Asjad ei ole alati need, mis te arvate, et nad on – läbipaistvusaruanne nr 44

Asjad ei ole alati need, mis te arvate, et nad on – läbipaistvusaruanne nr 44

Asjad ei ole alati need, mis te arvate, et nad on – läbipaistvusaruanne nr 44
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Läbipaistvusaruanne nr 44


Tere tulemast igakuise läbipaistvusaruande 44. väljaandesse (2018. aasta septembri kohta). Selles sarjas arutlen ma huvitavate asjade üle, mis on ettevõttes aset leidnud, lisaks lisan terve käputäie isiklikke õppetunde ja mõtteid. Varasemate aruannete vaatamiseks klõpsake siin.

September oli minu jaoks hõivatud kuu – mis on ka põhjus, miks aruanne nii hilja saabus – reisin natuke ringi, korraldasime iga-aastase ettevõtte taganemise, mida mainisin eelmises aruandes, ja osalesin teisel EO üritus siin Portugalis. Leian, et terve kuu on üldiselt hästi kulutatud aeg ja see on andnud mulle palju energiat, et lõpetada aasta kõrgel noodil.

Alustan seda aruannet mõne oma isikliku õppetüki arutamisega – nii et kui eelistate keskenduda vaid ettevõtlusele (tulen sel kuul tagasi tulude aruande!), Klõpsake siin vabalt.

(Selle isikliku ja ettevõtlusõppe segu jagamise teema kohta sooviksin saada rohkem tagasisidet selle kohta, mis neist aruannetest teile kasulik on, aga mitte nii kasulik. Olen avatud ka teemaettepanekutele. Teades, millist ettevõtet me kasutame jookse siia, mida sa tahaksid õppida?)

Loodus on parim õpetaja ��

Olen olnud isiklikult hädas mõne asjaga, mis mind justkui pidurdavad. Olen juba paar korda maininud oma terviseprobleeme, kuid lisan, et mul on ka olnud selline valdav tunne, et kui ma igapäevaselt eriti kõvasti tööd ei tee, pole mind professionaalses töös nii hinnatud ringid.

Praegu seda kirjutades ja uuesti lugedes tean, et sellel pole suurt mõtet, kuid see pole nii ilmne, kui olete hetkes, kui nende mõtetega vaeva näha.

Selline tunne on minuga olnud pikka aega, kuid ma lasen selle lõpuks lahti ja nõustun, et ükskõik kui kõvasti sa ka ei prooviks, ei saa sa kunagi asja kõigi jaoks täiuslikuks.

Pidades seda meeles, töötasin septembris vähem tunde ja arvan, mis (?!), Ei puhkenud maailm leekidesse.

Lühidalt öeldes on lähenemine mõjunud hästi nii minu tervise kui ka jõudluse jaoks. Muidugi tahaksin teha rohkem, kuid millegi edu võtmeks on leppida järkjärguliste parandustega ja mitte proovida kõiki asju iga hinna eest teha.

Naljakas on see, et ma olen oma tervisega seotud asjade väljamõtlemisel pidevalt ennast varjanud sellega, et ei tööta piisavalt, samal ajal julgustan meie meeskonda / töötajaid alati meditsiinilist puhkust andma, kui nad tunnevad, et seda vajavad. Ma arvan, et see on üldiselt hea lähenemisviis olenemata sellest, millist ettevõtet juhite. Teie töötajad ei peaks tundma, et nende töö on ohus, kui / kui nad otsustavad tervise eest hoolt kanda.

Ma ei ole veel isiklike tundidega lõpetanud! Järgmine tuleb meie ettevõtte taandumisest:

Karude ja mesilaste vahel

Niisiis läksime taganemise osana matkale Rumeenia mägedes üsna kaugesse piirkonda. Puudub mobiiltelefonisignaal ja läheduses pole ühtegi elavat hinge – kui te ei loe karusid. Jep, ümberringi olid karud – nagu giid meile ütles – ja nägime isegi mõnda rada. Kuid kui sellest ei piisanud, ütles ka giid meile, et me peaksime rohkem muretsema looduslike mesilaste pärast, mis võivad teid tegelikult tappa. Nii et… lõbus.

Noh, kuna minu nimi pole Bear Grylls, hakkasin end natuke kartma. Mõistsin, et olen ilus tehnoloogiast sõltuv inimene ja raku signaali puudumine on mugavustsoonist nii kaugel, kui ma kunagi oma täiskasvanueas olen olnud.

Paljud meist elavad nüüd oma elu, mõeldes, et kõik on meie kontrolli all, et meil on kõige jaoks skript ja et kõik saab ja peaks olema saavutatud, eemaldades samal ajal Google’i otsingu. Kuid see ei tähenda jõhkrate tõsielustsenaariumide korral palju – näiteks kui proovite googeldada midagi sellist nagu…

päring

Mõeldes sellele seal kõrbes, mõistsin, et kontrolli mittevaldamine on tegelikult inimlikum seisund.

Mõned asjad tahe lihtsalt juhtub teiega ja teil pole skripti, kuidas neid käsitseda. Nii head kui ka halvad asjad on sulle tegelikult lähedasemad, kui sa arvad. Nad asuvad just väljaspool seda, milleks te plaanisite.

Sarnane kogemus oli mul EO-ürituse ajal, kui me purjetades käisime ja ka siis, kui natuke aega tagasi purjelauasõitu tegin. Sa oled täiesti sõltuv loodusest, et viia sind laias laastus soovitud suunas (tuul + lained + mida iganes purjega kahekesi taltsutamiseks teha saab).

Alustate edusamme, kui mõistate, et te ei saa palju ära teha lisaks sellele, mida loodus juba võimaldab. Peate olema kannatlik ja kiiresti kohanema toimuvaga – tuule muutuva suunaga jne.

Tänapäeval pole meie igapäevaelus palju sellist juhuslikkust. Lõppude lõpuks võib selline juhuslik asi juhtuda, kui istate tööl arvuti ees?

Nende tähelepanekute lisamiseks on siin toodud tsitaat, mille üle mõtisklesin:

Kas me kõik läheme turistide suunas?
tsitaat

Treeneri ja spordi kohta ��

Pole kindel, miks see täpselt on, aga ma olen igasuguse juhendamise idee suhtes olnud vastumeelne … elu, äri, sa nimetad seda.

Ja võib-olla eriti ettevõtluses on minu üldmulje olnud, et enamik treeneritest pole tegelikult peale oma treeneriettevõtete ka ise ühtegi ettevõtet teinud – muutes need põhimõtteliselt šarlatanideks (aga võib-olla on see kõik vaid mõni halb õun?). Lihtsalt öeldes ei tundnud ma, et vajan oma elus treenerit.

Viimastel kuudel ja pärast vestlust Syed Balkhiga olen siiski hakanud selle idee kallale jõudma. Olen hakanud (ettevõtja jaoks) väärtust nägema selles, et mul on keegi mentorist, kellelt otsida ja kellelt õppida. Siis oli Miguel Santo Amaro kes lõpuks muutsid mind lihtsa näitega täielikult, millele järgnes midagi:

Vaadake spordi suurimaid superstaare, neil kõigil on treenerid, isegi kui nad on oma mängu tipus.

See lihtsalt klõpsas minu jaoks. Ettevõtjana on teil professionaalse spordiinimesega palju ühist, sans abs. Meil kõigil on suurte kõrguste ja madalseisudega sinusoidne trajektoor. Võite võita selle kõik ühe aasta / kuu jooksul, kuni jõuate viimase aasta jooksul pärast seda kuu / kuu jooksul.

See suundumus avaldab teie vaimsele tervisele palju survet, palju enamat kui ennustatavama karjääri tegemine. Kavatsen lähemalt uurida, kuidas kuulsad sportlased on oma karjääri teinud, ja proovida sellest õppida.

Sellegipoolest, tagasi treeneri juurde, arvan, et päeva lõpuks ja igas valdkonnas / ettevõttes / spordis, kui soovite kuuluda tipptegijate hulka, on teil vaja treenerit. Isegi kui olete arendaja, tootejuht või mõni muu roll, mille olete endale endale võtnud, peate kedagi, kes teid edasi viiks.

Asi on selles, et lihtsalt ei veebis ega raamatukogus pole ettevõtluse ja selle väljakutsete kohta suurt ega ehtsat sisu. Seetõttu on reaalse elu ühendused nii väärtuslikud.

Vabatahtlikuna ��

Eelmine kuu oli ka minu esimene vabatahtliku töö kogemus väljaspool WordCampsi. Isegi väljaspool tehnikat, kui aus olla. Ma osalesin vabatahtlikult RAUDMEES sündmus lähedal, kus ma elan. Olen leidnud, et kogu kogemus on üldiselt väga rikastav … aga miks ma sellest isegi osa võtsin? Kaks põhjust:

  1. Tahtsin lihtsalt suhelda ja teha kogukonna heaks midagi head.
  2. Tahtsin võtta väikese osa valdkonnast, kus ma ei saa pretendeerida ühelegi juhtpositsioonile ja olen tegelikult algaja.

Kuna olen enda kohta teada saanud, et mul on sellistes olukordades ebamugav, siis tean, et see on asi, millega tasub vaeva näha. See peaks aitama nii minu ego kui ka võimet kohaneda olukordadega, kus mul pole vabadust kõigi otsuste tegemisel – nagu töötajal poleks standardses tööstsenaariumis.

Lõpuks on see kõik minu jaoks hästi läbi käinud, koos mõne huvitava õppetunni ja üldiselt toreda ajaga seal.

�� �� ��

Osales üle 2000 inimese, igaüks maksis osalemiseks 500 € (!). Olin jalgrattateel, mis oli 60km pikk ja oli kohe pärast 2km ujumist.

Minu ülesanne oli seista ristteel ja näidata inimestele teed mööda minnes. Põhimõtteliselt inimeste liiklusmärk.

Mul oli seal üldiselt mõnusalt aega ja olin ka meeldivalt üllatunud, et inimeste märgatav tükk võttis selle täiendava sekundi ütlemiseks "tänan" kui nad jalutasid minust mööda.

Õppetund on see, et ükskõik kui väike su töö ka ei võiks olla, kui suurem osa "asi," alati on tore saada oma töö eest tunnustust.

Hiljem juhtus veel üks huvitav asi, mis pani mind palju mõtlema… ilmselt isegi üle mõtlema.

Nii oli võistluse ajal tavaline asi, et jalgratturid tulevad pakkides. Kui see juhtus, järgisid kõik pakis olevad juhid lihtsalt liidrit, mõtlemata palju suunale, mida võtta.

Selle tõttu läksid vähesed inimesed kuskil võistluse keskel valesti, tehes väikese ümbersõidu. Paljud teised jälitasid neid kogemata. Üks tüdruk arvas aga lõpuks, et midagi on valesti, ja asus õigele, lühemale teele. Kui naine seda tegi, karjus keegi "petaja!" arvasin, et ta üritas süsteemi petta. Nägi välja natuke selline:

pikk marsruut

Probleem oli selles, et see grupp inimesi nägi ainult oma osa võistlusest, nii et sel hetkel ja nende silmis oli tüdruk petja. Tervet võistlust vaadates olid need karjuvad aga valesti.

Nagu selgub, on tõde sageli kaadrist väljas …

väljaspool raami

Miks ma sulle seda kõike ütlen? Noh, see on selline, kuidas asjad toimivad ka teistes eluvaldkondades.

Teisisõnu: kuidas sa tead, et sul on õigus, isegi kui kõik märgid seda viitavad? Kas teie tegevust peetakse ikkagi õigeks 10, 100 või enama aasta pärast?

Näiteks võib keegi, keda meie elu jooksul peetakse petturiks, osutuda tulevikus 100-aastase perspektiivi korral ikkagi 100% -liseks õiguseks. Või osutub praktika, mis on meie arvates praegu hea, järgmise 10 aasta jooksul halvaks.

See pole nii, nagu seda pole varem juhtunud …

Näiteks sajandi parema poole kohta on meile öeldud, et rasv on meile halb. See oli nagu evangeelium. Ja – arvake mis – selgub, et see polnud nii. Sama paljude mineviku meditsiiniprotseduuride puhul. Nüüd ainult naerame nende üle. Aga kuidas sa tead, et tulevased inimesed ei naera ravimite üle, mida sel päeval võtame.

Minu õppimine on seda alati meeles pidada "Ma võin eksida." Isegi kui tunnen kindlalt, et hoian tõde, suudab maailm mind lõpuks ikkagi teisiti tõestada. Enamikul juhtudel on meil vaid väike osa tõest.

Räägime tuludest ��

Nagu ma eelmises aruandes kirjutasin, pole meie üldine kasumimäär praegu suur. Sellegipoolest pole uute toodete ja arenduste kallal, mille kallal praegu töötame, muretsemiseks liiga palju.

Mul pole viimase paari kuu võrdluses täpseid numbreid, kuid tundub, et septembris läks meil suvekuudega võrreldes pisut paremini. Kui aga jõuame üksikute numbriteni, pidage meeles, et need ei ole meie standarditega võrreldes ja milleks oleme harjunud:

Teemad ja pistikprogrammid

teemade ja pistikprogrammide tulu

Nagu näete, pole me juba kaks aastat tagasi kõrgustesse jõudnud, kuid meil läheb märgatavalt paremini kui eelmisel aastal.

Uuendustel on nüüd palju suurem roll ja need annavad stiimuli meie olemasolevate toodete ja liikmete paremaks hooldamiseks:

tellimuste pikendamine

Pikendamise summa oli eelmisel kuul kokku umbes 25 000 dollarit. Kui vaatate esimest diagrammi ja lahutate selle, näete, et me ei võta nii palju uusi kasutajaid kui varem.

Need numbrid ei sisalda Revive Old Post, kuna sellel on oma sait. Pistikprogramm on aeglaselt paranemas ja kasvab kenasti. Meil õnnestus sel aastal mõned versiooniuuendused välja anda, kuid vaatamata sellele pole see ikkagi isemajandav ettevõte.

Tagastage vana posti tulud

Sidusettevõtte turundus

Meie ettevõtte sidusosakonnal on oma tõusud ja mõõnad. Viimastel kuudel oli tulu umbes 35 000 dollarit kuus.

Jällegi, pidage meeles, et kuna ma ei pea siin väga struktureeritud andmeid, on enamik neist numbritest brutosummad ja neid tuleks pidada pigem hinnanguliseks kui usaldusväärseteks andmeteks.

Tooteuuendused ��

Tooteuuenduste osas on Hardeep Asrani teinud fantastilist tööd, hoolitsedes selle eest, et meie pistikprogrammidel oleks hea Gutenbergi ühilduvus (ta kirjutas sellest isegi blogis … kaks korda).

Kogu see ettevõtmine kulmineerus Otter Blocks’i vabastamisega, mille ka meil õnnestus hästi sisse viia Orbiidi rebane.


Gutenbergi plokid ja malliraamatukogu autor Otter Gutenbergi plokid ja malliraamatukogu autor Otter

Autor (id): TeemaIsle

Praegune versioon: 1.5.4

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

saarmablogid.zip


98% hinnangud


60 000+ installimist


WP 5.2 + nõuab

Märge. Kui olete teema autor, võiksite uurida, kuidas see teie teemas töötab. Ootame alati tagasisidet kõigil rinnetel. Orbit Fox on nüüd kasutusel 300 000+ saidil, seega on teema arendajatel mõistlik veenduda, et see töötab nende toodetega hästi.

Orbit Foxist rääkides ei ole meil selle ümber endiselt toimivat ärimudelit. Ma arvan, et kui me selle täielikult käivitame Optimole, võtame aega, et valikuid hoolikamalt uurida ja valime monetiseerimiseks tarviliku suuna.

Praegu on meil põnev, et Orbit Fox on jõudnud 300 000+ aktiivse kasutajani ja mis veelgi olulisem – paljud neist näivad seda tõesti hindavat.

Andrei koos teemameeskonnaga tegi septembris ka meie eelseisva WordPressi teemaga palju edusamme, Mitte kunagi.
Mitte kunagi

See on mõeldud kiireks, kergeks ja hõlpsasti kohandatavaks teemaks, mis on üles ehitatud nii Gutenbergi ühilduvust kui ka silmas pidades Elementorit ja AMP-d. (IMO, see koos Orbit Foxiga on põhimõtteliselt kõik, mida enamik ettevõtteid vajavad kiire WordPress-saidi ehitamiseks.)

Viimaseks olen tänulik toetuse eest, mille olen viimastel kuudel meeskonnalt ja mu ümbritsevatelt inimestelt saanud. Mul on hea meel, et mul on privileeg töötada koos vingete inimestega ja olla siin selles äris. Ja nagu alati, kui soovite midagi, millest soovite, et kirjutaksin rohkem, jagage seda kommentaarides.

Olgu, see on kõik, mis mul teie jaoks sellel kuul olemas on. Täname, et lugesite ja toetasite meid! Olge kursis ja saate uusi aruandeid, tellides siin:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector