Sotsiaalmeediaikoonide jaoks parima paigutuse määramine

Mitu veebisaiti olete külastanud, kui otsite sotsiaalmeedia nuppe ja lihtsalt ei leia neid? Siis pole vaja, kuni te kerite kogu aeg alla lehe allossa, kus näete neid jaluses. Mõnikord on nad nii pisikesed, et võib-olla isegi pole neid seal üldse.


Sotsiaalmeedia on liiga suur ja liiga oluline, et oma klientide saitidele põhja jõuda. Sotsiaalmeedia nupud väärivad kusagil silmapaistvat kohta. See ei pea olema teie näos, kuid see peaks kindlasti olema pilkupüüdev ja hõlpsasti leitav. Põhimõtteliselt, kui saidikülastajale meeldib teie kliendi sisu ja ta soovib teda Twitteris või Facebookis jälgida, peaks ta saama seda teha ilma, et peaksite ikoone või linke jahtima.

Pidagem seda silmas pidades täna veidi aega rääkides kõigist sotsiaalmeedia ikoonidest, alustades olemasolevatest tüüpidest kuni nende ilmumiseni saidil kuni teie kliendi tööstusele selles osas otsuste tegemisel.

Miks on sotsiaalmeedia nupud olulised??

Sotsiaalmeedia nupud on olnud juba mõnda aega olemas. Alguses ei teadnud keegi, mis väärtust nad täpselt võivad tuua, peale selle, et see on kena lisand puhtale kujundusele. Täna me teame, et selliste nuppude olemasolu tingib täiendava mainimise ja jagamise ning numbrid on väga reaalsed. Näiteks tagasi 2011. aastal, HubSpot teatas et Twitteri jagamisnupu lisamine suurendas Twitteri mainimist seitsmekordseks. See on tohutu!

Kuid selleks, et mitte endast kaugemale jõuda, on samal ajal liiga paljudel sotsiaalmeedia nuppidel pigem vastupidine mõju – otsuste halvatuse tõttu väheneb aktsiate koguarv. Ainult ühe näite saamiseks, Neil Patel QuickSproutist jagas kord et kui ta lisas kaks uut sotsiaalmeedia nuppu LinkedInile ja Pinterestile (lisaks kolmele originaalile – Facebook, Twitter ja Google+), koges ta aktsiaid 29 protsenti.

Nii et kui soovite, veebisaidi õige sotsiaalse meedia ilme kujundamine on kõik üksikasjad. See on õige tasakaalu leidmine selle vahel, kui kiiresti külastaja märkab ikoone ja seda, kui lihtne on jagada, ilma et oleks vaja valida liiga paljude võimaluste hulgast.

Kui sageli külastajad neid kasutavad?

Ilmselt on meie sotsiaalmeedia nuppude peamine eesmärk mitte ainult, et nad kuskil istuksid, vaid veenda külastajaid neid kasutama ja jagama kõike, mida nad hetkel loevad.

Niisiis, kas inimesed tõesti klõpsavad neid jagamisnuppe?

Ühesõnaga jah. Konkreetsed tulemused sõltuvad aga suuresti nišist ja saidi tüübist, kus neid kuvatakse. Üldiselt võime oodata, et 5–40 protsenti tweetidest mis tahes sisu kohta pärineb tweet-nuppudest, mis kuvatakse koos sisuga ise.

Selle graafiku autor on Joshua Benton illustreerib sotsiaalmeedia tulemusi 37 uudistesaidilt:

sotsiaalne 5

Algse allika tsiteerimiseks:

Y-telg on protsent 1000 viimasest säutsust, mille Twitteri sõnul tekitas Tweet-nupp. Niisiis, 16,3 protsenti nendest ajakirjade.com (The New York Times) säutsudest tuli selliselt nupult, võrrelduna 20,2 protsendiga saidile wsj.com (The Wall Street Journal).

Seetõttu. Kas peaksime oma klientide saitidel lubama mingisuguseid sotsiaalmeedia nuppe? Jah, kindlasti.

Sotsiaalmeedia ikoonide tüübid

Põhimõtteliselt on praegu saadaval kahte tüüpi sotsiaalmeedia ikoone: profiililinke ja jagamisnuppe.

Profiilide lingid võib võtta suvalisel arvul vorme, alates suhtlusvõrgu ikoonist kuni ikoonini ja võrgu nime juurde. Isegi kohandatud ikooni saab välja töötada kliendi kaubamärgi paremaks kajastamiseks. Saidi tüüp ja suhtlusikoonidele eraldatud ruum määravad teie kliendi olukorra jaoks parima valiku. Isegi siis viitavad need lingid otse kõnealusele sotsiaalmeedia profiilile. See annab saidi külastajatele võimaluse suhelda oma klientidega erinevates suhtlusvõrgustikes.

Näide profiililinkidest:

sotsiaalne 1

Jagamisnupud, teisest küljest ärge võtke saidikülastajat oma kliendi sotsiaalsete profiilide juurde. Pigem palub klõpsamine neil jagada praegust lehte konkreetses sotsiaalses võrgustikus. Igas suhtlusvõrgus on saadaval need jagatud sotsiaalmeedia nupud – mida saab installida pistikprogrammi kaudu või isegi juhul, kui tegemist on välise teenusega nagu puhver. Need on olulised saidi sotsiaalse haare laiendamisel. Ja nagu tõenäoliselt teate, on see vaatajaskonna loomisel lahutamatu osa.

Näide:

sotsiaalne 2

Aga ikoonipaigutus?

Sotsiaalsete ikoonide positsioneerimine võib selgitada erinevust sotsiaalse kaasamise ja kasutamata võimaluste vahel. Peamiseks kinnisvaraks peetavate sotsiaalsete ikoonide asukohti on tegelikult vaid käputäis:

Päis: Päis on see, mis kõigepealt köidab saidi külastajaid. Koos saidi pealkirja ja peamise navigeerimisega sobivad siia ka sotsiaalse profiili lingi ikoonid.

Külgriba: Suhtlusikoonide paigutamine külgriba ülaossa on veel üks viis, kuidas tagada külastajatele kiire nägemine. Siin on eeliseks see, et neid saab välja tuua silmapaistva vidina päisega, näiteks, "Järgne mulle!"

Postituste kohal või all: Kui teie kliendid soovivad tagada sotsiaalset kaasatust, on jagamisnuppude paigutamine ajaveebi postituste kohale ja / või alla on hea viis selle saavutamiseks. See on ka kõige populaarsem viis jagamisnuppude kuvamiseks. Selle kohta leiate näiteid saitidel nagu TechCrunch, The Verge, Mashable ja lugematul hulgal teisi.

sotsiaalne 3

Ujuvad vardad: Tagamaks, et teie klientide saidid saaksid võimalikult palju jagamisvõimalusi, on hea lahendus plugina installimine, mis pakub mingisugust ujuvat riba. Ujuva riba mõte on see, et see jääb alati ekraani nähtavale alale, kui külastaja kerib lehte üles ja alla.

Siinkohal on oluline hoida sotsiaalse kaasamise linke saidikülastaja vaateväljas ja võimalikult hõlpsasti käeulatusel. Kui sisu on pikk, ei tähenda ikoonide olemasolu ainult päises ja jaluses seda, et neid hoitakse külastaja silmis..

Seal on väga tore selle näide rakenduses ReadWrite. Kui külastate seda lehte töölaual, näete paremal olevat riba. Mobiilis külastades kuvatakse postituse kohal ja all ainult sotsiaalmeedia nupud.

sotsiaalne 4

Kas otsite midagi veelgi huvitavamat? Kuidas oleks sellise laheda hääbuva efektiga nagu see, mida kasutas Väärt? See annab ikoonidele äärmise nähtavuse, kuna need hüppavad sõna otseses mõttes sulle paremale. Allapoole kerimisel ilmub päise kohale riba, mis palub külastajail lehte Facebookis jagada. Selle saavutamiseks võite kasutada mitut pistikprogrammi.

vääriline-sotsiaalne-baar

Tööstuse mõju

Kuigi sotsiaalmeedia kaasamisest saavad kasu kõik ettevõtted kõigis tööstusharudes, ei ole kõik sotsiaalmeedia kasutamisel võrdsed. Näiteks ei pruugi ülimalt korporatiivne veebisait kasutada ujuva riba stiilis jagamise ikoone, kuna need ei paku professionaalset ilmet. Ja meeskondlik sait – näiteks juristide grupp – ei saaks külgriba ikoone tõenäoliselt kasutada, kuna need ilmuvad tavaliselt autori biograafia ja / või päisepildi all, muutes need paigast ära.

Sellegipoolest on tööstusharu keerulised paremal ülaservas tundub olevat kõige parem paigutus sotsiaalse profiili ikoonidele. Ja see ei tohiks tegelikult olla üllatav. Veebikülastajad eeldavad, et veebilehe elemendid oleksid olemas kus nad on harjunud neid leidma eelneva kasutajakogemuse põhjal. See toetab kindlasti ülemise parema külje ideed.

Ikoonidest ja jagamisnuppudest ei pruugi piisata

Teil on tegelikult rohkem sisu kui lihtsalt ikoonid, mis viitavad teie sotsiaalsete profiilide ja sotsiaalse meedia jagamisnuppudele, et muuta oma sisu jagamine klientide saidikülastajate jaoks lihtsamaks. Samuti saate manustada sotsiaalseid vooge – sageli oma külgribale -, et konkreetsete sotsiaalkontode jaoks täiendavat tähelepanu tõmmata. Selle eeliseks on veel originaalsisu lisamine saidile, mis on kindel boonus.

Võite hõlpsalt hankida Twitteri API-liidese, et näidata kliendi säutsu voogu, või kasutada Facebooki meeldimiskasti, et näidata tema viimaseid postitusi otse saidi mis tahes vidinapiirkondadele. Külgriba on positsioneerimisel kõige tavalisem valik, kuid parimaks võib osutuda selle sisu manustamine suhtlusvoogudele pühendatud lehele.

Võite kasutada ka Suhtlusosakonna käivitusplugin kõrvaldada negatiivse sotsiaalse tõendi tagajärjed. See tähendab, et pole midagi hullemat, kui sotsiaalse jagamise ikoone kuvatakse ainult siis, kui need näitavad nulli igal aktsialoenduril. See pistikprogramm näitab teie aktsiaid alles siis, kui olete jõudnud teatud läveni, ja kuvatakse need sellel kumulatiivselt, et muljetavaldavam esmamulje oleks.

Efektiivsuse hindamine

Nagu mis tahes veebis, tuleb ka sotsiaalmeedia ikoonide paigutust testida, kas see on tõhus. Analytics on üks parimaid viise selle saavutamiseks. Tegelikult on kõrvuti testimine teie parim panus, et saada otsene mulje selle kohta, kui tõhusad on teie klientide saitidel sotsiaalsed ikoonid..

Jaotisetesti saate Google Analyticsis seadistada kasutades Sisukatsed. Lehe ühes versioonis võiks olla päises olevad ikoonid ja külgribal üks. Või võib-olla ühel lehel on postituse ülaosas olevad jagamisnupud ja soovite võrrelda seda ujuva jagamisribaga. Olenemata spetsiifikast, on testimine ainus viis näha, mis töötab, mis mitte ja mida peate tegema, et saada rohkem kasutajate seoseid sotsiaalsete profiilidega..

Veel üks analüütiline sait, Hiirevoog, pakub reaalajas jälgimist, klõpsamise ja teisaldamise kaardid ning lehesisese analüüsi, et anda põhjalik ülevaade teie kliendi saidi iga lehe kohta. Kuna kõiki veebisaite pole loodud võrdselt, määrab sisu tüüp, milliseid vaatajaid teie kliendi sait meelitab. Ja kuidas nad sellel saidil navigeerivad, sõltub sellest, kas see on midagi meditsiinilise eelretsenseerimise saiti või jaemüügi erialakauplust. Teades, kuidas vaatajad nendel saitidel suhtlevad, kus nad klõpsavad ja kus nad veedavad suurema osa ajast lehel, aitab see paremini kindlaks määrata sotsiaalmeedia ikoonide parima paigutuse..

Järeldus

Nagu ma olen kindel, võite juba praegu öelda, et sotsiaalsete ikoonide ja sotsiaalse meedia jagamisnuppude edukas positsioneerimine sõltub paljudest teguritest. Kuid lihtsalt see, et peate võib-olla selle mõtlemiseks veidi aega kulutama, ei tähenda veel, et see pole väärt tegutsemine. Ettevõttele on kasulik tagada, et teie kliendid saavad võimalikult palju sotsiaalseid aktsiaid, aga ka maksimaalset arvu jälgimisi ja meeldimisi. See on vastastikku kasulik, nii et võite ka proovida aidata oma klientidel seda õigesti teha.

Mis on teie arvates parim koht sotsiaalsete ikoonide kuvamiseks? Aga jagamisnupud? Hea meelega kuuleksin teie arvamust selle kohta, mis töötab ja mis mitte, allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map