Läbipaistvusaruanne nr 12 – käivitame uue ajaveebi + miks

Läbipaistvusaruanne nr 12 – käivitame uue ajaveebi + miks

Läbipaistvusaruanne nr 12 – käivitame uue ajaveebi + miks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast läbipaistvusaruande 12. väljaandesse! Selles sarjas räägin kõigest, mis siin CodeinWP-is toimub (äri vaatepunktist). Püüan keskenduda huvitavatele asjadele ja asjadele, millel on oluline roll meie ettevõtte kasvus. See tähendab kõike alates praegusest käekäigust, võitudest ja kaotustest, strateegiatest jms. (Tutvuge kõigi eelnevate aruannetega siin.) Selles väljaandes räägin mis juhtus CodeinWP-is jaanuaris 2016:


Kuidas SEO võib teile WordPressi karjääri pakkuda

Jutuaeg.

Isikliku loo aeg, kui täpsem olla. Kui teile need ei meeldi, liikuge julgelt nupule "Ettevõtte reklaamimine veebis" osa.

Neile, kes te ei tea, olen WordPressi kogukonnas suhteliselt uus. Täpselt umbes 4-5 aastat tagasi oli kogu mu maailm SEO.

Olin selle vastu väga kirglik. Ma lõin sadu väikeseid sidusettevõtte saite ja tegin palju konsultatsioonigruppe. Lõpuks viis konsultatsioon + SEO liit minu juurde CodeinWP loomiseks. Minu algne eesmärk oli auaste "PSD WordPressi."

(Tookord tundsin end kindlalt, et saan WordPressi tööga hakkama ja ta töötas koos HTML-i / CSS-i eest Claudiuga. Nii sündiski CodeinWP SEO võlu ja kena idee abil. pakkuda a "PSD WordPressi" teenus.)

SEO oli nii väljakutsuv kui ka põnev. Kuid pärast seda mõnda aega seda tehes ja Google’iga kassi- ja hiiremängu mängides mõistsin, et see pole tõenäoliselt midagi, millest ma tahan pikamaajooksul osa saada.

Sõna otseses mõttes iga nädal – ja ma mõtlen seda iga nädal – oli keegi, kes jagas oma läbikukkumislugu Google’iga kui peamiseks kaabakaks. Uued algoritmi värskendused, uued käsitsi tehtavad toimingud, uued karistused … kõik need põhjustasid inimestele SEO-ettevõtete kaotuse sõna otseses mõttes üleöö ja tuhandete kaupa.

Ma vajasin välja.

Otsustasin, et pigem veedan oma aja brändi kujundamisel, õppides, kuidas inimestele tõelist väärtust pakkuda ja seeläbi pikaajaliselt jätkusuutlikku ettevõtet üles ehitama.

Põhimõtteliselt ma alustasin seda, mis on nüüd ThemeIsle.

Tegelikult olin ma nii väsinud ja vihane, et SEO asju ajada, et ma ei vaevunud isegi ThemeIsle jaoks SEO-d tegema. Mul oli peaaegu piisavalt muret H2 ja nn "kvaliteetse lüli ehitamine."

Pikk lugu, läbi aja võlu, palju turunduse optimeerimist ja tootetööd, siin me täna oleme. Aja jooksul oleme ehitanud suure meeskonna pühendunud inimestest, saame iga kuu rohkem kui 1000 müüki, minu e-posti tarkvara ütleb mulle, et kõigis meie loendites on 200 000+ inimest ja mis kõige tähtsam – meil on mõned kõige populaarsemad WordPressid turul olevad teemad.

Aga.

SEO mineviku kummitus on varitsenud pimedas ja üritanud mulle mõnda nõu kõrva sosistada …

Pärast kaheaastast tegutsemist olen lõpuks märganud, kui kohutavalt on ThemeIsle otsimootorites teinud. Ma mõtlen, et oleme ignoreerinud nii paljusid asju meie SEO-s. Näiteks:

 • kogu saidil oli kohutav kategooriastruktuur ja sisemist seostust polnud,
 • teemademosed seati väärtusele noindex, mis põhimõtteliselt teatas Google’ile, et nad peaksid ignoreerima vähemalt 1000 juurdomeeni, mis linkivad nende demodega,
 • mõned testlehed (nt "1 2 3 testi tere maailmas") olid endiselt võrgus,
 • seal oli palju dubleerivat sisu ja palju muid küsimusi … lihtsalt selle siin loetlemine paneb mind nutma.

Niisiis, võtsin lõpuks ühendust ühe juhtiva Rumeenia SEO agentuuriga, AgileMedia.com (kus vastutab minu väga hea sõber) ja oleme alustanud 6-kuulist lepingut saidi SEO-le töötamiseks.

Esimene asi, mille poole me pöördusime, oli vilets kategooriastruktuur ja sisesidemete puudumine.

Algselt oli kategooriate URL-i struktuur umbes selline: themeisle.com/downloads/category/free. See ei aidanud palju kaasa Google’i või külastajate teavitamisele toimuvast. Oleme selle muutnud kirjeldavamaks seadistuseks: themeisle.com/wordpress-themes/business/

Samuti värskendasime lehel olevat struktuuri ja lisasime nendele kategooriale mõned H1 ja H2 sildid. Oleme need paigutanud lehe ülaossa, et muuta asjad selgemaks kõigile, kes tulevad nendele lehtedele otse Google’ist.

h2s

Samuti on uuendatud sisemise lingi struktuuri. Praegu lingib iga kategooria leht teiste kategooriatega ja iga üksiku teema lingi sellele omistatud kategooriaga. Jälgime selle mõju pingeridadele / liiklusele ja otsime muid võimalikke lehel olevaid optimeerimisi.

Nende näiliselt lihtsate paranduste tõttu näeme orgaanilise liikluse kasvu juba 20%. Ja seda vaatamata sellele, et kaotasime põhisaidilt umbes 200 külastust päevas, kuna suuname dokumendid ümber saidile docs.themeisle.com (mis teeb praegu 1600 seanssi päevas). Lisateavet meie dokumentide kohta saate lugeda siit.

Seega on õppetund see (nii minu kui ka teie jaoks): Ärge kulutage SEO-le liiga palju aega, ettevõtte loomisel on olulisemaid asju teha … kuid ärge jätke ka Google’i soovitusi tähelepanuta. Seal on palju väikeseid optimeerimisi, mida saate ilma suurema vaevata teha. Neil on tohutu mõju teie üldistele tulemustele.

Kas reklaamite oma ettevõtet veebis? Sellele peaksite tähelepanu pöörama

Olgu, alustame kõrgel noodil … ribareklaamid on endiselt mitte surnud.

Ma tean, ma tean, "bännerite CTR on palju madalam kui X aastat tagasi" – sa ütled. Võib-olla nii, kuid ka naftahinnad on alates 2012. aastast langenud, kuid sellegipoolest leidub nafta suurärimehi endiselt piisavalt.

Ma arvan, et ma üritan öelda, et kuigi ribareklaamide tõhusus on langenud, pole need siiski langenud nulli..

Näiteks saame meie ribareklaamidest endiselt 2000 klõpsu nädalas. Ja need klikid toovad umbes 110 konversiooni nädalas.

Sellegipoolest oleme tunnistajaks ka tohututele erinevustele üksikute ribareklaamide toimimisel. Näiteks pole haruldane, kui ribareklaam saab teiste ribareklaamide kümnekordselt. Oluline on mõista, et selline erinevuste erinevus võib tähendada kogu teie kampaania õnnestumist või ebaõnnestumist.

Teisisõnu, see, et teie praegused ribareklaamid praegu hästi ei toimi, ei tähenda, et peaksite ribareklaamidest üldse loobuma.

Lubage mul tuua teile näide.

Siin on originaalne ribareklaam, mis meil saidil Designrfix.com üle sai:

orig-reklaam

Siin on kaks uut varianti:

var1

var2

Nüüd tulemused:

 • Algne: 281 047 näitamist, 80 klikki = 0,03% CTR.
 • 1. variatsioon: 123 349 näitamist, 969 klikki = 0,79% CTR.
 • 2. variatsioon: 120 941 näitamist, 932 klikki = 0,77% CTR.

Variandiga 1 jätkamine tähendab CTR-i parandamist algse ribaga võrreldes 2500%. See on tohutu!

Kuid see pole isegi kõige suurem muudatus, mida oleme sarnaste testidega näinud.

Veel üks näide, seekord saidilt CSSAuthor.com. 1. versioon:

ver1

2. versioon:

ver2

Tulemused:

 • Versioon 1: 161760 näitamist, 272 klikki = 0,17% CTR.
 • Versioon 2: 98007 näitamist, 1935 klikki = 1,97% CTR.

Ribareklaamid pole meie jaoks mängu lõpp. Katsetame ka AdWordsiga. Tegelikult katsetasime AdWordsiga juba mitu kuud, kuid otsustasime neid jõupingutusi jätkata. Ma palkasin konsultandi, kes meid aitaks. Loodetavasti on mul varsti andmeid siin jagada.

Lõpuks on õppetund järgmine: olenemata sellest, millist reklaamimismeetodit kasutate, katsetage asju järeleandmatult. Ja mis veelgi olulisem: kui teie reklaam ebaõnnestub, ei tähenda see seda, et reklaamimeetod ebaõnnestub … teil pole lihtsalt hea (veel).

Uute kohtade uurimine meie teemade müümiseks

Kas sa oled kunagi olnud Etsy.com? Tõenäoliselt nii, kuid kas olete seda külastanud, et… WordPressi teemasid osta?

Jah, mind ka mitte.

Nii et olin üsna üllatunud, kui nägin, et Etsyl on teemasid, mis müüvad 500+.

See pani mind mõtlema ja otsustasin teha kiire testi.

See on tulemus, meie Etsy nimekiri La Femme.

etsy-themeisle

Müügileht näeb välja nagu ThemeForesti leht, selle ülaosas on suur pilt ja üksikasjad allpool.

Siiani on meil päevas umbes 20 vaatamist ja müüki pole.

Aga nagu ma ütlesin vaid paar lõiku varem, "kui teie reklaam ebaõnnestub, ei tähenda see, et reklaamimeetod ebaõnnestub, pole teil lihtsalt hea olla (veel)," nii et vist pole meil muud valikut kui selle katsetamist jätkata.

Esimene asi, mida teha, oleks koopia kallal töötada. Praegu loetletakse lehel ainult teema peamised omadused ja jagatakse seejärel kiire paigaldamise juhiseid. Eelistest ega sellest, miks keegi valiks selle teiste teemade asemel, pole palju räägitud. Kindlasti on palju arenguruumi.

Olgu, lõigakem see lugu siia.

Lõpuks julgustan teid otsima müüki ebaharilikes kohtades. Lõppude lõpuks pole Etsy tuntud oma WordPressi teematuru poolest, kuid mõned teemad saavad seal tõesti hästi hakkama.

Oleme saanud endale uue ajaveebi!

Jep, meil on uus ajaveeb.

Arvan, et läbipaistvusaruanne on suurepärane võimalus selle pehmeks käivitamiseks!

Tutvustame ThemeIsle ajaveeb.

teemaveeb-ajaveeb

Tõsi, seal pole veel palju käimas – kõigest 3 postitust -, kuid plaanime seda kasvatada ka CodeinWP peamise ajaveebi kõrval.

Kuid! See ei ole ainult põhiblogi koopia. Siin on erinev, mis selles on:

 • Tahame aidata oma esmakordseid kliente ja kasutajaid, nii et me avaldame midagi sellist "põhilised WordPressi õpetused lihtsas inglise keeles." Mõtle asju nagu, "Kuidas installida WordPressi teema."
 • Samas vaimus käsitleme nišispetsiifilisi teemasid WordPressi ümber. Näide: "Restoranide WordPress – kuidas oma saiti üles seada." Muutame oma teemad sobivaks erinevatel eesmärkidel, seega arvan, et sellised juhendid peaksid meie klientide elu lihtsamaks tegema.
 • Ülevaated Üritame ka muuta meie teemad ühilduvaks erinevate tootjate pistikprogrammide ja tööriistadega, kuid see pole alati lihtne asi. Mõned seal asuvad pistikprogrammid on vaatamata oma populaarsusele … hästi … halvasti valmistatud. Nii et me lihtsalt peame tundma, et peame harima kasutajaid, milliseid pistikprogramme / tööriistu kasutada ja kuidas nad mängivad koos meie WordPressi teemadega.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et ThemeIsle ajaveebist saab rohkem praktilist laadi väljaanne – see keskendub sisule, mis on kasutatav ja millest saab lugejale kohe kasu.

Kui olete huvitatud, siis meie esimesed 3 postitust:

Ettevõtte tootekülje parandamine

Nagu näete, proovime parandada oma üldist turundust ja lisada / hankida oma portfooliosse uusi elemente (näiteks ajaveeb ThemeIsle või pistikprogramm Easy Content Types eelmisel kuul), kuid teeme muudatusi ka oma põhitoodetes – teemades.

Nimelt:

 • Mõtleme läbi teema sihtlehed. Tahame funktsioone paremini tutvustada, proovida lehtede uut struktuuri jne. Proovisime isegi kasutada 99designsi (see on osa meie püüdlusest leida uusi suurepäraseid disainereid).
 • Teemade (nt Zerif, või Parallaksi üks). Loome demodele uusi alamlehti ja proovime nende alalehtede kaudu näidata teemade kõiki funktsioone. Idee on tõepoolest näidata, mitte ainult öelda. Loome mitu demot, et näha, mis kõige paremini töötab.
 • Koostasime Zerifi uue videoesitluse! Ma arvan, et see on osutunud fantastiliselt, kuid ütle mulle julgelt, mida sina mõtle:
 • Võtame ühendust mõne üliandeka disaineriga (näiteks Ashley pärit Kurioos) ja arutada uusi teemaprojekte, mis nende esitluse ja eesmärgi osas oleksid ainulaadsed (me pole seda viimasel ajal eriti teinud).
 • Avaldame uue ostuajaloo lehe ja uue ümbersuunamiskontrolli, mis peaks saidi kasutajakogemust lihtsustama.
 • Töötame välja viisi, kuidas paremini tutvustada minu lemmik plugina võimsust – Taasta vana postitus. Käivitame uue saidi, mis toimib pistikprogrammi tutvustusena:

taaselustada-vana-pro-sait

Ma arvan, et see ongi! Pärast puhkusereisilt naasmist veetsin kindlasti palju aega ettevõttes töötades. Olen keskmiselt umbes 80 tundi nädalas ja kasutan seda aega, et leida ettevõttele uus vaatenurk ja tuvastada kõik, mida lähikuudel on vaja parandada (millest mõned loetlesin eespool).

Ja isiklikul noodil on mul esimene selja taga podcastingu kogemus. ��

Minuga tehti intervjuud WP Innovaatori Podcastis, Episood nr 11 – WordPressi teemaettevõtte juhtimine. Andke talle julgelt kuulata ja andke mulle teada, mida arvate. Loodan, et see ei lähe lõpuks minu ainsaks taskuhäälingusaateks ja te kuulete minult sagedamini.

Tulude jaotus (1. jaanuar – 1. veebruar)

Siin on jaanuari numbrid (meie ettevõttesisesest jälgimissüsteemist):

rev-graaf

Eelmise kuuga võrreldes on see tõus 14,9%. Asjad on hakanud kiirenema pärast detsembrit … meie müügiaruannetes nimetatakse seda ka aeglaseksemberiks (nagu ma juba kuu aega tagasi mainisin, oli 25. detsember meie kuu halvim päev, kokku vaid 4 müüki).

Siin on meie praegune bestsellerite nimekiri (meie aardekirstu müük on eelmise kuuga võrreldes tohutult kasvanud; kasv 77%):

parimad müüjad

Olgu, see on nüüd. Nagu alati, tänan teid lugemise ja CodeinWP toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector