Praktiline SEO juhend, mida saate tegelikult kasutada – Aka. SEO inimestele, kellele SEO ei meeldi

Praktiline SEO juhend, mida saate tegelikult kasutada – Aka. SEO inimestele, kellele SEO ei meeldi

Praktiline SEO juhend, mida saate tegelikult kasutada – Aka. SEO inimestele, kellele SEO ei meeldi
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Miks vajate praktilist SEO juhendit? Sisu optimeerimine otsimootoritele on suur äri. Kui suudate tuvastada teie ettevõtte jaoks olulised õiged märksõnad, saate luua sisu, mis nende märksõnade jaoks hea asetuse saab, ja seejärel sisu optimeerimine nende märksõnade jaoks esikohtade täitmiseks võib muuta veebiettevõtte või selle purustada.


Kuna otsimootori optimeerimine (lühidalt SEO) on nii oluline, on viimase kahe + aastakümne jooksul arenenud tohutu valdkond, mis aitab igas suuruses ettevõtetel otsimootoritega edu saavutada. Kuna sisuturundusest on saanud paljudel veebiettevõtetel oluline kasvukanal, on SEO-teemaline kirjutamine muutunud ilmselgeks sihtmärgiks viimastel aastatel.

Selle kõige toode on tohutul hulgal teavet SEO kohta. Kui keegi üritab tulemusi saavutada, võib see nimelt tuletada "hea SEO", kuidas selles infomandris navigeerida? Kuhu peaksite oma aja suunama? Milline "näpunäiteid" on tegelikult kasulikud?

See postitus on teie praktiline SEO juhend – üks, mida saate tegelikult kasutada.

praktiline SEO juhend

SEO on tahtlikult keeruline

Selles postituses kasutame SEO-le mõtlemiseks mitmeid kasulikke heuristikaid. Siin on esimene:

 • SEO-tööstust stimuleeritakse tegema SEO-d võimalikult keerukaks.

Kui see on keeruline, peate kas kulutama palju raha väljamõeldud SEO-tööriistadele (mis kahtlemata kulutavad palju andmeid) või peate selle jätma ekspertidele. Lisaks, kuna otsimootorite algoritmid on rangelt valvatud saladused, on väga raske kontrollida, kellel on tegelikult õigus. See põhjustab lihtsalt üha enam komplikatsioone.

Raske on teada, keda usaldada: keegi ei tegele lihtsa SEO-ga. Tõepoolest, kui otsite "lihtne SEO", on suur iroonia (vähemalt minu jaoks), et esimene tulemus on teile paljutõotav "32 lihtsat SEO näpunäidet". Kolmkümmend kaks! Kolmekümne kaheastmeline protsess ei ole lihtne protsess.

Pole lihtne SEO juhend

Ükski see ei tähenda "SEO on kasutu"; SEO on väga väärtuslik, kuid enamiku inimeste jaoks ei pea see olema nii keeruline, kui tundub. Kõigi selle SEO-lise müra hulgas on väga lihtsate põhitõdede abil lihtne eksida.

Enne jätkamist on oluline vajutada lähtestamisnuppu, et mõelda, kuidas arvate SEO-d, nii et loodetavasti samal lehel saate samal viisil SEO-juhendisse ja parimatesse tavadesse, mida saate tegelikult kasutada, kinni jääda..

Otsingutulemuste mõistmine

Räägime kõigepealt otsingutulemusest või SERP-st, nagu valdkond neid nimetab. Võlujõud juhtub otsingutulemustes ise: see on koht, kus otsimootori kasutaja kirjutab otsingutermini ja klõpsab siis tulemusel, mis nende arvates on kõige asjakohasem.

Otsimootor ise soovib oma kasutajate elu lihtsamaks teha, seetõttu proovib ta kõigepealt lehel kuvada kõige asjakohasema tulemuse. Otsimootorid on selle saavutamisega viimastel aastatel väga hästi hakkama saanud, nii et kasutajad usuvad nüüd, et kõige parem on esimene otsingutulem.

Seega usaldavad kasutajad tulemusi, mida otsingumootorid neile rohkem annavad, ja neil on suurem kalduvus tipptulemustele klõpsata! See pole vaevalt üllatav ja tõepoolest, paljudes SEO valdkondades on tähelepanu keskmes "auaste kõrgem", kuid üllatav on see, mil määral kasutajad klõpsavad kõige parematele tulemustele.

Selle kohta on andmeid pole täiesti selge, kuid enamik uuringuid nõustub: umbes kolmveerand klõpsudest jõuab kolme parema tulemuseni. Kui see kõik kokku panna, võime arvata, et kolmandik kuni pooled kõigist otsinguklikkidest lähevad ühele parimale tulemusele.

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite.)

Teie sisu, mis hästi läheb, kas see on esimesel lehel paremusjärjestuses? Kui see asub esikolmikust väljaspool, klõpsavad selle kohal olevad tulemused seda tõsiselt. Seega on palju SEO fookuses "auaste kõrgem", või "astuge esimesel lehel" on vale. Teie tähelepanu peaks olema keskendumine esimese lehe ülaossa jõudmisele. Kõik muu ja te jätate metsikult ilma.

Mõelge sellele veel kord otsingumootori vaatepunktist: kuidas ta valib kolm parimat tulemust? See valib kõige asjakohasemad ja parimad tulemused. Seetõttu on teie ülesanne SEO-ga jõuda sellele kohale. See sunnib teid radikaalselt ümber mõtlema sisu ümber: sa pead olema parim; esikümnesse kuulumine ei vähenda seda.

Seega saame tutvustada veel kahte heuristikat:

 • Mõelge otsingutulemitele otsimootori vaatepunktist.
 • Sihtige kõige esimest, mitte ainult esimest lehte.

Kui sihite otsinguterminit (räägime järgmiselt, kuidas seda teha), tehke lihtsalt otsing! Klõpsake kolme parimat tulemust: kas saate ausalt öelda, et teie sisu on kindlasti parem kui praegu edetabel? See peab olema teie test ja see peab olema ka see, kuidas te arvate otsingutulemustest.

Kuidas teha märksõna uurimist

Märksõnade uurimine on SEO protsessi uskumatult oluline osa ja see peaks olema esimene praktiline asi, mille te sellest SEO juhendist eemaldate, kuna midagi tuleb teha iga kord, kui otsustate otsingumootorite veebilehte optimeerida..

Märksõnade uurimine on üsna täpselt see, mis see kõlab: protsess, mille käigus valitakse märksõna või märksõnad, millele teie antud leht peaks sihtima. See võimaldab teil oma lehte optimeerida märksõnade jaoks, mida inimesed tegelikult otsivad, ja märksõnade jaoks, mille puhul on tegelikult võimalik järjestada kõige kõrgemates kohtades.

Märksõnade uurimiseks on vaja märksõnade uurimise tööriista. Neist kõige populaarsem on Google’i märksõnade plaanija.

See on loodud kasutamiseks Google’i tasulisel reklaamiplatvormil AdWords ja see annab teile kolm tükki tõeliselt kasulikku teavet mis tahes otsingutermini kohta:

 1. Otsitermini igakuiste keskmiste otsingute arv.
 2. Konkurents otsinguterminiga sihitud reklaamide jaoks (pange tähele, see kehtib reklaamide kohta ja te ei tee reklaame, kuid see on hea üldine konkurentsivõime näitaja).
 3. Otsiterminiga seotud märksõnad.

Google'i märksõnade plaanija ekraanipilt

Selle kolme teabe abil saate väga kiiresti otsustada, milliseid märksõnu soovite sihtida.

Näiteks alustaksin selle postituse jaoks oma märksõna uurimist, suunates märksõnade plaanijasse, klõpsates "Otsige uusi märksõnu fraasi, veebisaidi või kategooria abil", ja siseneme, ütleme, "SEO on demüstifitseeritud" kui minu sihtmärksõna märksõnas "Teie toode või teenus" kast. Seejärel klõpsake nuppu "Hankige ideid".

See näitaks seda mulle "SEO on demüstifitseeritud" on ainult umbes 100 igakuist otsingut, nii et tõenäoliselt pole see artikli jaoks hea nimi.

Ideede loendit läbi vaadates näen siiski "SEO juhend" on kuni 10 000 otsingut kuus, kuid konkurents on madal.

Nüüd tean, et peaksin oma sisu sihtmärksõna muutma ja võin otsese tulemusena jõuda iga kuu otsingu tulemusel 100x nii paljude inimesteni.

Tulemused Google'i märksõnade plaanijalt

Boonustasemel märksõnade uurimiseks meeldib kasutada (tasulist) tööriista KWFinder, mida on palju sõbralikum kasutada ja mis sisaldab palju üksikasju, lisades tulemuste kohta lisateavet (nt kui palju inimesi on lehega linkinud või tviitinud; üldine teave "kui raske auaste" skoor; ja hinnangulised külastused iga positsiooni jaoks).

Tööriista KWFinder ekraanipilt.Tööriista KWFinder ekraanipilt.

See tööriist hõlbustab ka seotud automaatsete lõikude otsimist ja küsimusi, mida inimesed otsivad teie terminiga seoses. See kõik on uskumatult kasulik, kuna annab teile väga selge pildi sellest, milles seisate.

Mulle meeldib KWFinder, kuna see teeb ühte asja väga hästi, ei viska asjatult palju andmeid teie poole (nagu seda teevad paljud SEO tööriistad) ja on suhteliselt taskukohane, alates umbes 30 dollarist kuus.

Google’i märksõnade plaanijaga saate kindlasti hakkama, kuid kui teete märksõnade uurimist mis tahes mastaabis, leiate sellise tööriista nagu KWFinder, mis on eriti kasulik (tasub märkida, et ajaveebi kasvatamise juhendis, kasutades SEO tööriista) märksõna uurimiseks võttis koha # 1).

Hea SEO algab hea märksõna uurimisega. Kui teate, kuidas ja millega konkureerite, võite liikuda järgmisse etappi: oma sisu optimeerimine.

Lehel optimeerimise valdamine

Lehekülje optimeerimine on kunst, mille abil saate oma sihtlehe otsingumootoritele võimalikult atraktiivseks muuta. Kui tagate, et Google jõuab teie lehele, kuidas tagate, et see meeldib teile võimalikult palju? See on küsimus, millega see SEO juhend siin tegeleb.

Kõigepealt tuleb siinkohal öelda, et teil peab olema võimalikult hea sisu. Selle protsessi peamine juhtmõte peaksite olema kindel, et teie sisu on suurepärane. Kõik muu on teisejärguline: saate teha kogu maailma optimeerimise, kuid kui teie sisu pole hea, ei jõua te kuhugi.

Endalt küsimise peamine test on: "on minu sisu parem kui kõik muu, mis praegu on minu märksõna jaoks Google’is?"

Kui olete sisu nõudmistega rahul, saame muuta taktikalisi strateegiaid, mis moodustavad enamiku lehel olevatest optimeerimisartiklitest. Kui Google seisab silmitsi kahe suurepärase sisuga, eelistab see peaaegu kindlasti seda, mis neid lehel optimeerimisi paremini teeb. Veelgi enam, lihtsalt nende olemasolevale sisule optimeerimiste abil saate paremusjärjestust suurendada peaaegu kohe. See kraam on tõesti väärtuslik ja seda väärt ka teha.

WordPressi kasutajaid on õnnistatud paljude suurepäraste SEO pistikprogrammidega, mis teevad teie jaoks osa lehe optimeerimise raskest tööst. Nendest WordPressi jaoks on vaieldamatult kõige populaarsem Pärmi SEO. Kui te ei kasuta juba Yoast SEO, on nüüd aeg selle installimiseks! See on tasuta ja võib olla installitud otse WordPressi juhtpaneelilt. Seejärel peaksite otsima pistikprogrammi seadeid ja järgima seadistusjuhiseid.

Kuna see põhiseadistus on kaetud, võime vaadata WordPressis asuva artikli optimeerimist Yoast SEO abil. Liikuge postituse või lehe juurde, mida soovite optimeerida, ja kerige lehe lõpuni. Siit leiate Yoasti foorisüsteemi, mis annab teile teada, kuidas teil oma lehel optimeerimisega läheb. Peaksite käsitlema seda oma kontrollnimekirjana, muutma tuled võimalikult roheliseks ja tegema seda iga kord, kui olete avaldanud, veatult.

See toimib süsteemina, kuna see on lihtne, väga juurdepääsetav ja valgusfoori süsteem sunnib teid mõtlema süstemaatiliselt lehe optimeerimisele. See pole kõige täiuslikum süsteem, kuid teeb põhitõdedega suurepärase töö ja sobib enamiku saitide jaoks suurepäraselt.

Hea küll, nii et soovite oma Yoast SEO igat jaotist kasutada järgmiselt:

(1)

Seadke fookuse märksõna. See peaks olema peamine märksõna, mida sihite (see, mille valisite varem andmete abil).

See on võib-olla kõige olulisem Yoasti seade, mida peate kontrollima, ja tahame seda selles SEO juhendis rõhutada.

(2)

Veenduge, et fookuse märksõna sisaldaks:

 • Postituse pealkiri. | Postituse URL. | Postituse meta kirjeldus.
 • Võimalusel postituse esimene lõik. Mulle isiklikult ei meeldi olla selles suhtes liiga range, kuna see mõnikord lihtsalt ei toimi, kuid valdava enamuse ajast järgige seda reeglit.
 • Üks või kaks postituses kasutatud alapead.
 • Mitu korda kogu postituse jooksul. Yoasti analüüsi sektsioon näitab teile märksõna tihedust; veenduge, et see osa oleks roheline.

(3)

Muutke SEO pealkirja ja meta kirjeldust uuesti. Kas tiitli pikkus on hea? Kuidas see mobiililt välja näeb? Kas kirjeldus on köitev? Kas klõpsaksite sellel? Esitage need küsimused ja tehke vajalikud muudatused.

(4)

Veenduge, et kõigil postituses sisalduvatel piltidel oleks ALT-tekst ja fookuse märksõna sisalduks ühes või kahes neist. ALT-tekst on juurdepääsetavuse jaoks oluline, nii et peate käsitlema seda hõlbustusvahendina, mitte SEO-tööriistana.

(5)

Linkige saidil mõne muu postitusega, kasutades lingutekstina teiste postituste fookus märksõna. See ei tõsta seda postitust praegu, kuid kui teete seda iga kord, kui avaldate, siis lõpuks see siiski suureneb.

See viieastmeline protsess on kõik, mida peate tegema! See on väga lihtne viis saada 95% lehe optimeerimise eelistest protsessis, mis võtab vaid paar minutit. Valdava enamuse WordPressi saitide jaoks on see parim valik: seda on lihtne teha, see tähendab, et teete seda iga kord ja ainuüksi see teeb võitjaks.

Selle postituse allosas leiate mugava kontrollnimekirja. Hoidke seda kõikjal, kus seda vaatate, ja pöörduge tagasi iga kord, kui postitust avaldate.

Leheväline optimeerimine

Otsimootorid ei vaata ilmselt ainult teie postitust või lehte, kui nad otsustavad, kuidas seda otsingutermini järgi järjestada. Nad vaatavad ka palju muud teavet ja need on teie "off-page" järjestamise tegurid. Te ei saa neid kõiki mõjutada, kuid võite mõnesid mõjutada. Siit saab alguse leheväline optimeerimine. Selle SEO juhendi jaoks on siin kaks arutletavat suurt teemat, mis sobivad enamiku saitide enamiku postituste jaoks: sotsiaalne jagamine ja teavitustegevus.

An üha olulisem signaal otsimootorite jaoks on see, kui paljud inimesed räägivad postitusest sotsiaalmeedias. Mul on olnud postitusi "mine viiruslikuks" ja jõuage kohe esimesel lehel, kus on äärmiselt konkurentsitihedad märksõnad, ees terve hulk autoriteetsemaid saite. Muidugi ei saa te dikteerida, kui või millal teie postitused lähevad viiruslikuks, kuid võite proovida selle toimumise tõenäosust suurendada, edastades oma postitused iga kord, kui avaldate. See on peamine leheväline optimeerimine: suurendage tõenäosust, et teie postitus on sotsiaalmeedias metsikult edukas.

Nagu lehel optimeerimise puhul, on ka parim viis sellele lähenemiseks kontrollnimekirja koostamine. Leidke umbes viis suhtlusvõrgustikku, kuhu saate oma postitusi edastada, ja seejärel lihtsalt käitage neid läbi.

Võite otsida asjakohaseid alamkrediite, Facebooki gruppe ja "reddit x jaoks" saidid nagu Hacker News või ManageWP.org. Enne postitamist on oluline võtta aega saidi kultuuri mõistmiseks; lihtsalt lingi postitamine läheb harva hästi, kuid sobiva lühikokkuvõtte või lisakontekstiga link postitatakse tavaliselt palju paremini.

Teil ei õnnestu iga kord viiruse levimisega õnne saada, kuid ennetava tegevusega saate selle tekkimise tõenäosust suurendada. Pikas perspektiivis andke oma postitustele teine ​​jagamistuul, kasutades sellist pistikprogrammi nagu Taasta vana postitus automatiseerida sotsiaalset jagamist pikas perspektiivis.

Hacker News on populaarneHacker News on populaarne "reddit tehnoloogia jaoks" jagamise sait.

Samuti peaksite veenduma, et teie WordPressi teema hõlbustab lugejatel postituse jagamist, kasutades mis tahes meediumit, mis neile sobib. Sa saad kasutage tasuta pistikprogrammi Jetpack et neid nuppe lisada. See on lihtne ühekordne muudatus, mis võib tuua pikaajalist kasu, nii et meil oli vaja seda selles SEO juhendis kirjeldada.

Jetpacki jagamisvalikute ekraanipiltJetpacki sotsiaalse jagamise võimalused.

Selle lehevälise optimeerimise mõistatuse teine ​​osa on teavitustegevus. Outreachile avaldatakse halba ajakirjandust, nii et lubage mul täpsustada: selle all pean ma saatma oma postitusi mõjukatele inimestele, kellel on kogemusi regulaarselt uue sisu jagamisel. See on lihtne viis linkide, lisaklikide ja oma sisu jagamise saamiseks. Kõik need on head lehevälised signaalid Google’ile, et teete head tööd ja teie sisu peaks olema kõrgemal kohal.

Ülaltoodud kirjelduse teine ​​lause on eriti oluline: peate regulaarselt sisu jagamise osas rääkima inimestega, kellel on kogemusi. Saate seda protsessi palju tõhusamaks muuta, kui sihite inimesi, kes teate, et nad otsivad värsket sisu. Ja tõepoolest, see teebki selle ülitugeva lehevälise optimeerimise – mitte rämpsposti. Regulaarselt sisu jagavatel inimestel võib olla eriti aktiivne Twitteri voog ja nad võivad olla uhked selle valdkonna väravavahina või postitavad igal nädalal iga nädal kindlat päeva või kureerivad oma uudiskirja linke. Kõik või kõik need on korras.

WPMail.me on populaarne iganädalane WordPressi infoleht.WPMail.me on populaarne iganädalane WordPressi infoleht.

Paariminutilise otsimisega peaksite suutma leida viis ilmset väljundit oma tööstuse uute lugude jaoks. Näiteks WordPressi puhul leiate kolm suurimat mõjutatavat infolehte wpMail, MasterWP, ja Postituse olek. Tellige need kõik ja kui teil on jagamiseks postitust, vastake viimati saadetud meilisõnumile ja lisage koos sellega link, miks teie postitus sobiks. Boonuspunktide saamiseks saatke oma postitus päev enne infolehe avaldamist, kuna see on selle koostamisel.

Soovite kokku panna umbes viie mõjutaja loendi, kellele te sisu saadate. Kuna need mõjutajad jagavad regulaarselt uut sisu, otsivad nad alati kvaliteetset sisu, seetõttu saatke neile ainult väga asjakohaseid ja väga häid linke. Aja jooksul saate luua suhte ja nad usaldavad teie kvaliteetset linki. See töötab teie mõlema jaoks: mõjutaja saab jagada kvaliteetset sisu ja te saate häid leheväliseid signaale.

On palju muud tüüpi teavitustööd, näiteks postituse autorite e-kirjade saatmine konkreetsete artiklite sihtimiseks, kuid need nõuavad palju suuremaid jõupingutusi ja nende edukuse määr on palju madalam. Seda tüüpi teavitustöö annab hea kompromissi selle lihtsuse, edukuse määra ja tõhususe vahel, mis on leheväline positsioonisignaal.

Lehe optimeerimise puhul on põhirõhk tõeliselt hea sisu saamisel. Lehevälise optimeerimise põhirõhk on teie postitusele võimalikult hea võimaluse pakkumine, et inimesed teda näeksid ja otsingumootorid märkaksid. Ükski neist pole eriti keeruline; peate seda lihtsalt iga kord tegema.

Kasutage seda SEO juhendit

Oleme väitnud, et SEO pole raske ja selle eesmärk on olla praktiline SEO juhend, mida saate tegelikult kasutada.

Peamine osa on teile üle antud: peate seda SEO juhendit tegelikult kasutama.

Teie jaoks asja lihtsaks tegemiseks on siin hõlpsalt kokkuvõetud heuristika:

 • SEO-tööstust stimuleeritakse tegema SEO-d võimalikult keerukaks.
 • Mõelge otsingutulemitele otsimootori vaatepunktist.
 • Sihtige kõige esimest, mitte ainult esimest lehte.

SEO töö tegemine on lihtsalt kontrollnimekirja järgimise juhtum. Siin on ülevaade käesoleva SEO juhendi peamistest punktidest:

 • Tehke märksõna uuringuid kasutades Google’i märksõnade plaanija postituste jaoks kõige tõhusamate märksõnade leidmiseks.
 • Lehekülje optimeerimine on keskmes just tõeliselt hea sisu loomine. Enne tehnilise optimeerimise alustamist peab teil olema tõesti hea sisu.
 • Pärmi SEO sobib suurepäraselt teid juhendama tehnilisel lehel optimeerimise protsessil. Seadke oma fookuse märksõna ja muutke siis kõik pistikprogrammi foorid roheliseks.
 • Leheküljevälise optimeerimise eesmärk on teha sammud, et teie artikkel jõuaks rohkemate inimeste ette. Kasutage kahte kontrollnimekirja: ühte suhtlusportaalidesse edastamiseks ja teist mõjutajate või väravavalvurite kontakti saamiseks.

See on teie SEO juhend; SEO demineeritud ja kogu vajalik taktika. Nüüd on see teile üle antud. Kas on midagi, mida oleks vaja selgitada?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector