töötas meie orgaanilises liikluses, mis on nüüd meie suurim omandamiskanal, genereerides 25% kõigist allalaadimistest.

kõik allalaaditavad failid

Tõlkisime meie teemad enam kui 10 keelde. See on midagi, millest rääkisin ühes eelmises raportis detsembris. Tegime seda paaril põhjusel. Esiteks avab see meid tohutult rahvusvahelistele turgudele. Siis on ka viis, kuidas esiletoodud / populaarsed vahelehed töötavad praegu WordPress.org-is. Põhimõtteliselt on tõlgitud teemadel palju parem võimalus seal esineda mitte-inglise keelt kõnelevate riikide külastajatel. Sellel on siiani olnud suur mõju. Mõne teema puhul oleme kahekordistanud allalaadimiste arvu (see ja see). Kokku kulutasime sellele umbes 4000 dollarit (töötasime enamasti Upwork’i töövõtjatega).

tõlgitud-teemad

Tegi palju A / B testimist. A / B testimine on alati hea investeering ja see pole tähtis, kas testi tulemused on positiivsed või negatiivsed. A / B testimine kustutab lihtsalt tavapärasest oletatava töö ja võimaldab teil oma eeldusi kontrollida lähteandmetega. Näiteks hõlmas üks meie hiljutistest testidest uut sihtlehte domeenile Zerif PRO + sisseehitatud kassasse. Selle kirjutamise ajal toob uus versioon (pilt allpool) 16% rohkem konversioone kui eelmine.

zerif-pro

Investeeritud spetsialistidesse. Ettevõtjana võivad teil tekkida teistsugused mõtted, kui palkate inimesi, kes küsivad seda, mis tundub kõrge määr, ja eriti kui see määr on suurem kui see, mida teete ise tunnis (paneb mõtlema). Kuid ma tahan tõesti rõhutada, et see on õige tegutsemine, sest pakutav väärtus teeb sellest ikkagi suurepärase investeeringu. Kirjanikud, ajaveebid, disainerid, arendajad … nende määr on kõrge põhjusel.

Uued omandamised!

Nagu ma mainisin mitu Varem on omandamised üks parimaid viise kasvamiseks, sõltumata teie nišist või turust. Need mitte ainult ei genereeri uudiseid tööstuses, vaid paljastavad teid ka koheselt uutele vaatajaskondadele ja võimaldavad teil oma turul tegutseda ka teistes harudes, mida te pole võib-olla otsustanud oma põhitootega jätkata..

Nii kasvasime eelmisel kuul oma suure CodeinWP perekonna, omandades Brice Capobianco’lt 2 suurepärast pistikprogrammi b * veeb. Pistikprogrammid:

FEEDZY RSS-kanalid – suurepärane võimalus väliste RSS-kanalite hankimiseks ja nende oma saidil kasutamiseks.

feedzy-rss-toidab

Adblock Teavita – kas te ei soovi, et teie lugejad kasutaksid reklaamiblokereid? Selle pistikprogrammi abil saate neilt viisakalt paluda blokeerijad välja lülitada.

adblock-teata

Me pole nende pistikprogrammidega veel palju ära teinud, kuid meil on nende jaoks kavandatud suurepärased asjad!

Samuti oleme oma õppimise ja uute võimaluste uurimise nimel omandanud laheda projektihalduse tööriista nimega TeamClerk 7500 dollari eest. Ma tõesti usun sellesse ja arvan, et see võib enda jaoks kena niši luua turul, mis tundub tõesti ülerahvastatud ja sisaldab palju suurepäraseid tööriistu.

Mul pole palju aega, et kõige eest ise hoolitseda, seetõttu plaanin selle projekti juhtimiseks teha kellegagi koostööd. Oleme saidi juba ümber kujundanud ja see saab nüüd umbes 10 uut kontot päevas.

Vaata järgi, vaadake, kuidas see erineb!

meeskonnakaaslane

Suund edasi

Teemakauplusena tahame aeglaselt üle minna a-le "klubi liikmelisus" selline lähenemisviis (sarnane sellele, mida teevad WPMU DEV ja Elegant Themes) ning hakake selle liikmemaksu tasuma igal aastal (automaatne uuendamine).

Praegu on meie uuendamismäärad tõesti madalad ja iseenesest uuendamine on kasutaja jaoks kohutav kogemus – nad peavad kõik käsitsi tegema ja protsess pole selge. Ma loodan, et automaatne uuendamine lahendab selle probleemi ja muudab asja ka tulude osas prognoositavamaks, mis omakorda võimaldab meil rohkem keskenduda toodetele ja pikaajalistele strateegiatele.

Muidugi ma saan aru, et inimeste iga-aastase tasu küsimiseks peame leidma ka rohkem viise, kuidas pakkuda klientidele pidevat väärtust ja – mis on sama oluline – õppima, kuidas seda väärtust paremini suhelda..

Mõned päevakorrapunktid:

 • Meie kasutajatele on juba uus videoõppe jaotis, mis juhendab neid kõige kaudu, mida nad saavad meie teemadega teha.
 • Loodan, et järgmisel kuul hakkame oma ajaveebides avaldama 1 artikkel päevas.
 • Kavatseme hakata saatma kasutajatele kureeritud uudiskirju erinevatel teemadel.
 • Töötame uute ja paremate teemade väljastamise nimel ning investeerime tootearendusse üldiselt (nagu ma juba mainisin).
 • Avaldame rohkem värskendusi meie enimmüüdud teemadele + mõnele lapseteemale, et muuta need veelgi mitmekülgsemaks.
 • Oleme juba palganud oma tugimeeskonda 3 uut liiget, et vähendada reageerimise aega ja aidata luua rohkem õpetusi / dokumente.

Tulude jaotus – aprill 2016

Siin on aprilli numbrid (meie ettevõttesisesest jälgimissüsteemist):

rev

See on viimase kuu jooksul väike kasv 3,9%.

(Meeldetuletus) Ma räägin WordCampis!

Tahtsin lihtsalt kõigile meie Euroopa sõpradele meelde tuletada, et räägin WordCamp Portos vaid paar päeva!

Minu esitlus on korraldajate poolt heaks kiidetud, nii et see on valmis! ��

Kohtumiseni 14. – 15. Mail Portos!

Täname lugemise ja CodeinWP toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector