Läbipaistvusaruanne nr 10 – DOCS ja miks need on teie tarkvaraäris olulised

Läbipaistvusaruanne nr 10 – DOCS ja miks need on teie tarkvaraäris olulised

Läbipaistvusaruanne nr 10 – DOCS ja miks need on teie tarkvaraäris olulised
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tere tulemast läbipaistvusaruande 10. väljaandesse! See sari on seotud siin CodeinWP-is toimuva ettevõtlusega. Kuu aja järel üritan keskenduda kõigele, mis on huvitav ja kõigele, mis võiks minu arvates olla kasulik neile, kes sarnaseid ettevõtteid juhivad. (Varasemad teated? Vaadake neid siit.) Selles väljaandes räägin mis juhtus CodeinWP-is 2015. aasta novembris:


Dokumendid ja miks need on teie tarkvaraäris olulised

Kuigi kipume seda mõnikord unustama, on WordPressi pluginad ja WordPressi teemad klassikalised tarkvarapõhised ettevõtted. Mõnel põhitasemel pole toode palju erinev kõigist muudest rakendustest, mille inimene võib olla oma arvutisse installinud.

Ja seda eriti kasutaja vaatevinklist. Ma mõtlen, et kui keegi ostab teie WordPressi toote (olgu see teema või pistikprogramm), seisavad nad silmitsi täpselt selliste raskustega, mis keegi, kes ostab uue opsüsteemi. Asi tuleb paigaldada, seadistada ja… hästi teha kasutatavaks.

Minu poolt on teil selle probleemiga tegelemiseks kolm viisi:

 • kas muuta teie toode ülilihtsaks, et inimesed saaksid nuppu vajutada ja see lihtsalt töötab, või
 • teil on fantastiline tugi või
 • andke oma klientidele häid dokumente.

Tegelikult peaksin nüüd sellele mõeldes täpsustama, et vinge toe olemasolu on kohustuslik.

Mõlemal juhul pole viimane meetod – dokumendid – midagi, mida rakendasime alles umbes kuu aega tagasi. "Kuidas see võimalik on?" – te küsite.

Ma ei tea, kui aus olla. Miskipärast ei näinud ma selles lihtsalt väärtust. Võib-olla oli see puhta looja eelarvamused. ma mõtlen, "Ma tean oma toodet, tean, et seda on lihtne kasutada, seega olen kindel, et ka kõigil teistel on seda sama lihtne kasutada, eks?" Noh, kahjuks ei tööta asjad nii.

Kuid mul on hea meel, et lõpuks osutusin valeks ja et andsime meie dokumendid roheline tuli.

dokumentide kodu

Lauses on dokumendid, kuhu lisame oma toodete kohta KKK ja õpetused. Praegu tähendab see meie WordPressi teemasid ja kõike nendega seotud. Võite julgelt hüppa sinna parema idee saamiseks.

Nüüd võttis dokumentide loomine ilmselgelt aega, nii et küsimus on, "Kas see oli seda väärt?"

Arvan, et teate vastust, kuid ütlen selle ikkagi. Jah, see oli seda palju väärt.

Esiteks on dokumentide loomine ühekordne investeering. Ma mõtlen, et jah, peate kindlasti aja jooksul uusi kirjeid looma ja ka varasemaid paremaks muutma / uuendama. Kuid kokkuvõttes säästate palju aega, kuna te ei pea tegelema tugipiletitega, mille oleksite muidu saanud..

Selle stsenaariumi korral saavad dokumendid lihtsalt esimeseks kohaks, kust inimesed saavad enne tugiteenusega ühenduse võtmist vastuseid leida.

Mitte ainult, vaid ka dokumendid on hetkega muutunud meie 3.-4. Populaarseimaks sisutükiks.

Praegu saab neid nädalas umbes 2400 külastust ja kasvab:

dokumentide liiklus

Võrreldes seda ajaveebi statistikaga, saab meie 3. või 4. populaarseim postitus igal nädalal umbes sama palju külastusi. Ja pidage meeles, et need postitused on juba mitu kuud oma populaarsust suurendanud. Dokumendid … enam-vähem üleöö õnnestunud.

Kuid see pole veel kõik.

Dokumendid on ka suurepärane ideede allikas selle kohta, milliseid funktsioone inimesed teie toodetelt soovivad ja kuidas saaksite neid täiustada. Näiteks siin on meie dokumentide populaarseimad lehed:

docs populaarsed lehed

Juba ainuüksi asjaolu, et need on enim vaadatud lehed, annab meile ideid, millises suunas me tulevikus liikuda saame.

Hea küll, kuidas luua häid dokumente? Soovitaksin järgmist:

 • Valige absoluutne minimaalne komplekt asju, mida peate uue kasutaja jaoks teie toodetest teadmiseks ülioluliseks, ja esitage need asjad siis võimalikult sõbralikul viisil. Jällegi peate alustamiseks minimaalse hulga asju. Ja pidage meeles, et juhised peavad olema võimalikult selged, kuna inimesed, kes teie dokumente külastavad, ei tunne end tarkvaraga eksperimenteerimise ajal liiga kindlalt, seetõttu vajavad nad head juhendamist.
 • Jälgige oma tugipileteid ja otsige levinumaid probleeme. Kui olete märganud midagi hüplikku rohkem kui korduvalt, tehke sellest dokumentides uus kirje. Samuti kasutage hea tugiteenuse vastuseid uuesti ja kopeerige need võimaluse korral dokumenti.
 • Muutke iga sisestus visuaalseks. Kasutage videote asemel GIF-faile.

docs gif

 • Ärge süvenege täpsematesse teemadesse lihtsalt sellepärast, et saate. Head dokumendid ei puuduta kvantiteeti, vaid kvaliteeti. 10 suurepärase sissekande olemasolu on palju parem, kui omada massiivseid robotite kirjutatud dokumente, mis hõlmavad tuhandeid lehti.

Must reede … lihtsalt vau

Olgu, nii et see sündmus polnud Euroopas tegelikult nii suur asi, kuid USA-s on see absoluutne sensatsioon. Muidugi, must reede.

Nagu te ehk teate, on meil olnud oma "Musta reede tehingute postitus." Selle aasta eesmärk oli koguda suurim nimekiri huvitavatest WordPressiga seotud tehingutest. Lõpetasime 54-aastaselt, ehkki mitte iga pakkumine ei koostanud nimekirja, nii et see polnud a "võtke nad kõik" selline pingutus.

Tulemused? Kahenädalase perioodi vahel 16.-30. Novembrini oli see postitus meie populaarseim postitus üldiselt:

must reede postituse tulemused

Ja pidage meeles, et see pidi ikkagi konkureerima kogu meie populaarsete postituste kataloogi ja kogu nende SEO mainega.

Ma ei uskunudki kord, et postitus nii hästi läheb. Ja see ei puuduta ainult liiklust, vaid ka selle sissetulekuid.

Näiteks meie sidusettevõtte ElegantThemes komisjonitasud olid umbes 1200 dollarit. See arv oleks võinud olla suurem, kui me poleks unustanud esimesel päeval oma sidusettevõtte linki lisada. Paarisaja dollarit on ka MyThemeShopilt, OptinMonsterilt, TeslaThemes jne.

Kasum on peamine asi, mida ma ei oodanud. Ma mõtlesin, et ma teadsin, et postitus on kasulik, kuid arvasin, et nii on inimestel pigem sirvimis- kui ostumeeleolu..

Õppetund tulevikuks? Kirjastus Must Reede pakub roundups teoseid! See on lihtsalt suurepärane kõigile kolmele osapoolele … teile – saidi omanikule, külastajatele ja pakkumisi esitavatele ettevõtetele.

Olen kindel, et teeme seda järgmisel aastal uuesti. Aga võib-olla pisut teistsuguse lähenemisega. Näiteks võiksime proovida välja tuua umbes kümme parimat pakkumist, mida inimesed tegelikult soovivad, ja seejärel panna need ülejäänud punkti a alla "näe rohkem" link. Muidu on kogemus minu arvates natuke liiga suur. Valiku halvatus.

WordPressi teemade tõlkimise saladus

Ma lasen teid väikese saladuse sisse. Umbes 2–3 kuud tagasi võimaldas WordPress.org kataloog kohalikel toimetajatel mõnevõrra valida tõlgitud teemasid, mis tuleks loenditesse lisada.

Näiteks: de.wordpress.org/themes – Saksamaa kohalik leht. Lihtsalt selleks, et anda teile üldine ettekujutus selle mõjust – näiteks sellised teemad _tk hakkas 4-5 korda rohkem allalaadimisi saama kui tavaliselt, kuna need olid loendis. lehel.

teema-allalaadimine

Pärast seda on see tagasi pööratud (tegelikult paar päeva tagasi). Kuid see näitab, kui oluline on oma tasuta teemade täielik tõlge. See mitte ainult ei anna teile eelist konkurentsi ees ja loob rohkem allalaadimisi, vaid on ka teie kasutajatele suurepäraseks teenuseks.

Oleme juba hakanud investeerima oma populaarsemate teemade tõlkimisse teistesse keeltesse. Soovitan teil sama teha, kui proovite oma tooteid rahvusvaheliselt turustada – ükskõik mis tüüpi tooted need ka poleks.

Visuaalsed ajaveebi postitused saavad rohkem väljaminevaid klikke

Väljaminevad klikid on midagi väga olulist, kui osa teie monetiseerimisstrateegiast põhineb sidusettevõtte turundusel. Ja enamiku ajaveebi ajakirjanike jaoks see ka nii on.

Aastate jooksul on sidusettevõtte turundus siiski mõnevõrra halva maine saanud. Seal on rohkem kui käputäis kunstnikke, mis teeb meie ülejäänud töö palju raskemaks. Eriti kummalise negatiivse tunde omab see isegi sidusettevõtte klikkide suurendamisest rääkimine.

Sellegipoolest, kui õigesti tehtud, on sidusettevõtte turundus kõigile osapooltele täielik kasu võita. Teie külastajad saavad juurdepääsu suurepärastele toodetele, saate oma saidil raha teenida, isegi kui teil pole oma toodet, ja kaupmehed … noh, nende võit on ilmne.

Muidugi on sidusettevõtete pakkumisi reklaamides see, mida te tegelikult tahate, haritud klõpsude, mitte juhuslike klõpsude või trikkklõpsude kaudu. Päeva lõpus on kõige olulisem publikule teenuse pakkumine.

Nii et seda silmas pidades oleme otsinud viisi, kuidas suurendada väljaminevate klikkide arvu lehtedel / postitustel, kus pakutakse erinevaid pakkumisi (meie enda + sidusettevõtte), vältides samal ajal seda, nagu me proovime.

Üks asi, mida me tegime, on mõne loendipostituse vormingu muutmine. Las ma lihtsalt näitan sulle:

See võib välja näha tavalise loendi postitus (klõpsake):

paigutus vana

Meie uue nimekirja postitused näevad välja sellised (kliki):

paigutus uus

Võtame näitena selle viimase postituse – parimad 2015. aastal lohistatavad ja lohistatavad WordPressi teemaehitajad.

Kuni 20. augustini kasutas see vana, klassikalist paigutust. Selle aja jooksul genereeris see järgmise CTR:

Ctr vana

Nüüd tulemused alates 20. augustist:

Ctr uus

Üsna märkimisväärne hoog. Tegelikult on see 34% -line paranemine. Muude postituste korral, mis samuti ümber lülitasid, on tulemused vahemikus 30–50%.

Mis teeb selle uue välimuse paremaks? Noh, see on lihtsalt minu isiklik järeldus, aga ma ütleksin:

 • pole külgriba – vähem tähelepanu hajutamist,
 • vähem tähelepanu hajutamist – lehe eesmärk on selgem,
 • lingid on paremini nähtavad – esitatud kastides,
 • teave on paremini struktureeritud – teil on ekraanipilt vasakul ja kirjeldus paremal ning üksikuid teemasid on lihtsam eristada,
 • ekraanipildid näitavad tegelikult, kuidas teema reaalajas välja näeb.

Teistes lugudes

 • CodeinWP perekonnas on uus liige. Hiljuti omandasime flyfreemedia.com koos nende täieliku teemakoguga (kokku 7 teemat). Põhidomeen osutab juba saidile ThemeIsle.com ja me oleme hakanud mõne teema ümber nimetama. Otsustasime alustada kõige populaarsemate kolme teemaga ja vaadata, kuhu see meid viib (Kaldus, Amadeus, FlyMag). Miks me liikusime? Usun, et see omandamine kiirendab meie kasvu ja toob juurde uusi kasutajaid. Näiteks Oblique ja Amadeus on juba väravast välja lisanud 13 000 aktiivset kasutajat. Teemade kasvades tuleb ukse kaudu üha rohkem. See mitmekesistab ka meie teemakogu ja peaks aitama meie jõupingutustel üle minna klubide hinnamudelile.
 • Mul on natuke vaba aega kätel, nii et tahaksin idee proovile panna. Kui on mõnda WordPressi ettevõtet, kelle tulu ületab 10 000 dollarit, otsige abi (ettevõtte kasv / tootenõustamine / optimeerimine), pakun hea meelega mõnda tasulist konsultatsiooni. Lihtsalt pingutage mind Twitteris.
 • Tahan kohtuda? Siit leiate mind järgmise paari kuu jooksul:
 • Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis – kiire hüüe kahele mu koduriigi huvitavale ettevõttele, PixelGrade ja Creative Tim. Nad loovad vingeid tooteid, jagades samal ajal läbipaistvusaruannete kaudu ka hunnikut suurepärast teavet (PixelGrade’s) ja muuseas lihtsalt oma teekonna suhtes ausalt öeldes (Loov Tim).

Tulude jaotus (1. november – 1. detsember)

Siin on novembri numbrid, mis pärinevad meie sisesest jälgimissüsteemist:

tulu

Eelmise kuuga võrreldes on see kasv 7,9%.

Ja jälle meie bestsellerite nimekiri:

parimad müüjad

Üks peamine asi, mis siin toimub:

See on esimene kord, kui Treasure Chest pakett edestas Zerif Pro’i. Miks? Ma räägin sellest järgmisel kuul, kui meil on rohkem andmeid.

Põhjus on tegelikult väga väga lihtne. Hoolitsege, mis see võib olla?

Olgu, see on nüüd. Nagu alati, tänan teid lugemise ja CodeinWP toetamise eest! Hoidke end kursis ja saate uusi aruandeid teile kätte:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector