Parimad SMTP pakkujad võrreldes – Amazon SES vs Sendinblue vs SendGrid vs Mandrill

Parimad SMTP pakkujad võrreldes – Amazon SES vs Sendinblue vs SendGrid vs Mandrill

Parimad SMTP pakkujad võrreldes – Amazon SES vs Sendinblue vs SendGrid vs Mandrill
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas kasutate e-posti oma ühe üldise veebiettevõtte strateegia mõistatustena? Kui vastus on jaatav ja tõenäoliselt on tõesti jah, siis peaksite uurima, mida mõned parimad SMTP pakkujad teie heaks teha saavad – ja seda nii uute tööriistade pakkumise kui ka olemasolevate ülesannete lihtsustamiseks ning paljastades täiesti uusi võimalusi.


Kuid enne kui sellesse jõuame, alustame algusest:

Lihtsalt öeldes, e-posti edastatavus pole probleem … enne, kui peate selle palju välja saatma.

Kui mõtlete selle peale kui WordPressi alustamiseks mõeldud veebisait, ei vaja te üldse e-posti aadressiga seotud kättetoimetamisteenust. Võite kasutada lihtsalt MailPoetit (eks?) Ja kõik teie e-kirjad pole probleemiks saadetud. Jah, jah, see on tehniliselt korrektne, kuid see pole ka ehk kõige optimeeritum lahendus.

Parimad SMTP pakkujad: Amazon SES vs Sendinblue vs SendGrid vs Mandrill

Parimad selles artiklis võrreldud SMTP-teenuse pakkujad on:

 1. Sendinblue (www.sendinblue.com)
 2. Amazon SES (aws.amazon.com/ses/)
 3. SendGrid (sendgrid.com)
 4. Mandrill (mandrill.com)

Amazonase SES
Sendinblue
SendGrid
Mandrill

Kuid enne kui sellesse puutume, vastame mõnele olulisele küsimusele, mis kerkib sageli SMTP-serverite teema ümber.

Probleem e-kirjade saatmisega, kokkuvõte

Esimese asjana peame eristama kahte peamist e-posti tüüpi, mida veebisait või veebiteenus oma vaatajaskonnale saata võib: hulgimeil ja tehingute e-post.

 • Esimest nimetatakse klassikaliselt e-turunduseks. Siit saate luua tavalise e-posti kampaania ja saata see teile mitu vastuvõtjat (teie tellijate nimekiri) korraga.
 • Viimane on midagi, mille teile saadate üksikud saajad – see on otsene üks-ühele suhtlus – põhineb selle adressaadi tegevusel või tegevusetusel. Rohkem või vähem, see käivitab e-kirja saaja saadetakse nende suunas.

See terve teine ​​asi – tehinguline e-post – on tänapäeval teema.

Ettevõtte / veebisaidi ja nende vaatajaskonna või kliendi vahel on e-posti teel kasutatav e-posti aadress sageli kõige olulisem. Lühike lugu, kui teil on tööriist või rakendus, veebisait või pistikprogramm või veebiteenus jne ja soovite, et see asi saaks konkreetsete käivitajate põhjal automaatselt kasutajatega suhelda, siis siis juhtub tehingutega seotud e-posti aadress.

Selle stsenaariumi korral ei klõpsa te ühtegi "saada" nupp käsitsi. Selle asemel otsustab tööriista algoritm, millal meilisõnumeid saata. Nagu nimigi ütleb, saadetakse e-kiri välja kui tehing toimub ja isikut tuleb sellest asjaolust teavitada. Need e-kirjad on asjakohased ainult konkreetse adressaadi jaoks ja on sageli isikupärastatud. Mõelge järgmistele asjadele:

 • konto loomise e-kirjad – "teretulnud meilid"
 • tellimuse kinnitusmeilid, ostutšekid, ostukorvist loobumise e-kirjad ja kõikvõimalikud muud ostukorviga seotud sõnumid
 • kasutajakonto tegevusega seotud sõnumid (nt paroolide meeldetuletused)
 • tooteteated, kasutajakonto teatised jne.
 • "keegi vastas teie kommentaarile" -e-kirjad jne.

Oma olemuselt puudutab tehingute e-post olulisi tehinguga seotud probleeme, nii et soovite, et teie adressaadid saaksid need kätte ilma tõrgeteta ja kiiresti!

Ja just selle saavutatavus või mõnikord selle puudumine on probleemide algus. Kui olete alles alustanud otsese e-posti teel suhtlemisega, võib teil tekkida kiusatus teha ühte kahest asjast:

Parimate SMTP-serverite pakutavad teenused, mida ei soovitata:

 • Esimene võimalus on saata sõnumeid otse veebiserveri kaudu. Seda saab teha näiteks PHP funktsiooni mail () või muude tehnoloogiate sarnaste funktsioonide abil. Siiski võite siin lahendada mõned toimetamisprobleemid. Eriti kui kasutate ühiskasutatavat veebiserverit, võib serveri IP juba sisalduda mõnes rämpsposti mustas nimekirjas, mis takistab teie e-kirjade edastamist põhimõtteliselt kohe. Lisaks leiate, et iga veebimajutaja piirab meilide arvu, mida teil enne hätta sattumist lubatud on. Siin on a lahe ressurss selle kohta koostanud MailPoeti taga olevad poisid.
 • Teine alternatiiv on Gmaili SMTP. Ma tean, et see pole eriti tulevikku suunatud seadistus, kuid Gmail lubab teil siiski saata kuni 500 e-kirja päevas ja kui tõesti soovite, saate selle integreerida oma saidi (kaasa arvatud WordPress) või rakendusega tavaliste SMTP-sätete kaudu . Siin on eeliseks see, et saate oma e-kirjad Gmaili serveritest, mis peaks olema paremini edastatav. Ikka pole see täiuslik.

Selle kõige põhjuseks on lihtne fakt, et teatud mahu korral muutub omal käel meili käsitlemine üsna mõistlikuks.

Nii tulevadki mängu mõned parimad SMTP pakkujad ja teenused, mis säästavad meile palju peavalu ja võimaldavad meil lihtsalt oma e-posti aadressil hoolitseda..

"Kas ma ei saa lihtsalt Mailchimpi kasutada??" – te küsite

Noh, jah, saate küll. Aga ka ei.

Karu mind:

Esiteks on Mailchimp üsna kallis… midagi, millest me rääkisime odavamate Mailchimpi alternatiivide läbimisel. Teiseks ei toeta see vaikimisi tehingute e-posti aadressi.

Standardse Mailchimpi kasutamine sobib suurepäraselt hulgimeili kampaaniate korral. Kui soovite aga saata ühe meilisõnumi ühele adressaadile ja käivitada selle inimese tegevuse (või tegevusetuse) põhjal, pole sellest eriti kasu. Sellist asja ei saa iseenesest automaatse Mailchimpi kaudu automatiseerida.

Võite siiski kasutada lisandmoodulit Mailchimpile – asjale, mida varem tunti kui Mandrill.

Mandrill oli oma päevil, mis polnud veel nii ammu, ilmselt parim lahendus parimate SMTP-teenuse pakkujate seas seal. Kuid pärast seda, kui Mailchimp selle omandas, tõusid hinnad ja Mandrilli endise kasutajabaasi suur osa otsustas minna üle alternatiivsetele lahendustele. Kuid sellest kõigest minutiga.

Kõike seda öeldes astugem üksikutesse ettevõtetesse ja räägime, mis on neis head ja halba.

1. voor: hinnakujundus vs kui palju e-kirju saate saata

Alustame arvatavasti esimese detailiga, mida kõik soovivad teada seoses parima SMTP pakkujaga turul: hinnakujundus ja kuidas see on seotud meilide arvuga, mida teil on lubatud saata.

Parimad SMTP pakkujate hinnad

Amazonase SES
Sendinblue
SendGrid
Mandrill
Tasuta: kuni 62 000 e-kirja kuus, kuid siin kehtivad eritingimused. Tasuta taset saate kasutada ainult siis, kui olete Amazon EC2 kasutaja ja "kui helistate Amazon SES-ile Amazon EC2-st otse või AWS Elastic Beanstalki kaudu."Tasuta: kuni 9000 e-kirja kuus. Piiratud on 300 e-kirja päevas.Tasuta prooviversioon: kehtib 30 päeva, selle jooksul saate saata kuni 40 000 e-kirja. Seejärel saatke iga päev 100 / päevas tasuta.Tasuta prooviversioon: kokku 2000 tasuta e-posti krediiti (saatmist). Kui need on kadunud, peate üle minema tasulisele Mailchimpi kontole ja alustama e-kirjade saatmise jätkamiseks Mandrilli krediidi ostmist.
0,10 dollarit 1000 e-kirja kohta + 0,12 dollarit iga saadetud manuse GB kohta.
1 dollar 10 000 e-kirja kohta
25,00 dollarit kuus: kuni 40 000 e-kirja kuus.
6,25 dollarit 10 000 e-kirja kohta
14,95 dollarit kuus: kuni 40 000 e-kirja kuus.
3,73 dollarit 10 000 e-kirja kohta
40 dollarit kuus: kuni 25 000 e-kirja.
16 dollarit 10 000 e-kirja kohta
39 dollarit kuus: kuni 60 000 e-kirja.
6,50 dollarit 10 000 e-kirja kohta
29,95 dollarit kuus: kuni 100 000 e-kirja.
2,99 dollarit 10 000 e-kirja kohta
60 dollarit kuus: kuni 50 000 e-kirja.
12 000 dollarit 10 000 e-kirja kohta
66 dollarit kuus: kuni 120 000 e-kirja.
5 000 dollarit 10 000 e-kirja kohta
79,95 dollarit kuus: kuni 180 000 e-kirja.
10 000 e-kirja kohta 4,44 dollarit
80 dollarit kuus: kuni 75 000 e-kirja.
10,67 dollarit 10 000 e-kirja kohta
Kõigis plaanides on salvestatud piiramatu arv kontakte.Teil on võimalik salvestada kuni 2000 kontakti ilma lisatasudeta. Siis on iga 10 000 uue kontakti kohta + 10 dollarit kuus.Kõik ülaltoodud astmed on minu arvutatud Mandrilli tarbetult keeruka hinnamudeli põhjal, millest leiate allpool. Ülaltoodud hinnakujundusse on lisatud ka Mailchimpi peamine igakuine liikmelisus.
Amazonase SES Sendinblue SendGrid Mandrill

Ilmselt on ruumis elevant. Või õigemini kaks elevanti. Alustame esimesest:

Amazoni hinnad on palju madalamad kui kõik teised, seega tunduvad need esmapilgul nimekirja parim variant. Kuid Amazon SES on tõesti täiesti kontideta lahendus. Ma mõtlen, et see lihtsalt võimaldab meilide saatmist Amazoni API või SMTP kaudu ja see on päris palju.

Arutleme konkreetsete funktsioonide üle, mida kõik need parimad SMTP pakkujad pakuvad, kuid pidagem nüüd meeles, et Amazon ei anna teile mingeid analüüse, malle, aruandeid ega muid abistavaid tööriistu, välja arvatud lihtsalt toore võimalus oma e-kirju. Olete siin enam-vähem omaette.

Nii et hinnalt vaadates võiks Amazon tõepoolest olla ideaalne lahendus ettevõtetele, kes tõesti tegutsevad mastaabis ja saadavad iga kuu miljoneid e-kirju. Niisuguse stsenaariumi korral, et isegi kui nad peavad investeerima statistika kohandamismehhanismidesse või muudesse seotud funktsioonidesse, teeb päeva lõpuks kokkuhoid, mille nad saadavad vastavalt nende saadetud e-kirjade mahule, siiski kõik väärt. Kuid enamiku ettevõtete või WordPressi veebisaitide jaoks võib Amazoniga töötamine olla üsna keeruline. Odav, aga keeruline.

Sel põhjusel ei soovita ma valiku tegemisel vaadata ainult hinda. See on alati seotud aja ja vaeva suhtega, mis on vajalik kõige seadistamiseks, võrreldes lõplike kuludega. Teisisõnu, peate ilmselt paremini minema pisut kallima lahendusega, kuid sellise lahendusega, mis tegeleb kõigi teie jaoks raskete tehniliste raskuste tõstmisega.

Lõpuks Mandrilli kohta. Esiteks on Mandrill nüüd Mailchimpi lisandmoodul. See tähendab teie jaoks seda, et Mandrilli kasutamiseks peate esmalt olema Mailchimpi makseasutus. Odavaim plaan on 20 dollarit kuus. Seejärel peate lisama Mandrilli maksumuse.

IMO, Mandrilli hinnakujundus on keeruline peamiselt selleks, et varjata, kui kallis on teenuse kasutamine tegelikult. Kui te ei tea, pole tegelikult see, mida Mandrilliga ostate "e-kirjad saadavad" nagu teete Amazoni ja teiste SMTP pakkujatega. Mandrilliga ostate a "blokeerida" 25 000 meilist. Nende hinnad varieeruvad vahemikus 20–10 dollarit plokist.

 • Kui plaanite saata näiteks 100 000 e-kirja, vajate 4 plokki hinnaga 20 dollarit tükis, seega kokku 80 dollarit + Mailchimpi tellimuse hind.
 • Kuid kui soovite saata ühe miljoni e-kirja, vajate 40 blokki hinnaga 18 dollarit tükk, mis on jällegi 720 dollarit +, teie Mailchimpi liikmelisus.

Ja nagu näete, hinnad per "10 000 meilisõnumit on saadetud" pole ka nii atraktiivsed. Algtaseme plaan on koguni 16 dollarit 10 000 e-kirja kohta, mis on waaaay kõrgem sellest, mida kõik teised pakuvad.

Lõpuks pidage meeles, et ülaltoodud hinnad on mõeldud ainult e-posti levitamiseks. Need ei hõlma asju, näiteks spetsiaalseid IP-sid, mida võite olla sunnitud ostma eraldi vastavalt teie e-posti toimingu suurusele.

Just selleks, et saada teile idee hinnast, võtab Sendinblue kuus 12 dollarit spetsiaalse IP jaoks, samas kui SendGrid sisaldab ühte tasuta, kui plaanide hind ületab 79,95 dollarit kuus (täiendavad IP-d on 20 dollarit kuus). Amazonase juures, pühendatud IP-d on 24,95 dollarit kuus.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • 5 parimat WordPressi edasimüüjate hostimise pakkujat, võrreldes 2020. aastaga
 • 6 parimat spetsiaalset serverit pakkuvat võrguteenuse pakkujat – võrreldav & Võimas
 • 6 parimat e-posti hostimise pakkujat, mida võrreldakse aastaks 2020 2020️

2. voor: skaleeritavus

Skaleeritavus on üks peamisi eeliseid, kui teie e-posti haldab väline SMTP pakkuja. Kui kasutate oma e-posti infrastruktuuri – haldate oma servereid -, muutub mastaapsus väga raskeks. Kui soovite näiteks e-kirjade mahtu kahekordistada, võib see tähendada ka teie serveri infrastruktuuri kahekordistumist.

Välise SMTP pakkujaga aga sellist probleemi pole. Need teenused saavad hakkama ükskõik millise helitugevusega, mida te neile viskate, või pigem mis tahes helitugevusega, mida soovite, et nad saaksid "viska."

Selliste lahenduste nagu Amazon SES abil saate oma mahtu suurendada peaaegu määramata ajaks ja kindlasti kaugemale sellest, mida mõni väikeettevõte või keskmise suurusega ettevõte e-posti teel e-postilt vajada võib..

Võimalik, et kui teil on toiming, mis nõuab iga kuu rohkem kui 2 miljoni e-kirja saatmist, siis teate juba väga hästi, millised on teie konkreetsed vajadused ja millise ettevõttega soovite töötada, nii et keskendume ainult sellel eesmärgil väiksematele numbritele sellest võrdlusest.

Kõik selles loendis kajastatud ettevõtted on enam kui võimelised laskma teil iga kuu saata 1 miljoni meilisõnumi rohkem ja ainus asi, mille pärast peate muretsema, on arve suurus..

Kahjuks pole kõigil parimatel SMTP pakkujatel nii selge hinnamudel kui Amazonil, kus mahu kahekordistamine tähendab põhimõtteliselt arve kahekordistamist.

Mõne ettevõtte puhul võib teie mahu kasvades oma kulud veelgi kiiremini tõusta. Siin on korrigeeritud hinnatabel, mille arvutasin keskmiselt iga ettevõtte ametliku hinnakujunduse põhjal. Täpsemalt, siin on kirjas, kui palju maksab iga kuu 1 miljoni meilisõnumi saatmine iga ettevõtte juures:

SMTP pakkuja hindab 1 000 000 saadetud e-kirja

Amazonase SES
Sendinblue
SendGrid
Mandrill
100 dollarit ühe miljoni e-kirja kohta603 dollarit ühe miljoni e-kirja kohta399,95 dollarit ühe miljoni e-kirja kohta740 dollarit ühe miljoni e-kirja kohta

Kui otsite taskukohast Amazon SES-i alternatiivi, on Sendinblue see õige. Ehkki pisut kallim, on see rohkem funktsioonirikas lahendus kui Amazon SES.

3. voor: omadused

Kõik need parimad SMTP pakkujad pakuvad API-sid, mis võimaldavad meilide saatmist oma rakenduse, veebitööriista või mõne muu teie loodava tarkvara kaudu. Lisaks pakuvad mõned neist ka lisafunktsioone, mis võimaldavad näiteks e-kirjade saatmist otse teenusepakkuja enda liidese kaudu. Kuid kapoti all on veel palju muud.

Siin on ülevaade sellest, mida kõik parimad SMTP pakkujad selles võrdluses pakuvad:

Amazonase SES

 • Põhimõtteliselt on teil ainult API ja SMTP.
 • Põhinumbrid edukate saadetiste, kaebuste ja tagasipöördunud või tagasilükatud sõnumite kohta.

Mandrill

Esiteks isegi Mandrilli kasutamiseks peate olema tasulisel Mailchimpi kontol, nii et saate tehingu osana kõik, mis seal saadaval. Siin on täielik Mailchimimi funktsioonide loend. Lisaks sellele pakub Mandrilli moodul teile:

 • Optimeeritud tarneinfrastruktuur (nt globaalselt hajutatud infrastruktuur, mitu domeeni konto kohta ja palju muud).
 • E-posti mallid (ehkki Mandrill kuulub nüüd Mailchimpisse, pole tööriistad, mida see teie e-posti kujunduse pakkumisel pakub, ja mallid pole nii töökindlad).
 • Põhjalik analüüs (otsitav tegevuslogi, automaatne sildistamine, jälgimisvalikud e-posti kohta ja palju muud).
 • Testide ja võrdlusaruannete jagamine.
 • Kohandatavad saatmisvalikud ja valge silt.

Sendinblue

 • Saate saata tehingutega e-kirju ja tavalisi e-posti kampaaniaid.
 • Seal on täielik kasutajapaneel, mille kaudu saate e-kirju käsitsi saata.
 • Seal on turunduse automatiseerimise funktsioonid.
 • Seal on SMS-sõnumid.
 • E-posti mallide lohistamine.
 • Hea statistika ja aruanded teie meilide toimivuse kohta.
 • E-posti andmete impordi / ekspordi funktsioonid.
 • Salvestage tellijate nimekirjad ja segmenteerige neid vastavalt soovile.
 • Sendinblue pakub ka palju muid huvitavaid kõrvalfunktsioone, näiteks nende uut vestlusmoodulit. See säästab teid sellest, et peate vestluse funktsioone hankima kolmandalt osapoolelt (säästate raha).

SendGrid

 • API-d, mis toetavad Node.js, Ruby, Python, Go, PHP, Java ja C #.
 • Turvaline saatmiskeskkond (näiteks kahefaktoriline autentimine saatmisel).
 • Saate saata tehingutega seotud e-kirju ja tavalisi e-posti kampaaniaid.
 • Tore e-posti koostaja koos lohistamise ja sõnumimallidega.
 • Planeerimine, segmenteerimine, A / B testimine ja muud turundusfunktsioonid.
 • Analüüs reaalajas, mõõtmiste saatmine, edastusmäärad, põrked, rämpspostiaruanded, lingi klõpsud, avanemised, tellimuste tühistamine ja palju muud.

Päeva lõpus, kui valite enda jaoks parima SMTP-teenuse pakkuja, teevad mõnikord kõige suuremad erinevused lisad. Näiteks on kõik selle loendi mängijad võimelised saatma tohutul hulgal e-kirju ja hea edastatavusega. Kuid samal ajal annavad ainult vähesed neist teile tõeliselt häid tööriistu e-posti mallide loomiseks või pakuvad head statistikat ja A / B testimise funktsioone.

Kõik see lisab teie üldise kasutajakogemuse ja asju, mida saate teha oma tehingute e-posti aadressiga (või tavalise turunduse e-posti aadressiga). Teisisõnu, kui teenusepakkuja annab teile tööriistad ainult e-kirjade saatmiseks ja mitte midagi muud, siis on teil teil juba uksest läbi tulla juba väga optimeeritud protsessi, turundusplaani ja üldise hea strateegiaga, mida soovite tegema.

Kuid mida rohkem saate SMTP-teenuse pakkujalt, seda rohkem saate teel kohaneda ja seeläbi muuta oma e-posti jõupingutused tervikuna tõhusamaks. Sõltuvalt sellest, mida vajate, võib üks teenus olla parem kui teine. Üldine rusikareegel on proovida uurida kõigi saadaolevaid funktsioone ja proovida otsustada, millised neist teile meeldivad, ja millised puuduvad mõnel muul parimal SMTP-pakkujal. Nii võite leida oma täiusliku segu funktsioonidest. Samuti pidage meeles, et kui teil on teatud teenusepakkujalt mõni funktsioon puudu, pole tõenäoline, et nad seda funktsiooni lähitulevikus tutvustavad. Tõenäoliselt on sel juhul parem valida alternatiiv.

Näiteks nii hea kui Amazon SES on, saate meilisõnumeid saata ainult selle kaudu. Pole malle. Pole head statistikat. Pole turundusvahendeid. Nende e-kirjade saatmisel on see tõeliselt esimene liiga, kuid peale selle ei saa te midagi muud.

Ja ma ei räägi ainult sellistest asjadest nagu keerulised kasutajaliidesed või lohistatavad mallid. Teised SMTP pakkujad hõlmavad sageli ka pühendatud IP-sid, SPF-i ja DKIM-i volitusi (et oleks selge, et teie e-kirju pole võltsitud – PDF edasiseks lugemiseks), IP-kaardistamine ja palju muud, millest mõned on olulised, et teie e-posti saaks ehtsaks hinnatud.

Kuigi Amazon SES lubab teil seda teha, ei tehta teie e-posti autentimist SPF-iga SES-is ega DKIM-i kirjete seadistamist automaatselt.

See töötab koos teiste SMTP pakkujatega järgmiselt:

Parimad SMTP pakkujad – SPF ja DKIM üksikasjad

Sendinblue
SendGrid
Mandrill
SPF- ja DKIM-allkirjad on kaasatud ja neid hallatakse Sendinblue’i domeeninimede kaudu.SendGrid saab teie eest automaatselt hallata DKIM- ja SPF-kirjeid. Mõlemad väljast, lisaks pärast ka spetsiaalsete IP-de lisamist.Kõigi kontode jaoks vaikimisi lisatud kohandatud SPF- ja DKIM-kirjed.
Samuti on võimalus need oma domeenis lubada.Samuti saate oma e-kirju saata privaatselt IP-aadressilt või IP-kogumist.

4. voor: kasutajate arvustused

Siit leiate kõik, mida inimesed arvavad kõigi parimate siin pakutavate SMTP pakkujate kohta:

Amazonase SES

Keskmine kasutaja hinnang: 4,2 / 5

Ülevaate näited:

Amazon SES-il on suurem edastusaste, kuna see tagab meilisisu ohutuse ja rämpspostifiltrid ei sega seda. […] Skaalautuvus on veel üks põhjus, miks ma armastan Amazon SESi.

Klienditugi pole üldse hea. Täpsemad analüüsid puuduvad ja saate jälgida vaid edastatud ja tagastatud e-kirju.

Sendinblue

Keskmine kasutaja hinnang: 4.0 / 5

Ülevaate näited:

Tööriist on lihtne ja seda on lihtne õppida. Sellel on mõned suurepärased funktsioonid, näiteks automatiseerimine koos tasuta versiooni visualiseerimisega. […] Veel üks hea asi on see, et teil võivad olla ühes kohas nii tehingute kui ka turunduse e-kirjad.

Suurim piirang on A / B testimise puudumine, kuigi saate sellest üle kampaaniate kordamise kaudu.

SendGrid

Keskmine kasutaja hinnang: 3,6 / 5

Ülevaate näited:

See on hõlpsasti integreeritav ja suurepärase algaja kogemuse saamiseks on palju dokumente.

Ma tõesti armastan Butlabeli seadistamise lihtsust ja üksikasjalikke andmeid, mis näitavad e-posti tegevuse voogu.

Ma arvan, et dokumentatsioon võib mõnikord olla pisut lünklik. Tundub, et neil on erinev terminoloogia asjadele, mida oleks võinud palju lihtsamini selgitada.

Mandrill

Keskmine kasutaja hinnang: 4,3 / 5

Ülevaate näited:

Väljaminevate e-kirjade otsevoog – suurepärane sisu kontrollimiseks. Võimalus statistikat kiiresti filtreerida malli ja kuupäeva järgi. Automaatsed analüüsi jälgimissildid. Mõistlikult kiire klienditugi.

Mandrilli uus integreerimine tasuliste Mailchimpi kontode funktsioonina vähendab tõesti selle kasulikkust iseseisva tööriistana.

5. voor: WordPressi integreerimine

Sellel on kaks külge:

Esiteks, kui teil on kohandatud WordPressi seadistus – näiteks WordPressis töötav veebitööriist või suur e-kaubanduse veebisait või midagi muud, mis on ainulaadne ja pole tavaline WordPressi ajaveebi installimine – siis integreerite tõenäoliselt kõik käsitsi Teie SMTP pakutav API.

Tundub, et kõigi API-dega on sama hõlbus suhelda ning kõik need pakuvad kihte PHP-le ja muudele levinud tehnoloogiatele. Nii, tehtud ja tehtud.

Teiseks, kui soovite lihtsalt mõnda konkreetset SMTP-teenuse pakkujat otsesemalt kasutada – näiteks käivitada meilisõnum ise või saata isegi tavalist uudiskirja -, saate seda teha mõne WordPressi pistikprogrammi kaudu.

Siin on parimad selles loendis olevad SMTP pakkujad, kellel on oma pistikprogrammid:


SendGrid SendGrid

Autor (id): SendGrid

Praegune versioon: 1.11.8

Viimati värskendatud: 14. veebruaril 2018

sendgrid-email-delible-simplified.1.11.8.zip


60% hinnangud


100 000 + installimist


WP 4.6 + Nõuab


Infoleht, SMTP, e-posti teel turundamine ja tellimisvormid Sendinblue poolt Infoleht, SMTP, e-posti teel turundamine ja tellimisvormid Sendinblue poolt

Autor (id): Sendinblue

Praegune versioon: 2.9.16

Viimati värskendatud: 22. aprillil 2020

mailin.zip


90% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.4 + Nõuab

+ paar lisandmoodulit WooCommerce, Ninja vormid, Raskusvormid, ja Lihtne digitaalne allalaadimine.


Saatke e-kirju Mandrilliga Saatke e-kirju Mandrilliga

Autor (id): Miller Media (Matt Miller)

Praegune versioon: 1.2.9

Viimati värskendatud: 30. aprillil 2020

send-emails-with-mandrill.1.2.9.zip


100% hinnangud


4000 rohkem kui installimisi


WP 3.0 + nõuab

Mandrilli originaalset pistikprogrammi wpMandrill pole nelja aasta jooksul värskendatud, kuid võite kasutada mõnda aega tagasi välja antud kahveldatud versiooni.

Peale nende saate kasutada ka MailPoetit. Pistikprogramm võimaldab teil valida alternatiivse saatmismehhanismi – kõik, mida vajate, on teie SMTP-ühenduse üksikasjad.


MailPoet - e-kirjad ja infolehed WordPressis MailPoet – e-kirjad ja infolehed WordPressis

Autor (id): MailPoet

Praegune versioon: 3.47.1

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

postkast.3.47.1.zip


92% hinnangud


100 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Tegelikult on see võib-olla praegu WordPressis kõige funktsionaalsem viis SMTP-dega töötamiseks.

Järeldus: kes võidab parimate SMTP pakkujate seas

Ausalt öeldes ei saa ma välja tuua vaid ühte parimat SMTP pakkujat, kes võidab kõigil rindel. Ma ei karda sellist asja. Kuid siiski võime asju kitsendada mõne konkreetse tunnuse põhjal, mis on teie seisukohast kõige olulisem.

Kus näete ennast järgmises spektris:

 • Hind on oluline! Soovin odavaimat, kuid ka väga usaldusväärset lahendust.
 • Hoolin ainult e-kirjade saatmisest. Lisafunktsioonid pole olulised.
 • Olen kuskil keskel …
 • Tahan saada suurepäraseid SMTP ja e-posti turunduse funktsioone, kuid soovin ka hoida asju taskukohastena.
 • Samuti soovin kasutada mõnda optimeeritud turundusriista, abilisi ja malle.
 • Soovin, et oleks võimalik saata mitte ainult tehingutega seotud e-kirju, vaid ka tavalisi e-posti kampaaniaid.

Sendinblue paljastamiseks klõpsake siin
SendGrid

 • Mul on liiga palju raha ja pean selle kuskil kulutama.

Kuvamiseks klõpsake siin Mandrill

Mida arvate parimatest SMTP pakkujatest, kelle oleme valinud selles postituses kuvamiseks? Kas olete mõnda neist proovinud? Jagage oma kogemusi julgelt allpool olevas kommentaaride jaotises.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector