2019: Ülevaade aastal – tõusud, langused ja Betweens

2019 ülevaade


Kuna 2020. aasta on käimas, tahan vaadata tagasi mõnele olulisele lähenemisele alates 2019. aastast ja kajastada kõige kõrgemaid, madalamaid ja vahelisi vahemaid, mida ettevõte läbis. Samuti kasutan võimalust jagage meie edasiliikumise plaane.

Juhtimine, fookus ja organisatsioon

Kuigi see oli veel ideaalist kaugel, oli 2019 fookuse mõttes meie seni parim aasta! Ehkki me ei andnud välja ühtegi uut toodet, lihtsustasime asju, eemaldades osa vanemast loomingust. Isiklikult õnnestus mul ka suurem osa ajast kulutada kõige olulisematele projektidele ja muudatustele, millel oli kõige suurem mõju ettevõttele.

Proovisime varem töö tegemiseks mitmeid erinevaid lähenemisviise, kuid kuna mul puudub struktureeritud mõtlemisoskus (ma arvan), otsustasime 2019. aastal minna lihtsustatud lähenemisviisiga, mis on osutunud suurepäraseks. Lühidalt:

 1. Seadke aastaks üks peamine eesmärk – meie puhul oli see üles ehitamine Mitte kunagi olla parim ja populaarseim tasuta teema seal väljas.
 2. Töötage välja järgmise kuue kuu plaan, et kõik oleksid joondatud ja eesmärgi nimel töötatud.

Lisaks tegin kogu aasta jooksul ka mõned tulude ja kasumite ülevaated, lisaks jätkasime kogu meeskonnaga igakuiseid kohtumisi.

Siin on peamised õppetunnid kõige selle kohta:

1. Te ei vaja keerukat tarkvara ega ülipõhist planeerimist

Üks meie mineviku peamisi vigu oli mõtlemine, et vajame a "täiuslik" plaan paika pandud enne, kui me kunagi tööle saaksime. See ebaõnnestus iga kord.

Probleem on kogu suurejoonelise plaani, visiooni, ülesehituse või nokaga välja tulemise ja selle elluviimise keerukus.

Asjade lihtsustamine – näiteks see, mida teeme praegu vaid aasta põhieesmärgiga – on palju paremini hallatav lähenemisviis ja see on kindlasti parem kui mitte midagi.

Õppetund siin: alustage väikeselt.

2. Kuus kuud enne detailplaneerimist on liiga palju

Kui me esimest korda oma kuuekuulist plaani täitma hakkasime, sujus kõik nende kuude kolm esimest hästi. Pärast seda tundus suurem osa toimuvast siiski juhuslikult.

Enam kui paar kuud kestva detailse planeerimise probleem on see, et kunagi ei või teada, mis tulevikku hoiab ja milline uus sisend teie ette tuleb – sisend, mis nõuab paljudel juhtudel plaani kohandamist.

Edasi liikudes jääme ainult meie kolme kuu ülaosa üksikasjalike sammude kavandamine.

3. Eesmärgi seadmine aitab ootamatutel viisidel

Ühe eesmärgi omamine kõigi mõtetes hõlbustas meeskonda uute algatuste – isegi nende, mis tulid minu poolt – tagasilükkamist. ��‍♂️

Kui olete eesmärgi kokku leppinud, annab see teile palju selgust, mida peaksite järgmisena tegema ja kuidas peaksite tegutsema iga uue võimaluse puhul, mis teie ees on. Kui see on eesmärgiga kooskõlas, siis on kõik korras. Kuid kui seda pole, siis on teil palju lihtsam see tagasi lükata.

Edaspidi loodame oma vigadest õppida ja rakendada ka EOS-süsteemi osi oma ärisse.

Lühidalt, mis on meie jaoks uus:

 • Oleme määratlenud oma niši ja missiooni.
 • Samuti vaatame 10- ja 3-aastaseid eesmärke.
 • Peame kinni järgmise aasta ühe peamise eesmärgi ideest, millele lisandub kolmekuuline detailplaneering.
 • Plaaniga sammu pidamiseks kasutame Trello tahvlit.
 • Oleme seadnud mõned tootesihtmärgid, et anda inimestele parem ülevaade sellest, mis mõnele meie asjale järgmine on, ja vältida tundlike otsustega viivitamist.

Mõned asjad on endiselt natuke hägused, kuid see on okei. Näiteks on eriti karm vaadata seda, kus me kümne aasta pärast võime olla. Lõppkokkuvõttes olen otsustanud seda mitte üle mõelda ja otsustasin "eesmärk" selle asemel, et muuta see "täiuslik eesmärk." Nii saate vähemalt midagi eesmärki, strateegiat ja plaani.

Raha kui eesmärk?

Pikka aega olin rahaga seotud eesmärkide vastu. Ma ei tundnud, et neil oleks tähendust.

Olen viimasel ajal natukene meelt muutnud ja mõistsin mõnda asja:

a) Te vajate kasvu

Mitte tingimata vahemikus 1000% ega muutu 1B dollari suuruseks ettevõtteks. Kuid selleks, et mitte ainult ettevõte ei teeniks rohkem kasumit, vaid ka ettevõtte inimesed saavad oma rollides kasvada, suuremat palka teenida ja oma teadmisi laiendada, on vaja igal aastal vähemalt mingit kasvu..

Üldine majanduskasv annab teile ka meelerahu, et keskenduda ettevõtte juhtimisele.

b) Te vajate kasumit

Kasumi saavutamine ilma kasumita võib olla väga stressirohke. Kuigi näen "müüdud uued üksused," uued kliendid on õnnelikud ning teie analüütiliste tööriistade suuremad ja suuremad numbrid on julgustavad – kõik, mis võib kokku kukkuda, kui te ei suurenda oma kasumit.

Piisava varuga mõistliku kasvutempo korral saate keskenduda rohkem oma missioonile ja see annab teile vabaduse teha asju, mis teile ettevõtluses kõige olulisemad. Vähemalt nii näen seda.

Meie projektid 2019. aastal ja 2020. aastasse

WordPressi teemad ja "veebisaidi loomine" nišina

Nagu ma mainisin, panime suurema osa oma jõupingutustest sellesse operatsiooni ossa. Pärast mõnekuist võitlust 2019. aasta alguses õnnestus meil asjad üsna kindlalt üles ehitada.

Areng läheb hästi. Andsime välja rohkem kui 50 kvaliteetset alustamissaiti neljale leheehitajale, koos mitmete huvitavate funktsioonidega. Integreerime ka automatiseeritud testimise ja ehitasime eduka AppSumo kampaania. Sellegipoolest oleme oma üldistest kasvueesmärkidest veel natuke maha jäänud.

appsumo ThemeIsle

Tundub, et turg muutub üha kontsentreeritumaks kui kunagi varem. Näiteks Astra ja OceanWP on üle miljoni aktiivse installi. Ja need ei ole pelgalt numbrid, mis on tingitud mingist reklaampettusest; inimesed on nende toodetega tõeliselt rahul ja ei soovi alternatiive otsida.

Oleme siiski endiselt korralikus kohas, nii et ma ei saa tegelikult kurta. Meil on hea toode ja oleme olukorras, kus olla parim lahendus "veebisaidi loomine" nišš.

Me kavatseme veel ühe aasta edasi liikuda ja soovime parandada oma arusaamist turust ning oma ideaalset klienti / nende vajadusi.

Ploki redigeerija pistikprogrammid ja stardisaidid on need, kus näen kõige suuremat potentsiaali kasvada ja uute kasutajateni jõuda.

Vanema tootejuhi palkamine

Minu jaoks oli 2019. aastal üks suuremaid projekte tootejuhi palkamine. Arvasin, et skaleerimise jaoks on parim viis, kui inimene, kes vaatab edusamme ja juhtib laeva antud toote jaoks, juhtima. Meil on hea arv potentsiaalseid tooteid ja igaühe taga on mõni turundus.

Ehkki leidsime toredaid inimesi ja õppisime teel palju, mõistsime lõpuks, et meie ootused polnud kuigi realistlikud. Põhimõtteliselt lootsime, et keegi saab sisse tulla ja hoolitseda kogu pildi eest – tuua keerukas toode turule, seda kasvatada ja muuta see sujuvaks.

Minu arvates pidi inimene käituma nagu a "mini-tegevjuht." See tähendas isegi selliste asjade tegemist nagu töövõtjate palkamine vastavalt vajadusele jne. Põhimõtteliselt tehke kõik, mis töö tegemiseks vajalik. Praegu seda vaadates on seda ilmselt liiga palju oodata.

Töötame nüüd parema lähenemise nimel.

Vanemkujundaja palkamine

Meie disainiosakonna laiendamine ja selle juhtimine kogemustega kellegi poolt hallatuks oli päevakorras.

Seekord oli meil õnne. John Fraskos, kes aasta tagasi koos meiega töötas, oli valmis naasma ja asus rolli hea meelega.

Ehkki ta paneb sel hetkel sisse vaid paar tundi nädalas, on see üldpildis siiski tohutu erinevus. Tema hoolitseb enamasti meie Neve teema stardisaidid.

Mitte kunagi pole saitidel

Kontorijuhi palkamine

Palkasime selle rolli täitmiseks 2019. aastal kaks inimest. Mõlemad lahkusid.

See oli segu väärast suhtlemisest, ebaselgusest ja struktuurist selles, mida me täpselt otsisime.

Üldiselt on meie tulemused värbamisprotsessi osas nii-öelda. Tegime varem suurepärase töö, kui palkasime null kogemuseta inimesi ja aitasime neil siis kasvada.

Samuti palkasime suurepäraselt inimesi, kes olid ülimalt iseseisvad ja kellel oli palju kogemusi; seega ei vajanud nad põhimõtteliselt järelevalvet ega juhtimist.

Kõik muud rendid, mis kuhugi vahele jäävad, on olnud enamasti jama.

Sellele lahenduse leidmine ja asjade käitlemise parandamine aitaks palju ja aitaks oluliselt kaasa.

Otter ja blokeerija


Gutenbergi plokid ja malliraamatukogu autor Otter Gutenbergi plokid ja malliraamatukogu autor Otter

Autor (id): TeemaIsle

Praegune versioon: 1.5.4

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

saarmablogid.zip


98% hinnangud


60 000+ installimist


WP 5.2 + nõuab

Saarmas on meie plugin, mis tutvustab uusi Gutenbergi plokke ja mallikogu.

Käivitasin 2019. aasta sellest tootest väga põnevil ja mul oli selle jaoks palju plaane. Jällegi, aeglaselt, olen maa peale jõudnud ja mõistsin, et ploki redigeerija on ikka veel kaugel sellest, et saaks toimida usaldusväärse veebisaidi loomise tööriistana. Tõsi, see saab iga uue värskendusega sellele lähemale, kuid siiski on asju, millest on raske üle saada.

Sellegipoolest kasutame ära Gutenbergi uudiseid ja avaldame lähikuudel Otteri osana uue käivitussaitide kollektsiooni.

Teise märkuse kohaselt kasutame nüüd oma ajaveebides blokeerijat üsna regulaarselt (paljude postituste puhul) ja loodan, et kogu blogide sisutöö kolime sellel aastal Gutenbergi.

ThemeIsle ümberkujundamine

Rääkisin sellest ühes oma eelmises postituses, kuid arvan, et see on piisavalt oluline projekt, nii et tahan seda mainida ka siin.

Lugege kogu lugu sellest, kuidas ThemeIsle ümber kujundati, millised olid selle väljakutsed, eesmärgid ja tulemused. ��

Optimole

optimool

Optimole on meie pildi optimeerimise teenus ja pistikprogramm. Ma tean, et eeldate, et ütlen seda, kuid pean seda tõesti parimaks omalaadseks vahendiks turul. Uurige ise miks see nii on.

Üks meie eesmärke Optimole’iga oli siseneda SaaS-i ruumi ja vaadata, kas saame turule toote, mis seisaks iseseisvalt. Tegelikult tähendab see sisenemist hostitud teenindusettevõttesse ja laienemist väljaspool klassikalist WordPressi toote ökosüsteemi.

Oleme rahul üldiste tulemustega, mille Optimole 2019. aastal lõi. Nägime palju kasvu, kuid toode pole endiselt kasumlik. Loodame, et see nihkub 2020. aastal, kui saame pidevalt fantastilisi ülevaateid, kasvutempo on hea ja toode ise on oma ruumis osutunud kvaliteetseks.

Suhete loomine kasutajatega

Ma arvan, et üks peamisi asju, mis aitas meil varakult edu saavutada, oli meie seotus kasutajatega ja kinnisidee pakkuda tooteid, mis on tegelik vastus tõelistele valudele / väljakutsetele turul. Aja jooksul kaotasin siiski natuke selle vaatenurga, takerdusin tegevjuhtimisse ja segasin tähelepanu sellest, mis meid siia tõi.

Proovisin 2019. aastal tagasi juurte juurde jõuda ja parandasin seda, mida me kasutajate ees teeme.

Selles aitasid järgmised algatused:

 1. Kõik meeskonna liikmed kulutaksid ühe nädala toetamiseks.
 2. Alustasime ajaveebi uue intervjuusarja väljatöötamist, kus kliendid jagavad oma lugusid meie toodetega – see aitas meil nende kohta rohkem teada saada ja leida uusi võimalusi abi pakkumiseks.
 3. Lõime uue Facebooki grupp, pluss suuremate toodete lisarühmad – see aitas meil suhelda klientidega otsesemal viisil.
 4. Liitusime kümnete teiste gruppidega, et näha, mida inimesed räägivad – nii turu kui terviku osas, aga ka seda, mida nad meie toodetest arvavad.
 5. Lõime a "häid ülevaateid" seina kontoris, et jääda motiveerituks.
 6. Jagasime siin blogis ka oma vigadest.

Facebooki WordPressi grupp

Üldiselt on need kõik sammud õiges suunas ja aitavad meil tulevikus kasutajaid paremini teenindada.

Praktikad

Nagu ma mainisin, ei pruugi me olla parimad värbamisprotsesside osas, kuid tundub, et praktikatega teeme kõik hästi.

Oma vastloodud juhtimisalgatuse tagasisaamise ja abistamise viisina sundisin ma kõiki meie meeskondi viima vähemalt ühte praktikanti suveks oma meeskonnaga liituma. Lõpetasime viie interniga.

Tagasiside ja tulemused olid tõesti väga head. Praktikaprogrammi laiendamine on üks meie olulisemaid projekte aastal 2020. Meie eesmärk on värvata veelgi rohkem inimesi ja parandada ka oma protsesse üldiselt.

Üks meie varasemaid asju, mis minu arvates tegi olukorra kõigile selgeks, oli see, kui meile edastati, et me ei plaani pärast praktikakohta kedagi tööle võtta. Ma ei tahtnud meeskonda survestada, et siis peaksin otsustama, keda hoida ja keda lahti lasta. Ja mis veelgi tähtsam, ma ei tahtnud luua sissetulevatele inimestele mingeid valesid ootusi.

Blogid ja sisuprojektid

Kvaliteetse, ainulaadse sisu loomine

Kvaliteetse sisu loomine on blogimisruumi ükssarvik. Kõik tahavad, et nad saaksid mingit kvaliteetset sisu, kuid kuidas seda saada?

Mõni ütleb, et lihtsalt täiustatakse "natuke" peale selle, mis antud teemal juba on, piisab, kuid tahtsin katsetada teistsuguse ideega.

Kuskil 2019. aasta keskel otsustasime käivitada algatuse, kus oleme valmis maksma 10x rohkem "megaartiklid." Pean nende all silmas asju, mis nõuavad antud teemal olulist kogemust, teadmisi või siseringi vaatenurka, et luua sisu, mida keegi teine ​​ei oleks suutnud luua. Mõelge, LeBron James räägib teile, kuidas korvpalli teha. Või Warren Buffett räägib teile, kuidas investeerida. Lihtsalt väiksemal skaalal ja rohkem veebipõhiselt.

Selle idee põhjal pidime avaldama ainult ühe tüki, kuid see on ikkagi hea algus ja artikkel sai tõeliselt kena veojõu. Mitu väljaannet mainisid seda oma saitidel, infolehtedes ja sotsiaalmeedias.

See oli seotud sellega, kuidas Fiverril raha teenida – kirjutatud reaalse inimese poolt, kes tegelikult teenib iga kuu 2–3 000 dollarit.

See on üle 11 000 sõna.

Kuidas Fiverris raha teenida

Peale selle ühe tüki parandasime jätkuvalt oma artiklite üldist kvaliteeti nii sisu kui ka esitusviisi osas. Sellegipoolest ei õnnestunud meil avaldada nii palju erakorralisi teoseid, kui mulle oleks meeldinud. Ainulaadse ja viirusliku sisu loomine on tänapäeval tõesti keeruline.

Katsetamine laiade artikliteemadega

Tegime mõned sisukatsed 2019. aastal. Kõige olulisem on see, et otsustasime laiendada teemade ringi katame ja kirjutame asjadest, mis on meie tavapäraste WordPress-kesksete ressurssidega ainult osaliselt seotud.

Näiteks kirjutasime:

 • Parimad Maci klaviatuurid
 • Parim alaline laud
 • Parimad võrgupilve varundamise teenused
 • Parim paroolihaldur
 • ja teised

Põhimõtteliselt läksime nende käsitlemiseks teemasid, millel on teatavaid teadmisi ja mis on potentsiaalselt ainulaadne vaatepunkt, teadvustades samal ajal, et neid tajutakse väljaspool meie igapäevast fookust.

Eesmärk oli näha, kui head tööd me teha saame ja kas suudame nendes laiemates sisunišides konkureerida.

Kõike arvesse võttes läks hästi ning olen tulemuste ja kajastusega rahul.

Näiteks on meie alaline lauapost nüüd edetabelis nr 5 "IKEA alaline laud" ja see on esimene tulemus, mis pole pärit saidilt ikea.com.

ikea alalise laua auaste

Ehkki olen siin saadud tulemustega rahul, on raske selliseid katseid teha. Kui me ei värba vanemaid inimesi, on meie sisu edasine mitmekesistamine keeruline. Sellegipoolest teeme kindlasti iga natukese aja tagant tavalist postitust.

Ahrefs leiab, et orgaanilise liikluse järgi on meie sisu kõige olulisem:

Külaliste postitamine ja partnerlussuhted

Saime Elementori külaliste postitustest päris häid tulemusi (siin ja siin) ja ajakiri Smashing (siin) ja veel paar. Peamine õppimine on see, et mõistlikum on keskenduda ühele võtmepartnerlusele või külaliste postitamise projektile kui teha 10 väiksemat.

Põhimõtteliselt on 10 postituse kirjutamiseks vajalik energia 10 korda suurem kui ühe kirjutamiseks kulub. Selle saidi ulatus, kus postitus ilmub, ei oma postituse täitmiseks vajaliku töömahu osas nii suurt tähtsust. Me ei taha niikuinii avaldada alamparite kraami, nii et see pole nii, nagu saaksime väiksemate saitide külaliste postitustega seda hõlpsalt vastu võtta.

Seetõttu on sellel hetkel mõistlikum keskenduda ainult paarile suurele saidile.

2019. aasta kogutulu ja kasum

Natuke õnne ja distsipliini, meie 2019. aasta tulud kasvasid 60% eelmise aastaga võrreldes. kasum kasvas enam kui 100%. ��

Võttes arvesse meie tehtud struktuurimuutuste arvu, pean neid tulemusi ületama ootusi! Usun, et ka kogu viimase paari aasta jooksul investeeritud töö tõelised tulemused hakkavad ilmnema 2020. aastal.

Mul ei ole ettevõtte üksuste kohta veel konkreetseid numbreid, seega näeme, kuidas asjad hiljem lagunevad. Mida ma tean, on aga see, et ThemeIsle tootesarja (kõik teemad ja pistikprogrammid) uus müük läks 2019. aastal umbes 15% halvemini kui aasta varem. Nii et see on midagi, mida tuleks tähelepanu pöörata.

Meeskond

Üldiselt on meeskonna suurus umbes sama. 2019. aastal lahkus ettevõttest kolm inimest, liitus kolm uut inimest. Kõik kasvavad professionaalidena, täiustades oma oskusi ja suurendades kogemusi.

Aasta tipphetk oli meie reis Indiasse. Peale tavapäraste seltskonna taganemistegevuste õnnestus meil esimest korda ka mõne meeskonnakaaslasega kohtuda.

iooniline

2020. aastal jätkame tööd värbamisprotsessidega ja proovime meeskonda laiendada vähemalt paaril viisil. Tahame palgata tugijuhi, veel ühe inimese kvaliteedi tagamise töötaja, projektijuhtimise, lisaks on meil ka mõned kogukonnahaldusreisid alustatud. Ideaalis võtame tööle ka vähemalt ühe juhtiva positsiooni ettevõtte ajaveebiosakonnas.

Asudes lõbusatele asjadele, segame kokku selle aasta reisi WordCamp EU-s osalemiseks koos oma meeskonnaga Portugalis. Parandan kõik üksikasjad sel kuul. Meid on kokku umbes 20 (!) Inimest ja mul pole aimugi, kuidas me selle kõigega hakkama saaksime! ��

Minu isiklikud projektid

Siin on mõned isiklikud projektid, millega 2019. aastal katsetasin:

Esiteks oli minu aasta isiklik eesmärk hirmust üle saada, olla rahulikum ja rõõmsam. See oli vajalik muudatus pärast eelmist aastat 2018, kus võitlesin ärevuse ja mõnede paanikahoogudega.

Arvan, et aja möödumine parandab paljusid asju ise, kuid asjade aitamiseks jätkasin psühhoterapeudi juurde saamist ja hakkasin tegema rohkem asju, mida ma varem kartsin. Need olid lihtsad asjad, näiteks näiteks minu sõidutundide jätkamine. Hakkasin treenima Brasiilia jiu-jitsut ja käisin nädal aega teadvusel.

Osalesin ka igakuistel kohtumistel ettevõtjate organisatsiooniga, mis aitasid mul kajastada kuude jooksul tehtud edusamme. Veel üks ettevõtlusega seotud samm, mille ma võtsin, oli alustada koostööd äriettevõttega (link). Loodetavasti aitab see mul vastutuse osas veelgi paremaks muutuda.

Üldiselt olen aru saanud, et ma lihtsalt ei saa mõnda olukorda lõputult vältida ja pean oma mõtete väljendamisel kindlam olema..

Lisaks sellele kolisin ka uude linna ja me ootame last paari kuu pärast. Nii et pehmelt öeldes, asjad muutuvad. Tõenäoliselt võtab mul mõni kuu vaba aega, et asjadega kurssi viia ja oma eesmärke ümber hinnata.

Täname, et kleepisite selle pika postituse lõppu ja toetasite ettevõtet ja mind!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map