Kuidas parandada oma pood SEO mõne WordPress Tweaks

Kuidas parandada oma pood SEO mõne WordPress Tweaks

Kuidas parandada oma pood SEO mõne WordPress Tweaks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on Catalin Zorzini külalise postitus.


Oh SEO, kardetud kolm tähte, mis muudavad peaaegu kõik poodide veebimeistrid kriiskavaks. Vaatad Google’i ja otsite oma märksõnu ning mõistate, et kogu müük sõltub sellest, kui hästi teie sait esimesel lehel asub, eriti kuna 70 protsenti kasutajatest ei keri kunagi esimesel lehel mööda.

Võite haarata ühe järgmistest tipptasemel e-poe platvormid mõne toreda SEO funktsiooni jaoks, kuid see ei lahenda tavaliselt kõiki teie probleeme. Peamine on nende väikeste näpunäidete tegemine – asjad, mida mitte kõik ei tee, et suruda teid pisut konkurentidest kõrgemale ja parandada oma müüki dramaatiliselt.

Kõik proovivad oma saite optimeerida, kuid näib, et need on lihtsad asjad, mis aitavad teil üldiselt paremaks saada ja üle saada neist ühest või kahest otsimootori tõkkest, mida te igatsete..

Vaatame mõnda WordPressi näpunäidet, mis aitavad mõne minuti jooksul oma e-poe SEO-d täiustada.

Puhverdamine ja kiirus

Üks lihtsamaid viise oma SEO hävitamiseks on aeglase veebisaidi omamine. Kui teie tootelehed laadivad igaveseks või kui te ei saa vahemällu salvestatud lehtedega õiget sisu edastada, kaotate kliendid ja need põrkestatistikad edastatakse Google’ile, et nad saaksid teie paremusjärjestust vähendada.

9

Alustage nupu W3 vahemälu pistikprogramm veebisaidi vahemällu salvestatud versioonide edastamiseks, mis tähendab, et pistikprogramm pildistab põhimõtteliselt teie lehtede eelnevaid eksemplare ja edastab need kasutajatele veidi kiiremini.

10

Seotud sisu edastamise võrguga nagu StackPath CDN Edge teenus , saate koguda andmeid mitmest serverist kogu maailmas, selle asemel et ühele serverile liiga palju survet avaldada.

Tehke oma kõige olulisemad postitused lehtedeks

See on huvitav näpunäide, mis sobib hästi, kui haldate oma poodide veebisaiti. Kui teil on ajaveebi postitus, mida soovite märksõnaga väga hästi järjestada, peaksite selle muutma leheks, mitte postituseks.

Miks? Kuna teie sisestatud kommentaarid ei tapa teie märksõna tihedust. See kehtib ka postituse kohta, mis üllatavalt populaarseks sai. Muutke see postitus leheks, et parandada selle nähtavust ja suunata teie saidile rohkem inimesi.

Muutke oma püsi lingi struktuuri

Minge oma WordPressi juhtpaneeli vasakus servas vahekaardile Seaded. Klõpsake Permalinks.

1

Näete erinevaid võimalusi, kuidas muuta teie URL-e otsingumootorites ja millal inimesed tahavad neid brauseritesse sisestada. Enamik neist on uskumatult koledad ja kipuvad teie SEO väljavaateid kahjustama, kuna inimestele need ei meeldi ja need sisaldavad kasutut teavet.

Valige link Postituse nimi, et teie lingid näeksid välja puhtad ja loetavad.

2

Mõelge stoppsõnade eemaldamisele

Peatussõnad on sellised asjad nagu "," "a" ja "ja." Need lisavad teie URL-idele vähe väärtust ja muudavad need pikaks ja kohmakaks.

3

Saate need alati ise välja võtta, kuid lihtsam viis on installida SEO Yoasti plugina järgi. See eemaldab automaatselt teie URL-i peatussõnad iga kord, kui loote postituse või lehe, parandades omakorda teie URL-e ja muutes teie saidi SEO-sõbralikumaks.

Keskenduge oma pealkirjadele

Pealkirjad tähendavad SEO-s peaaegu kõike. Google väidab, et metakirjeldusi ei arvestata teie SEO pingeridadega, kuid pealkirjad aitavad teid kindlasti üsna palju välja. Sellepärast peate kulutama pisut lisaaega oma pealkirjade vormistamisele, et need oleksid kasutajasõbralikud ja ütleksid otsimootoritele täpselt, mida nad vajavad.

Niisugune lihtne tootepealkiri on hea, kuid see pole suurepärane.

4

Lisage kindlasti märksõnad, mida soovite sihtida, ja alati pane pealkirja algusesse tähtsamad sõnad. Miks? Otsimootorid vaatavad seda esimest pilti ja inimesed kipuvad lugema vasakult paremale, muutes tõenäolisemaks, et nad klõpsavad teie linkidel.

Automatiseeri oma WordPressi pealkirjad

Pistikprogramm SEO by Yoast sisaldab ka toredat ala, mille abil saate automatiseerida seda, mida teie lehel kuvatakse ja pealkirju postitada. Ma soovitaksin tungivalt kohandada iga pealkiri SEO jaoks, kuid poodisaitiga on raske katta kõiki tootelehti ja parem, kui seal on midagi, mitte midagi.

Pistikprogrammi abil minge SEO juurde > Pealkirjad ja metad, nii et saate kohandada, mida automaatne tekst teie SEO pealkirjade jaoks tõmbab. Tavaliselt on see toote või saidi nimi sõltuvalt töötavast lehest.

5

Optimeerige oma tootepilte

Shopify pakub a imeline teejuht piltide optimeerimiseks veebisaitidel. Pidage meeles, et see on üks valdkondi, mis võib teid tõesti konkurentide ette seada, sest paljud ettevõtted unustavad oma piltide otsingumootoritele nähtavaks tegemise.

6

Siin on mõned peamised näpunäited, mida peate järgima:

 • Pange igale failile nimi märksõnaga, kuid muutke see nii, et nimi kirjeldaks pilti õigesti.
 • Veenduge, et alt sildid sisaldavad märksõnu ja öelge kasutajale, milline pilt tegelikult on.
 • Vähendage oma veebisaidi piltide suurust, nii et need ei aeglustaks teie saiti.
 • Tehke pisipiltide alt tekst erinevalt suuremast pildist, mis sellega kaasneb.
 • Hoidke oma pisipildifaili suurused väikesed, sest need juhivad teie saidi kiirust.

XML-saidikaardi loomine ja saatmine

7

XML-saidikaart on põhimõtteliselt kogu teie poodide veebisaidi struktuuri ülevaade, mis aitab otsingumootoritel seda saiti indekseerida ja selle sisu mõista.

Kasuta Google XML-i saidiplaanid pistikprogramm, et luua saidi jaoks automaatselt saidikaardid ja edastada need suurimatele otsingumootoritele.

Tehke leivapätsidega navigeerimine hõlpsaks

Leivapätsid on need väikesed vahelehed, mida näete veebisaitidel, mis näevad välja järgmised: Avaleht > Tooted > Televiisorid.

Need aitavad otsingumootoritel teie saidil ringi liikuda ja inimestel on riivsaiaga esemeid alati lihtne leida.

See on eriti oluline poodisaitide jaoks, kuna inimesed võivad teie saidile komistada, ilma et nad peaksid kõigepealt kodulehele maanduma. Kui nad seda teevad, tahavad nad ilmselt välja selgitada, kuhu nad maandusid, ja võib-olla kolida mujale saidile.

Näiteks Amazon teeb riivsaiaga head tööd:

8

Kui teil on WordPressi poodide veebisaidi SEO parandamise kohta küsimusi, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Jagage julgelt ka muid nõuandeid, mis teil teiste WordPressi poodide kasutajate jaoks olemas on.

Autori kohta: Catalin Zorzini on programmi asutaja Ajakiri Inspired, ajaveeb veebi kujundamise ja arendamise kohta. Talle meeldib kuum supp ja kuum jazz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector