Kuidas oma ettevõtte veebisaiti ümber kujundada – läbipaistvusaruanne nr 40

Kuidas oma ettevõtte veebisaiti ümber kujundada - läbipaistvusaruanne nr 40


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 40. (!) Väljaandesse (2018. aasta mai kohta). See on sari, kus käin läbi kõik, mis ettevõttes toimub. Ja ma ei hoia end tagasi! Kas see on hea või halb, see on kõik siin. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

Mai oli minu jaoks lõbus kuu. Enam-vähem võtsin terve kuu vabaks, et enda eest paremini hoolitseda ja … pulmadeks valmistuda (loe: minu pulm … neist kaks tegelikult, pikk lugu).

Kuid!

See ei tähenda, et mul pole siin midagi teiega jagada.

Peamiselt tahan rääkida mõnedest asjadest: CodeinWPi ümberkujundamisest ja strateegiast, sellest, mis asi on AMP-ga ja mobiiliga, pluss juhtum ettevõtlusvõitlustest ja õppimisest (nii salapärane, kui see praegu kõlada võib)..

CodeinWP ümberkujundamine ��

Esiteks võisite märgata, et see aruanne erineb pisut varasematest. Blogi sai täieliku makeoveri ja see ulatub kaugemale kui ainult välimus. Töötasime koodi all ümber ja uurisime ka oma strateegiat ja selle väljaande põhirõhku.

Nii et kaevakem natuke veel mida me muutisime ja miks.

Nagu ma juba paar korda varem mainisin, oli kõige olulisem asi, mis mind selle ümberkujundamise kallal tööle ajendas, see, et ajaveebi liiklus on viimase aasta jooksul vähenenud (ei midagi jõhkrat, vaid pisut).

Mida me selle nimel teeme:

Kapoti all olev tehnika

CodeinWP sai alguse … trummelrollina, palun … staatilise HTML-i veebisaidina. Hiljem lisasime ajaveebi ja panime selle koos kohandatud teemaga WordPressi installima.

Paar aastat pärast seda tahtsime põhisaidi teisendada ka WordPressiks, nii et selle jaoks lõime veel ühe eraldi WordPressi eksemplari.

Kõik oli hästi ja igav, kuni kogu seadistamine põhjustas aasta tagasi meie hostiettevõttes inetuid probleeme. Lihtsalt öeldes oli see sait jama. Seda oli vaja muuta.

Kasutasime seda võimalust, et alustada nullist ja proovida ühte meie konkurendi teemat (Astra) koos Elementoriga kui meie valitud lehe ehitajaga ja AMP-lahendusega mobiiltelefonidele.

(Tahaksin kasutada võimalust ja kasutada oma konkurentide toodete kasutamist. Nii saate teada, mis seal turul on, ja kuidas see * tegelikult * töötab.)

Lühidalt – sait on nüüd palju kiirem ja paindlikum, võimaldades meil kasutajakogemuse parandamisel ja mõne uue komponendi / tööriista turule toomisel veelgi kaugemale jõuda.

Uus fookus

Ma arvan, et enamik teist pole pikka aega tegelikku kodulehte codeinwp.com vaadanud. Lihtsalt viimase kolme aasta jooksul pole see olnud meie tähelepanu keskmes. Oleme investeerinud peamiselt sellesse, mis asub koodinwp.com/blog all.

Kuid samal ajal jätsime peamise kodulehe puutumata. Tähendab, mida seal reklaamiti, oli a "PSD WordPressi" teenus. Selle probleem oli see, et me ei olnud isegi huvitatud uuest tööst selles valdkonnas. Nii et mis iganes me saime, ei saanud me isegi töötada. Nutikad, eks?

See oli pehmelt öeldes segane ja ei teinud midagi saidi kaubamärgi tugevdamiseks "GoPoint WordPressi ülevaate saamiseks."

Lõpuks oleme otsustanud seda muuta ja muuta avalehe korrektseks kirjelduseks kogu saidi kohta. Vana koduleht vähendas ainult usaldust meie sisu ja siin tehtud töö vastu.

Nüüd – loodan, et uue kujundusega on asjad selgemad ja koduleht näeb ette selle saidi varem puudunud konteksti – "Rummu WordPressi vabakutselistele, blogijatele & loojad."

Püüame olla selleks, pakkudes oma lugejatele suurepärast sisu (nii ajaveebi kui ka infolehe kaudu), kogukonda, tööriistu ja isegi töökohti (teostes).

CodeinWP ümberkujundamine

Ehkki võin meie teadusuuringute, sisu ja tööriistade jaoks garanteerida, on * kogukonna juhtimise * asi meie jaoks täiesti uus asi. Sellegipoolest on meil kena idee, kuidas algatust käivitada:

Kui soovite liituda uue kogukonnaga ja koos meiega katsetada (Slacki kaudu hangouti veeta ja koos õppida), saate siin kandideerida. Esimesele 50 liikmele on registreerimine tasuta. Pärast seda on kavas võtta väike tasu, et veenduda inimeste pühendumuses.

Ehkki olen rahul sellega, kuidas kogu uue kujunduse lansseerimine möödus, seisime silmitsi mõne teemaga siin ja seal.

Esiteks ei näinud kõik postitused välja nii, nagu peaksid. Joondamisprobleemid jne. Neid oli suhteliselt valutu lahendada.

Kuid oli ka tõsisemaid probleeme. Neist pealik mõistsin kohe pärast turuletoomist, et Google võttis meie "avaldatud" kuupäevad otsingu asemel "ajakohastatud."

Muidugi tõi see pingerea tohutu languse ja lisas minu stressitaseme. Õnneks, kui meil õnnestus see parandada ja Google indekseeris seda saiti uuesti, liikus liikumine tagasi normaalsele tasemele.

Mobiil ja AMP ��

Kui olete üles kasvanud nagu mina, arvuti laual ja mitte telefon taskus, on tõenäoline, et olete mobiiltelefoni tähtsust ja omaksvõtmist järsult alahinnanud.

"Mobiil on tulevik!" – on tõenäoliselt midagi, mida olete kümmekond või enam korda kuulnud, kuid see pole teiega päriselt kajastanud. Lõppude lõpuks, vaatate oma saidi liiklust – "vähem kui 5% mobiiltelefonist," siis vaatate, mida teete oma telefoniga isiklikult – "mitte palju, ostud ja tõsisem kraam, mida ikka töölaual teete," ja nii liigute edasi liikudes peaaegu täielikult mobiiliga.

See mobiilne teadmatus on põhjus, miks me välja tulime "reageeriv disain" Esiteks. See oli ainult katse muuta tavaline töölaua esimene veebisait kuidagi mobiiliekraanile sobivaks. See ei võtnud arvesse selliseid asju nagu kasutaja kavatsused, UX ega midagi muud. See oli lihtsalt "võtke tavaline sait, tehke see mobiilile sobivaks."

Põhimõtteliselt uskusime, et mobiil on kunagi tõsine asi ja seetõttu valisime sellised automatiseeritud lahendused nagu "reageeriv."

Siiski eksisime.

Korraks on Google juba nende turule toomist alustanud mobiil-esimene register, ja nad liiguvad aktiivselt suunas, kus töölaua tähtsus on alles teisel kohal. Proovime siis endale seda meelde tuletada, murda meie vanad harjumused ja mõelgem uuesti, kuidas me oma veebisaite (või WordPressi teemasid) üles ehitame.

Miski sellest pole uus. Inimesed on juba esimest aastat rääkinud mobiililahendusest. Alguses oli reageerimine, siis saime mobiilteemad ja nüüd ka progressiivsed veebirakendused (PWA-d). Sellegipoolest pole keegi siiani seda tõsiselt võtnud.

Samuti, millesse ma näen omamoodi meeleheitlikku lähenemist, vabastas Google AMP, et muuta asjad mobiiltelefonide jaoks kiiremaks *. Ja mitte ainult, aga ma eeldan, et nad üritavad seda koos PWA-ga ka WordPressi tuuma sisse viia. Kui sellest ei piisa, on järgmine samm tõenäoliselt lubada kasutajatel hõlpsalt AMP- või PWA-sait tasuta avada (pole kindel, kas Google Sites liigub selles suunas või mitte).

* Keskendun siin Google’ile vaatamata asjaolule, et hostiettevõtted, ehitajad nagu Wix jne teevad seda ka seetõttu, et Google’il on tugev stiimul anda see tasuta välja, et konkureerida Facebooki lehtedega (mis on siiani ilmselt parim koht minna, kui kõik, mida soovite, on tasuta ettevõtte leht, mis viib teid klientidele).

Lõpuks peame veel palju õppima mobiili kohta ja selle kohta, kuidas sellele win-win stsenaariumi korral (nii meile kui ka kasutajatele).

See on keeruline. Vastukaja pole kindlasti lahendus. Vähemalt mitte 2018. aastal.

Kõike arvesse võttes on CodeinWP-i lähtepunktiks meie mobiilikogemuse vaikimisi AMP-le vaikimisi seadmine ning seejärel töötage sealt edasi ja proovige õppida ning katsetada, mis on piirangud nauditava kasutajakogemuse loomisele.

Ettevõtlusvõitluse ja õppimise juhtum ��

Viimasel ajal isiklike võitluste ja isegi paanikahoogudega tegelemine mitte ainult ei hirmutanud mind, vaid pani mind ka ise kahtlema ja ei usaldanud oma otsust.

Nimiväärtuses on see halb, kuid olukorral on ka positiivne külg. Sellistes olukordades on teil rohkem soovi kuulata ja abi küsida.

Hakkasin avatumalt rääkima nii meeskonna kui ka teiste ümbritsevate ettevõtjatega, küsides nõu – eriti inimestelt, keda ma usaldan ja austan.

Isiklikult, olenemata sellest, kui palju loen Internetis protsesside loomisest, perekonnaseisugruppidest või mentorist, olen aru saanud, et midagi, mida ma hindan palju rohkem kui isegi 100 suurepärast artiklit, on mõni hea olmeline suhtlus ja nõuanded kelleltki, keda ma usaldan.

Tervik "perenaine" ja "mentor" asjad pole kunagi minuga akordist löönud. Kuid nüüd mõistan, et võib-olla olen eksinud …

Siin on asi selles, et algul ei osale meistrivõistlustel osalemine ega mentori saamine midagi, millega paljud inimesed end vaevavad. Ja eriti siis, kui ümbritsete end eakaaslastega, mitte aga ettevõtjatega, kes on teid mööda teist teed.

Siis aga mõistsin, et meistriteemaline stsenaarium toimub põhimõtteliselt igas ettevõttes. Töötajana on teil oma kolleegid "meistrimeeste rühm" ja teie meeskonna juhina "mentor." Kõik, mida vajate stressi vältimiseks ja kasvamiseks, on üldiselt juba olemas. Kui sa oled ülemus, siis on see teine ​​lugu. See on siis, kui peate ise otsima meistrid ja juhendajad.

Kuigi on valus leppida sellega, et te ei saa kõike ise teha või et te pole lihtsalt konkreetse ülesandega nii hästi toime tulnud või et olete lihtsalt ebaõnnestunud, on see ka võimas hetk.

Nõustumine ebaõnnestumisega vabastab meelt ja võimaldab otsida abi või muid lahendusi. See koos teie ebaõnnestumisest õppimisega võib olla lihtsalt piisav, et saaksite probleemist üle saada.

Sellele mõeldes olen otsustanud liituda EO-võrk. Kavatsen rohkem ühendust võtta ja veeta teiste ettevõtjate seltsis. Mitte ainult samast ruumist ja mitte "Äri ajama," vaid jagada igapäevaseid pingutusi, mõtteid ja õppetunde.

Minu viimane nõuanne siin; kui tunnete, et teate, mida peate tegema, kuid tunnete ka, et teil pole energiat selle elluviimiseks (või tunnete masendust), on esimene samm selle aktsepteerimine. Seejärel pöörduge inimeste poole, keda teie arvates võiks aidata – tulenevalt asjaolust, et tõenäoliselt on nad ka ise sarnases olukorras olnud.

Kui teil on mentor ja rühm ettevõtjaid, kes saavad aru, mida teete, käimas olevad võitlused ja teile teada andmine, kui teete midagi valesti, võib see palju aidata. Ja ma ei pea silmas ainult üksteise kiitmist, vaid ausust ja üksteise kutsumist asjade juurde, mis pole õige ja kuidas seda muuta.

Üksildane ettevõtja, kes võtab enda alla maailma, on kena unistus, kuid tõenäoliselt ei õnnestu see pikas perspektiivis. Teistega koos töötamine on palju parem olukord. ��

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map