Kas konverentsidel käimine on vaeva väärt? #WCEU – läbipaistvusaruanne nr 41

Kas konverentsidel käimine on vaeva väärt? #WCEU – läbipaistvusaruanne nr 41

Kas konverentsidel käimine on vaeva väärt? #WCEU – läbipaistvusaruanne nr 41
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Läbipaistvusaruanne nr 41


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 41. väljaandesse (juuni 2018 jaoks). Selles sarjas annan endast parima, et jagada seda, mis ettevõttes toimub, mida oleme õppinud ja kuidas saate seda ka oma ettevõttes rakendada. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

Juuni on traditsiooniliselt "WordCamp Europe kuu" meile. 2018. aasta konverents oli meie kolmas järjestikusel üritusel, kus osalesime meeskonnana. Räägin sellest natuke ja siis liigun muude teemade juurde, mis on seotud meie uusimate tooteväljaannete, otsuste vastuvõtmise ja muu lõbusate asjadega.

Pärast WCEU 2018

Olgu, nii et üritus oli lõbus, isegi vaatamata sellele, et minu esinemistaotlus lükati tagasi (bummer).

Tõenäoliselt oli see aasta meeskonnana kõige rohkem kaasatud. Sellest minutiga lähemalt.

Kuid… kas see oli seda väärt?

Noh, tegelikult on seda raske öelda.

Mina isiklikult suhtusin selle aasta sündmustesse väga pingevabalt. Olin seal enamasti selleks, et kohtuda meeskonnaga, olla vabatahtlik ja lihtsalt üritust nautida ilma, et päevakorras oleks midagi konkreetset. Erinevalt eelmistest aastatest, kus olin tavaliselt kõikjal inimestega rääkinud ja võrgustunud. Ka polnud ma üritusest nii vaimustatud, kui olin paar viimast aastat.

Teisalt oli meeskond rohkem kaasatud. Peaaegu kõik olid vabatahtlikud, Sabina ja Rodica kuulusid korraldusmeeskonda ning Adelina ja Chris töötasid meie meediapartneri pühendumus, mõned tootma põnevad intervjuud esinejate ja üritusel osalejate esinemine.

Üldiselt oli kõigil palju võimalusi õppida uusi asju, kohtuda inimestega, kellega nad tavaliselt ainult eemalt teevad, uusi sõpru saada jne..

Selles mõttes on sündmus igale inimesele väärtuslik kogemus, kuid see ei pruugi siiski olla kõigi jaoks aja optimeeritum, ettevõtte kaupa.

Ärge saage minust valesti aru, sellised kogemused võivad meeskonnatöö, kaasmaalaste ja muude asjade jaoks palju ära teha, kuid nende aspektide ülesehitamiseks võib lisaks WCEU-desse minekule olla ka erinevaid, tõhusamaid viise..

WCEU lisaväärtus on muidugi see, et vabatahtliku tegevuse kaudu saavad kõik olla suurest mittetööprojektist, kus on palju liikuvaid osi, ja selles oma osa mängida. Lisaks anname tagasi kogu WordPressi kogukonnale, mis on kogu põhjus, miks WordPressi maastik on muutunud praeguseks.

Nii et üldiselt arvan, et WCEU-del osalemine on pikaajaliselt meie ettevõtte jaoks seda väärt ja loob kõigile palju häid kogemusi. Mis tahes täpsete andmete esitamine selle kohta, kui väärtuslik see tegelikult on, võib siiski osutuda võimatuks. Nii et see on rohkem soolestiku tunne.

Järgmisel aastal uurime siiski erinevaid viise, kuidas katsetada, kuidas tahame üritusega kaasa lüüa ja mida saaksime teha kõigi osapoolte eeliste maksimeerimiseks..

Mul on uudishimulik, mida te konverentsidel võtate? Kuidas neile läheneda ja miks?

Täpsemalt, kas võtate hea meelega kogu oma meeskonna konverentsile või pole see teie olukorras midagi võimalikku? Kui jah, siis miks?

Oh, ja rääkides kogukonnast ja kaasamisest, on Rodica selle aasta juhtivkorraldaja Bukaresti WordCamp!

Mine siia kandideerida, pileteid hankida, teada saada, mis on konverentsil.

Ja kui külastate, võetakse teid meie kontorisse vastu, et rahuldada kõik teie ühised töövajadused. ��

Tootevalik muutub

Eelmisel kuul kirjutasin CodeinWP ümberkujundamisest ja taaskäivitamisest, nii et sel kuul on ThemeIsle kord!

Esitleme varsti uut kujundust ja taaskäivitame veebisaidi.

Alustasime selle kallal tegelikult umbes pool aastat tagasi. Kahjuks pidi disainer silmitsi seisma mõne perekonnaprobleemiga ja projekt venis.

Oleme nüüd selle kallal tagasi, viies lõpule mõned projekteerimisotsused ja töötades välja rakendusplaani.

Nagu CodeinWP puhul, soovime, et uus veebisait oleks kiire, mobiilisõbralik (ja kasutaks AMP-d) ning katsetaksime tõenäoliselt ka Gutenbergi plokkidega.

Siin on kiire pilk ühele meie uuele logokatsetusele:

ThemeIsle logo katsetused

Kuid ThemeIsle pole ainus märkimisväärne projekt, mille kallal oleme töötanud …

Mis saab OrbitFoxist edasi?

Nagu võite mäletada, alustas OrbitFox väikese kaaslase pistikprogrammina, et pakkuda kohandatud funktsioone, mille WordPressi repo keelas meie Zerifi teema alguses ära.

Kuid siis otsustasime muuta selle millekski enamaks ja eesmärgiks muuta see kasulikuks tööriistaks kõigile meie kasutajatele, mitte ainult Zerifi kasutajatele.

Idee oli pakkuda kõikehaaravat lahendust väikeste toimingute jaoks, mida enamik veebisaite vajab, ning pakkuda seda tasuta – ka siis, kui tegemist on mõne muu lisafunktsiooniga. Nagu näiteks:

Käivitasime uue küpsiste teatise mooduli, lisasime veel saidimallid ja lasime välja kaks uut beetaversiooni teenust:

  • Kujutise CDN ja optimeerimine
  • Ohutud värskendused


Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Autor (id): Teema


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Rohkem infot

themeisle-companion.zip

Praegune versioon: 2.9.8

Viimati värskendatud: 28. aprillil 2020


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Siit leiate näite mooduli CDN-i statistika kohta:

CDN statistika

Pärast ärimudeli kohta tagasiside saamist otsustasime, et praegu on ilmselt parem hoida selliseid lisafunktsioone nagu CDN + piltide optimeerimine iseseisva tööriistana..

See lahendus on juba siin – oleme seda nimetanud Optimole – ja see toidab enamikku meie suure liiklusega saitidest. Kuni beetaversioon on saadaval, saate seda teha taotlege tasuta prooviversiooni ja alustage optimeerimist.

Mis puutub OrbitFoxi, see jääb tasuta tooteks.

Teemade ümbermõtestamine

Oleme kulutanud suurema osa oma ajast ümberkirjutamiseks Hestia ning selle jaoks impordi / ekspordi funktsiooni arendamine.

Rakendame uut koodi nii selleks, et tulevikus oleks lihtsam teemat säilitada, kui ka selleks, et seada eeltööd selle muutmiseks millekski palju lihtsamaks, mis on ehitatud koos leheehitajate ja tulevaste WordPressi redigeerimise kogemustega.
hestia

Selle asemel, et proovida kohe alustada uue teema üles ehitamist nullist, oli valusam, kuid tahtsime olemasolevat koodbaasi täiustada. Hestial on loodetavasti pikk eluiga, nii et nii meie kui ka kasutajate jaoks on ülioluline seda värskendada ja turvalisena hoida.

Ja kui te ei tea, kuidas meie teemaosakonnal rahaliselt läheb, nägime eelmisel kuul brutotulu 78 000 dollarit (teemad ja paketid müüdi saidil ThemeIsle.com).

Töö enda kommenteerimine

Ettevõtte kasvatamine on mitmel tasandil keeruline ülesanne. Isegi kui jätta kõrvale põhiaspektid – näiteks kust saate tulu – sellised asjad nagu igaühe töö juhtimine, uute inimeste palkamine ja nii edasi, viivad mind kindlasti minu mugavustsoonist välja.

Õnneks pole ma esimene inimene maa peal, kes on sellel positsioonil olnud, nii et võin pöörduda abi saamiseks erinevate allikate poole ja vestelda teiste ettevõtjatega, kes on ka sarnaste väljakutsetega hakkama saanud.

Kui varem proovisin mitu korda oma tööviisi paremaks muuta, siis seekord on asi pisut teistsugune. Olen juba astunud samme nii meeskonnasisese abi saamiseks vastutuse jagamise kaudu kui ka välise abi saamiseks, esitades küsimusi ja kuulates rohkem seda, mida teised ettevõtjad mulle nõustavad. Püüan olla vastutav ka saadud nõuannete eest.

Üldiselt on siin peamine äravõtmine see, et te ei peaks lootma, et leiate hõbedase kuuli lahenduse sinisest. Parem on ajurünnak ja väikesed ideed ja parendused ellu viia. Enamik neist ei pruugi ajaproovile vastu tulla, kuid paaril on oluline mõju teie (meeskonna) tootlikkusele ja üldisele väljundile.

See peaks olema mugavustsoonist väljumine. Teete ühe uue asja, vaadake, kuidas see toimib. Siis jätkake seda või kohandage.

Olin uudishimulik, mida teised ettevõtjad sellest arvavad, ja küsisin paarilt neilt lihtsalt, mis see neid edasi hoiab, miks nad jätkavad tööd jne..

Üks asi, mida paljud kordasid, oli sama, "Minu kohus on teha seda, mis mul kõige paremini sobib" või "Mulle anti need oskused andeks ja ma peaksin neid rannas lamamise asemel kasutama."

Nende väidete vaatamiseks on ilmselt erinevaid viise, nii et ma jätan need siia, et kõik saaksid ise tõlgendada.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, oli küsimus selles Akshat Choudhary kasutajalt BlogVault küsis, "Kui saate partneriks olla ükskõik kellega selles ruumis, võib see partnerlus teie ettevõtte kahekordistada?"

See on hea küsimus ja illustreerib paljude WordPressi ettevõtte olukorda sellel turul. Ma oleksin selle küsimuse küsinud kas StudioPressilt või iThemesilt, kui mul oleks võimalus.

Ja kuidas te sellele küsimusele vastaksite?

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector