Kas hostimine võidab WordPressi turu? – läbipaistvusaruanne nr 42

Kas hostimine võidab WordPressi turu? – läbipaistvusaruanne nr 42

Kas hostimine võidab WordPressi turu? – läbipaistvusaruanne nr 42
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas hostimine võidab WordPressi turu? - läbipaistvusaruanne nr 42


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 42. väljaandesse (juuli 2018). Selles sarjas kirjeldan lähemalt, mis ettevõttes toimub, ja esitan seda teile parimal viisil, kasutades oma õppetunde ja õppetunde, mida saate oma ettevõttes rakendada. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

Selle kuu aruanne tuleb valdavalt positiivne … nagu 95% positiivne! See on tore vaheldus minu tavapärasest väljavaatest minu ümber toimuvate asjade suhtes. ��

Selles raportis räägin sidusettevõtte turunduse taktikast, spetsiaalsest käivitamisest, mille üle olen väga põnevil, juuli tuludest ja muust.

Kes võidab WordPressi?

Varasemate aruannete põhjal võite teada saada, et minu üldine arvamus on, et WordPressi tõelised võitjad on hostiettevõtted. Tähendab, need on need, mis teenivad kõige olulisemat tulu ja millel on kõige suurem mõju (kas olete näinud näiteks mõne WordCampi sponsorluse rivistust).

Kuna hostimine on väga konkurentsitihe ruum, jagavad paljud ettevõtted ka suurt osa oma tulust sidusettevõtetega – sealhulgas meiega.

Nii et seda teades, on sidusettevõtte vahendustasude teenimiseks põhimõtteliselt kaks populaarset viisi:

 • Uurige, katsetage, võrrelge ja vaadake üle turu parimad hostid ja rääkige oma lugejatele neist kõigest.
 • Õpetage õpetus ja pange sidusettevõtte mainimised kõikjale – kus neil on mõtet. Näiteks õpetage inimestele ettevõtte veebisaidi loomist ja soovitage kogu aeg majutajat.

Nende nišide kõige populaarsemad saidid on väärt rohkem kui miljonit dollarit ja see loob kirjastajatele tohutu stiimuli selle ärakasutamiseks. Mõnikord toob see aga kaasa üldise ebameeldiva kirjastamispraktika, mitte eriti palju väärtust ning keskendumise töö raha teenimisele / SEO aspektile, mitte sisukvaliteedile endale.

Igatahes, enne kui ma siit minema ei hakka …

Umbes kolm aastat tagasi hakkasime katsetama esimest taktikat – võrdlusi ja arvustuste majutamist. Ja oleme sellest ajast alates loonud palju ressursse. Meil on võrrelda odavat hostimist, tasuta hostimist isegi, hallatud hostimist, ettevõtte hostimist, pluss ülevaade parimatest WordPressi hostimisettevõtetest üldiselt.

Oleme korraldanud uuringuid ja oma katseid ning katseid, et teha kindlaks kõige populaarsemate võõrustajate usaldusväärsus. Jälgime ka oma artiklite seotust ning teeme A / B-teste, et leida kõige tõhusamaid viise hostimisest rääkimiseks.

hostimismonitor

Sellelt teenitud rahaga finantseeritakse nii postituste majutajate edasisi teadusuuringuid ja arendustegevust kui ka muudesse sisupõhistesse algatustesse investeerimist.

Mõnevõrra selle tagajärjel, kui jõudsime seotud terminite osas Google’is esikohale, sundisime teisi kirjastajaid oma mängu üles tõstma ja minema lihtsalt lihtsate võõrustajate loendite kohale. Ja nad said hakkama. Kahjuks … kahjuks meie jaoks, see tähendab, kuna praegu on rohkem kvaliteetset konkurentsi. ��

Kuna pidevas arenduses ja viimistluses on ülevaatamis- / võrdlusnurk, otsustasime proovida ka teist võimalust raha teenimiseks sidusettevõtetena – "ehtne õpetus" marsruuti, nagu mulle meeldib seda nimetada.

Selle genereering on see, et olen iga päevaga pisut pettunud, nähes, mis on ajaveebi või veebisaidi loomise ja käivitamisega seotud terminite nr 1-3 vahemikus 1-3. Selle asemel, et aidata kasutajaid tõeliselt eduka saidi käivitamisel, keskenduti enamikus sisutükkides jultunult sellele, kuidas panna kasutajad hostimise külge. Kuidas sa muidu seletaksid poole juhendi pühendamist hostimise seadistamisele?

Otsustasime sellega torkida ja vabastasime midagi enda oma, 11 000+ sõnast koosneva juhendi, kuidas blogi nullist nullist alustada, koos tasuta e-raamatuga (otse allalaadimine siit).

juhend toc

Mulle väga meeldib, kuidas see välja kujunes, ja ehkki see pole veel nii muljetavaldavalt järjestatud, usun, et asjad paranevad aja jooksul ja sellest saab lähtepunkt inimestele, kes otsivad võimalusi eduka blogi loomiseks või vähemalt seda külastatakse.

Sidusettevõtte linke seal veel pole, kuid umbes aasta pärast hakkame loodetavasti natuke veojõudu saama ja lisame sellel hetkel rahastamise.

Kuid huvitav asi, mida ma nägin, kui kord selle juhendi välja andsime, oli see, et teine ​​sarnase teemaga ajaveebi artikkel hüppas edetabelis 20+ positsiooni. See ütleb mulle, et kui soovite millegi järgi auaste luua, peaks teemal olema rohkem sisu kui ainult üks tükk (ma võin eksida).

Loodetavasti selgitab see natuke seda, kuidas me siin CodeinWP-is asjadele läheneme ja kuidas ehitame saidi autoriteeti.

Uue toote lansseerimine! ��

Nüüd midagi, millest olen väga vaimustatud! Oleme just turule toonud toote, mille ehitamiseks kulus meil peaaegu aasta.

Siin on EyePatch.ai.

See on endiselt beetaversioon, kuid põhifunktsioonid on olemas. See on visuaalse regressiooni testimise tööriist, SaaS-mudel.

Lühidalt – see aitab arendajaid – WordPressi pluginaid & teemasid, aga ka muid tehnoloogiaid – katsetage enne toote avalikustamist oma tooteväljaandeid.
silmaklapp

Peamine eelis on see, et AI säästab palju aega. Meie hinnangul võtab EyePatchi automaatne töö ühe väljalaske korral umbes tunni. Nii et kui teil on näiteks kolm toodet, igaüks neist värskendatakse kaks korda kuus, on kuus tundi kokkuhoitud aega just seal.

Kogu projekt on minu jaoks natuke hirmutav. See on meie esimene SaaS-projekt ja ka meie esimene uut tüüpi toode.

Ehkki juba leidub (omamoodi) sarnaseid lahendusi, on need mõnes mõttes pisut erinevad ja puuduvad funktsioonid. Seetõttu oleme otsustanud töötada välja oma lahenduse.

Ehkki usun palju sellesse tootesse, on minu eesmärgiks seatud eesmärk saavutada järgmise kolme kuu jooksul vähemalt 1000 dollarit igakuist korduvat tulu. Kui see ei õnnestu, kasutame seda lihtsalt oma vajadusteks või aeglustame selle arendamist täielikult.

Kõik saavad seda nüüd ilma piiranguteta proovida. Me pole veel konto- / API-võtmeid ehitanud, nii et pidage meeles, et tulevikus võivad mõned funktsioonid odavamate plaanide kallal töötada.

Kui soovite ükskõik millises olukorras aidata ja näete väärtust visuaalse regressioonitesti demokratiseerimisel veebis, siis ärge kõhelge ja võtke ühendust.

Huvitav on see, et veebisaidi ise ehitasin mõne tunni pärast ise üles. Kui te pole seda märganud, on see meie lipulaev Hestia teema seal.

Kuidas oma meeskonda paremini juhtida

Midagi, mida mainisin eelmistes raportites, oli minu püüdlus parandada meie meeskonnas üldist töökorraldust.

Peamised muudatused, mida ma tahtsin teha, olid kaks asja:

 • Nihutades rohkem vastutust meeskonna ees koos suurema vabadusega
 • Tuues igale meeskonnaliikmele rohkem selgust

Õppides oma varasematest kogemustest, üritasin seekord vältida mitmete suurte muudatuste tegemist korraga.

Olen tänulik, et kuigi ilmselt ei ole kõik meeskonna liikmed nõus ega põnevil tehtud katsete üle, on nad siiski kaasatud.

Loodan, et sain selle käigus mõne oma hirmu ja sisemise võitluse osas teadlikumaks ja teadlikumaks. Peamiselt: hirm kaotada kontroll, ebaõnnestuda, krediiti mitte saada või olla minu tehtud sammude ees mitte meeldinud. See on mingil ajal kindlasti mõjutanud ettevõtet ja meeskonda, kuid asjad on õigel teel.

Siin on tõeliselt kasulik video, mis käsitleb neid teemasid:

Lubage mul tuua teile näide sellest, kuidas üks neist hirmudest avaldub minu jaoks. Nagu teate, juhime / haldame mitut toodet ja haldasin pidevalt analüüsida, kui edukad need tooted tegelikult on.

Eelmisel kuul koostasin lõpuks nimekirja ja panin kirja iga olulise mõõdiku. Kiiresti selgus, et osa (palju) meie toodetest on rohkem rike kui miski muu ja need tuleks ära tappa.

Kuid ma ei tahtnud seda lihtsalt endale teadvustada, sest tegelikult nende mõtetega samme astudes see ka toimuks. Niisiis viivitasin ma edasise analüüsi tegemisega või edasi minemise ja nende toodete sulgemisega lihtsalt sellepärast, et see tähendaks, et mul on.

Igatahes astun mõned sammud sellest üle saamiseks ja olen kahe meie toote osas juba teinud raskeid otsuseid:

 • Olen müünud TeamClerk.com lehel Flippa 3 101 dollarit. Ostsime selle umbes 6000 dollari eest ja panime sellesse head tööd, kuid keskendumise puudumise tõttu on see ilmselt läbikukkumine, kuid see on okei.
 • Andsin üle Logi sisse Kohandaja pistikprogramm Hardeep Asranile – meie meeskonna liikmele (vaadake tema postitust teie pluginate kohandamise kohta Gutenbergi jaoks). Ostsime pistikprogrammi paar aastat tagasi, kasvatasime seda, üritasime seda rahaks teha ja lõpuks see ebaõnnestus. Kuna me ei saa seda eriti toetada, arvasin, et kui Hardeep selle eest hoolitseb, on see paremates kätes..

Ehkki need pole tingimata lihtsad, aitavad sellised toimingud meil rohkem keskenduda oma põhitoodetele ja praegustele tasulistele kasutajatele. Nagu ma juba varem kirjutasin, olgugi et tematurg on viimased paar aastat langenud, on see ikkagi meie põhitegevus ja meil on palju kasutajaid, keda peame teenindama ja oma tipptööd pakkuma.

Hestia 2.0 on kohe nurga taga ja alustame ka meie uuega "Gutenbergi eest" teema.

Tulud

Tulude langus juulis oli väike, umbes 10%. Õnneks peatusime ja kohandasime vastavalt oma lähenemisviisi, mis näib end ka praegu ära tasumas. August algas mõningase toreda liikluse kasvuga ja loodetavasti lõpetame selle aasta vähemalt sama kasumlikult kui aasta varem.

Oleme siin pisut maha jäänud, võrreldes sellega, mida olen lootnud, kuid see on siiski okei. Ma arvan, et kui meil õnnestub endale maksta õiglast palka ja saame jätkata investeerimist sellistesse algatustesse nagu Silmaklapp või OptiMole, meil on hea.

Võib-olla olete märganud – ja kindlasti olen märganud -, et ma pole rahanduse osas eriti hea ega organiseeritud. Kuigi mul on umbkaudne idee, kuidas meil läheb ja kuhu me suundume, pole see kõik veel ülitäpne. Seetõttu aitaks meie järgmine rentimine meid tõenäoliselt sellel rindel.

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Nagu ikka, tänan teid lugemise ja toetamise eest! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector