CodeinWPi perekond 2015. aastal – läbipaistvusaruanne nr 1

CodeinWPi perekond 2015. aastal – läbipaistvusaruanne nr 1

CodeinWPi perekond 2015. aastal – läbipaistvusaruanne nr 1
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See pealkiri ei pruugi alguses kõlada kuigi selgelt, nii et lubage mul selgitada …


Usun äritegevuse läbipaistvusse.

Lühidalt, mina ja meeskond oleme siin selleks, et aidata WordPressi kogukonda välja aidata ja proovida muuta WordPressiga töötamine lihtsamaks, ajaefektiivsemaks ja tõhusamaks meie kõigi jaoks. Me armastame teiega suhelda kommentaaride, erinevate foorumite, ametlike WordPress.org teema / pistikprogrammide tahvlite, sotsiaalmeedia jms kaudu..

Nagu öeldud, on meie eesmärk ka oma äri laiendada ja vastavalt sellele ka raha teenida. Ja see on see, mida ma tahan täna läbipaistvaks teha.

Mind huvitab see, mida Puhvermeeskond teeb kui rääkida läbipaistvusest ja kui palju nad maailmaga jagavad. Nende läbipaistvuse armatuurlaual olevad andmed on tõeline ideede ja inspiratsiooni kullakaevandus selles osas, mida saaksime ettevõtluse ja kogukonnana järgmisena teha.

Nii pikk lugu, see on esimene väljaanne, millest loodan muutuda käimasolevaks asjaks – meie läbipaistvusaruanne nr 1.

Mis toimub hiljuti?

Kui te ei tea veel, siis lõime ja käivitasime mõni aeg tagasi WordPressi teemapoe nimega TeemaIsle.

teemaline

Algne idee sündis tagasi 2012. aasta novembris ja esialgse pakkumise loomine, selle katsetamine, beetaperioodi jooksul tutvustamiskampaaniate korraldamine ja lõpuks 2014. aasta septembris avaliku tutvustamise jaoks kulus meil peaaegu kaks aastat..

Sellegipoolest tegime selle aja jooksul palju klienditöid, mis avaldas mõju tundide arvule, mida võisime kulutada ThemeIsle’i ehitamiseks.

Igal juhul mõelge, kui palju oli tööd tehtud võrreldes sellega, kui palju tulu projekt kogu 2013. aasta jooksul tõi? Siin on graafik:

rev1

See, mida ülaltoodud tähendab lihtsas inglise keeles, on ühesõnaga häda.

Veel kuus kuud edasi:

rev2

Asjad hakkavad kiirenema …

Ja veel kuus kuud:

rev3

Ja lõpetuseks paar pilti, mille üle me tõesti uhked oleme:

rev4

rev5

Tegelikult kavandame, et sulgeme märtsi kuskil ainuüksi selle kuu tulude 45 000 dollari piiri juures. See on uskumatu, arvestades, kui palju aega oli vaja meie esimese 45 000 dollari teenimiseks enne seda.

Tegelikult, esimese dollari tegemine võttis meil aega üle aasta, ja siis veel kuus kuud, et teenida iga märgatav dollar.

Aga pärast seda, oleme suutnud kogeda suurepärast kasvu, umbes 1000-protsendilise tempoga viimase nelja kuu jooksul. See on asi, mille eest oleme tõesti tänulikud, ja see, mis õhutab meid jätkama ja tooma järgmiste kuude jooksul veelgi toredamaid asju. Tahaksin kasutada võimalust ja öelda tänu teile, kutid, ilma teieta poleks see võimalik olnud!

Kui soovite olla kursis teemaIsle toimuvaga, jälgige meid Twitteris (saate ka neid inimesi jälgida). Kui te ei plaani ühegi meie teema jaoks raha kulutada, on see täiesti korras, on meil ka ametlikus kataloogis tasuta teemad. Mis viib mind …

Meie teemad tabavad WordPress.org-i "populaarseim" nimekiri

ThemeIsle’is on meil premium-teema nimega Zerif. Lühidalt öeldes on see reageeriv, parallaksi keritav, üheleheline teema loomeagentuuridele ja ettevõtetele. See on olnud meie 2015. aasta enimmüüdud teema.

Kuid seal on ka tasuta versioon, saadaval ametlikus WordPressi teemakataloogis. Viimased paar kuud on olnud istub populaarseimas nimekirjas, hõljuvad kohapeal 8–14.

Põhimõtteliselt on see PRO-teema lihtsustatud versioon, millest on eemaldatud osa funktsionaalsusest, kuid siiski täiesti funktsionaalne ja sama hea väljanägemisega kui kunagi varem. Seda laaditakse iga päev alla rohkem kui 1000 korda ja meil on hea meel näha, et numbrid tõusevad pidevalt.

wp-allalaadimine

Oleme hiljuti omandanud tõeliselt laheda teema – seda nimetatakse lihtsalt tasaseks. Selle kirjutamise ajal on sellel suurepäraseid ülevaateid ja rohkem kui 130 000 allalaadimist. Mis on selle peamine omadus? Pole siin üllatav, nagu nimigi ütleb, kivistab see tasase kujunduse põhimõtteid, et pakkuda suurepärast sisuesitlust ja lugemiskogemust. Vaata järgi “
Toodet ei leitud:
"tasane"
ei eksisteeri.

Tasuta CodeinWP pluginad

Oleme ka oma tasuta pistikprogrammide kallal vaeva näinud. Kiiruse huvides on meie kollektsiooni tuumaks eriti kolm pistikprogrammi:

Vana postitus taaselustada (endine Tweet vana postitus)
WP toote ülevaade
Kohandatud sisselogimislehe kohandaja

Kohandatud sisselogimisleht Kohandaja on perekonna uusim lisand – pistikprogramm, mille ostsime tagasi selle aasta jaanuaris.

Iga pistikprogrammi toimivus on jaotatud järgmiselt:

 • Elustage vana postitus – praegu meie kõige populaarsem pistikprogramm, allalaadimiste arv on 455 000 ja aktiivsete installimiste arv üle 40 000.
 • WP tooteülevaade – 90 000 allalaadimist ja 20 000+ aktiivset installi.
 • Kohandatud sisselogimislehe kohandaja – 10 000 allalaadimist ja 5000 aktiivset installi.

Plaanime neid pistikprogramme veelgi täiustada ja tutvustada ka mõnda uut.

Parim sisu CodeinWP ajaveebis

Kui teil on natuke aega käes ja tahaksite järele jõuda, siis siin on järgmine ajaveebi ülemise sisu ülevaade:

 • Kuidas lihtsustada WP-administraatori kasutamist kliendisõbralikumaks – kokku on 3 596 sotsiaalmeedia aktsiat.
 • 6-etapiline protsess WordPressi saidi kiireks kujundamiseks ülalt alla (& Teie kliendile meeldival viisil) – 1 065 aktsiat.
 • 30 eksperti jagavad: populaarseimad * mitteselgitavad * WordPressi pluginad, mis muudavad teid paremaks blogijaks – 969 jagamist.
 • 101 parimat ajaveebi WordPressi ja nende kõige populaarsemate postituste kohta – 900 aktsiat.
 • [Infographic] WordPress 4.1 saab umbes kaks miljonit allalaadimist iga kahe päeva järel + muud võrratut WordPressi statistikat – 390 jagamist

Uus kujundus saidil CodeinWP.com

Lõpuks oleme loonud endale CodeinWP peamise veebisaidi uue versiooni.

koodinwp

Oleme oma peamise pakkumise ümber korraldanud, et lisada oma ärimissiooni veel kaks komponenti. Praegu kõlab sildil järgmine tekst: PSD WordPressile, kohandatud teemad ja pistikprogrammid, kohandatud WordPress Dev.

Teisisõnu, Kui teil on vaja oma WordPressi veebisaiti sorteerida, siis lööge meid üles, oleme siin, et aidata.

Ja ärge unustage, et meie infolehe kaudu saate CodeinWP-is toimuvaga kursis olla. Selle kirjutamise ajal on nimekirjas juba 1980 WordPressi entusiasti. Kuidas oleks ka liitumisega vaguniga?

Millega sa viimasel ajal tegelenud oled? Kas teil on mis tahes WordPressi ettevõtet, mille kohta soovite kogukonnaga midagi öelda? Kommenteerige julgelt.

Täname teid aja eest ja vaadake meie järgmist läbipaistvusaruannet. Ma loodan, et see saab läbi paari kuu pärast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector